![]() | II.D USA | Wins in a row | Won matches in a row |
| 1. | Michigan 1997™ | 67 | 67 |
| 2. | Coeur d'alene | 10 | 10 |
| 3. | Indianapolis | 6 | 6 |
| 4. | Lincoln II | 2 | 3 |
| 5. | St-louis | 2 | 2 |
| 6. | Shreveport | 1 | 1 |
| 7. | Ls angeles | 1 | 1 |
| 8. | West Covina | 1 | 1 |
| 9. | Dubuque | 0 | 3 |
| 10. | GRAND RAPID™ | 0 | 2 |
| 11. | Rochester | 0 | 1 |
| 12. | Peoria | 0 | 1 |
| 13. | Chicago | 0 | 0 |
| 14. | Mobile | 0 | 0 |
| 15. | Fort smith | 0 | 0 |
| 16. | Wichita | 0 | 0 |
| 17. | San Angelo | 0 | 0 |
| 18. | Sandecja Las Vegas | 0 | 0 |
| 19. | Santa Barbara Sky FC | 0 | 0 |
| 20. | Pearland | 0 | 0 |
Komentář(Coeur d'alene)
FBIVladoSerif nám poskytol komentár k poslednému kolu: 5milyonu za vihru
FBIVladoSerif | Detail
Komentář(Coeur d'alene)
FBIVladoSerif: za predvenou vihru 5 milionu
FBIVladoSerif | Detail
leno, tak dnes tvoja obrana ocividne nemala svoj den a hned je tam 5 kuskov :)
jokulator | Detail
A ešte jedna veta na záver :) Za zápas, ktorý rozhodol, považujem moju nečakanú prehru 0:1 doma s Alexandriou - to bol jediný zápas sezóny, ktorý som podcenil a aj sa mi to napokon vypomstilo.
jokulator | Detail
:D ako to by si mal tušiť :D Inač ty mi všetky plány kazíš. Pokazil si mi sériu 28 zápasov bez prehry a teraz aj sen na postup do vyššej ligy :D
1adam1 | Detail
Uvidime, ale mam tu ešte prveho a takisto aj druheho tí mi to možu pekne pokazit !! :D
1adam1 | Detail
chalanui potrebujem hraca C vek do 20 nad 8500 naslo by sa nieco ???
yanko | Detail
hh len s kim zakopnem?
BEMBELOVO | Detail
moje typi na dnes - 2.1.2.1.x2.1.1.1.1.1.
yanko | Detail
prve straty bodov hh:D
BEMBELOVO | Detail
newem tak asi si daj menej poharov ak chces ja by som tolko zapasov nezvladal nikdy ale ty mas lepse muzstvo nez ja:D
BEMBELOVO | Detail
a ako podľa teba :D
ronaldo7777777 | Detail
jj vidim ale hrat tolko zapasov tak to je strasne vela trochu si mozes dat menej:D
BEMBELOVO | Detail
aj ja som bol 32. ale mám 16 zápasov denne všetci hráči sa mi rania tak musím volať z B-tímu a sa mi zhoršil priemer
ronaldo7777777 | Detail
pekne keby som to aj ja mohol dokazat ako ty hh....
BEMBELOVO | Detail
hybrid ja som mravec ale ty si ostal tim cim si bol robeny
yanko | Detail
:D :D daj ešte niečo :D
hybrid | Detail
A zas machruje :D ty a keby si dostal AIDS, tak by si machroval :D počuj narodny pohar som už aj ja vyhral, chlapček. Ak si si nevšimol. A k tým top tímom - ide však o to, šéfko, že ja som nikdyyyyyyyy nehovoril aky super mam tím, atkže aj keby ho mám zrovna najslabší, tak čo? Ty machruješ že máš najlepší tím, nie ja, tak netrep hovadiny, moriak. A mimochodom - nech je to akokoľvek, bez toho, že by som machroval ako ty, asi mám lepší tím, keďže som s ním dokázal postúpiť do najvyššej ligy. NA ROZDIEL OD TEBA, kanko. A na záver si dal asi najväčší záder, aký si kedy napísal na supershoote :D že druhá liga bola lepšia ako prvá? Ty sa zobuď, alebo už prestaň brať to, čo bereš. Na raňajky si daj radšej cereálie a menej sena nabudúce. že druhá liga bola lepšia vtedy ako prvá :D a vieš čo? Samozrejme že bola, veď si v nej hral ty! To je záruka, že tá liga je najlepšia na celom supershoote predsa! A postúpil som z II.A USA, ty hlupáčik, ktorý si to nevie zistiť a machruje tu. YANKO - keď už cituješ trápneho Rytmusa, tak aspoň napíš celú tú frázu. Takže by si mal Slidicovi napísať nasledovné: "To si vychytal. A hlavne po*ebal." Ale ty vieš napísať len polovičné veci, podľa toho, ako sa ti čo hodí. Ty mravec.
hybrid | Detail
slido si toto vychytal teraz
yanko | Detail
Slidic, ked naznacujes, ze tato hra nema logiku, tak ju jednoducho prestan hrat, ked sa ti nepaci. Alebo sa na logiku hry nestazuj,
hybrid | Detail
Slidic, ked sa kuknes na historiu, zistis, ze akonahle som prebral Honolulu, po par sezonach som postupil do prvej ligy -aj manažeri su tam k mužstvam uvedení v historii, takže sa upokoj. Vidiš presne o tomto hovorím - ako stale pišeš že "maš ovela lepší tím". Si namyslenec, o to ide. Keby si mal lepší tím, tak by si vyhrával! Tak neplačkaj, choď si do rohu miestnosti cmúľať palec.
