By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

II.A Venezuela

  P W D L S PTS
1. Rio Chico chl cup Rio Chico 5:0 Maracay Yellow Green™ Cabimas 0:3 Rio Chico Rio Chico 2:0 La Pascua FC Spartak Caracas 0:0 Rio Chico Rio Chico 2:1 El Estero  10 8 1 1 26:4 25
2. La Pascua chl cup Colón 3:1 La Pascua La Pascua 4:0 manachal club Rio Chico 2:0 La Pascua La Pascua 2:1 Chivacua Catia La Mar 0:2 La Pascua  10 8 0 2 25:7 24
3. El Estero chl cup Jobal 1:2 El Estero El Estero 3:0 Guasimo Colón 1:1 El Estero El Estero 3:0 manachal club Rio Chico 2:1 El Estero  10 7 2 1 25:7 23
4. manachal club chl cup manachal club 4:0 Cabimas La Pascua 4:0 manachal club manachal club 1:1 FC Spartak Caracas El Estero 3:0 manachal club manachal club 6:0 Caripito  10 7 1 2 26:9 22
5. Valencia chl cup Valencia 3:0 Zaraza Titanes FC 1:2 Valencia Valencia 2:0 Ituano Maracay Yellow Green™ 2:3 Valencia Valencia 1:1 Cabimas  10 6 2 2 21:15 20
6. Catia La Mar chl cup Catia La Mar 2:1 Titanes FC Ituano 1:2 Catia La Mar Catia La Mar 1:1 Maracay Yellow Green™ Cabimas 0:2 Catia La Mar Catia La Mar 0:2 La Pascua  10 6 2 2 16:8 20
7. FC Spartak Caracas Guasimo 1:0 FC Spartak Caracas FC Spartak Caracas 2:1 Colón manachal club 1:1 FC Spartak Caracas FC Spartak Caracas 0:0 Rio Chico Chivacua 1:1 FC Spartak Caracas  10 5 4 1 19:8 19
8. Rubio Estudiantes Caracas 1:2 Rubio Rubio 0:2 Zaraza El Naranjo 0:4 Rubio Rubio 1:0 Titanes FC Jobal 1:1 Rubio  10 5 3 2 14:7 18
9. Zaraza Valencia 3:0 Zaraza Rubio 0:2 Zaraza Zaraza 3:0 Titanes FC Ituano 0:2 Zaraza Zaraza 3:2 Maracay Yellow Green™  10 5 0 5 15:15 15
10. Cabimas manachal club 4:0 Cabimas Cabimas 0:3 Rio Chico Chivacua 2:3 Cabimas Cabimas 0:2 Catia La Mar Valencia 1:1 Cabimas  10 4 3 3 16:17 15
11. Jobal Jobal 1:2 El Estero Caripito 0:4 Jobal Jobal 3:0 Estudiantes Caracas El Naranjo 1:1 Jobal Jobal 1:1 Rubio  10 4 3 3 14:10 15
12. Chivacua Chivacua 1:1 Ituano Maracay Yellow Green™ 0:2 Chivacua Chivacua 2:3 Cabimas La Pascua 2:1 Chivacua Chivacua 1:1 FC Spartak Caracas  10 4 2 4 12:13 14
13. Colón Colón 3:1 La Pascua FC Spartak Caracas 2:1 Colón Colón 1:1 El Estero Caripito 0:3 Colón Colón 0:2 Estudiantes Caracas  10 4 2 4 11:8 14
14. Guasimo Guasimo 1:0 FC Spartak Caracas El Estero 3:0 Guasimo Guasimo 2:1 Caripito Estudiantes Caracas 3:1 Guasimo Guasimo 1:3 El Naranjo  10 3 1 6 9:18 10
15. El Naranjo El Naranjo 2:0 Caripito Estudiantes Caracas 1:2 El Naranjo El Naranjo 0:4 Rubio El Naranjo 1:1 Jobal Guasimo 1:3 El Naranjo  10 3 1 6 9:21 10
16. Estudiantes Caracas Estudiantes Caracas 1:2 Rubio Estudiantes Caracas 1:2 El Naranjo Jobal 3:0 Estudiantes Caracas Estudiantes Caracas 3:1 Guasimo Colón 0:2 Estudiantes Caracas  10 3 0 7 10:24 9
17. Ituano Chivacua 1:1 Ituano Ituano 1:2 Catia La Mar Valencia 2:0 Ituano Ituano 0:2 Zaraza Titanes FC 1:2 Ituano  10 2 1 7 6:17 7
18. Titanes FC Catia La Mar 2:1 Titanes FC Titanes FC 1:2 Valencia Zaraza 3:0 Titanes FC Rubio 1:0 Titanes FC Titanes FC 1:2 Ituano  10 0 2 8 7:28 2
19. Maracay Yellow Green™ Rio Chico 5:0 Maracay Yellow Green™ Maracay Yellow Green™ 0:2 Chivacua Catia La Mar 1:1 Maracay Yellow Green™ Maracay Yellow Green™ 2:3 Valencia Zaraza 3:2 Maracay Yellow Green™  10 0 2 8 6:26 2
20. Caripito El Naranjo 2:0 Caripito Caripito 0:4 Jobal Guasimo 2:1 Caripito Caripito 0:3 Colón manachal club 6:0 Caripito  10 0 0 10 2:27 0
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 

