By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

II.A USA

  P W D L S PTS
1. Jefferson Jefferson 3:1 Grand junction Jefferson 4:0 Wichita Falls Jefferson 4:0 Savannah Jefferson 2:1 Murrieta Jefferson 2:0 Palm Bay  6 6 0 0 18:3 18
2. Grand junction Grand junction 3:0 FC Chicago Fire Grand junction 3:1 Everett Grand junction 3:0 Clovis Grand junction 3:1 Renton Grand junction 1:0 Nw york   5 5 0 0 13:2 15
3. Nw york Nw york  2:1 Everett Nw york  3:1 Clovis Nw york  4:0 Renton Nw york  2:1 Helena  4 4 0 0 11:3 12
4. Richmond Richmond 4:0 Renton Richmond 3:0 Nw york  Richmond 2:1 Grand junction Richmond 2:2 Wichita Falls  4 3 1 0 11:3 10
5. Palm Bay Palm Bay 0:4 Richmond Palm Bay 3:0 Renton Palm Bay 2:1 Las Cruces Palm Bay 0:1 Nw york  Palm Bay 3:0 Helena  5 3 0 2 8:6 9
6. Wichita Falls Wichita Falls 0:0 Lafayette Wichita Falls 2:1 FC Chicago Fire Wichita Falls 3:0 Everett Wichita Falls 0:1 Clovis Wichita Falls 0:0 Renton  5 2 2 1 5:2 8
7. Lafayette Lafayette 2:1 Saint Louis FC Lafayette 1:1 Waterloo Lafayette 1:1 Firfax  Lafayette 0:2 Palm Bay Lafayette 1:3 Jefferson  6 2 2 2 8:9 8
8. Murrieta Murrieta 1:1 Wichita Falls Murrieta 0:1 Savannah Murrieta 0:3 Palm Bay Murrieta 1:1 Lafayette Murrieta 1:0 FC Chicago Fire  6 2 2 2 5:7 8
9. Fairbanks Fairbanks 1:1 Nw york  Fairbanks 1:1 Grand junction Fairbanks 2:2 Wichita Falls Fairbanks 0:0 Savannah Fairbanks 3:0 Murrieta  5 1 4 0 7:4 7
10. Columbus Columbus 3:0 Renton Columbus 1:1 Nw york  Columbus 0:4 Grand junction Columbus 1:0 Wichita Falls Columbus 0:1 Savannah  5 2 1 2 5:6 7
11. Savannah Savannah 0:3 Palm Bay Savannah 0:1 Firfax  Savannah 1:0 Lafayette Savannah 1:0 FC Chicago Fire Savannah 0:1 Everett  6 2 1 3 2:5 7
12. FC Chicago Fire FC Chicago Fire 0:1 Helena FC Chicago Fire 0:1 Saint Louis FC FC Chicago Fire 0:1 Waterloo FC Chicago Fire 1:0 Firfax  FC Chicago Fire 3:0 Lafayette  5 2 0 3 4:3 6
13. Las Cruces Las Cruces 3:0 Columbus Las Cruces 0:1 Richmond Las Cruces 0:2 Nw york  Las Cruces 2:1 Grand junction  4 2 0 2 5:4 6
14. Renton Renton 2:0 Clovis Renton 0:3 Las Cruces Renton 2:1 Saint Louis FC  3 2 0 1 4:4 6
15. Saint Louis FC Saint Louis FC 0:3 Jefferson Saint Louis FC 0:1 Fairbanks Saint Louis FC 2:0 Columbus Saint Louis FC 1:3 Richmond Saint Louis FC 2:2 Las Cruces  5 1 1 3 5:9 4
16. Helena Helena 0:4 Fairbanks Helena 0:4 Columbus Helena 1:3 Richmond Helena 1:0 Renton Helena 1:4 Las Cruces  5 1 0 4 3:15 3
17. Firfax Firfax  0:3 Waterloo Firfax  1:3 Palm Bay Firfax  1:1 Murrieta Firfax  1:2 Jefferson Firfax  0:3 Fairbanks  6 0 2 4 3:12 2
18. Waterloo Waterloo 0:3 Murrieta Waterloo 1:4 Jefferson Waterloo 1:1 Fairbanks Waterloo 1:1 Columbus Waterloo 0:3 Richmond  5 0 2 3 3:12 2
19. Clovis Clovis 0:5 Richmond Clovis 2:3 Las Cruces Clovis 1:1 Helena Clovis 0:1 Saint Louis FC Clovis 0:3 Waterloo  5 0 1 4 3:13 1
20. Everett Everett 1:5 Las Cruces Everett 1:1 Helena Everett 0:1 Saint Louis FC Everett 0:3 Waterloo Everett 0:4 Firfax   5 0 1 4 2:14 1
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 

Komentár(FC Dallas)
FC Dallas usporiadal tlačovú konferenciu, tu sú aktuálne informácie zo zápasu FC Dallas-Lafayette: Dobrý zápas

Petin | Detail

Komentár(FC Dallas)
FC Dallas usporiadal tlačovú konferenciu, tu sú aktuálne informácie zo zápasu FC Dallas-Columbus: Zápas skončil podľa očakávania.

