Vyhľadať
Zobraz zápasy   Vyhľadať    

ZápasLiga/pohárKartyNávštevaStavMin.
Real Ga Katowice - KS Cisowa MylanJAJO CUP     4825  1:05' min  
 Silesia Oil Katowice - Ks.Cisowa K KożleJAJO CUP     8230  0:05' min  
Sandecja Nowy Sącz - K.S.GÓRNIK ZABRZE JAJO CUP     19767  0:05' min  
 Fruering - GKS TychyJAJO CUP     45312  0:05' min  
 Dąbie - WarszawaJAJO CUP     28223  0:05' min  
Cracovia Kraków - MKS Pogoń Szczecin JKJAJO CUP     23203  0:05' min  
Asteras Tripolis FC - Ostrowiec św.JAJO CUP     10373  1:05' min  
 PAOK Solún - Gostynin JAJO CUP     24513  0:05' min  
 Brechin - Joensuu     3325  0:07' min  
 R-U-M fanatics - Placky Zlín III.D DEBAKEL (Česko)  2x   15943  2:050' min  
 Futbal a Daně - STŘET Čáslav III.D DEBAKEL (Česko)  3x   10483  0:050' min  
 Festival Hradec - PC Klatovy III.D DEBAKEL (Česko)  1x   32998  1:150' min  
 Deštníky louny - FC Alphajet Praha III.D DEBAKEL (Česko)  1x   5470  0:250' min  
 Arsenal za kopečkem - FC Do Finále III.D DEBAKEL (Česko)  1x   3529  0:350' min  
 Jezárko sady - Exploze Morava.. III.D DEBAKEL (Česko)     4291  1:050' min  
 FC Espirit Plzeň - Kouklia III.D DEBAKEL (Česko)     9438  1:050' min  
 FC Lanžhot - Moto Vltava III.D DEBAKEL (Česko)  3x   11008  3:150' min  
 Glabbeek - FC Lovodise III.D DEBAKEL (Česko)  1x   9226  5:050' min  
 FC Chilli Kolín - FC Tatra Klatovy III.D DEBAKEL (Česko)  1x   4503  1:150' min  
 FC Blesk Mšec - TV Lhota III.C DEBAKEL (Česko)     3000  3:050' min  
 FK Lietajúce kone Pegas - Staré Hrady  III.C DEBAKEL (Česko)     3700  2:050' min  
 Bomton Cheb - FC Hulín III.C DEBAKEL (Česko)  1x   4859  1:250' min  
 FC Liberec Ball - FC Toro Odenhausen III.C DEBAKEL (Česko)     9135  0:250' min  
 LKS Przyszlosc - Humuleştii Noi III.C DEBAKEL (Česko)  1x   3499  2:150' min  
 Rauch Beroun - FC Končiny Most III.C DEBAKEL (Česko)     27530  0:050' min  
 zbytky - F.C.Kark III.C DEBAKEL (Česko)  1x   2800  7:250' min  
 SFC Opava D - FC Průlom III.C DEBAKEL (Česko)  2x   3932  0:250' min  
 Nej Božkov - FC Kia Šumperk III.C DEBAKEL (Česko)  1x   3337  0:150' min  
 Miny Hradec - FC CIOTA  III.C DEBAKEL (Česko)  1x   4387  1:250' min  
 Wine Week Cheb - Čižice  III.B DEBAKEL (Česko)  1x   8813  0:050' min  
 FC HARDCORE DEBAKEL - Klub Butterfly Znojmo III.B DEBAKEL (Česko)     3494  0:050' min  
 KŠK Levice - FC Voršilské zahrady III.B DEBAKEL (Česko)  1x   8925  3:250' min  
 FK Teplice - FC Hluk III.B DEBAKEL (Česko)     11497  0:050' min  
 Klub Kadaň - FC Brzy začne  III.B DEBAKEL (Česko)  1x   4923  2:250' min  
 FC Po druhé Žatec - FC Tři roky! III.B DEBAKEL (Česko)  1x   9480  0:050' min  
 FK Gambrinus Nymburk - FK ultimátum Slapy III.B DEBAKEL (Česko)  1x   5372  2:150' min  
 Crans-Montana - Lev III.B DEBAKEL (Česko)  1x   12369  2:250' min  
 Slepička Liberec - FC Lékárny III.B DEBAKEL (Česko)     13124  3:150' min  
 Manolitto - FC F1 Dačice III.B DEBAKEL (Česko)  2x   9781  0:150' min  
 Atletico Kolín - Sparta astrolog III.A DEBAKEL (Česko)     3534  0:250' min  
 UHM Protivín - Hradčany III.A DEBAKEL (Česko)     15602  2:250' min  
 FK Aréna Smečno - Veverská Kolíska III.A DEBAKEL (Česko)  3x   10292  0:250' min  
 Syrov - FC play off Úvaly III.A DEBAKEL (Česko)  2x   3820  2:050' min  
 Best of Liberec - Klub Drama III.A DEBAKEL (Česko)     6337  2:150' min  
 Příbor - Buffon Kralupy III.A DEBAKEL (Česko)     6738  1:150' min  
 FC Amplión - FC 78 Bolkov A III.A DEBAKEL (Česko)  1x   12903  0:250' min  
 FK Omluva - FC Hurbanovo City III.A DEBAKEL (Česko)     38170  0:050' min  
 Heřmanice - Klub hříšníci III.A DEBAKEL (Česko)  2x   4481  0:150' min  
 Kosačka Kralupy - FC Stezka Blansko III.A DEBAKEL (Česko)  2x   7111  1:150' min  
 Dobroslavice - Freamunde II.B DEBAKEL (Česko)  2x   4274  2:250' min  
AC Sparta Praha. - Dublin II.B DEBAKEL (Česko)  3x   9843  4:050' min  
