By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

II.A USA

  P W D L S PTS
1. Jefferson chl cup Jefferson 3:1 Grand junction Saint Louis FC 0:3 Jefferson Jefferson 4:0 Wichita Falls Waterloo 1:4 Jefferson Jefferson 4:0 Savannah  10 10 0 0 30:6 30
2. Richmond chl cup Clovis 0:5 Richmond Palm Bay 0:4 Richmond Richmond 4:0 Renton Las Cruces 0:1 Richmond Richmond 3:0 Nw york   10 9 1 0 30:5 28
3. Palm Bay chl cup Savannah 0:3 Palm Bay Palm Bay 0:4 Richmond Firfax  1:3 Palm Bay Palm Bay 3:0 Renton Murrieta 0:3 Palm Bay  10 7 0 3 19:9 21
4. Nw york  chl cup Fairbanks 1:1 Nw york  Nw york  2:1 Everett Columbus 1:1 Nw york  Nw york  3:1 Clovis Richmond 3:0 Nw york   10 6 2 2 16:9 20
5. Las Cruces chl cup Everett 1:5 Las Cruces Las Cruces 3:0 Columbus Clovis 2:3 Las Cruces Las Cruces 0:1 Richmond Renton 0:3 Las Cruces  10 6 1 3 23:12 19
6. Grand junction chl cup Jefferson 3:1 Grand junction Grand junction 3:0 FC Chicago Fire Fairbanks 1:1 Grand junction Grand junction 3:1 Everett Columbus 0:4 Grand junction  10 6 1 3 21:10 19
7. Fairbanks Fairbanks 1:1 Nw york  Helena 0:4 Fairbanks Fairbanks 1:1 Grand junction Saint Louis FC 0:1 Fairbanks Fairbanks 2:2 Wichita Falls  10 4 5 1 17:8 17
8. Waterloo Firfax  0:3 Waterloo Waterloo 0:3 Murrieta Lafayette 1:1 Waterloo Waterloo 1:4 Jefferson FC Chicago Fire 0:1 Waterloo  10 4 3 3 14:13 15
9. Savannah Savannah 0:3 Palm Bay Savannah 0:1 Firfax  Murrieta 0:1 Savannah Savannah 1:0 Lafayette Jefferson 4:0 Savannah  10 4 2 4 4:9 14
10. Saint Louis FC Lafayette 2:1 Saint Louis FC Saint Louis FC 0:3 Jefferson FC Chicago Fire 0:1 Saint Louis FC Saint Louis FC 0:1 Fairbanks Everett 0:1 Saint Louis FC  10 4 1 5 10:13 13
11. Columbus Columbus 3:0 Renton Las Cruces 3:0 Columbus Columbus 1:1 Nw york  Helena 0:4 Columbus Columbus 0:4 Grand junction  10 3 3 4 10:12 12
12. Murrieta Murrieta 1:1 Wichita Falls Waterloo 0:3 Murrieta Murrieta 0:1 Savannah Firfax  1:1 Murrieta Murrieta 0:3 Palm Bay  10 3 3 4 10:13 12
13. Wichita Falls Murrieta 1:1 Wichita Falls Wichita Falls 0:0 Lafayette Jefferson 4:0 Wichita Falls Wichita Falls 2:1 FC Chicago Fire Fairbanks 2:2 Wichita Falls  10 2 5 3 10:12 11
14. Lafayette Lafayette 2:1 Saint Louis FC Wichita Falls 0:0 Lafayette Lafayette 1:1 Waterloo Savannah 1:0 Lafayette Lafayette 1:1 Firfax   10 2 4 4 9:14 10
15. Firfax Firfax  0:3 Waterloo Savannah 0:1 Firfax  Firfax  1:3 Palm Bay Firfax  1:1 Murrieta Lafayette 1:1 Firfax   10 2 3 5 9:14 9
16. Helena FC Chicago Fire 0:1 Helena Helena 0:4 Fairbanks Everett 1:1 Helena Helena 0:4 Columbus Clovis 1:1 Helena  10 2 2 6 7:22 8
17. Renton Columbus 3:0 Renton Renton 2:0 Clovis Richmond 4:0 Renton Palm Bay 3:0 Renton Renton 0:3 Las Cruces  10 2 1 7 5:22 7
18. FC Chicago Fire FC Chicago Fire 0:1 Helena Grand junction 3:0 FC Chicago Fire FC Chicago Fire 0:1 Saint Louis FC Wichita Falls 2:1 FC Chicago Fire FC Chicago Fire 0:1 Waterloo  10 2 0 8 6:13 6
19. Clovis Clovis 0:5 Richmond Renton 2:0 Clovis Clovis 2:3 Las Cruces Nw york  3:1 Clovis Clovis 1:1 Helena  10 1 2 7 5:21 5
20. Everett Everett 1:5 Las Cruces Nw york  2:1 Everett Everett 1:1 Helena Grand junction 3:1 Everett Everett 0:1 Saint Louis FC  10 1 1 8 6:24 4
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 

Vitaj CaHu29

ElDiablo | Detail

Huty tak dnes si to rozdame o tretie miesto

ElDiablo | Detail

no nahodou v pohode to s tou polstinou ja tomu celkom rozumiem v pohodicke snad niektore slovo ale da sa domysliet tak nieje problem Cahu29

Huty | Detail

no myslim ze Cahu29 aj keby pisal polsky tak by sme rozumeli ved je to jazyk podobny nasmu je to slovansky jazyk a da sa to mozno sem tam nejake slovicko ale inak a myslim ze by sme sa chapali :D

Huty | Detail

co sa deje s bostonom?

