By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)
5/1/2026 2/1/2026 11/1/2025 8/1/2025

II.B USA

  P W D L S PTS
1. Vista chl cup bbadral 38 34 1 3 89:15 103
2. Wilmington chl cup Danny xcess 38 30 3 5 88:20 93
3. Pompano Beach chl cup jaysonjoga10@gmail.com 38 29 3 6 84:21 90
4. Boston chl cup sareshtambyraja@gmail.com 38 26 7 5 78:32 85
5. Norwalk chl cup _30434 38 19 7 12 47:41 64
6. West Palm Beach chl cup masterrockhound 38 20 3 15 45:47 63
7. San francisco anhdaica102 38 16 7 15 49:47 55
8. Denver hfh 38 15 7 16 49:49 52
9. Green Bay jjmichal 38 15 6 17 44:49 51
10. The Hybrids of Honolulu Miromab 38 14 8 16 45:42 50
11. Sacramento IZABELA@SZAMANKA.PL 38 12 9 17 46:51 45
12. Durango Milomir 38 12 8 18 40:57 44
13. New York Red Bulls Murad Abdullayev 38 12 6 20 42:62 42
14. Broken Arrow Cata16 38 11 9 18 39:61 42
15. Jackson thomas2010522@hotmail.com 38 11 9 18 34:57 42
16. Hartford Bastien Van Häggen 38 10 7 21 33:57 37
17. Daly City harry 2008 38 9 9 20 28:54 36
18. Sandy Springs 1914849575 38 7 10 21 30:67 31
19. Tallahassee manyang2012 38 6 7 25 27:66 25
20. A.C. OHIO UNITED Usaame Hassan 38 6 6 26 26:68 24
comments
 
1 | 

Ješte bych se rad zeptal na system tipovani......

Mergillo | Detail

Je to účast v pohárech supershootu , klikni na to a uvidíš.

spajdy56 | Detail

ach ta skromnost :-D

spajdy56 | Detail

Vyměním,Vyrtuálku za Vyrtuálku..

Kovalcuk | Detail

Lubi válcuj :)

Simeon | Detail

baxxx, musis to tu vyhrat, uz sa na teba tesim :)

Takico | Detail

nepochopim ako moze byt niekto prvy stakim slabim muzstvom???

yanko | Detail

rozhodnú vzájomné zápasy, ale rozhodne máš na to aby si postúpil a nemusíš sa báť, že budeš v prvej lige iba fackovací panák :o))

MR.G | Detail

Ešte pár takých výhodných nákupov ako minule a nebudeš mať konkurenciu :o))

MR.G | Detail

Ďakujem, ale tešiť sa budem až keď to bude na betón jasné....verím, že po ďalšej sezóne budeme v prvej lige obaja :o))

MR.G | Detail

Díky Crow Vranov, vďaka tebe mám už slušný náskok a začínam veriť, že budúcu sezónu budem bojovať o záchranu v prvej lige :o))

MR.G | Detail

určite to nedopadne, tak ako v poslednom zápase, pretože manažér Lansingu prvú polovicu flákal, ale teraz sa pravidelne pripravuje a je to vidieť na výsledkoch....takže očakávam ťažký boj :o)))

MR.G | Detail

dúfam, že o postupujúcom bude rozhodovať posledné kolo keď hrám s Lansingom....bol by to perfektný záver sezóny....už sa na ten zápas teším :o))

MR.G | Detail

tak to Ti gratulujem...ja keď natrafím na taký výhodný obchod, tak vždy mi to vypíše, že hráč nemá o môj klub záujem :o)))

MR.G | Detail

tak som niečo vyhútal...uvidíme či sa mi podarí po tomto kole udržať si prvé miesto :o))

MR.G | Detail

Tak prvý z ťažkých zápasov v odvetnej časti sezóny mám úspešne za sebou. Bolo to síce s odretými ušami, ale dôležité tri body ostali doma :o))