hybrid | Detail
a čoby som nekomentoval? je to tvoja liga? uha, pan majiteľ, pozor na neho, jaksi moc ti ten zobák narástol a to ti ešte zopár rokov porastie... ved sa ukludni prosim ta, zbytočne zase ideš vyhrocovať veci, ktoré by bez tvojich "múdrych" riadkov už boli o takomto čase dávno premlčané.
hybrid | Detail
ja sa nehádam on ma chytá za slovíčka. A vôbec čo komentuje našu ligu?
ronaldo7777777 | Detail
hh klud nehadaj me sa prosim:D
BEMBELOVO | Detail
mám to naschvál . A na čo máš v profile že máš 24 keď máš 8?
ronaldo7777777 | Detail
poháre sú poháre... vyhral WC? Super, tak dúfam, že sa aj utre, keď to WC použije.
hybrid | Detail
hybrid ja mám 11 rokov som ešte malý zmrd ale oproti tebe som 30-ročný.Hádate sa jak.... Keby slidic v tejto lige nebol naj tak by asi nevyhral ten WC či aký to bol turnaj. A s diakritikou tu nelez...
ronaldo7777777 | Detail
ak ja som malinký, tak potom čo si ty - píšeš mi pred vzájomným zápasom, že akú dávam taktiku. A keď ti neodpíšem, tak mi napíšeš, citujem: "Ser na to, hybrid, nenastavuj taktiku." A k tým tvojim čudným obchodom, kedy jedného hráča kupiš a za 2 minuty ho tomu istému klubu predáš o 20 milionov drahšie, sa ani nevyjadrujem radšej, to nech si vyšetria admini supershootu...
hybrid | Detail
hybrid si uplne trapny nato ze mas 24 si uplne decko lebo sa hadas jak malinky ...mazat to mozu akurat tak admini
yanko | Detail
čo ti mám závidieť, prosím ťa? :D tie stále druhé a horšie miesta? Veď si za toľko veľa sezón nedokázal ani raz postúpiť do I. ligy, takže ti naozaj nie je čo závidieť. Dokonca ani slovenskú gramatiku neovládaš, veď množné číslo sa píše "takÍ ľudia". A to, že nevieš, ako sa to robí, to ti enverím, nakoľko k ligovým komentátorom mi ukazuje práve TVOJE meno. Takže pohodka, maž ďalej a buď ďalej druhý. Na tom však nie je čo závidieť.
hybrid | Detail
dik jak sa smejem spojte si prve pismenka v mojom nazve muzstva jak sa smejem hej
yanko | Detail
hh dobre slidic:D
BEMBELOVO | Detail
a to moze hocikto zmazat komentar?
BEMBELOVO | Detail
neviem síce kto mi vymazal moj komentár, ale tak asi dakto, kto bol pohoršený nad tým, ako som napísal, že Unalaska postúpi a dúfam, že v bud.sezóne postupi Buffalo. Hm hm hm, kto by to tak mohol byť? :D
hybrid | Detail
JJ zatal to tak vyzera no sezona je este dlaha a stat sa moze vsetko hh:D
BEMBELOVO | Detail
hh remiza newadi:D
BEMBELOVO | Detail
konecne slovo do bitky:D
BEMBELOVO | Detail
tak to neni neuveritelne on si to uz zasluzil hra to uz dost dlho uz mohol hrat 3sezonu v prvej lige ale nedari sa mu tam dostat a toto bola nahrada za ligu
yanko | Detail
jj ale teraz si videl co slidic dokazal v tejto poharovej sezone daco neuveritelne :D
BEMBELOVO | Detail
to je jasne no sak si videl slidica -mirka teda ze to mal dobre rozohrate a nakonec som postupil co som ani necakal
yanko | Detail
no ja si idem kuknut ako to hrate ale podla mna bembelovo mozes vyhrat ..lebo to ako hras v turnaji tak davam vytaztvo na tvoju stranu
yanko | Detail
zajtra je tu zapas o prve miesto paradny suboj hh:D
BEMBELOVO | Detail
zrejme su tu 2 muzstva, ktore rozdavaju svojim zverencom lepsie takticke pokyny
hybrid | Detail
parada blahozelam ti k vyhre....
BEMBELOVO | Detail
drzim palce nech ten pohar vyhras hh:D
BEMBELOVO | Detail
tak toto som este nezazil skveli zapas:D
BEMBELOVO | Detail
tak to je neuveritelne vyhra:D
BEMBELOVO | Detail
a uz len ti staci potvrdit vyhru nadomnou a si v prvej lige hh
BEMBELOVO | Detail
no dufam ze to vyjde ale nech je to dobri zapas hh:D
BEMBELOVO | Detail
takze ma nechas vyhrat?
BEMBELOVO | Detail
| Prize |
Top league is played for this real prizes!![]() |

25/06/2026 | 15:00
- Michigan 1997™ - Coeur d'alene
- Dubuque - Rochester
- GRAND RAPID™ - San Angelo
- Indianapolis - Mobile
- Lincoln II - Peoria
- Ls angeles - Pearland
- Shreveport - Santa Barbara Sky FC
- St-louis - Sandecja Las Vegas
- West Covina - Fort smith
- Wichita - Chicago

22/06/2026 | 15:00