Petin | Detail

Komentár(Burbank)
Petin: Jednoznačná výhra vonku.

Petin | Detail

Ďalšia povinná výhra :)

MM2021 | Detail

Ďalšia povinná výhra :)

MM2021 | Detail

Ešte 5 zápasov, musím všetky vyhrať :)

Maroši | Detail

Porazil som ho, ale to bola ešte len prvá polka sezóny takže ma čaká ešte odveta. Posnažím sa vyhrať, hlavne, aby som neprehral :)

Maroši | Detail

Detroit, paráda! :) Posilnil si moju šancu na postup :)

Maroši | Detail

Strely na bránu 5:1 pre mňa. Stále si myslíš, že si bol lepší? Možno v analýze, ale si dal jeden gól z jednej strely.

Maroši | Detail

Áno, som tu bol okolo jednej, poslal som špeha a že sa potom pripravím na zápas. Prišiel som tu už keď bolo asi 5min pred zápasom takže sa nedalo nastaviť.... Výhovorka to nie je, keby som sa pripravil tak hrajú Miel a Ropar tuším čo majú po 6 ligových gólov :)

Maroši | Detail

Nakoniec musím byť rád aj za remízu, nestihol som nastaviť.

Maroši | Detail

Ma skoro odhodilo :D Prídem tu asi po troch dňoch zistím, že som prehral s Miami 0:7 :D

Maroši | Detail

To byl debakl, ale tak snad to nějak dotáhnu to vítězného konce. Ale ty nejdůležitější zápasy mě ještě čekají.

Sparťan Dom | Detail

Mám 16tkovy turnaj na výmenu píšte mi do posty

patricio | Detail

caute...robim 16tkovy turnaj na vymenu nemate zaujem

patricio | Detail

Robím 16tkovy turnaj na výmenu nemá niekto záujem?

patricio | Detail

2-1

Takico | Detail

Nw york

Takico | Detail

gratulujem ElDiablo,konecne budes tam,kde mas byt,t.j. v 1.lige.Uz sa tesim na vzajomne zapasy s tebou :D

Takico | Detail

Akurat dnes som stihol 35 kolo :D som rad lebo kedze uz niekolko zapasou som nehral a ani som tu nebol len som chcel poblahozelat ElDiablovi k postupu a vela stastia :D Ja uz asi hrat nebudem tak ... snad ostaneme v kontakte cez facebook

Huty | Detail

moje tipy na dnešne kolo New Jersey Devils - Houston 1,Montgomery - Seattle2,Chicago Blackhawks - Las vegas1,Sacramento - Hartford X,Jacksonville - Durango X,Dubuque - Columbus1,Helena - Firfax2,Key west - Wichita1,Nashville - Santa fe2,Nw york - Rochester1 .... :D čo hovorite suhlasite :D

7simonko17 | Detail

Dnes zápas kola : Chicago Blackhawks - New Jersey Devils, tipujem X

ElDiablo | Detail

Romane :-D

ElDiablo | Detail

:-D

ElDiablo | Detail

prijemnu dovolenku ElDiablo a uzi si to

Huty | Detail

Odchadzam na dovolenku, pridem 23.8. zostavy nastavene, tak chlapci nesklamte ma :-D

ElDiablo | Detail

chlape sorry ale nerozumies sa do toho asi si novacik...pozri sa na predchadzajuce sezony ake tu su muzstva ako ja,firfax,Santa fea podobne a s tym co malon proti nam by neuhral zapas ani stastne.asi len tolko chlape

Huty | Detail

chlape sorry ale nerozumies sa do toho asi si novacik...pozri sa na predchadzajuce sezony ake tu su muzstva ako ja,firfax,Santa fea podobne a s tym co malon proti nam by neuhral zapas ani stastne.asi len tolko chlape

Huty | Detail

Ta Peoria je uz na smiech vyhrava s manazermi co su tu uz niekolko sezon a stale boli na poprednych miestach :D haha nikto mi nenahovori ze muzstvo z minulorocneho rocnika vyhra ligu a to este s dvoma prehrami...nemam slov len sa smiat a hamba celemu supershootu za toto a dokonca som to pisal a odpoved ziadna no asi to je manazer peorie takze neodpisal pa

Huty | Detail

ja si este pockam ako dalsiu sezonu postupi Nashville :-D

ElDiablo | Detail

Diky Nanky ale vies co tak ma to znechutilo ze sa mi uz ani nechce sem chodit :-( ... je to poriadne svinstvo

Huty | Detail

Redenz mas pravdu a pritom hra fakt s minimom hracov ja uz neviem ale je to podvod urcite a to vidia vsetci...