Concord Skuteč - FC Speciál Jihlava II.B DEBAKEL (Česko)  1x   16997  0:250' min  
 Záboří nad Labem - FC Saints New. II.B DEBAKEL (Česko)     5501  0:050' min  
 Znalec Teplice - FC Tančící Písek II.B DEBAKEL (Česko)     12420  8:150' min  
 FC Hrob - 1. FC DilettantesII.B DEBAKEL (Česko)     3734  0:550' min  
 FK ART Trutnov - TJ ISKRA Horné Orešany B II.B DEBAKEL (Česko)     15590  3:050' min  
 Borovany - Krocani Třebová II.B DEBAKEL (Česko)  2x   18863  1:150' min  
 Škvorec - Dechovka Bruntál II.B DEBAKEL (Česko)  1x   4603  1:050' min  
 Moravská ostrova - FC TrnavaII.B DEBAKEL (Česko)     6038  1:150' min  
 Nova Varoš - Lajkovac III.F Srbija     7368  2:050' min  
 Novi Pazar - Kragujevac III.F Srbija     10982  2:050' min  
 Žitište - Srbobran III.F Srbija  1x   17324  4:050' min  
 Subotica - Crvenka III.F Srbija     8689  1:050' min  
 Majdanpek - Rucka III.F Srbija     5127  2:450' min  
 Vrbas - Ruma B III.F Srbija  1x   5990  0:150' min  
 Bogovina - Vlasotince III.F Srbija     6195  0:150' min  
 Kačarevo - Knjaževac III.F Srbija  1x   6909  2:050' min  
 Ada - Guča III.F Srbija     19436  4:050' min  
 Sremski Karlovci - Dobanovci III.F Srbija  1x   25601  0:350' min  
  Laje - Vitória IV.L Brazil     13054  0:365' min  
  Flores da Cunha - Fazenda Rio Grande IV.L Brazil  1x   3805  1:165' min  
 Duque de Caxias - Ubaitaba IV.L Brazil  4x   4164  1:065' min  
 Ulbra - Faissal IV.L Brazil  3x   5025  0:165' min  
  Acari - Getulio Vargas IV.L Brazil  1x   3510  0:065' min  
  Fatima do Sul - Salto IV.L Brazil  2x   8417  1:065' min  
  General Salgado - Lagoa Vermelha IV.L Brazil  1x   11445  2:165' min  
  Epitaciolandia - Wanderlandia IV.L Brazil     11359  2:265' min  
  Barcarena - Eldorado do Sul IV.L Brazil  1x   15740  1:165' min  
  Acarau - Valinhos IV.L Brazil  1x   3871  0:065' min  
 Iaciara - Barbalha IV.K Brazil  2x   8384  2:065' min  
  Ubaira - Caapora IV.K Brazil  1x   15375  3:065' min  
 Confiança - Orleans IV.K Brazil     11262  1:165' min  
  Demerval Lobao - Palotina IV.K Brazil  2x   19850  3:265' min  
  Remigio - Lagoa da Prata IV.K Brazil     3335  0:365' min  
  Valenca - Nao-Me-Toque IV.K Brazil  1x   5266  3:165' min  
  Uberlandia - Ubatuba IV.K Brazil  2x   4518  2:065' min  
  Lagoa da Canoa - Atlético Tubarao IV.K Brazil     4936  0:065' min  
 Fagundes - Remanso IV.K Brazil  2x   14243  2:165' min  
  Taipu - Valparaiso de Goias IV.K Brazil  1x   12450  1:165' min  
  Lajinha - Girua IV.J Brazil  3x   11148  2:165' min  
  Acopiara - Vassouras IV.J Brazil  2x   9977  0:165' min  
  Jacupiranga - Baependi IV.J Brazil  2x   5962  3:165' min  
  Ubajara - Barbosa Ferraz IV.J Brazil     10575  0:065' min  
  Palmeiras de Goias - Entre Rios IV.J Brazil  1x   3640  1:165' min  
  Lambari - Palmares IV.J Brazil  1x   3592  2:165' min  
 Ferroviária - Cabreuva IV.J Brazil     3422  0:265' min  
  Quirinopolis - Lago da Pedra IV.J Brazil  1x   15262  1:065' min  
  Wenceslau Braz - Xanxere IV.J Brazil  1x   5405  2:265' min  
 Botafogo - Quixere IV.J Brazil  1x   4317  2:265' min  
  Jacobina - Garrafao do Norte IV.I Brazil     14187  2:265' min  
  Navirai - Ibitinga IV.I Brazil  2x   4454  0:165' min  
  Resplendor - Abaetetuba IV.I Brazil     13602  5:065' min  
  Quatro Barras - Santa Cruz Cabralia IV.I Brazil  2x   10355  1:365' min  
  Cacequi - Ibirite IV.I Brazil     13295  2:165' min  
  Taboao da Serra - Ibaiti IV.I Brazil     7733  0:365' min  
  Cachoeira do Sul - Eldorado dos Carajas IV.I Brazil  1x   3466  0:165' min  
  Riachao - Gameleira IV.I Brazil     15028  2:065' min  
  Ibicarai - Jaguaruana IV.I Brazil  1x   13276  1:365' min  
  Lago do Junco - Fernando de Noronha IV.I Brazil  2x   7452  2:165' min  
  Nepomuceno - Oiapoque IV.H Brazil  2x   11131  2:265' min  
  Natal - Delmiro Gouveia IV.H Brazil  1x   8228  5:165' min  
 Tabatinga - Edeia IV.H Brazil  3x   5592  0:065' min  
