FK.Trstená - Zborov nad Bystricou8,6011 : 1 (0:1)
ŠTKMK Jablonové - FK Povina4,8842 : 3 (0:2)
Predators Prievidza - FK Inter Bratislava4,9202 : 2 (2:0)
FC Barca Humenné - FC Tatran Žalobín4,1121 : 0 (1:0)
MFK Dobšiná - Poľana Detva11,7210 : 3 (0:1)
TJ Lesy Zubné - FK Baník Horná Nitra6,2873 : 1 (2:1)
FC.Nitra Hooligans - FK HUMENNÉ12,6232 : 1 (0:0)
GALANTA 1988® - FK Stare Mesto Kosice18,6262 : 0 (0:0)
Dudince - FK Iskra Nováky18,9432 : 1 (1:1)
Domácim Predators Prievidza sa nakoniec bod máli

Do konca ligy I. Slovensko ostávalo 12 súťažných kôl, keď sa stretli domáci Predators Prievidza a hostia FK Inter Bratislava, ktorý viedli úchvatnú sériu 4 víťazných zápasov za sebou v rade. Očakávalo sa zaujímavé stretnutie, a tak nebolo vôbec prekvapivé, že štadión PP Arena bol zaplnený takmer do poslednej sedačky, prítomných bolo 4920 platiacich divákov. Všetko bolo pripravené, a tak hlavný arbiter zahájil stretnutie úvodným hvizdom do píšťalky presne o 19:00. Vedenia sa prekvapivo ujali domáci Predators Prievidza, keď v 21 minúte otvoril skóre lišiackou koncovkou Horváth. Domáci Predators Prievidza pridali aj druhý gól, keď sa presadil hlavou Hudek. Hostia FK Inter Bratislava však na nepriaznivý vývoj stretnutia dokázali reagovať. Najskôr znížil v 57 minúte hosťujúci Saitov, aby v závere na konečných 2:2 vyrovnal Juríček. Vyrovnaný zápas skončil vyrovnaným výsledkom, a tak si oba celky pripísali do ligovej tabuľky rovnaký počet bodov.

>>

Domáci FC Choča zvíťazili

2018-05-26 o 19:00 bol na programe duel 26 kola medzi domácim celkom FC Choča a hosťujúcim tímom Holíč. Očakával sa zaujímavý zápas, hoci miernym favoritom bol domáci tím FC Choča, ktorý vedie manažér Stefan1505. Hostia Holíč vedený manažérom Kluivert sa na dnešné stretnutie pripravovali naozaj svedomito a v príprave naozaj nič nepodcenili, keďže si boli veľmi dobre vedomí kvalít svojho súpera. Všetko bolo pripravené, a tak hlavnému rozhodcovi stretnutia nič nebránilo zahájiť duel úvodným hvizdom do píšťalky. Vedenia sa ujali domáci FC Choča, keď v 5 minúte otvoril skóre Laurinc. Hostia Holíč ešte dokázali vyrovnať, keď sa presadil Laurinc. Tu však ich možnosti skončili. Domáci FC Choča vzali stretnutie pevne do svojich rúk a rozpútali doslova gólový uragán. Gól do siete hostí Holíč pridal Palac. Ďalší presný zásah si pripísal domáci Gubar. Ešte do prestávky domáci FC Choča zvýšili svoj náskok o ďalší gól. V druhej časti sa hra jednoznačne spomalila a domáci FC Choča vyčkávali a nechali hrať svojich protivníkov. Tí však veľmi záujem o hru nejavili, a tak sme v druhej časti hry gól nevideli. Celky sa tak rozišli po výsledku 4:1 a domáci FC Choča si pripísali ďalšie tri body do ligovej tabuľky ligy I. Slovensko, 1 najvyššej súťaže v krajine. *

>>

Top prestupy do ligy
Harker W GALANTA 1988®197,858,999 EUR

Séria tímu hostí FK Iskra Nováky sa skončila

Štadión Stadion Dudince bol dejiskom stretnutia medzi domácim celkom Dudince a hosťujúcim tímom FK Iskra Nováky, ktorý nepocítil pocit prehry už 6 súťažných zápasov v rade. Všetko bolo pripravené, a tak hlavný rozhodca odpískal úvod stretnutia presne o 19:00. Úvodný gól strelili hostia FK Iskra Nováky, a v zápätí sa už len sústredili na údržbu tohto najtesnejšieho výsledku. To sa im napokon vypomstilo. Domáci Dudince nie len, že dokázali vyrovnať v 42 minúte, ale aj sa ujali vedenia v 56 minúte, keď po rohovom kope hlavou rozvlnil sieť Torrens. Hostia FK Iskra Nováky zostali paralyzovaní. Konečným výsledkom 2:1 teda skončila fantastická hosťujúca séria a začala nová pre domáci celok Dudince.