By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

II.D USA

  P W D L S PTS
1. Coeur d'alene chl cup Coeur d'alene 4:0 Wichita West Covina 0:4 Coeur d'alene Coeur d'alene 4:0 St-louis Shreveport 0:4 Coeur d'alene Coeur d'alene 6:0 Santa Barbara Sky FC  10 10 0 0 48:0 30
2. Michigan 1997™ chl cup San Angelo 1:3 Michigan 1997™ Michigan 1997™ 6:0 Rochester Peoria 0:5 Michigan 1997™ Michigan 1997™ 5:0 Pearland Mobile 0:5 Michigan 1997™  10 10 0 0 46:1 30
3. Rochester chl cup Rochester 2:2 GRAND RAPID™ Michigan 1997™ 6:0 Rochester Rochester 2:0 Wichita West Covina 0:2 Rochester Rochester 2:0 St-louis  10 7 1 2 21:12 22
4. Indianapolis chl cup Santa Barbara Sky FC 1:2 Indianapolis Indianapolis 2:0 Ls angeles  Sandecja Las Vegas 2:3 Indianapolis Indianapolis 3:1 Lincoln II Fort smith 0:1 Indianapolis  10 7 0 3 16:14 21
5. Ls angeles  chl cup Mobile 1:3 Ls angeles  Indianapolis 2:0 Ls angeles  Ls angeles  1:1 Lincoln II Dubuque 1:3 Ls angeles  Ls angeles  4:0 GRAND RAPID™  10 6 2 2 22:11 20
6. West Covina chl cup Chicago 0:4 West Covina West Covina 0:4 Coeur d'alene San Angelo 0:2 West Covina West Covina 0:2 Rochester Peoria 2:3 West Covina  10 6 2 2 16:12 20
7. Santa Barbara Sky FC Santa Barbara Sky FC 1:2 Indianapolis Santa Barbara Sky FC 2:1 Sandecja Las Vegas Fort smith 3:1 Santa Barbara Sky FC Santa Barbara Sky FC 3:1 Chicago Coeur d'alene 6:0 Santa Barbara Sky FC  10 6 1 3 18:15 19
8. St-louis Fort smith 1:4 St-louis St-louis 3:0 Chicago Coeur d'alene 4:0 St-louis St-louis 4:0 San Angelo Rochester 2:0 St-louis  10 6 0 4 21:11 18
9. Fort smith Fort smith 1:4 St-louis Shreveport 1:2 Fort smith Fort smith 3:1 Santa Barbara Sky FC Sandecja Las Vegas 2:2 Fort smith Fort smith 0:1 Indianapolis  10 5 1 4 23:21 16
10. Lincoln II Pearland 0:1 Lincoln II Lincoln II 1:0 Mobile Ls angeles  1:1 Lincoln II Indianapolis 3:1 Lincoln II Lincoln II 1:1 Dubuque  10 4 3 3 11:11 15
11. Pearland Pearland 0:1 Lincoln II Dubuque 1:1 Pearland Pearland 2:0 GRAND RAPID™ Michigan 1997™ 5:0 Pearland Pearland 3:1 Wichita  10 4 2 4 9:11 14
12. GRAND RAPID™ Rochester 2:2 GRAND RAPID™ GRAND RAPID™ 2:1 Peoria Pearland 2:0 GRAND RAPID™ GRAND RAPID™ 2:0 Mobile Ls angeles  4:0 GRAND RAPID™  10 4 1 5 10:19 13
13. Wichita Coeur d'alene 4:0 Wichita Wichita 2:3 San Angelo Rochester 2:0 Wichita Wichita 3:0 Peoria Pearland 3:1 Wichita  10 3 0 7 10:22 9
14. Dubuque Peoria 1:1 Dubuque Dubuque 1:1 Pearland Mobile 0:1 Dubuque Dubuque 1:3 Ls angeles  Lincoln II 1:1 Dubuque  10 2 3 5 8:18 9
15. San Angelo San Angelo 1:3 Michigan 1997™ Wichita 2:3 San Angelo San Angelo 0:2 West Covina St-louis 4:0 San Angelo San Angelo 1:0 Shreveport  10 2 1 7 9:25 7
16. Shreveport Sandecja Las Vegas 0:3 Shreveport Shreveport 1:2 Fort smith Chicago 1:1 Shreveport Shreveport 0:4 Coeur d'alene San Angelo 1:0 Shreveport  10 2 1 7 8:20 7
17. Chicago Chicago 0:4 West Covina St-louis 3:0 Chicago Chicago 1:1 Shreveport Santa Barbara Sky FC 3:1 Chicago Chicago 1:2 Sandecja Las Vegas  10 2 1 7 6:26 7
18. Sandecja Las Vegas Sandecja Las Vegas 0:3 Shreveport Santa Barbara Sky FC 2:1 Sandecja Las Vegas Sandecja Las Vegas 2:3 Indianapolis Sandecja Las Vegas 2:2 Fort smith Chicago 1:2 Sandecja Las Vegas  10 1 2 7 9:24 5
19. Peoria Peoria 1:1 Dubuque GRAND RAPID™ 2:1 Peoria Peoria 0:5 Michigan 1997™ Wichita 3:0 Peoria Peoria 2:3 West Covina  10 1 1 8 7:29 4
20. Mobile Mobile 1:3 Ls angeles  Lincoln II 1:0 Mobile Mobile 0:1 Dubuque GRAND RAPID™ 2:0 Mobile Mobile 0:5 Michigan 1997™  10 1 0 9 6:22 3
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 

