Sponzorské miesta: 7
Slnečno
Kuřimské Jestřabí
Březová-Oleško

90' Zápas sa skončil.
90' Držanie lopty v druhom polčase vyznelo pre domácich 56 %.
89' Bořivoj Ibl zamestnáva kľučkami obranu Kuřimské Jestřabí . Prihrávka do pokutového územia stále neprichádza, Ľudovít Konvář sa zmocňuje lopty a vyváža ju do stredu ihriska.
88' hosťujúci roh zahráva Róbert Stoffer . Center po zemi sa snaží dostať von zo 16-tky Ľudovít Konvář . Loptu mu však berie agilný Miroslav Mičúch a strieľa gól snáď z 5tich metrov tesne povedľa brankára.
82' Július Wasil sa snaží sklepnúť hlavou na spoluhráča v 16tke Kuřimské Jestřabí , lopta uteká do autu.
81' Výborná nahrávka záložníka Kuřimské Jestřabí do pokutového územia. Loptu už má Igor Kneslík , strieľa a lopta končí na žrdi.
80' Březová-Oleško preniká prihrávkou do pokutového územia. brankár Petr Petrak šprintuje za loptou, pri nej je však skôr Julius Guzan a pohotovo páli k žrdi. Gól.
71' Ak by Evžen Lopreis nechytil súperovho útočníka za dres, určite by sme videli gól. Teraz však Evžen Lopreis dostáva červenú kartu.
68' Konvář je dnes oporou svojho tímu. Spoluhráči sa snažia tvoriť hru hlavne s jeho pomocou.
66' Ivan Pazúr si mohol odpustiť poznámky na rozhodcu, dostáva žltú kartu.
63' Strata lopty v strede poľa, Kuřimské Jestřabí okamžite prečísluje Březová-Oleško . Ivan Pazúr volí nahrávku na dobre pokrytého spoluhráča, Radim Brůček nemal žiaden problém ho odzbrojiť.
61' Prihrávka za obrannú líniu Kuřimské Jestřabí , Bořivoj Ibl , stojí na smolu svojeho tímu v ofsajde.
60' Tvrdá strela vyslaná na bránu tímu Březová-Oleško končí na rukaviciach brankára, Vojan Hnida ju vyráža pred seba. Rudolf Banás sa dostáva so šťastím k lopte a prekonáva brankára.
56' Hráč Bořivoj Ibl vysiela delovku z ostrého uhla, brankár však nemá najmenšiu šancu. GÓL.
49' Tím Březová-Oleško sa dostal do šance. Hráč Bořivoj Ibl dostal nádhernú prihrávku zprava. Ľudovít Konvář sa mu včas položil do strely, takže Petr Petrak nemal už žiaden problém spomalenú loptu chytiť do náručia.
45' Držanie lopty v prvom polčase vyznelo pre hostí 58 %.
45' Polčas.
29' Po pomalej rozohrávke rýchla kolmica pred bránu tímu Březová-Oleško . Ivan Pazúr sa pokúša predrať k lopte, Luboš Koktánek ju odkopáva.
18' Nebezpečná situácia pred gólmanom Kuřimské Jestřabí , Ľudovít Konvář odkopáva loptu do bezpečia.
17' Brániaci Ján Iš zráža súperovu strelu, lopta končí vysoko nad bránou tímu Kuřimské Jestřabí .
13' Tím Kuřimské Jestřabí sa dostal do šance. Hráč Ivan Pazúr dostal nádhernú prihrávku zprava. Luboš Koktánek sa mu včas položil do strely, takže Vojan Hnida nemal už žiaden problém spomalenú loptu chytiť do náručia.
8' Březová-Oleško preniká prihrávkou do pokutového územia. brankár Petr Petrak šprintuje za loptou, pri nej je však skôr Julius Guzan a pohotovo páli k žrdi. Gól.
8' Hráči ako , Iš , dnes vplyvom počasia asi neuplatnia svoje špeciálne schopnosti.
6' Klub Březová-Oleško zahráva roh, loptu vo výskoku chytá gólman Petr Petrak .
1' Prihrávka po zemi hľadá útočné tykadlá tímu Březová-Oleško , chýba jej presnosť a lopta končí v náručí brankára. Petr Petrak rukou signalizuje, že bude vykopávať.