By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

II.A USA

  P W D L S PTS
1. Jefferson chl cup Jefferson 3:1 Grand junction Saint Louis FC 0:3 Jefferson Jefferson 4:0 Wichita Falls Waterloo 1:4 Jefferson Jefferson 4:0 Savannah  10 10 0 0 30:6 30
2. Richmond chl cup Clovis 0:5 Richmond Palm Bay 0:4 Richmond Richmond 4:0 Renton Las Cruces 0:1 Richmond Richmond 3:0 Nw york   10 9 1 0 30:5 28
3. Palm Bay chl cup Savannah 0:3 Palm Bay Palm Bay 0:4 Richmond Firfax  1:3 Palm Bay Palm Bay 3:0 Renton Murrieta 0:3 Palm Bay  10 7 0 3 19:9 21
4. Nw york  chl cup Fairbanks 1:1 Nw york  Nw york  2:1 Everett Columbus 1:1 Nw york  Nw york  3:1 Clovis Richmond 3:0 Nw york   10 6 2 2 16:9 20
5. Las Cruces chl cup Everett 1:5 Las Cruces Las Cruces 3:0 Columbus Clovis 2:3 Las Cruces Las Cruces 0:1 Richmond Renton 0:3 Las Cruces  10 6 1 3 23:12 19
6. Grand junction chl cup Jefferson 3:1 Grand junction Grand junction 3:0 FC Chicago Fire Fairbanks 1:1 Grand junction Grand junction 3:1 Everett Columbus 0:4 Grand junction  10 6 1 3 21:10 19
7. Fairbanks Fairbanks 1:1 Nw york  Helena 0:4 Fairbanks Fairbanks 1:1 Grand junction Saint Louis FC 0:1 Fairbanks Fairbanks 2:2 Wichita Falls  10 4 5 1 17:8 17
8. Waterloo Firfax  0:3 Waterloo Waterloo 0:3 Murrieta Lafayette 1:1 Waterloo Waterloo 1:4 Jefferson FC Chicago Fire 0:1 Waterloo  10 4 3 3 14:13 15
9. Savannah Savannah 0:3 Palm Bay Savannah 0:1 Firfax  Murrieta 0:1 Savannah Savannah 1:0 Lafayette Jefferson 4:0 Savannah  10 4 2 4 4:9 14
10. Saint Louis FC Lafayette 2:1 Saint Louis FC Saint Louis FC 0:3 Jefferson FC Chicago Fire 0:1 Saint Louis FC Saint Louis FC 0:1 Fairbanks Everett 0:1 Saint Louis FC  10 4 1 5 10:13 13
11. Columbus Columbus 3:0 Renton Las Cruces 3:0 Columbus Columbus 1:1 Nw york  Helena 0:4 Columbus Columbus 0:4 Grand junction  10 3 3 4 10:12 12
12. Murrieta Murrieta 1:1 Wichita Falls Waterloo 0:3 Murrieta Murrieta 0:1 Savannah Firfax  1:1 Murrieta Murrieta 0:3 Palm Bay  10 3 3 4 10:13 12
13. Wichita Falls Murrieta 1:1 Wichita Falls Wichita Falls 0:0 Lafayette Jefferson 4:0 Wichita Falls Wichita Falls 2:1 FC Chicago Fire Fairbanks 2:2 Wichita Falls  10 2 5 3 10:12 11
14. Lafayette Lafayette 2:1 Saint Louis FC Wichita Falls 0:0 Lafayette Lafayette 1:1 Waterloo Savannah 1:0 Lafayette Lafayette 1:1 Firfax   10 2 4 4 9:14 10
15. Firfax Firfax  0:3 Waterloo Savannah 0:1 Firfax  Firfax  1:3 Palm Bay Firfax  1:1 Murrieta Lafayette 1:1 Firfax   10 2 3 5 9:14 9
16. Helena FC Chicago Fire 0:1 Helena Helena 0:4 Fairbanks Everett 1:1 Helena Helena 0:4 Columbus Clovis 1:1 Helena  10 2 2 6 7:22 8
17. Renton Columbus 3:0 Renton Renton 2:0 Clovis Richmond 4:0 Renton Palm Bay 3:0 Renton Renton 0:3 Las Cruces  10 2 1 7 5:22 7
18. FC Chicago Fire FC Chicago Fire 0:1 Helena Grand junction 3:0 FC Chicago Fire FC Chicago Fire 0:1 Saint Louis FC Wichita Falls 2:1 FC Chicago Fire FC Chicago Fire 0:1 Waterloo  10 2 0 8 6:13 6
19. Clovis Clovis 0:5 Richmond Renton 2:0 Clovis Clovis 2:3 Las Cruces Nw york  3:1 Clovis Clovis 1:1 Helena  10 1 2 7 5:21 5
20. Everett Everett 1:5 Las Cruces Nw york  2:1 Everett Everett 1:1 Helena Grand junction 3:1 Everett Everett 0:1 Saint Louis FC  10 1 1 8 6:24 4
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 

no blahozelam Peorii ale mal si stastie pretoze som nemohol nastavit zostavu :-( skoda ze som tu nebol lebo ma mrzi tento vysledok ale nezufam odveta je moja

