Zaslanie hesla

Futbalové ligové noviny
(38. kolo)

Hostia FC Choča to nevzdali

0 kôl do konca bol na pláne duel medzi už 2 zápasov neporazeným domácim celkom Predators Prievidza a tímom hostí FC Choča. Stretnutie začalo úvodným výkopom, ktorý mal domáci celok Predators Prievidza presne o 19:00. Úvodný gól sa podaril vsietiť domácemu celku Predators Prievidza, keď obávaný zabijak Horváth chladnokrvne zakončil ponúknutú šancu. Domáci Predators Prievidza zvýšili svoj náskok v 45 minúte, keď sieť rozvlnil Horváth. Hostia FC Choča sa však nevzdali, a tak sa im podarilo vyrovnať, keď sa v závere duelu presadil najskôr Laurinc a neskôr vyrovnával Gubar. Viac sa už neudialo, a tak si oba celky po výsledku 2:2 body rozdelili.

>>

Zostava kola

Domáci FK HUMENNÉ zvíťazili

38 kolo ligy I. Slovensko, 1 najvyššej súťaže v krajine prinieslo duel medzi domácim celkom FK HUMENNÉ a hosťujúcim tímom Holíč. Miernym favoritom stretnutia boli domáci FK HUMENNÉ. Experti stávkových kancelárií predpovedali množstvo gólov, keďže obrany oboch celkom nepatria k tým najlepším. Štadión Stadion FK HUMENNÉ bol zaplnený takmer do posledného miesta, prítomných bolo 4042 platiacich divákov. Domáci manažér Lubo71 zvolil na dnešný duel formáciu 4-1-2-1-2 a jeho zverenci celý týždeň na tréningoch pracovali na taktike Normálna taktika. Výkop bol naplánovaný na 19:00. Od úvodu sa evidentne viac snažili domáci FK HUMENNÉ, čo sa prejavilo aj na skóre. Vedenia sa ujali domáci FK HUMENNÉ v 3 minúte, keď sieť rozvlnil Stock. Domáci FK HUMENNÉ pokračovali vo svojej krásnej hre a podarilo sa im pridať aj ďalší gól, keď v 9 minúte skóroval Stock. Hostia Holíč vyzerali byť bezradní, zdalo sa, že sa vôbec nevedia dostať do zápasu a pôsobili miestami veľmi nervózne. Prihrávky im nevychádzali a tým pádom sa nevedeli dostať ani do gólových šancí. Naopak domáci FK HUMENNÉ hrali s ľahkosťou a pridali ďalší presný zásah, keď sa presadil Cameron. V závere ešte pridali domáci FK HUMENNÉ posledný presný zásah, keď sa presadil Cameron, čím stanovil skóre na konečných 4:0. Hostia Holíč dnes nemali svoj deň, naopak domáci FK HUMENNÉ si potykali so šťastenou, čo im prinieslo nesmierny kľud na kopačky a zápas v ich prevedení tak vyzeral úplne ináč.