  Mairinque - Xapuri IV.H Brazil  1x   4993  0:165' min  
  Queimados - Vargem Grande do Sul IV.H Brazil  2x   12613  1:065' min  
  Ibipora - Campo Grande IV.H Brazil  3x   5021  2:065' min  
  Varzea da Palma - Quebrangulo IV.H Brazil  1x   11232  1:165' min  
  Quatis - Tamboril IV.H Brazil  1x   16366  1:265' min  
  Quipapa - Jacunda IV.H Brazil     5843  2:265' min  
  Cabrobo - Tocantinópolis IV.H Brazil  3x   13605  2:265' min  
  Baiao - Palmeirais IV.G Brazil     14752  2:265' min  
  Dois Vizinhos - Goiana IV.G Brazil  3x   10248  1:065' min  
  Taguatinga - Varzelandia IV.G Brazil  2x   12272  4:065' min  
  Palmas de Monte Alto - Ortigueira. IV.G Brazil  1x   14294  1:365' min  
 Ecoporanga - Ibatiba IV.G Brazil  2x   14248  2:165' min  
  Nioaque - Jaguariaiva IV.G Brazil     4018  1:165' min  
  Afonso Bezerra - Recreio IV.G Brazil  2x   16511  2:065' min  
  Goianapolis - Godofredo Viana IV.G Brazil  1x   4836  0:265' min  
 Uniao Barbarense - Reriutaba IV.G Brazil  2x   3293  1:465' min  
  Diadema - Acreuna IV.G Brazil     14332  1:165' min  
 Ntabankulu - Queenstown III.I South Africa  1x   10779  1:265' min  
 Harrismith - Mutale III.I South Africa     3284  0:065' min  
 Victoria-west - Thaba nchu III.I South Africa  1x   8305  3:065' min  
 Wesselsbron - Ilinge III.I South Africa  1x   21928  0:065' min  
 Kareedouw - Ottoshoop III.I South Africa  3x   9828  0:365' min  
 Port saint jones - Ixopo III.I South Africa  3x   9691  0:365' min  
 Bredasdorp - Hluhluwe III.I South Africa  3x   11920  1:165' min  
 Parys - Oudtshoorn III.I South Africa  3x   9296  1:165' min  
 Marblehall - Groblershoop III.I South Africa     5287  0:065' min  
 Kirkwood - Bloemhof III.I South Africa  2x   8584  3:065' min  
 Kuruman - Mogwase III.H South Africa  1x   18242  4:165' min  
 Reivelo - Sundumbili III.H South Africa  3x   15325  0:065' min  
 Caledon - Klerksdorp III.H South Africa  1x   17146  1:065' min  
 Port alfred - Hertzogville III.H South Africa  1x   5467  0:465' min  
 Port nolloth - Carnarvon III.H South Africa     15630  1:365' min  
 Vanderbijlpark - Temba III.H South Africa  1x   24153  2:165' min  
 Springbok - Delareyville III.H South Africa     17387  2:165' min  
 Hartswater - Citrusdal III.H South Africa  1x   18480  1:065' min  
 Stanger - Pietersburg III.H South Africa     3374  0:465' min  
 Makwassie - Midrand III.H South Africa     3565  2:365' min  
 Bizana - Standerton III.G South Africa  3x   13294  0:065' min  
 Koffiefontein - Umzimvubu III.G South Africa  1x   8167  2:165' min  
 Matatiele - Villiers III.G South Africa  2x   21256  0:265' min  
 Mpophomeni - Fort beaufort III.G South Africa     4596  0:065' min  
 Impendle - Calvinia III.G South Africa  1x   4108  0:165' min  
 Harding - Vryheid III.G South Africa  1x   3314  0:465' min  
 Alberton - Bronkhorstspruit III.G South Africa  2x   4868  3:165' min  
 Benoni - Breyten III.G South Africa     3674  1:465' min  
 Klerksdorp - Sutherland III.G South Africa  3x   3564  2:665' min  
 Velddrif - Komga III.G South Africa  1x   16355  5:165' min  
 Durban - Marquard III.F South Africa  2x   4866  3:265' min  
 Bethlehem - Mmabatho III.F South Africa  1x   7642  1:365' min  
 Lichtenburg - Leeudoringstad III.F South Africa  2x   6663  4:065' min  
 Ventersdorp - Alice III.F South Africa     4810  5:065' min  
 Strydenburg - Needscamp III.F South Africa  2x   9446  2:265' min  
 Molteno - Thohoyandou III.F South Africa  2x   8832  0:465' min  
 Burgersdorp - Jan kempdorp III.F South Africa     3360  0:065' min  
 Prieska - Vredendal III.F South Africa     10699  1:165' min  
 Clocolan - Randvaal III.F South Africa  1x   3658  3:365' min  
 Idutywa - Ritchie III.F South Africa     35317  1:165' min  
 Zastron - Pietermaritzburg III.E South Africa  1x   4354  1:065' min  
 Letsopa - Stellenbosch III.E South Africa  1x   10262  1:165' min  