Huty | Detail

tak ja neviem ale toto je fakt zapas sezony asi :Dalebo aspon polsezony ale to nic tebe staci byt druhy a ja prvy aj tak postupis ty ako som dopadol tu predchadzajucu sezonu

Huty | Detail

tak Kosto to bude kolo :D bude to zaujimave co povies?Ani by som si netrufol tipnut si vysledok :D ale mam ti co vraciat s minulej sezony :D

Huty | Detail

prosím pozvěte mě nekdo do turnaje!!!!PROSÍM!!!!!!!!

vojta1997 | Detail

No Kosto nie najlepsie kedze tam hrali vsetko hokejisti vo vsetkych muzsvach a ja som mal chalanov ako sa povie z ulice ale stvali ma ti poviem :D vies hrat proti muzstvam ako je Bratislava,Martin,Kezmarok a podobne nieje jednoduche ak to vazmem tak ze ja ich trenujem rok a 8 mesiacov a ostatny co tam boli hraju hokej od malicka a hraju spolu a maju viac skusenosti tak som aj spokojny ale na druhej strane som sklamany chcel som aspon prijemne prekvapit :D ...uvidime co ja dosiahnem v Juny caka ma nieco podobne iba ze plus nejake muzstva z ciech

Huty | Detail

je pravda ze som to trosku zanedbal ale praca,priatelka a robit trenera hokejbalu a hrat hokejbal nieje jednoduche mam toho vela obcas nestiham ale som tu rad s vami chalani.Mam vas rad vsetkych som rad v tejto lige :D Mal som teraz s chalanmi co ich trenujem majstrovstva slovenska v hokejbale tak som sa im musel venovat ale tek uz bojujem :D vela stastia :D

Huty | Detail

Go Firfax Go

ElDiablo | Detail

Dalšie kolo Hartford :-D

ElDiablo | Detail

cavte idem opustit tento team lebo to tu neni bohvie co kedze sa da postupit iba o jednu ligu vyssie tak vsetkym prajem nech sa dari majte sa

Rendz | Detail

tak to hej kosto obaja sme to zvladli :D zatial nam to sype :D zatial sme traja s plnym poctom bodov ale po dalsom kole myslim ze uz budeme iba dvaja

Huty | Detail

to aj ja Kosto :D tak vela stastia kamarat :D

Huty | Detail

ale aj ty Kosto sa chystas valcovat ako vidim :D tak nebudem to mat jednoduche :D

Huty | Detail

ale uz sa s tym nebudem bavit teraz sa chystam valcovat za radom aj ked viem ze to nebude jednoduche aoe verim svojmu muzstvu

Huty | Detail

sak toto Kosto nechapem tomu a teraz musim zasa bojovat o postup a veru ze to nevbude lahke v tejto konkurencii

Huty | Detail

Vyměním 16-kový turnaj,kdo má zájem at píše do pošty.Díky

Kovalcuk | Detail

Kosto tak vidis ja to uz nechapem dobra krivda co :-( mrzi ma to pretoze celu sezonu som makal a nakoniec toto :-( nemam slov :-(

Huty | Detail

tak toto uz kaslem akoze boston je v prvej lige ked bol druhy akoze toto ma nastvalo tak ja som prvy a nepostžupim a boston z druheho postupi tak to je vrchol kaslem na taku hru

Huty | Detail

vdaka Takico aj ja sa tesim na teba :D konecne sa mi podarilo postupit :D ale bude to tam drina :D

Huty | Detail

gratulujem Hutymu k postupu a tesim sa na neho v prvej lige

Takico | Detail

tak uz len rochester a peoria a mam vsetko za sebou a dokonca k postupu mi staci vyhrat len jediny zapas z toho :D ak by som postupil chcem sa podakovat vsetkym chalanom z ligy za atmosferu

Huty | Detail

no ElDiablo dufam ze to vyhras ten predposledny zapas s detroitom uz by som mohol konecne postupit kurna uz som tu nejako dlho :D ale aj ty ElDiablo keby tak postupovali aspon 3 alebo 4 leboje to blbe ze len prvy prehras 5 zapasov a uz nemas sancu pomalinky uz to len dohravas