Takico | Detail

dufam ze som to dobre napisal :)

Takico | Detail

CaHu 29:but you won with boston,one of the best teams in this league.

Takico | Detail

prekvapenie sezóny v II.A USA:Santa fe

Takico | Detail

Tak na ten zapas sa teším

ElDiablo | Detail

dalsia seria tazsich kol : FC New York City,New Jersey Devils,Hartford

ElDiablo | Detail

tak to mas pravdu Nanky :D aj dasia sezona :D a dnes nas caka spolocny zapas to som zvedavy bude to tazke ani si netrufam typnut si vysledok

Huty | Detail

chalani asi ja som obstal najlepsie v tych superoch na US cupe ale nev iem mam pocit ze prehram :D...ale aj tak fajn ide to nasej lige 4 medzi takymi muzstvami je to dost si myslim tak vsetkym vela stastia :D drzim palce chalani

Huty | Detail

NaNky pockaj mozno este jedno kolo a dockas sa :-D

ElDiablo | Detail

no dnes som to pokakal :-( ale som rad ze som postupil cez prvoligistu v pohari som si myslel ze na washington nemam ziadnu sancu ale podarilo sa mi ich zlomit :D a Kosto6 gatulujem k vyhre v odvete ti to vratim :D

Huty | Detail

Dalsie kolo WC mam uspesne za sebou :-D vecer este Boston

ElDiablo | Detail

Diky moc Smolko

ElDiablo | Detail

serus Smolko, ty sa pochval

ElDiablo | Detail

no smolko ako vidis zatial sa dari ale ja mam take stastie zakopnut s muzstvom ktore fakt je priemer :D a tebe sa ako dari?

Huty | Detail

po tomto kole budeme mat najlepsiu obranu Nanky

ElDiablo | Detail

tak hadam polovicka uspejeme :-D

ElDiablo | Detail

NaNKY, ukazme kvalitu II.A aspon tí co to tu hrame

ElDiablo | Detail

US Cup: 03/02/2010 20:43:00 Las Vegas United - Miami FC Blues.NaNKY už sa teším :)

Takico | Detail

Dalsie kolo v ligovom pohari mam Boston :-D

ElDiablo | Detail

No Nanky mas pravdu a tak to dokaze nastvat cloveka ked jeden zapas mu ujde a ked ma este taku peknu vyhru to fakt potesi :D

Huty | Detail

no Nanky ten typ ti nejako nevysiel aj ked som taky vysledok necakal ale som rad a Bostonu hold diky za zapasik

Huty | Detail

tak zajtra slager kola Boston -Hartford tak uvidime to som zvedavy ale zatial mi to striela uvidime sam si netipnem ako to dopadne

Huty | Detail

Dnes som kupil noveho zaloznicka a hned nastupi v lige Westberg Nikolay, som zvedavy ako zahra.

ElDiablo | Detail

Zatial stale bez inkasovaneho golu, len tak dalej chlapci :-D

ElDiablo | Detail

co ma povedat detroit, prehral s 10bodovym Houstnom

ElDiablo | Detail

ja mam tiez najlepšieho strelca CW

ElDiablo | Detail

NaNKY neboj, ono to este pride :-D

ElDiablo | Detail

Tak zatial drzim ciste konto :-D

ElDiablo | Detail

tak zatial som perfektne rozbehol ligu.KEBY TO TAK CHCELO AJ POKRACOVAT!

Takico | Detail

len by ma zaujimalo co je toto FC verse rivne ?

Huty | Detail

co myslite kto podla vas postupi na buducu sezonu?Ja tipujem Boston,2.bude FC Veres Rivne alebo Firfax a 4.Hartford.A v prvej lige by som sa chcel umiestnit okolo 11.miesta.

Takico | Detail

nepamata si tu niekto kto predo mnou manazoval Miami?

Takico | Detail

a mame tu posledne kolo

ElDiablo | Detail

dakujem vam a dufam ze sa tam raz stretneme

Takico | Detail

no na to ze som prehral 2:1 s nahradnikmy nemam sa za co hambit ale chcem ti pogratulovat Takico k postupu vela stastia a nieze nam urobis hambu :D heh ale nie srandujem drz sa tam

Huty | Detail

Tak dufam ze dalsia sezona caka uz na mna :-D

ElDiablo | Detail

uz je to blizko

Takico | Detail

to som nasiel v prvej ruskej lige dufam ze bude dost vela novych manazerov s tychto krajin

Takico | Detail

s novym rokom sa zacalo pracovat na novych jazykovych verziach a to Slovinskej, Srbskej a Madarskej. Uz coskora nas navstivia manazeri aj z tychto krajin a rozsiria nasu Cesko, Polsko, Slovensku konumitu.

Takico | Detail

dakujem ti ze si dal b-tim teraz by som uz mal postupit

Takico | Detail

kosto6 no nie som si isty ako tak pozeram

ElDiablo | Detail

kosto6 moze byt lebo staviam uz iba B tim, ja sa uz pripravujem na dalsiu sezonu :-D a Rochester ma uz porazil v ligovom pohari tuto sezonu

ElDiablo | Detail

fuj ten alkohol stastny novy rok chalani a sorry ale vyzeram hrozne tak nerozpisujem tu :D

Huty | Detail

som prvy kto tu pise tohto roku ...Šťastný nový rok všetkým!!!

Takico | Detail

uz sa blizia najtazsie zapasy sezony:4.1. Boston 7.1. Las Vegas a 11.1. Hartford

Takico | Detail

vymenim turnaj za turnaj

cigi | Detail