 Elliot - Kriel III.E South Africa  3x   3402  2:365' min  
 Boksburg - Cape town III.E South Africa  1x   5176  0:265' min  
 Port shepstone - Malmesbury III.E South Africa     5983  1:265' min  
 Skeerpoort - Eshowe III.E South Africa  2x   14135  1:265' min  
 FC Soweto - Lydenburg III.E South Africa     4174  3:165' min  
 Ganyesa - Mankweng III.E South Africa  2x   8444  2:165' min  
 Ottosdal - Whittlesea III.E South Africa  1x   8131  1:065' min  
 Scottsburgh - Witrivier III.E South Africa  2x   25766  2:165' min  
 Christiana - Swellendam III.D South Africa  2x   4137  3:265' min  
 Nigel - Reitz III.D South Africa     15068  1:065' min  
 Somerset east - Ellisras III.D South Africa  2x   7020  6:065' min  
 Bloemhof - Tzaneen III.D South Africa     3347  1:265' min  
 Koster - Vredefort III.D South Africa     5678  6:165' min  
 Barkly west - Zeerust III.D South Africa  2x   9988  0:465' min  
 Bulfontein - Koppies III.D South Africa  1x   14604  3:265' min  
 Lichtenburg - Potchefstroom III.D South Africa  2x   14103  2:065' min  
 Ekuvukeni - Lulekani III.D South Africa     3946  1:165' min  
 Brandfort - Mooi river III.D South Africa  2x   15296  2:165' min  
 Springs - Soweto III.C South Africa  1x   18323  2:165' min  
 Swartruggens - Kathu III.C South Africa  1x   8566  2:265' min  
 Worcester - Ceres III.C South Africa  2x   12190  4:065' min  
 Mamelodi - Plettenberg bay III.C South Africa  2x   8081  1:065' min  
 Empuluzi - Ekuphumleni III.C South Africa     3924  1:465' min  
 Umkomaas - Warrenton III.C South Africa  1x   9880  3:365' min  
 Vryburg - Louis trichardt III.C South Africa  3x   13998  4:065' min  
 Boksburg - Witbank III.C South Africa  1x   5944  3:065' min  
 Duiwelskloof - Volksrust III.C South Africa  1x   15722  0:065' min  
 Messina - Giyani III.C South Africa  1x   3935  1:365' min  
 Glencoe - Bisho III.B South Africa     4679  3:165' min  
 Ladybrand - Hermanus III.B South Africa     15159  2:165' min  
 Keimoes - Fay-aux-Loges III.B South Africa  3x   3912  0:565' min  
 Coligny - Pretoria III.B South Africa  1x   31208  0:165' min  
 Aliwal north - Butterworth III.B South Africa     18263  1:165' min  
 Richards bay - Lehurutshe III.B South Africa     5679  1:165' min  
 Kroonstad - Mondlo III.B South Africa  1x   6505  2:065' min  
 Schweizer reneke - Fochville III.B South Africa     15596  3:065' min  
  Khayelitsha - Potgietersrus III.B South Africa  1x   3442  0:265' min  
 Westonaria - Paulpietersburg III.B South Africa  3x   3426  0:365' min  
 Bloemfontein - Hennenman III.A South Africa     8182  0:165' min  
 Cofimvaba - Knysna III.A South Africa     6802  1:265' min  
 Port elizabeth - Theunissen III.A South Africa     10019  2:265' min  
 Barberton - Delmas III.A South Africa  1x   3901  0:065' min  
 Virginia - Stutterheim III.A South Africa     13336  4:265' min  
 Mareetsane - Nelspruit III.A South Africa  1x   10708  1:065' min  
 Tarkastad - Esikhawini III.A South Africa  2x   4357  0:265' min  
 Mabopane - De aar III.A South Africa  2x   6172  0:065' min  
 Lebohang - Ezibeleni III.A South Africa     16099  0:265' min  
 Verwoerdburg - Siyabuswa III.A South Africa  2x   3685  0:265' min  
 Kacákova Lhota - Tuchoměřice  X.L9 Česko     12729  3:165' min  
 Míšov - Jakubov u Moravských Budějovic  X.L9 Česko     9875  2:065' min  
 Diváky - Nová Olešná  X.L9 Česko  2x   14948  2:165' min  
 Vřesová - Šťáhlavy  X.L9 Česko  1x   7796  1:065' min  
Sparta ČKD Praha - Zálší  X.L9 Česko  3x   39740  7:065' min  
 Horní Stropnice - Rudice  X.L9 Česko     3426  1:165' min  
 Razová - Lužec nad Vltavou  X.L9 Česko  1x   22722  0:165' min  
 Hlohová - Dražůvky  X.L9 Česko  2x   17896  2:065' min  
 Vranovice - FC Krnovské Pumy X.L9 Česko    1x   13896  1:165' min  
Motor Liblice - Stříbrná  X.L9 Česko     3690  0:765' min  
