2. FK Povina chl cup chl cup 11 9 1 1 23:4 28
3. GALANTA 1988® chl cup 11 9 0 2 22:3 27
4. FK Stare Mesto Kosice chl cup 11 7 1 3 19:13 22
5. FC.Nitra Hooligans chl cup 11 7 1 3 17:9 22
8. Zborov nad Bystricou 11 5 1 5 15:17 16
9. FK Inter Bratislava 11 5 1 5 11:11 16
10. FK Baník Horná Nitra 11 5 0 6 18:16 15

Hostia GALANTA 1988® bodovali naplno

Domáci Poľana Detva privítali na svojom ihrisku tím hostí GALANTA 1988® v rámci futbalového duelu 11 kola. Výkop bol naplánovaný na 19:00. Vedenia sa ujali hostia GALANTA 1988®, keď sa presadil Vlahovic. Hostia GALANTA 1988® zvýšili svoj náskok, keď sa presadil Vlahovic. Hosťujúci Di biase uzavrel skóre na konečných 0:3. Hostia GALANTA 1988® si tak pripísali ďalšie tri body do ligovej tabuľky ligy I. Slovensko, 1 najvyššej súťaže v krajine.

>>

Divadlo na tlačovke

2018-04-21 o 19:00 sa stretli 2 veľmi vyrovnané tímy. Domáci FK Iskra Nováky, ktorým patrí v ligovej tabuľke 13 miesto a hostia FK Inter Bratislava ktorý okupujú 10 priečku tabuľky. Domáci manažér BLUFF pripravoval svojich zverencov naozaj zodpovedne o čom svedčí aj herné sústredenie v okolí Waikiki. Manažér hostí patok1 sa skôr spoliehal na formu svojho mužstva FK Inter Bratislava v posledných zápasoch, keďže ich séria výhier už dosiahla číslo 3. Vstupenky boli vypredané rekordne rýchlo aj napriek cene 500 za kus. Diváci videli vyrovnaný priebeh, keď sieť rozvlnil v 50 minúte zápasu Kopervasz . Odpoveď na seba nenechala čakať a v 69 minúte vyrovnával Ztojkovic. Viac sa už neudialo a tak sa mužstvá rozišli zmierlivo za stavu 1:1. Na pozápasovej tlačovej konferencii však lietali iskry z oboch strán. Manažér domácich BLUFF zpochybňoval výkon rozhodcu Manažér hostí patok1 mu oponoval a tak týchto dvoch kohútov musela oddelovať až usporiadateľská služba začo určite domáci klub FK Iskra Nováky neminie mastná finančná pokuta v minimálnej výške 940.00.3

>>

Ťažký boj o záchranu v 1 najvyššej súťaži

Zápas 11 kola medzi domácim celkom FK Dukla Banská Bystrica a hosťujúcim celkom 1.FC.Vrútky mal výkop naplánovaný na 19:00 . Jednalo sa o zápas dvoch tímov, ktoré v tabuľke delí iba 5 bodov, a tak sa nič iné ako vyrovnaný priebeh očakávať nedalo. 3824 divákov sa veľmi futbalom nebavilo a oba celky v zápase ukazovali prečo okupujú spodné priečky ligovej tabuľky. Domácemu tímu FK Dukla Banská Bystrica patrilo pred zápasom 19 miesto, zatiaľ čo hosťom 1.FC.Vrútky patrila 16 priečka. Jediný gól stretnutia padol v 3 minúte, keď sa za domácich presadil Dupal. Domáci celok FK Dukla Banská Bystrica to nakoniec vyslovene ukopal a pripísal si veľmi dôležité tri body do tohtosezónneho boja o zotrvanie v 1 najvyššej súťaži.