sory lukas mi ani nedoslo ze si Lukáš :DD tak vsetko najlepsie a dakujem ti aj za ten darcek co si mi pripravil :)

huntelar11 | Detail

Lagi ale zabudol si ze o sezonu bude Kamilo v prvej lige takze budes tam len sam :DD

huntelar11 | Detail

haha Lagi ale nevivijaj na mna taki obrovski tlak sak som prvi len o tri gole :)) ale tak so mnou si urobis jedine dobre skore a nie prehri :) sak mne bude stacit ked sa tam u vas udrzim :)

huntelar11 | Detail

hah v kazdej venezuelskej lige je uz rozhodnute len u nas nie ale tak to biva vzdi :)

huntelar11 | Detail

no viem dufam ze to zvladnem

huntelar11 | Detail

Ak San Carlos vyhrá 7:0 - ty musíš vyhrať o 5 gólov ,lebo máš horšie celkové skóre

MajoZA | Detail

jj Majo neboj sa ako povies :)) ale nepredbiehaj Lagi takto uz raz sratil titul tam nechajme to az na stvrtok mam len o tri gole viac a predpokladam ze tomi da 7:0 alebo 8:1 takze musim sa mat stale na pozore

huntelar11 | Detail

pravidlá :)

MajoZA | Detail

pavidlá: Tímy v tabuľke sú radené podľa počtu bodov, výhier, v prípade rovnosti podľa počtu strelených gólov, v prípade zhodnosti rozdielu skóre. TAKŽE POZOR NA SKÓRE !!!

MajoZA | Detail

Huntelar11 - VÍTAM ŤA V 1.lige - konečne :) - to sa už pokayiť hádam ani nedá,daj pressing ,4-5-1,extremne tvrdo

MajoZA | Detail

Huntelar11 SUPÉÉÉÉÉÉR

MajoZA | Detail

Lambert aj tebe dakujem ze ti visiel tak dobre ten zapas :)

huntelar11 | Detail

kks lukas dakujeeem :D vazne najciac ti dakujem :))))...a kamilo aj tebe moc moc dakujem :)) ale este jeden zapas musim zvladnut tak ot hadam zvladnem ..aa este kamilo no nechame ssa prekvapit ako to dopadne v nedelu a jak sa hrali sme sahami ci kto to bol??

huntelar11 | Detail

ja neverim toto ....NEVERIM....taketo stastie nemozes mat:D:D ale v nedelu proti nam take stastie nebudete mat:D...dufam....

kamilo | Detail

Pudovkin este 5 golov a ideme oslavovat :D

huntelar11 | Detail

predal bi som ti aj nejakich hracov :)

huntelar11 | Detail

no M.P.I. Bin je dobri len skoda ze nema tolko casu na to ako ja :) ..no lukas mohol bi si to prosim skusit :) co ti na to?

