Sponzorské miesta: 3930
Slnečno
Seraing
Trujillo

90' Zápas sa končí píšťalkou hlavného rozhodcu.
90' Držanie lopty v druhom polčase vyznelo pre domácich 70 %.
90' Dominik FURMAN uniká obrane tímu Bench of Szczecin, lopta letí na pravú stranu, center končí v aute.
80' Manouch Anjel sa pokúša nožničkami vystreliť na bránu RCD ESTRELLAS Manglerud. Nepodarená strela sa dostáva k Igor Kompas a ten neváha, presná strela k tyči, brankár Artur BORUC nemá šancu. Gól. Domáci k spokojnosti svojich fanúšikov poisťujú svoje vedenie.
77' Rey Erdmann sa vybral na ofenzívny výlet, keď prevzal loptu po delovke tímu Bench of Szczecin, ktorú Artur BORUC vyrazil priamo pred seba. Loptu v strede ihriska po chvíli stráca.
70' Tím RCD ESTRELLAS Manglerud mení taktiku na ihrisku, aktuálna je Stred výdatne podporuje útok.
53' Rodrigues už na ihrisku nevládze kvôli únave. Chcelo by to striedanie.
51' Igor Kompas nečakane prekabátil domácu obranu, preniká stredom a poľahky strieľa gól popod nohy gólmana. Domáci idú do vedenia.
46' Zrážka hlavami, Gilberto Rodrigues a Dominik FURMAN ležia na zemi, nasleduje ošetrenie. Vyzerá to, že nejde o nič vážne a obaja hráči budú ďalej pokračovať.
45' Držanie lopty v prvom polčase bolo zhodné u oboch tímov.
45' Polčas.
37' Hráč Igor Kompas dostáva žltú kartu za poťahovanie za dres.
37' Bench of Szczecin sa rozhodol zmeniť ofenzívu. Hrá `Útok stredom`.
33' Lajos Kronenberger schválne zakopáva o góĺmana súpera, ktorý drží loptu dávno v rukách. Rozhodca ťahá žltú kartu.
30' Hráč Mario Götze dostáva žltú kartu za poťahovanie za dres.
25' Strieľaný center, v pokutovom území stoja 4 hráči z tímu Bench of Szczecin, brániaci Rey Erdmann sa pokúša o odkop, loptu však míňa a tá končí v rukaviciach brankára.
19' Na ihrisko vybehne Rey Erdmann.
19' Hráč Pascual Brunet bol odnesený z ihriska. Pravdepodobne svalové zranenie mu nedovolí ďalej pokračovať.
15' Dominik FURMAN sám beží na brankára, Łukasz Fabiański gólman Bench of Szczecin sa nenechal oklamať a loptu po nevydarenej kľučke chytá.
8' Łukasz Fabiański úškrnom odmeňuje útok, ktorý vyprodukoval RCD ESTRELLAS Manglerud. Dominik FURMAN sa asi vyľakal šance, strela na bránu končí nakoniec v aute.