Výsledky kola a návštevnosť
FK Dukla Banská Bystrica - 1.FC.Vrútky3,8242 : 1 (2:0)
Poľana Detva - GALANTA 1988®14,1840 : 3 (0:2)
FK Baník Horná Nitra - Dudince8,9562 : 4 (2:2)
FC Tatran Žalobín - TJ Lesy Zubné9,2871 : 1 (1:1)
FC Barca Humenné - FC.Nitra Hooligans5,6621 : 2 (0:1)
MFK Dobšiná - FC Choča7,2782 : 1 (2:1)
Zborov nad Bystricou - FK Povina10,8701 : 3 (0:2)
FK Iskra Nováky - FK Inter Bratislava6,1571 : 1 (0:0)
FK Stare Mesto Kosice - Predators Prievidza17,7783 : 1 (1:0)
FK HUMENNÉ - ŠTKMK Jablonové 3,4403 : 1 (1:0)

Výhra 3:1 pre domácich bola zaslúžená

Na tento zápas 11 kola bude domáci lodivod Lubo71 spomínať v dobrom, aj napriek nepriaznivému postaveniu v tabuľke 1 futbalovej ligy jeho zverenci ukázali bojovnosť a pripísali si presvedčivé víťazstvo 3:1. Od 12 minúty viedli o jeden presný zásah, ŠTKMK Jablonové vyrovnal v 58 minúte ale body im to neprinieslo. Definitívne potvrdenie víťazstva prišlo v 70 minúte. Neskór ešte pridali domáci jeden kúsok. 3440 fanúšikov na domácom štadióne malo dôvod na pozápasové oslavy, 3 góly ich tímu im spôsobili dlhotrvajúcu radosť. profesor.tomas mal naopak dôvody zamýšľať sa na pozápasovej tlačovej besede nad neúspechom svojho družstva, jeho rozladenosť bola očividná a hrubšie slová si pravdepodobne vypočuli z jeho úst aj hráči v kabíne.

>>

Kluby v pohároch
CHL SuperShoot.euFK Baník Horná Nitra - Alloa Athletic FC0 : 3 (0:3)
CHL SuperShoot.euFK Olimpik Sarajevo - FK Iskra Nováky2 : 1 (1:0)
CHL SuperShoot.euFK Povina - LKS '22 Zadworze1 : 0 (1:0)
CHL SuperShoot.euDudince - Tigres UANL3 : 1 (1:1)
CHL SuperShoot.euPrince of Rettegett Iván - Zborov nad Bystricou1 : 0 (1:0)
CHL SuperShoot.euTJ Lesy Zubné - ITARTAS Chudovo0 : 2 (0:1)
CWC SuperShoot.euBORUTA Zgierz - Poľana Detva2 : 0 (1:0)
V4 - FINALZborov nad Bystricou - FC Volyn Lutsk™2 : 1 (2:0)

Hazard so životom sa domácemu celku FC Barca Humenné nevyplatil

Domáci celok FC Barca Humenné privítal na svojom trávniku hostí FC.Nitra Hooligans a 5662 fanúšikov mohlo očakávať vyrovnaný duel s miernou favoritizáciou hostí, ktorý sú v ligovej tabuľke na 5 priečke(+ 8 b.). Domáci manažér DusoX7 si je vedomý toho, že jeho hráčom dnes remíza nestačí a musia spraviť všetko preto, aby bodovali naplno. Domáci FC Barca Humenné sa môžu spoliehať na špičkové zázemie, keďže ich výbava je perfektná. Cieľ oboch je jasný. Účasť v prestížnych pohároch v budúcej sezóne. Zápas začal hlavný arbiter úvodným hvizdom. Šancu v zápase využili hostia FC.Nitra Hooligans , keď sa v 40 minúte dokázal presadiť Hřgseth. Domáci manažér DusoX7 vedel, že musia vrhnúť všetky sily do útoku, pretože potrebovali streliť minimálne 2 góly a žiadny neinkasovať. Vyrovnať sa domácim podarilo, keď skóroval Melsom. Tlak domáceho celku FC Barca Humenné pokračoval a už keď sa zdalo, že sa im podarí dokonalý obrat prišla studená sprcha. Hostia FC.Nitra Hooligans sa dostali do početného protiútoku po zbytočnej strate lopty a chladnokrvný zakončovateľ hostí Hřgseth uzavrel skóre zápasu na konečných 1:2.