huntelar11 | Detail

Real Madrid Quilbor CF -Huntelar - krásne si to dnes otočil,skús požiadať M.P.I. Bin nech hrá budúce kolo EXTRÉM a PRESSING - možno ešte postúpiš :)

TomasZA | Detail

jaaj tu mislis no to neviem sak kezdi ma jendu a ja si to ani nevsimam

huntelar11 | Detail

vsak tie hviezdicky .......modra -liga majstrov...a tu druhu cervenu tam nemam

kamilo | Detail

kamil neviem co presne mislis :)

huntelar11 | Detail

lukas uz len ti ma mozes zachranit ked vihras so san carlos :)) a inac pekni zapas uz si viedol 0:2 :)

huntelar11 | Detail

kde mam tu druhu hviezdicku?????tu cervenu....hm?

kamilo | Detail

lukas dufam ze mi zasa nedas 7:0 :))

huntelar11 | Detail

ved aj ja si mislim

huntelar11 | Detail

potom hram este z lukasom :) aj san carlos nie??

huntelar11 | Detail

no ale uz len 4 zapasi uvidime...

huntelar11 | Detail

tuto sezonu Pudovkin cez 50 golov ja mu verim :D

huntelar11 | Detail

no mas prravdo kamil :) ale mame taraz lahkich superov tak uvidime

huntelar11 | Detail

no ale huntymu ani mne sa to nie vzdy podari

kamilo | Detail

jednosucha matika v ostatnych zapasoch po 7 golov a mete 200

jancigas | Detail

bude to tazke ale mal by si dat tolko golov...

kamilo | Detail

tak sa obesime obi dvaja spolu tedi

huntelar11 | Detail

no ked ja na buducu sezonu nepostupim tak sa obesim......:D

kamilo | Detail

no potom neviem co bi som robil :))

huntelar11 | Detail

no ved ano uz s nim mozno budem na 100% mat tak iako ho chcem mat :)) ale na buducu sezonu k vam ide kamilo

huntelar11 | Detail

Robíš si srandu :),ja nikde neodchádzam-len tebe sa akosi nechce.Ale ked prídeš ,budeš mat super vybudované mužstvo.

MajoZA | Detail

Majo jedini silni som tu ja a kamilo a kebi bol aktivni tak aj lukas :)) takze este ma tam pockajte dve sezoni

huntelar11 | Detail

ajajajjj

jancigas | Detail

Hrá ešte niekto silnejší so SAN CARLOSOM ?

MajoZA | Detail

Hrá ešte niekto silnejší so SAN CARLOSOM ?

MajoZA | Detail

no sak to ma dost mrzi ale za to osm nemohol sak vipdol nam net vtedi ako som sa mal pripravit?? malo bi saa to opakovat :D

huntelar11 | Detail

san carlos musi vihrat este 7 zapasov abi postupilo a uz taha seriu 20 zapasov z vihrami a neverim tomu ze da 27 zapasov bez prehri :) aj ked v tejto lige sa da dat aj 38 zapasov bez prehri :D

huntelar11 | Detail

nie..polovica timu bola nahulena a polovica mala opicu:D:D:D aj ja:D

kamilo | Detail

my sme prehrali 5:1 s kalnou nad hronom:(

kamilo | Detail

sahy a vi ste ako hrali??

huntelar11 | Detail

no sak skoda :( ved remizovali sme 0:0 konecne dobri zapas len rozhodca trocha lepsi mohol bit ale inac v pohode mohli sme aj vihrat a mohli vihrat aj oni

huntelar11 | Detail

skoda ze nepostupuju dvaja:D:D inac ako ste hrali???

kamilo | Detail

na buducu sezonu skusim vihrat nejake tie pohare a ceni a konecne si uz dokoncim moj tim tak abi som mal v tom poriadok a tak :))

huntelar11 | Detail

kamilo ved ja som sem uz pisal par prispevkov pod timto ze na buducu sezonu ti to necham nemusis sa bat ked si to nepokazis ako ja teraz tak na buducu sezonu si v prvej lige a dakujem ti ze si mi pustil tie zapasi ale zial mi to nepomohlo :(

huntelar11 | Detail