Sponzorské miesta: 63
Slnečno
FC Banik Litobratrice
Nová Ves u Mladé Vožice

90' Rozhodca ukončil zápas.
90' Držanie lopty v druhom polčase vyznelo pre domácich 66 %.
80' Za nechutný faul lakťom dostáva Alonso Xavi žltú kartu.
78' Nešťastná situácia. Loptu z obranného pásma odkopáva Ernest Bulák , tá smeruje rovno do protihráča a nakoniec končí v sieti. Vilfrid Kniga sa právom raduje, gól bude pripísaný jeho číslu.
75' Tvrdá strela vyslaná na bránu tímu Nová Ves u Mladé Vožice končí na rukaviciach brankára, Otto Folwarczny ju vyráža pred seba. Radomil Antoníček sa dostáva so šťastím k lopte a prekonáva brankára. Domáci sa ujímajú vedenia.
64' Bulák je dnes oporou svojho tímu. Spoluhráči sa snažia tvoriť hru hlavne s jeho pomocou.
63' Karel Holovčák nechtiac predĺžil center pred svojho brankára, tu sa výborne zorientoval tím Nová Ves u Mladé Vožice , vyslanú strelu brankár ľahko chytá.
57' Odvážny dribling predvádza Marshall Dole, rúti sa po kraji obrany do pokutového územia a strieľa z uhla. Brankár Nová Ves u Mladé Vožice boxuje loptu ďaleko od brány.
56' Nová Ves u Mladé Vožice zahráva center, lopta letí dobre zatočená na bližšiu žrď, Gejza Výskot hlavou predlžuje a Zervác Pollatsek chytá.
46' Rýchla akcia, tím FC Banik Litobratrice sa snaží usporiadať obranné rady, Gejza Výskot strieľa k žrdi, ale brankár Zervác Pollatsek bravúrne chytá.
45' Držanie lopty v prvom polčase vyznelo pre domácich 52 %.
45' Polčas.
44' Na ihrisko vybehne Rocco Mannarelli.
44' Už dlhšie krívajúci Móric Kľúčik signalizuje trénerovi striedanie a už aj odchádza striedať. Veríme, že to nebude nič vážne.
43' Dlhý šprint po krídle, Gejza Výskot hľadá spoluhráčov pred brankárom, nahráva. Prihrávka smeruje spoluhráčom na päty.
40' Po súboji za pokutovým územím sa Gejza Výskot dostáva k strele. Nepodarená strela však končí v náručí gólmana Zervác Pollatsek.
32' Marshall Dole sa snaží sklepnúť hlavou na spoluhráča v 16tke Nová Ves u Mladé Vožice , lopta uteká do autu.
20' Strata lopty v strede poľa, FC Banik Litobratrice okamžite prečísluje Nová Ves u Mladé Vožice . Marshall Dole volí nahrávku na dobre pokrytého spoluhráča, Velislav Mrakava nemal žiaden problém ho odzbrojiť.
13' Tím FC Banik Litobratrice sa chvíľu nekoncentroval, Gejza Výskot dribloval okolo pokutového územia, našťastie Ernest Bulák dobre prečítal hru a kĺzačkou posunul loptu do bezpečnej vzdialenosti.
13' Hráči ako , Kalfus , dnes vplyvom počasia asi neuplatnia svoje špeciálne schopnosti.
8' Tím Nová Ves u Mladé Vožice sa dostal do šance. Hráč Gejza Výskot dostal nádhernú prihrávku zprava. Karel Holovčák sa mu včas položil do strely, takže Zervác Pollatsek nemal už žiaden problém spomalenú loptu chytiť do náručia.