 Nevřeň - Slavoj Nelahozeves AX.L8 Česko     16578  0:665' min  
 Křivsoudov - Dehtáře  X.L8 Česko  1x   15136  0:265' min  
 Nové Bránice - Březník  X.L8 Česko  1x   12630  1:165' min  
 Plav - PilsnerUrquell Ješetice  X.L8 Česko     8262  1:165' min  
 Čerčany - Přešovice  X.L8 Česko     8404  2:165' min  
 Trnávka - Bošilec X.L8 Česko     4202  5:065' min  
 Lično - Frenštát pod Radhoštěm  X.L8 Česko  2x   3534  1:165' min  
 Hodonice - Spojil  X.L8 Česko  1x   13575  2:065' min  
 Jirkov - Velké Popovice  X.L8 Česko     10289  3:165' min  
 TJ Sokol Staré Hradiště - Dubovice  X.L8 Česko  2x   17443  1:165' min  
 Lesonice - Vrané nad Vltavou  X.L7 Česko  3x   10184  4:165' min  
 Vrhaveč - Zavidov  X.L7 Česko  1x   15272  2:165' min  
 Dílce - SK Kosmonosy X.L7 Česko     23322  0:065' min  
 Samopše - Chomutov X.L7 Česko     3996  2:265' min  
 Majdalena - Veselice  X.L7 Česko  2x   13981  1:065' min  
 Nový Vestec - FC ŽANDOVX.L7 Česko  3x   5431  1:165' min  
 Chodský Újezd - Božanov  X.L7 Česko     5165  2:165' min  
 Záhoří - Kelčany  X.L7 Česko  1x   9595  1:065' min  
 Spořice - Žichovice  X.L7 Česko  2x   14016  2:265' min  
 Kujavy - FC OstrovX.L7 Česko     15182  0:165' min  
 Mlýny - Tři Dvory  X.L6 Česko  1x   39200  0:065' min  
 Sulejovice - Vsetín X.L6 Česko  1x   7239  2:065' min  
 Mšené lázně - Kardašova Řečice  X.L6 Česko  2x   6658  2:065' min  
 Pokojovice - Kosoř  X.L6 Česko     12839  2:265' min  
 Skalice - Nalžovské Hory  X.L6 Česko     3715  2:665' min  
 Sk Líšeň A - Staré Hodějovice  X.L6 Česko     6602  0:065' min  
 Vrbno pod Pradědem - Studnice  X.L6 Česko  2x   3432  2:565' min  
 Starovice - Lošany  X.L6 Česko  1x   17087  3:165' min  
 Sobůlky - Suchomasty X.L6 Česko     37533  1:065' min  
 Brumov - Brod nad Dyjí  X.L6 Česko     6159  2:465' min  
 Orkney - Embalenhle II.C South Africa  2x   4431  4:280' min  
 Bethal - Beaufort-west II.C South Africa  1x   13206  3:080' min  
 Mount fletcher - Ventersburg II.C South Africa  1x   11225  1:080' min  
 Ekangala - Stilfontein II.C South Africa  1x   4611  2:580' min  
 Ajax Kapské Mesto - Hartbeesfontein II.C South Africa  1x   8426  1:080' min  
 Newcastle - Stilfontein II.C South Africa  1x   3366  2:180' min  
 Griekwastad - Melmoth II.C South Africa  1x   7993  1:280' min  
 Kwambonambi - Golden ArrowsII.C South Africa  2x  1x   17388  0:580' min  
 Nongoma - Reddersburg II.C South Africa  1x   19097  5:080' min  
 Groot Marico - Danielskuil II.C South Africa     4446  2:080' min  
 Adelaide - Sasolburg II.B South Africa  1x   12359  0:080' min  
 Rustenburg - Zeerust II.B South Africa  2x   17322  2:280' min  
 Empangeni - Upington II.B South Africa  1x   4975  1:180' min  
 Hoopstad - Mooreesburg II.B South Africa  1x   5693  3:080' min  
 Postmasburg - Epumalanga II.B South Africa  4x   5076  1:280' min  
 Tembisa - Umtata II.B South Africa  2x   14766  3:180' min  
 Senekal - Garankuwa II.B South Africa     14658  2:080' min  
 Ulundi - Thulamahashe II.B South Africa  1x   13440  1:480' min  
 Mmabatho - Potchefstroom II.B South Africa  1x   4345  5:080' min  
 Hendrina - Vrede II.B South Africa  2x   5703  2:080' min  
 Secunda - Kutlwanong II.A South Africa  1x   16625  2:180' min  
 Lebowakgomo - Ermelo II.A South Africa  4x   17433  1:080' min  
 Pampierstad - Phola II.A South Africa     12123  4:280' min  
 Kokstad - Grase II.A South Africa  1x   4599  2:180' min  
 Balfour - George II.A South Africa  3x   15714  2:080' min  
 Grabouw - Krugersdorp II.A South Africa     7427  1:180' min  
 Phalaborwa - Somerset west II.A South Africa  2x   16668  0:180' min  
 Sannieshof - Randfontein II.A South Africa  2x   5090  0:280' min  
 East london - Ventersdorp II.A South Africa  5x   3620  0:180' min  
 Nkowakowa - Ballitoville II.A South Africa  2x   10715  1:280' min  
 Atlantis - Christiana I. South Africa  4x   7083  4:080' min  