MR.G | Detail

Gratulujem manažérovi Waterloo k cennému skalpu. Na to, že manažuje tím iba týždeň je to obdivuhodný výsledok. Vidím, že tu pár tímov začína žiť, takže to bude zaujímavejšie :o))

MR.G | Detail

Tak dnes to bol fakt zaujimavy vysledok....asi som niekoho nasral s tym vyjadrenim, ze je tato liga v plienkach :o))

MR.G | Detail

neviem ci to tu este niekto hra ale ked ano majte sa

luza | Detail

Lansing 0:2 ?? hmmm

luza | Detail

nechaj to tak :D

Kolipo | Detail

ja tu nic neriesim len som odpovedal:DDa aj tak nechapem ktore muzstvo mas ty a ktore ma on:DD

luza | Detail

jaj aha takze ty si preto prehral lebo ti chybal jeden hrac??sorry ale toto je ubohe fabregas...to som aj ja mohol napisat ze mi chybala polovica muzstva...:DD

luza | Detail

a ty mas potom aky tym? :DD

luza | Detail

on ma Colorado springs aby si vedel :D

Kolipo | Detail

fabregas to si pisal mne??ani neviem ktory tym mas ty

luza | Detail

tak som si to predstavoval:DD

luza | Detail

co uz ja som sa pripravoval na teba mam lepsie skore takze uvidime pndelok

Kolipo | Detail

vyzera to tak že budeme bojovať o titul len my :D

Kolipo | Detail

držte mi palce v dnešnom ligovom poháry proti Lansingu bude to určite ťažký zápas a bol by som rád nech postúpi lepší...

Kolipo | Detail

hmm dost ma prekvapilo ze som dnes vyhral.

luza | Detail

ok robo gratulujem ti k postupu do 1 ligy :DD uz to mas iste :DD

luza | Detail

dnes derby ale uprimne povedane nemam na vytazstvo.su tu lepsie muzstva ako moje.

luza | Detail

pekne si sa rozhebol nasri.mna si suverene nabil vaboha si nabil a teraz aj u roba si zobral bod.pekne:D

luza | Detail

uz prvy aj ostanes:DD

luza | Detail

dnes sa pekne zamotala tabulka.

luza | Detail

ajajaj aka smola 20minuta 0:2 vyhravam a za 4 minuty som dostal 2 goly:DDeste aj prehram ako to vydim:DDco uz..

luza | Detail

zatial pekne zacinam sezonu:DD 30minuta 0:2 doma:DD

luza | Detail

diki martinczek.

luza | Detail

aha mas pravdu martincek si z mnou ale mas stratu 19 bodov takze tak.

luza | Detail

fuuu dnes pekne prehram:DDco uz:DD

luza | Detail

niekto priatelsky??na 15-ho a 16-ho?

luza | Detail

rocky dobry zapas nic v zlom ale som trochu prekvapeny ze to dopadlo remizou.

luza | Detail

aha mas pravdu je to umenie ked Stenly s tebou prehral a ja som ti u teba dal 0:6

luza | Detail

aha mas pravdu.hoci co sa moze stat:DDaj ja gratulujem aspon je to teraz trochu zaujimavejsie:DD

luza | Detail

žiadny zapas som nepredal to si len manažér Martinczek 8 myslí že som mu to pustil mal jednoducho šťastie predsa každý tím je porazitelný k vytastvu gratulujem

STENLY | Detail

no ano ale otazka je ako:DD 3:0 vyhras proti prvemu??co este neprehral??zaujimave...

luza | Detail

jeej za 2miliony predas zapas??:DDboze to tu je ako v skutocnosti:DDzapasy sa predavaju:DD

luza | Detail

Predám hráča sila:8014 vek:20 charakter:obľúbený, špeciálka:Nepredvídateľný ...kto má záujem napíšte

c.roberto | Detail

Vyměním 16-kový turnaj,kdo má zájem at píše do pošty.Díky

Kovalcuk | Detail