Komentář(Coeur d'alene)
FBIVladoSerif nám poskytol komentár k poslednému kolu: 5milyonu za vihru

FBIVladoSerif | Detail

Komentář(Coeur d'alene)
FBIVladoSerif: za predvenou vihru 5 milionu

FBIVladoSerif | Detail

leno, tak dnes tvoja obrana ocividne nemala svoj den a hned je tam 5 kuskov :)

jokulator | Detail

A ešte jedna veta na záver :) Za zápas, ktorý rozhodol, považujem moju nečakanú prehru 0:1 doma s Alexandriou - to bol jediný zápas sezóny, ktorý som podcenil a aj sa mi to napokon vypomstilo.

jokulator | Detail

:D ako to by si mal tušiť :D Inač ty mi všetky plány kazíš. Pokazil si mi sériu 28 zápasov bez prehry a teraz aj sen na postup do vyššej ligy :D

1adam1 | Detail

Uvidime, ale mam tu ešte prveho a takisto aj druheho tí mi to možu pekne pokazit !! :D

1adam1 | Detail

chalanui potrebujem hraca C vek do 20 nad 8500 naslo by sa nieco ???

yanko | Detail

hh len s kim zakopnem?

BEMBELOVO | Detail

moje typi na dnes - 2.1.2.1.x2.1.1.1.1.1.

yanko | Detail

prve straty bodov hh:D

BEMBELOVO | Detail

newem tak asi si daj menej poharov ak chces ja by som tolko zapasov nezvladal nikdy ale ty mas lepse muzstvo nez ja:D

BEMBELOVO | Detail

a ako podľa teba :D

ronaldo7777777 | Detail

jj vidim ale hrat tolko zapasov tak to je strasne vela trochu si mozes dat menej:D

BEMBELOVO | Detail

aj ja som bol 32. ale mám 16 zápasov denne všetci hráči sa mi rania tak musím volať z B-tímu a sa mi zhoršil priemer

ronaldo7777777 | Detail

pekne keby som to aj ja mohol dokazat ako ty hh....

BEMBELOVO | Detail

hybrid ja som mravec ale ty si ostal tim cim si bol robeny

yanko | Detail

:D :D daj ešte niečo :D

hybrid | Detail

A zas machruje :D ty a keby si dostal AIDS, tak by si machroval :D počuj narodny pohar som už aj ja vyhral, chlapček. Ak si si nevšimol. A k tým top tímom - ide však o to, šéfko, že ja som nikdyyyyyyyy nehovoril aky super mam tím, atkže aj keby ho mám zrovna najslabší, tak čo? Ty machruješ že máš najlepší tím, nie ja, tak netrep hovadiny, moriak. A mimochodom - nech je to akokoľvek, bez toho, že by som machroval ako ty, asi mám lepší tím, keďže som s ním dokázal postúpiť do najvyššej ligy. NA ROZDIEL OD TEBA, kanko. A na záver si dal asi najväčší záder, aký si kedy napísal na supershoote :D že druhá liga bola lepšia ako prvá? Ty sa zobuď, alebo už prestaň brať to, čo bereš. Na raňajky si daj radšej cereálie a menej sena nabudúce. že druhá liga bola lepšia vtedy ako prvá :D a vieš čo? Samozrejme že bola, veď si v nej hral ty! To je záruka, že tá liga je najlepšia na celom supershoote predsa! A postúpil som z II.A USA, ty hlupáčik, ktorý si to nevie zistiť a machruje tu. YANKO - keď už cituješ trápneho Rytmusa, tak aspoň napíš celú tú frázu. Takže by si mal Slidicovi napísať nasledovné: "To si vychytal. A hlavne po*ebal." Ale ty vieš napísať len polovičné veci, podľa toho, ako sa ti čo hodí. Ty mravec.

hybrid | Detail

slido si toto vychytal teraz

yanko | Detail

Slidic, ked naznacujes, ze tato hra nema logiku, tak ju jednoducho prestan hrat, ked sa ti nepaci. Alebo sa na logiku hry nestazuj,

hybrid | Detail

Slidic, ked sa kuknes na historiu, zistis, ze akonahle som prebral Honolulu, po par sezonach som postupil do prvej ligy -aj manažeri su tam k mužstvam uvedení v historii, takže sa upokoj. Vidiš presne o tomto hovorím - ako stale pišeš že "maš ovela lepší tím". Si namyslenec, o to ide. Keby si mal lepší tím, tak by si vyhrával! Tak neplačkaj, choď si do rohu miestnosti cmúľať palec.

