By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)
5/1/2026 2/1/2026 11/1/2025 8/1/2025

II.B Venezuela

  P W D L S PTS
1. Ciudad Bolivar chl cup ventura1996 38 20 8 10 64:45 68
2. Paso Real chl cup noemotions 38 19 8 11 44:33 65
3. Titanes FC chl cup dachman 38 20 4 14 70:42 64
4. Maturin chl cup xCheateRx2000 38 17 11 10 46:36 62
5. Caminos chl cup ghyassin65@gmail.com 38 17 8 13 51:36 59
6. Pregonero chl cup kandaisthebest 38 17 8 13 46:41 59
7. San Carlos Johny Granko 38 17 7 14 53:44 58
8. Chivacoa bgves 38 16 9 13 42:39 57
9. Táriba CrystalPlayerPL 38 15 11 12 45:38 56
10. Carabobo hoktar 38 15 11 12 43:37 56
11. Laneros Sheakesbeer 38 16 6 16 49:50 54
12. Tucupita SAMKO HOLUB 38 13 11 14 43:41 50
13. Ocumare anchelito22@mont video 38 12 13 13 41:46 49
14. Mariara ysk 38 12 11 15 49:50 47
15. Maiquetia SzymonKOXU 38 12 11 15 41:59 47
16. Congorocho mata66 38 12 10 16 36:45 46
17. Moron metal99 38 12 10 16 34:46 46
18. Morro La Cruz essamifaissal21@gmail.com 38 13 4 21 40:52 43
19. Maracay QSZU87 38 9 6 23 34:65 33
20. Monte Carmelo horsen11 38 8 9 21 31:57 33
comments
 
1 | 2 | 3 | 

ja jen udrzuji svuj tym moc ani nenastavuju s časovych duvodu :)

S.F.C.1 | Detail

mas pravdu :(

S.F.C.1 | Detail

:)

S.F.C.1 | Detail

??????????????????????????????????????

Jobbik79 | Detail

gratulace zaraze k postupu

S.F.C. | Detail

dzięki i powodzenia wam w następnym sezonie ;) może spotkamy się w VN CUP ;)

eto397 | Detail

;)

eto397 | Detail

dzięki ;)

eto397 | Detail

gratulace eto :)

S.F.C. | Detail

Yes !!!!!!!! ;) :]

eto397 | Detail

:)

S.F.C.1 | Detail

hehe nie może tak być :P bo nie awansuję ;) hehe ale powodzenia ;)

eto397 | Detail

Anaco - FC Barcelona Venezuela 3:1 :)

S.F.C.1 | Detail

FC Barcelona Venezuela 7-1 Tirado :O takiego wyniku się nie spodziewałem myślałem że wygram ale max 3-1 a tu 7-1 heh nic co raz bliżej awansu :P ale mecz z Anaco rozstrzygnie wszystko najtrudniejszy mecz sezonu mecz o wszystko !!!!

eto397 | Detail

dzięki ;)

eto397 | Detail

eto pěkne komentaře :)

S.F.C. | Detail

anaco :)

S.F.C. | Detail

anaco wins :)

S.F.C.1 | Detail

nie powiem ci dwa razy przegrałem z Portuguesa II ale złą taktyke miałem no i może trochę pecha ale johnice1 widać że gra taktycznie bo na mnie specjalnie inne ustawienie wybrał co było pozornie trudne mi ją odgadnąć no nie będę jej zdradzał haha bo :D będziecie ją stosować no ale widzisz tak są szanse wyrównane :) i walka do samego końca w ostatniej kolejce zagram z Anaco i ten mecz chyba o wszystkim zadecyduje :D Ja też mam jeszcze jeden zespół z trybu dualnego :)czy jak to tam się nazywa :) POzdrawiam :) PS. sory że się rozpisałem :P

eto397 | Detail

czemu :P heh

eto397 | Detail

Tylko mój awans jeszcze nie pewny :/ to jest najgorsze :/ ale może się uda walka będzie do samego końca ;)

eto397 | Detail

johnnyice1 gratulacje znów ze mną wygrałeś :)

eto397 | Detail

widzisz wygrałeś gratuluję :)

eto397 | Detail

zagram na 100% ja potrzebuję 3 punktów ale nie wykluczam porażki no będzie ciekawy mecz powodzenia ;)

eto397 | Detail

dokładnie :)

eto397 | Detail

no w następnej kolejce jakieś ciekawsze mecze :) :D

eto397 | Detail

Nie sądziłem że tak wysoko wygram :)

eto397 | Detail

No zła taktyka

eto397 | Detail

hehe :D i porażka :) no trudno się mówi gratuluję Carabobo:)

eto397 | Detail

:)

S.F.C.1 | Detail

proc nejdou tipnout všechny zapasy

S.F.C.1 | Detail

Taky přeji všem krásne a ničim nerušeni Vánoč.svátky

titanic11 | Detail

:)

S.F.C. | Detail

je tu mrtvo

S.F.C.1 | Detail

tirado,dalši kolo držim palce-)

titanic11 | Detail

taky gratuluji el vigia

titanic11 | Detail

:)

S.F.C.1 | Detail

jedem anaco jedem

S.F.C. | Detail

ahoj,jak ma někdo zajem o virtualku 8x8 pište do pošty

titanic11 | Detail

:)

S.F.C.1 | Detail

:)

S.F.C.1 | Detail

nechapem co sa stalo! cervena kartaq u supera 60 percentne drzanie u mna a prehram 0-1 s 3-5-2 nechapem ! Gratulujem, je to hra!

robertobaggio84 | Detail

tak 2 zapas s TIRADO,A EL VIGIA jsem nezvladl ale vicemene jsem to čekal klub teprve buduji.Takže doufam že v odvete Vas už vice kluci potrapim,samozřejmě gratuluji

titanic11 | Detail

je tu sranda ako vo venezuele

robertobaggio84 | Detail

:)

S.F.C. | Detail

ja to nemyslel špatně-),to je jen muj poznatek ze hry.Myslim že občas hra nema logiku

titanic11 | Detail

trstene,když jsem hral jěšte před rokem 1.špani.ligu pochopil jsem že jen penize nedělaj s klubu dobry klub.Měl jsem přes 20 miliard a s tymem jsem hral na konci ligov.tabulky.A na špici byli tymy ktere měli problem s financema a s betonem vyhravali jeden zapas za druhym.Takže podstatni je nastavit dobrou taktiku a mit hlavně štesti,samozřejmě že potřebuješ ale i finance

titanic11 | Detail

taky gratuluji sadui

titanic11 | Detail

gratulace k postupu

S.F.C.1 | Detail

Dakujem Ti,teraz je to uz aktualne...,po poslednom zapase..Prajem Vam v 2.lige vela zdaru,a nech postupi v buducej sezone,do 1.ligy ten najlepsi manazer...,ale uz teraz mam vytypovaneho manazera s muzstvom,ktoremu sa to podari... ;)A ja dufam,ze nebudem len do poctu v 1.lige,a budem okupovat popredne priecky,v 1.lige...este raz GL Vam vsetkim..Majte sa tu dobre...

DELUXE | Detail