 Bakmarksbro - Wolmaransstad I. South Africa  3x   14468  1:780' min  
 Mpumalanga Black Aces F.C - Viljoenskroon I. South Africa  3x   7664  2:180' min  
 Mahikeng - FC Pretoria I. South Africa  2x   3740  7:080' min  
 Mothibistad - Wolmaranstad U19 FC™I. South Africa  1x   5216  0:580' min  
 Jansenville - FC Golden ArrowsI. South Africa  3x   5444  0:580' min  
 Belfast - Ama Zulu FC Durban I. South Africa  2x   3431  0:180' min  
 Jeffreys bay - FK DoloreS Kings I. South Africa  2x   10649  3:080' min  
 Mosselbay - Bidvest Wits University I. South Africa  1x   11283  2:580' min  
 León F.C. - FC Turban Durban I. South Africa  2x   6923  6:080' min  
 Krize - Borovnica III.I Slovenia     7988  0:080' min  
 Izola - Ardro pri Raki III.I Slovenia    1x   14758  1:080' min  
 Store - Spodnja polskava III.I Slovenia  2x   16565  2:180' min  
 Lesce - Deskle III.I Slovenia  2x   19466  2:280' min  
 Zgornje poljcane - Bilje III.I Slovenia  3x   3530  0:780' min  
 Radovljica - Skofja loka III.I Slovenia  3x   26524  3:080' min  
 Kropa - Slovenj gradec III.I Slovenia  1x   21110  1:180' min  
 Krcevina pri vurbergu - Dobrova III.I Slovenia  2x   6335  4:380' min  
 Podvinci - Gotovlje III.I Slovenia  3x   4965  2:280' min  
 Lipovci - Rovte III.I Slovenia  2x   19529  2:380' min  
 Blejska dobrava - Sentvid pri sticni III.H Slovenia  3x   4106  1:280' min  
 Dravograd - Prade III.H Slovenia  3x   6664  1:480' min  
 Litija - Zadobrova III.H Slovenia  1x  1x   7305  0:280' min  
 Petisovci - Brezice III.H Slovenia  1x   10064  1:180' min  
 Petrovce - Radlje ob dravi III.H Slovenia  1x   9155  1:180' min  
 Spuhlja - Skale III.H Slovenia  1x   3616  2:380' min  
 Okarec - Limbus III.H Slovenia  1x   10347  3:280' min  
 Ravne - Artiče III.H Slovenia  1x   15966  0:180' min  
 Notranje - Stari trg pri lozu III.H Slovenia  1x   30760  2:280' min  
 Gornji grad - Lenart III.H Slovenia  1x   4077  3:580' min  
 Zabukovica - Topolsica III.G Slovenia  2x   16471  4:280' min  
 Zuzemberk - Arja vas III.G Slovenia  1x  1x   8201  1:080' min  
 Grosuplje - Sevnica III.G Slovenia  2x   7658  8:280' min  
 Ormoz - Stojnci III.G Slovenia  3x   7926  3:080' min  
 Koroska bela - Brežice III.G Slovenia  4x   5138  2:280' min  
 Zalec - Bare III.G Slovenia  1x   10879  5:080' min  
 Zgornja polskava - Trebnje III.G Slovenia  1x   25532  6:180' min  
 Ivančna Gorica - Izakovci III.G Slovenia  2x   3333  0:780' min  
 Kamnik - Otiski vrh III.G Slovenia  2x  1x   21862  0:480' min  
 Ljutomer - Mirna pec III.G Slovenia  3x  1x   8153  6:180' min  
 Kralupy nad Vltavou - Homole u Panny  X.L5 Česko  3x   10223  1:180' min  
 Kornatice - Bernardov  X.L5 Česko  1x   8727  3:080' min  
 Deštnice - Hosín  X.L5 Česko     9093  1:080' min  
 Záborná - Podbrdy  X.L5 Česko  1x   4392  2:180' min  
 Služovice - Neerpelt X.L5 Česko  2x   13084  3:180' min  
 Lipnice nad Sázavou - Pohnání  X.L5 Česko     4909  4:180' min  
 Slezské Rudoltice - Vevčice  X.L5 Česko     8133  1:280' min  
 Nespeky - Tichá  X.L5 Česko  1x   8285  4:180' min  
 Třebenice - Kytín  X.L5 Česko     14101  1:080' min  
 Dole - Hronov  X.L5 Česko     22279  1:480' min  
 Dražice - KPS Brno X.L4 Česko  1x   5140  1:180' min  
 Třebotov - Lesní Hluboké  X.L4 Česko     33754  1:180' min  
 Olešník - Velká Bukovina  X.L4 Česko     9933  1:280' min  
 Ledce - Kvítkovice  X.L4 Česko  1x  1x   14553  3:380' min  
 Podmolí - Citonice  X.L4 Česko  1x   14812  4:380' min  
 Žernovník - Nová Bystřice  X.L4 Česko  1x   12048  5:180' min  
 Srbice - Kosořice  X.L4 Česko    1x   3653  1:180' min  
 Mcely - Bělušice  X.L4 Česko  2x   7313  1:180' min  
 Široká Niva - Vlkaneč  X.L4 Česko     15050  2:180' min  
 Spomyšl - Přeštice  X.L4 Česko  2x   6552  1:080' min  
 Korolupy - Hrušovany u Brna  X.L3 Česko  1x  1x   12891  0:180' min  