hybrid | Detail

a čoby som nekomentoval? je to tvoja liga? uha, pan majiteľ, pozor na neho, jaksi moc ti ten zobák narástol a to ti ešte zopár rokov porastie... ved sa ukludni prosim ta, zbytočne zase ideš vyhrocovať veci, ktoré by bez tvojich "múdrych" riadkov už boli o takomto čase dávno premlčané.

hybrid | Detail

ja sa nehádam on ma chytá za slovíčka. A vôbec čo komentuje našu ligu?

ronaldo7777777 | Detail

hh klud nehadaj me sa prosim:D

BEMBELOVO | Detail

mám to naschvál . A na čo máš v profile že máš 24 keď máš 8?

ronaldo7777777 | Detail

poháre sú poháre... vyhral WC? Super, tak dúfam, že sa aj utre, keď to WC použije.

hybrid | Detail

hybrid ja mám 11 rokov som ešte malý zmrd ale oproti tebe som 30-ročný.Hádate sa jak.... Keby slidic v tejto lige nebol naj tak by asi nevyhral ten WC či aký to bol turnaj. A s diakritikou tu nelez...

ronaldo7777777 | Detail

ak ja som malinký, tak potom čo si ty - píšeš mi pred vzájomným zápasom, že akú dávam taktiku. A keď ti neodpíšem, tak mi napíšeš, citujem: "Ser na to, hybrid, nenastavuj taktiku." A k tým tvojim čudným obchodom, kedy jedného hráča kupiš a za 2 minuty ho tomu istému klubu predáš o 20 milionov drahšie, sa ani nevyjadrujem radšej, to nech si vyšetria admini supershootu...

hybrid | Detail

hybrid si uplne trapny nato ze mas 24 si uplne decko lebo sa hadas jak malinky ...mazat to mozu akurat tak admini

yanko | Detail

čo ti mám závidieť, prosím ťa? :D tie stále druhé a horšie miesta? Veď si za toľko veľa sezón nedokázal ani raz postúpiť do I. ligy, takže ti naozaj nie je čo závidieť. Dokonca ani slovenskú gramatiku neovládaš, veď množné číslo sa píše "takÍ ľudia". A to, že nevieš, ako sa to robí, to ti enverím, nakoľko k ligovým komentátorom mi ukazuje práve TVOJE meno. Takže pohodka, maž ďalej a buď ďalej druhý. Na tom však nie je čo závidieť.

hybrid | Detail

dik jak sa smejem spojte si prve pismenka v mojom nazve muzstva jak sa smejem hej

yanko | Detail

hh dobre slidic:D

BEMBELOVO | Detail

a to moze hocikto zmazat komentar?

BEMBELOVO | Detail

neviem síce kto mi vymazal moj komentár, ale tak asi dakto, kto bol pohoršený nad tým, ako som napísal, že Unalaska postúpi a dúfam, že v bud.sezóne postupi Buffalo. Hm hm hm, kto by to tak mohol byť? :D

hybrid | Detail

JJ zatal to tak vyzera no sezona je este dlaha a stat sa moze vsetko hh:D

BEMBELOVO | Detail

hh remiza newadi:D

BEMBELOVO | Detail

konecne slovo do bitky:D

BEMBELOVO | Detail

tak to neni neuveritelne on si to uz zasluzil hra to uz dost dlho uz mohol hrat 3sezonu v prvej lige ale nedari sa mu tam dostat a toto bola nahrada za ligu

yanko | Detail

jj ale teraz si videl co slidic dokazal v tejto poharovej sezone daco neuveritelne :D

BEMBELOVO | Detail

to je jasne no sak si videl slidica -mirka teda ze to mal dobre rozohrate a nakonec som postupil co som ani necakal

yanko | Detail

no ja si idem kuknut ako to hrate ale podla mna bembelovo mozes vyhrat ..lebo to ako hras v turnaji tak davam vytaztvo na tvoju stranu

yanko | Detail

zajtra je tu zapas o prve miesto paradny suboj hh:D

BEMBELOVO | Detail

zrejme su tu 2 muzstva, ktore rozdavaju svojim zverencom lepsie takticke pokyny

hybrid | Detail

parada blahozelam ti k vyhre....

BEMBELOVO | Detail

drzim palce nech ten pohar vyhras hh:D

BEMBELOVO | Detail

tak toto som este nezazil skveli zapas:D

BEMBELOVO | Detail

tak to je neuveritelne vyhra:D

BEMBELOVO | Detail

a uz len ti staci potvrdit vyhru nadomnou a si v prvej lige hh

BEMBELOVO | Detail

no dufam ze to vyjde ale nech je to dobri zapas hh:D

BEMBELOVO | Detail

takze ma nechas vyhrat?

BEMBELOVO | Detail