Huty | Detail

predposledný zapas hram s detroitom :-D

ElDiablo | Detail

Tak to bude zaujimave do posledneho kola

ElDiablo | Detail

tak sa tam dostanes a ja uz budem za vodou po tomto zapase lebo nic tazke ma uz necaka :D

Huty | Detail

no kosto myslim ze to vyhram som si tym isty :D

Huty | Detail

no fasa dnesok ma stve lebo som nenastavil zostavu :( to je smola dolezite 2 bodiky...a jasne ze je v tom zasa zena :D

Huty | Detail

no Kosto dufam ze sa to nestane :D ale mam naozaj super formu len ma este cakaju par zapasy ak zvladnem ten nasledujuci myslim ze uz ma nic nezastavi za postupom :D aj ked ty Boston a Firfax ste boli dost tazke oriesky ale zapasy s vami uz mam za sebou :D nastastie :D

Huty | Detail

kosto este mozem zakopnut nikdy nevies ale dufam ze uz nezakopnem uz by som si to zasluzil za ten straveny cas v tejto lige a tie nestastne konce

Huty | Detail

ElDiablo dakujem za pekny zapas a necakal som ze to skonci tak jednoznacne si super manazer a teba som sa obaval najviac a vydrz v tejto lige buduca sezona je tvoja

Huty | Detail

kosto pokusim sa, ale nic neslubujem

ElDiablo | Detail

uz kaslem na to, uz ma to tu nebavi

ElDiablo | Detail

kosto asi preto ze som nenastavil zostavu :-D

ElDiablo | Detail

Tak dnes to bude opat zaujimave kolo

ElDiablo | Detail

so rad ze som dnes vyhral na tento zapas som sa sustredil...diky Kosto za pekny zapasik...Aj ked si prehral sance stale su viem o com hovorim...stalo sa mi ze som stratil prve miesto 3 zapasy do konca sezony a mal som 5 bodovy naskok vsetko je mozne

Huty | Detail

Ja som len tak tak vyhral, nemal som kedy nastavit zostavu, a skoro ma to stalo body, uff

ElDiablo | Detail

musel som spravit v klube maly vypredaj za niektore zle vysledky, ti co ostali sa hadam poucia a uz zaberu naplno do konca sezony :-D

ElDiablo | Detail

uz by mohol niekto zavahat v prvej stvorke :-D

ElDiablo | Detail

NaNky mal by si stým niečo spravit, a nie tulat sa v Revucej

ElDiablo | Detail

NaNky co blaznis no skoda rad som s tebou hraval a je skoda ze si opustil muzstvo ktore bolo na cele tabulky...skoda tak dakujem za pekne zapasy

Huty | Detail

GO-FIRFAX-GO

ElDiablo | Detail

GO-FIRFAX-GO

ElDiablo | Detail

********FIRFAX***********FIRFAX************FIRFAX**********FIRFAX***********FIRFAX************FIRFAX***********FIRFAX************FIRFAX***********FIRFAX************FIRFAX***********FIRFAX************FIRFAX***********FIRFAX************

ElDiablo | Detail

Tak a je to tu!!! 10 autobusov s fanklubov vystartovalo na stadion Las Vegas na derby s timom Firfax. Na stadione bude peklo, mame sa na co tesit, oba tabory pripravia urcite zaujimavu atmosferu ako na ihrisku tak aj v hladisku :-D

ElDiablo | Detail

NaNKY tak dufam ze dnes sa na teba trosku dotiahneme

ElDiablo | Detail

a ja stare dobre Durango

ElDiablo | Detail

ElDiablo dakujem za zapas som sa ho dost obaval a som rad ze som ho dokazal vyhrat drzim palce v dalsich zapasoch

Huty | Detail

a ta chyba mi priniesla prehru :-D, najprv zranenie M, potom cervena M a uz to islo

ElDiablo | Detail

Cahu29 pretoze maju nejaku chybu mne pise ze nejake spojenie s komentatorom

Huty | Detail

tak som to chcel dnes sledovat ElDiablo ale nejde to nejako nejaka chyba tam je spojenie s komentatorom tak pockam do konca zapasu :D

Huty | Detail

tak to teda hej ElDiablo vela stastia chcel by som vyhrat ale mas velmi silne muzstvo a mne chyba eden utocnik ktoreho by som teraz privital v takom to zapase ale nieje to mozne :D ale som rad tesim sa na zapas zasa zahrame raz spolu nase stare dobre casy :D

Huty | Detail