 Lišov - Nová Říše  X.L3 Česko  1x  1x   3959  0:080' min  
 Malotice - Velemyšleves  X.L3 Česko     3649  0:180' min  
 Jámy - Lštění  X.L3 Česko     16339  2:180' min  
 Bohdalín - Soběslav  X.L3 Česko     16372  2:180' min  
 Vřesina - Kroučová  X.L3 Česko     4075  1:180' min  
 Bdín - Olšovice  X.L3 Česko  1x   5612  0:180' min  
 Dolní Benešov - Kostelní Hlavno  X.L3 Česko  2x   12460  0:480' min  
 Sudoměřice u Bechyně - Řenče  X.L3 Česko  2x   11760  2:180' min  
 Litochovice - Mladý Smolivec  X.L3 Česko  2x   10006  4:180' min  
 Žirovnice - Škvořetice  X.L2 Česko  2x   7550  2:380' min  
 Libětice - Krásná Ves  X.L2 Česko  4x   9321  4:080' min  
 Vysoké - Líský  X.L2 Česko  2x  1x   13071  3:180' min  
 Vyškov City - Sklené nad Oslavou  X.L2 Česko  3x   6618  1:180' min  
 Úsobí - Žár  X.L2 Česko  1x   6081  1:080' min  
 Klentnice - Velké Březno  X.L2 Česko  2x   3842  0:180' min  
 Vyžlovka - Žacléř  X.L2 Česko  1x   17528  2:080' min  
 Horní Pěna - Bubovice  X.L2 Česko  1x   5784  1:080' min  
 Řícmanice - Nížkovice  X.L2 Česko  3x  1x   11640  1:280' min  
 Frenštát p. Radhoštěm - Hrzenica  X.L2 Česko  2x   4981  1:480' min  
 Liběšice - Dříteč  X.L1 Česko     12060  1:180' min  
 Očihov - Hradec Králové X.L1 Česko  2x   3390  4:080' min  
 Malínky - Domousnice  X.L1 Česko     5170  4:180' min  
 Děčany - Strupčice  X.L1 Česko     7491  1:480' min  
 Rynholec - Vanov  X.L1 Česko  3x   18696  1:180' min  
 Moravice - Čechtín  X.L1 Česko  3x   16831  3:080' min  
 Postřižín - Horní Blatná  X.L1 Česko     15474  1:080' min  
 Ruda - Svatobořice-Mistřín  X.L1 Česko  1x   3582  2:180' min  
 Jevišovice - Ostrava VFCX.L1 Česko  1x  1x   3752  3:480' min  
 Šebkovice - FK OTICE X.L1 Česko     8607  0:180' min  
 Hýskov - Dráchov  X.K9 Česko  1x   5514  2:180' min  
 Čejov - Čelistná  X.K9 Česko     7143  0:180' min  
 Libomyšl - Rudka  X.K9 Česko  1x   11457  2:180' min  
 Bobrová - Zadní Střítež  X.K9 Česko  1x   7777  1:080' min  
 Růžová - Dynín  X.K9 Česko  1x   10251  2:380' min  
 Písek B - Pardubice X.K9 Česko  1x   8749  2:180' min  
 Brzánky - Horská Kvilda  X.K9 Česko     3450  1:180' min  
 Úvaly - Zalešany  X.K9 Česko  2x   7433  3:180' min  
 Drahonice - Grešlové Mýto  X.K9 Česko     6150  0:280' min  
 Černvír - Cetoraz  X.K9 Česko     5438  3:080' min  
 Litultovice - Chvaleč  X.K8 Česko  1x   8249  3:180' min  
 Holovousy - Javornice  X.K8 Česko  3x   14939  3:080' min  
 Prštice - Pasečnice  X.K8 Česko     11688  1:180' min  
 Litvínovice - Nové Hutě  X.K8 Česko  1x  1x   6214  5:180' min  
 Spartak Průhonice - Ženklava  X.K8 Česko  4x   11944  3:180' min  
 Dřešín - FC Kostelec nad Vltavou X.K8 Česko  3x   4251  0:480' min  
 Pištín - Lhoty u Potštejna  X.K8 Česko  1x   5290  2:280' min  
 Našiměřice - Lčovice  X.K8 Česko  1x   15343  2:180' min  
 Louka u Litvínova - Skorotice  X.K8 Česko  1x   3740  2:380' min  
 Litostrov - Kaliště  X.K8 Česko  2x   3693  0:680' min  
 Sopřeč - Chleny  X.K7 Česko  1x   9396  0:080' min  
 Čermákovice - Rušinov  X.K7 Česko  3x   5291  4:480' min  
 Vidov - Brno X.K7 Česko  2x   7107  1:480' min  
 Bukovno - Raková  X.K7 Česko     10357  3:180' min  
 Světce - Vitiněves  X.K7 Česko  1x  1x   3495  1:480' min  
 Probulov - Brnířov  X.K7 Česko  1x   4446  0:180' min  
 Hořesedly - Žďárná  X.K7 Česko     14427  1:380' min  
 Nimpšov - Kosice  X.K7 Česko  1x   4324  2:280' min  
 1.FC master Příbram - FC Úmonín X.K7 Česko  2x   17000  3:080' min  
 Oslnovice - Lubě  X.K7 Česko  2x   16625  2:080' min  
 Heraclea Minoa - Aetos  III.D Greece  1x   5574  1:380' min  
 Actium - Gythium  III.D Greece  3x  1x   6242  5:180' min  
 Alexandretta - Kastoria III.D Greece  1x   5284  3:080' min  
 Elis - Oftas III.D Greece  1x   7619  5:280' min  
 Chalcis - Cyrene  III.D Greece  4x  1x   8245  3:080' min  
 Favrskovo - Aspendos  III.D Greece     4238  0:280' min  