Huty | Detail

gabo vies ale ta vybava neni len o unave mne je jedno nech mas aj 10 fyzacov ale toto sa skratka neda

Rendz | Detail

ta vyhra bola preto lebo som hral uvolnene :-D nema to vyznam uz do konca ligy

ElDiablo | Detail

tak to teda hej bratku :D ale necakal som taku vyhru :D ale som rad ze sme tu spolu :D len ma stve ta Peoria s tym podvodom. My sa tu trapime a niekto sup a vyhram vsetko s minimom hracov :D sak preco nie :D ElDiablo vela stastia

Huty | Detail

Huty dnes dame ligovy priatelak na pocest Peorie, nech taketo tymy cim skor vypadnu.

ElDiablo | Detail

no jasne a potom montgomery, colombus atd...juchu to je super a este dufam ze budu mat len 11 hracov na supiske :D naco viac :D ta Peoria je uz smiesna nanajvis

Huty | Detail

dalsiu sezonu postupuje Nashville, nechces to vidiet Huty

ElDiablo | Detail

Huty neblazni

ElDiablo | Detail

chalani a aby ste vedeli tuto sezonu uz vypustam lebo nemam uz naladu na tento podvod...A este dufam ze postupi do prvej ligy ta peoria a vyhra ju :D a jasne sak je tam podvod tak Takico priprav sa lebo s podvodom nic neurobis :D

Huty | Detail

ako sorry ale to je skandal uz sa mi tu ani nechce hrat ma to dost sklamalo taketo podvody nenavidim.Idem si ja zahrat cez vikend turnaj co za to stoji nie toto tu...korupcia to je obycajna ...chalani drzte mi zajtra palce na turnaji aj cez vikend nech donesiem pohar aspon odtial ked uz tu to je sami podvod :D

Huty | Detail

hh cudne veci sa tu deju ako som idisiel..ale tiez si myslim ze neni mozne za jednu sezonu vytrenovat tak team ze bude v cele tabulki ved toto je dost tazka liga ja ked som tu bol prvu sezonu skoncil som na osmom mieste...to sa skratka neda gabo ved nemas este ani vybavu klubu...neco v tom bude

Rendz | Detail

ja ti nezavidim ja som postupil skoro hned ako som to zacal hrat,mna len zaujima ze odkial mas peniaze?

Takico | Detail

no a asi som este nevidel tim,ktory by vyhral ligu so 16 hracmi

Takico | Detail

suhlasim s vami,ze tu nieco nie je v poriadku.Nehovorim,ze sa neda zarobit 100 milionov za sezonu,ale na to treba hrat turnaje,co vidim ze peoria vela nehra.Takze asi tak moje stanovisko.Kazdopadne uvidim,ako bude hrat u nas v prvej lige,ked postupi.

Takico | Detail

gabo fakt??? kebyze mi nepovies ani neviem ze su tam motivacne odmeny a oddych, hram to uz minimalne piatu sezonu a viem o com rozpravam, za jednu sezonu nemozes mat take muzstvo, ak si kupil 7500 hraca za 10 melonov potrebujes ich jedenastich takze potrebujes 110melonov a to sa neda zahnat za jednu sezonu poprve a podruhe taki hraci maju stotisicove platy takze uz by si bol v minuse. a po dalsie ani muzstvo z prvej ligy by mi nedalo osmicku ako ty. tak jedine tu vypada ze je to podvod

ElDiablo | Detail

Ako podla mna ma pravdu ElDiablo pretoze mne nikto nenahovori ze s hracmi ktorych ma Peoria neverim ze by mala jedinu prehru ostatny sa pozrite akych ma hracov a akych mam napriklad ja a ElDiablo a nic ine tam nemas tak bohuzial ale tak hovor konovi ze v tom nieje podvod mozem len suhlasit a ostatny kludne sa pozrite ake to je muzstvo staci kliknut a vidiet ze to je nemozne.Ja tu uz hrajem dost dlho na to aby som to chapal a aj ElDiablo si myslim...a ElDiablo inak dobry postreh

Huty | Detail

Peoria je podvod

ElDiablo | Detail

PREDÁM HO ZA DOBRÚ CENU!! PÍŠTE! 12 Cesar Julio 7620 Osobné údaje Vek 20 Plat 300,000 ,-€ Góly v kariére 0 Zranenie - Trhová cena 1,800,000 ,-€ Góly v lige 0 Pozícia Brankár[G] Karty Góly v pohároch 0 Charakter Pasívny Stav s kontraktom Góly v priateľských 0 Špeciálna vlastnosť Schopnosti Skúsenosť: 900 Vodcovstvo: 900 Motivácia: 740 Forma: 900 Únava: 945 Chytanie: 900 Tvorba hry: 900 Držanie lopty: 900 Krátke nahrávky: 900 Dlhé nahrávky: 909 Bránenie: 103 Zakončovanie: 175 Krídelná hra: 133

c.roberto | Detail

Predám hráča sila:8014 vek:20 charakter:obľúbený, špeciálka:Nepredvídateľný ...kto má záujem napíšte

c.roberto | Detail