By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)
5/1/2026 2/1/2026 11/1/2025 8/1/2025

VIII.A1 Slovensko

  P W D L S PTS
1. MŠK Žilina" chl cup chl cup Google" 38 37 0 1 179:6 111
2. Nedanovce chl cup mourek1 38 37 0 1 156:11 111
3. Čertižné chl cup Tereal 38 20 7 11 71:55 67
4. Ďurďoš chl cup Gork 38 20 7 11 57:44 67
5. Vyšná Pisaná chl cup andy992 38 20 7 11 53:40 67
6. Liptovský Hrádok chl cup svanci 38 17 7 14 47:58 58
7. Lomné kicsisadi 38 16 9 13 48:54 57
8. Rudňany oliver9 38 15 11 12 46:44 56
9. Košúty AXETWIST 38 16 6 16 42:48 54
10. Kalná nad Hronom 1169308055 38 15 9 14 56:57 54
11. Kvačany leno 38 16 5 17 49:58 53
12. ŠK Myjava Brano_29927 38 15 7 16 49:53 52
13. Jasenová Dolný koniec xfoxx 38 14 5 19 38:55 47
14. Rudlov effiency1 38 13 2 23 38:75 41
15. TJ Kriváň King135 38 12 5 21 40:57 41
16. Turčianske Kľačany PaLiNoO95 38 12 5 21 39:80 41
17. Nechválova Polianka pixipom@hotmail.com 38 10 4 24 47:88 34
18. Valentovce msyafiq737@yahoo.com 38 8 10 20 37:78 34
19. Železník Mindok 38 6 8 24 31:77 26
20. Husák faby 38 3 2 33 14:99 11
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 

Komentár(AS Trenčín")
AS Trenčín" usporiadal tlačovú konferenciu, tu sú aktuálne informácie zo zápasu Brestov nad Laborcom-AS Trenčín": Povinná jazda

Jota" | Detail

Komentár(AS Trenčín")
Povinná jazda

Jota" | Detail

Komentár(AS Trenčín")
Jota" hodnotí: Povinné víťazstvo

Jota" | Detail

Komentár(AS Trenčín")
AS Trenčín": Povinné víťazstvo

Jota" | Detail

Komentár(FK BREZNO)
Výhra proti neaktívnemu manažérovi.

NiXe | Detail

Komentár(FK BREZNO)
Výhra proti neaktívnemu manažérovi.

NiXe | Detail

Komentár(FK BREZNO)
Výhra proti neaktívnemu manažérovi.

NiXe | Detail

Komentár(FK BREZNO)
Výhra proti neaktívnemu manažérovi.

NiXe | Detail

Komentár(FK BREZNO)
Výhra proti neaktívnemu manažérovi.

NiXe | Detail

Komentár(MŠK Žilina")
Google" hodnotí: Stáva žial aj prehry musia byť

Google" | Detail

Komentár(Okrúhle)
Som veľmi spokojny

japediko | Detail

Komentár(Okrúhle)
Som veľmi spokojny

japediko | Detail

Komentár(Okrúhle)
Som veľmi spokojny

japediko | Detail

Komentár(Okrúhle)
Som veľmi spokojny

japediko | Detail

Komentár(Okrúhle)
Som veľmi spokojny

japediko | Detail

Komentár(Okrúhle)
Som veľmi spokojny

japediko | Detail

Komentár(Okrúhle)
Som veľmi spokojny

japediko | Detail

Komentár(Okrúhle)
Som veľmi spokojny

japediko | Detail

Komentár(Okrúhle)
Som veľmi spokojny

japediko | Detail

Komentár(Okrúhle)
Som veľmi spokojny

japediko | Detail

Komentár(Okrúhle)
Som veľmi spokojny

japediko | Detail

Komentár(Okrúhle)
Som veľmi spokojny

japediko | Detail

Komentár(Okrúhle)
Som veľmi spokojny

japediko | Detail

Komentár(Okrúhle)
Som veľmi spokojny

japediko | Detail

Komentár(Okrúhle)
Som veľmi spokojny

japediko | Detail

Komentár(Okrúhle)
Som veľmi spokojny

japediko | Detail

Komentár(Okrúhle)
Som veľmi spokojny

japediko | Detail

Komentár(Okrúhle)
Som veľmi spokojny

japediko | Detail

Komentár(Okrúhle)
Som veľmi spokojny

japediko | Detail

Komentár(Okrúhle)
Som veľmi spokojny

japediko | Detail

Komentár(Okrúhle)
Som veľmi spokojny

japediko | Detail

Komentár(Okrúhle)
Som veľmi spokojny

japediko | Detail

Komentár(Okrúhle)
4

japediko | Detail

Komentár(Okrúhle)
A ide sa 😉

japediko | Detail

Komentár(Okrúhle)
Tak takto sa mi to páči prvý zápas prvá výhra len tak ďalej gratulujem

japediko | Detail

Je v tejto lige okrem mňa ešte aktívny manažér ?

Tazocin | Detail

chlapi, co to ma znamenat??? 2. sezona po sebe bez prehry, plny pocet bodov a priamy postup??? snazte sa viac!!! kupujte hracov a trénujte!!! :-D

HenryBlake | Detail

Někdo na výměnu jakéhokoliv turnaje? Piště mi do zprávy. Díky

persie87 | Detail

A sme v polovici sutaze.Co si myslite kto vyhraje ?

mirokulby | Detail

Dakujem a dakujem vsetkym za dobru sezonu.

23mirec23 | Detail

Rejdová,túto sezonu musí byť postup!!!Tak zaber Hectorík!!!!

evka33 | Detail

Zdravim pani kolegovia a vítam i novich. Zelam prijemnu zabavu v tomto pekle.

23mirec23 | Detail

Zdravim tak ako to vidime na tuto sezonu

mirokulby | Detail

dakujem,konečne po 5 sezonach už idem dalej,dva posledne ročníky som skončil tretí a hned prvú sezonu v tejto lige som tiež skončil 3. a vtedy mi tam chýbali 2 min. k postupu, tak ak by som aj túto sezonu skončil 3. neviem či by som ešte pokračoval aj dalsiu sezonu

grobar 272 | Detail

super sezona pani kolegovia, dikes, postupujucim samozrejme gratulujem.

23mirec23 | Detail

O postup je dobra tlacenica a to uplne od zaciatku, este uvydime tko bude mat najviac stastia. drzte sa.

23mirec23 | Detail

Tak, tak boj o postup bude riadny, ten kto zaváha od teraz raz, zrejeme stratí šancu

Hector29593 | Detail

Tak, tak ja to mám len ako relax, predsa len by to už nebolo zaujímavé, keby nebojuješ o každý bod :) hlavu hore, možno ďalšia sezóna bude tvoja :)

Hector29593 | Detail

no asi naozaj az nedam peniaze na zaciatku sezony na pohare tak preblbo tym prehra z hocikym. no najblisie vymlatim vyplatu nato aby som postupyl. a tie staznosti uz popisali viacery manažery. dik coko. a teraz ma mozes zasa zablokovat . dik.

23mirec23 | Detail

hlupatina nic nepomoze ani to najlepsie co clovek ma. idem sa radsej odreagovat na super kabatovsky koncert

23mirec23 | Detail