 Lamia - Amphicleia  III.D Greece  1x   10419  0:380' min  
 Amarynthos - Petrič III.D Greece  1x   9553  1:080' min  
 Lampsacus - Trapezus  III.D Greece  2x   30813  1:180' min  
 Panathinaikos FC - Panathinaikos F.C. III.D Greece     17179  1:180' min  
 Middlesbrough - Denizli III.C Greece  1x   3447  2:480' min  
 Miletus - OFI Kréta III.C Greece  2x   4354  2:180' min  
 Dorylaion - PETRA Patras III.C Greece     4071  0:080' min  
 Loutraki - Papagou III.C Greece  1x   8957  2:280' min  
 Paiania - Sybaris  III.C Greece  2x   5174  1:180' min  
 Cumae - Byllis  III.C Greece  1x   4576  3:280' min  
 Fukui - Odessos III.C Greece  1x   4514  1:580' min  
 Laodicea - Tanagra  III.C Greece  1x   4976  7:080' min  
 Bouthroton - Mylasa  III.C Greece     10997  2:180' min  
 Calydon - Patrae  III.C Greece  1x   5067  5:080' min  
 Ierapetra - A.E.K Atény FC III.B Greece  3x  1x   4108  2:380' min  
 Dimale - Astacus or Nicomedea  III.B Greece  1x   8688  7:080' min  
 Pefka - Rhegion  III.B Greece  2x   5373  0:380' min  
 Megara - Nicaea  III.B Greece     5140  3:280' min  
 Plataea - Pydna  III.B Greece  1x  1x   7328  3:080' min  
 Massilia - Asine of Laconia  III.B Greece  1x   7882  3:280' min  
 Pharae - Himera III.B Greece     7913  3:080' min  
 Olbia - Pherae  III.B Greece  1x   5533  1:080' min  
 Naucratis - Paros  III.B Greece  3x   6914  0:380' min  
 Myra - Epidamnos  III.B Greece     4846  2:280' min  
 Komárno - Pharnacia III.A Greece  1x   22918  5:180' min  
 Swansea - Megara Hyblaea  III.A Greece  2x   4475  2:580' min  
 Erythrae - Ancona B III.A Greece     3286  0:080' min  
 Gazi - Colosse  III.A Greece  1x   4178  0:180' min  
 Grevena - Lissus  III.A Greece  1x   3745  2:280' min  
 Dodona - Naxos  III.A Greece  1x   11814  1:180' min  
 Missolonghi - Assus  III.A Greece     7162  1:180' min  
 Mandra - Nafplio III.A Greece  3x   4637  4:480' min  
 Didyma - Apollonia Pontica  III.A Greece  3x  1x   10905  4:180' min  
 Oropus - Rhodes  III.A Greece  1x  1x   6854  2:180' min  
 Tongeren - Deinze IV.B Belgium  2x   3728  0:180' min  
 Denderleeuw - Ichtegem IV.B Belgium  2x   11882  2:080' min  
 Froidchapelle/B - Rochefort  IV.B Belgium     13091  2:280' min  
 Balen - Vilvoorde IV.B Belgium  1x   4365  0:680' min  
 Stavelot - FC Sparta Gent A IV.B Belgium  4x   23471  0:080' min  
 Gerpinnes - Lessive IV.B Belgium  3x   3975  1:180' min  
 Baardegem - FlémalleIV.B Belgium  2x   11363  1:280' min  
 Radstatt - Club Brugge FC IV.B Belgium  1x   6747  2:080' min  
 Farciennes - Retie IV.B Belgium  1x   10553  0:180' min  
 Wervik - MAGA FCIV.B Belgium  1x   8277  1:380' min  
 Montigny-le-Tilleul - Sint-Martens-Latem IV.A Belgium  2x   3463  4:580' min  
 Hamoir - Meeuwen-Gruitrode IV.A Belgium  2x   15632  2:280' min  
 Spa - Turnhout IV.A Belgium     15850  2:080' min  
 Lissewege - Ypres IV.A Belgium     6321  0:380' min  
 Bekkevoort - Chastre IV.A Belgium  1x   11236  0:080' min  
R.S.C. Ath - Zulte IV.A Belgium  1x   9567  0:280' min  
 Costa Verde - Seraing IV.A Belgium  4x   14840  1:180' min  
 Frameries - Wasseiges IV.A Belgium  2x   3907  2:080' min  
 Zutendaal/B - Zwijndrecht IV.A Belgium  2x   8558  2:380' min  
 Puurs - Chateau de Mirwart IV.A Belgium  1x   11848  1:080' min  
 Ath (Aat) - Acrelandia III.B Belgium  2x   4405  5:080' min  
 Torhout - Earlston  III.B Belgium     27845  0:080' min  
 Muxia - Vise /B III.B Belgium  4x   11923  3:280' min  
 Waremme - Verviers III.B Belgium  2x   11495  1:080' min  
 FC Sparta Gent - Alvor III.B Belgium  2x   3823  1:180' min  
 Westrozebeke - Lepoglov  III.B Belgium  2x   6616  6:080' min  
 Tongeren - Tielt III.B Belgium  3x   8323  0:480' min  
 Uitenhage - KV Mechelen III.B Belgium  2x   35400  0:080' min  
 KSC Lokeren OV - Charleroi III.B Belgium  1x  1x   7953  3:280' min  
 Soignies - Lessines III.B Belgium  1x   12192  2:280' min