Sponzorské miesta: 3111
Slnečno
Volfířov
Dolní Lažany

90' Hlavný rozhodca sleduje hodinky a píska koniec zápasu.
90' Držanie lopty v druhom polčase vyznelo pre domácich 52 %.
87' Vítězslav Silvestr predviedol výbornú pracu s loptou, keď krátkym šprintom sa dostal na hranicu pokutového územia a spoza obrancov strieľa nečakaný gól po zemi k ľavej žrdi. Domáci vedú zaslúžene.
85' Hráč Igor Myškovský to skutočne prehnal s tvrdosťou a dostáva žltú kartu.
80' Bleskový prienik po krídle, Dolní Lažany je už v pokutovom území, k lopte sa dostáva Viliám Nachtnebl , ale jeho delovka triafa priamo do hrude brankára tímu Volfířov .
69' Po súboji s obranou odbieha Cyril Kovács mimo ihriska, nasleduje rýchle ošetrenie a hráč sa zapája opäť do hry.
60' Tím Dolní Lažany sa dostal do šance. Hráč Viliám Nachtnebl dostal nádhernú prihrávku zprava. Mojmír Hercig sa mu včas položil do strely, takže Šimon Dubovický nemal už žiaden problém spomalenú loptu chytiť do náručia.
57' Volfířov zahráva štandardnú situáciu. Nacvičený signál proti tímu Dolní Lažany bol príliš priehľadný a nevyšiel.
56' Tím Volfířov sa snaží o rozohrávku, Vladiboj Prokopy nenápadným ťahaním za dres dostáva súpera na trávnik. Vladiboj Prokopy okamžite páli na bránu, ale lopta letí mimo. Hlavný rozhodca mal určite pískať faul.
55' Hercig nepredvádza svoj maximálny výkon. Tréner by mal rozhodne porozmýšľať o jeho motivácii.
51' Rýchla narážačka pred svätyňou gólmana klubu Dolní Lažany , Villibald Kopš nádherne časovanou nahrávkou vysiela spoluhráča do 16-tky súpera, strela po zemi a gólman Vincenc Volf špičkami prstov pohladil strelu, lopta však končí v bráne.
46' Nebezpečná situácia pred gólmanom Dolní Lažany , Bohdan Honeš odkopáva loptu do bezpečia.
45' Držanie lopty v prvom polčase vyznelo pre domácich 64 %.
45' Polčas.
36' Center do 16-tky za obranu súpera, Vítězslav Silvestr kĺzačkou so šťastím dosiahol na loptu a dopravil ju za chrbát brankára.
34' Nepresnú rozohrávku obrany zachytil Timotei Kubies , rúti sa sám na brankára a po kľučke skóruje do prázdnej brány.
33' Zaujímavá akcia Dolní Lažany pomalou rozohrávkou akoby uspal celú obranu Volfířov . Vladiboj Prokopy si nabehol na bleskovú nahrávku za stred obrany a sprvej strieľa rovno do hrude brankára. Šimon Dubovický sa s bolestnou grimasou stavia na nohy.
32' Filmovanie na trávnik rozhodne nepatrí, rozhodca právom ukazuje žltú kartu. Villibald Kopš by sa mal nad sebou rozhodne zamyslieť.
27' Vincenc Volf narýchlo rozohráva, loptu vystihuje Cyril Kovács z tímu Volfířov a okamžite bez rozvahy strieľa vysoko nad.
26' Prihrávka za obrannú líniu Dolní Lažany , Cyril Kovács, stojí na smolu svojeho tímu v ofsajde.
21' Prudká strela tímu Volfířov . Pavel Srbek mení smer strely, pozorný Vincenc Volf loptu chytá.
19' Čeněk Strouhal technickou strelou natiahol brankára tímu Volfířov . Brankár vyráža loptu len pred seba, kde sa k lopte dostáva Marek Hajšman a skóruje.
5' Hráči ako , Honeš , dnes vplyvom počasia asi neuplatnia svoje špeciálne schopnosti.