By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

II.B Croatia

  P W D L S PTS
1. Dinamo Zagreb chl cup Dinamo Zagreb 3:0 Samobor  Prigorec  0:2 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 1:0 Komiža Ključ  0:1 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 3:1 Klenovnik   11 9 0 2 21:7 27
2. Vrgorac chl cup Vrgorac 1:0 Klenovnik  Ivanec  1:1 Vrgorac Vrgorac 3:1 Glina  Zapresic 0:2 Vrgorac Vrbovsko 1:0 Vrgorac  11 7 2 2 15:7 23
3. Kutjevo chl cup Gjurgjekovec  1:1 Kutjevo Kutjevo 3:0 Čukovec  Buzet  1:2 Kutjevo Kutjevo 1:1 Vrbovsko Kutjevo 2:2 Supetar   11 6 4 1 20:8 22
4. Supetar  chl cup Mali Bukovec  0:1 Supetar  Supetar  0:1 Gjurgjekovec  Čukovec  0:2 Supetar  Supetar  3:0 Buzet  Kutjevo 2:2 Supetar   11 6 3 2 15:7 21
5. Gjurgjekovec  chl cup Gjurgjekovec  1:1 Kutjevo Supetar  0:1 Gjurgjekovec  Gjurgjekovec  1:0 Samobor  Prigorec  1:2 Gjurgjekovec  Gjurgjekovec  1:0 Komiža  11 6 3 2 13:9 21
6. Vrbovsko chl cup Vrbovsko 1:0 Glina  Buzet  1:2 Vrbovsko Vrbovsko 2:1 Zapresic Kutjevo 1:1 Vrbovsko Vrbovsko 1:0 Vrgorac  11 6 3 2 13:9 21
7. Komiža Varaždin  0:2 Komiža Komiža 4:0 Opatija  Dinamo Zagreb 1:0 Komiža Komiža 2:1 Mali Bukovec  Gjurgjekovec  1:0 Komiža  11 6 2 3 18:10 20
8. Buzet Čukovec  1:2 Buzet  Buzet  1:2 Vrbovsko Buzet  1:2 Kutjevo Supetar  3:0 Buzet  Buzet  2:1 Samobor   11 6 1 4 18:15 19
9. Ključ Sesvete 1:3 Ključ  Ključ  1:0 Varaždin  Opatija  1:2 Ključ  Ključ  0:1 Dinamo Zagreb Mali Bukovec  1:2 Ključ   11 6 1 4 16:12 19
10. Ivanec Zapresic 1:2 Ivanec  Ivanec  1:1 Vrgorac Sesvete 0:0 Ivanec  Ivanec  1:0 Varaždin  Opatija  1:1 Ivanec   11 4 4 3 10:11 16
11. Zapresic Zapresic 1:2 Ivanec  Glina  0:3 Zapresic Vrbovsko 2:1 Zapresic Zapresic 0:2 Vrgorac Sesvete 2:0 Zapresic  11 5 0 6 14:16 15
12. Opatija Opatija  2:1 Prigorec  Komiža 4:0 Opatija  Opatija  1:2 Ključ  Klenovnik  2:4 Opatija  Opatija  1:1 Ivanec   11 4 3 4 15:14 15
13. Sesvete Sesvete 1:3 Ključ  Klenovnik  2:0 Sesvete Sesvete 0:0 Ivanec  Glina  2:2 Sesvete Sesvete 2:0 Zapresic  11 4 3 4 11:12 15
14. Samobor Dinamo Zagreb 3:0 Samobor  Samobor  1:0 Mali Bukovec  Gjurgjekovec  1:0 Samobor  Samobor  0:1 Čukovec  Buzet  2:1 Samobor   11 3 3 5 7:11 12
15. Čukovec Čukovec  1:2 Buzet  Kutjevo 3:0 Čukovec  Čukovec  0:2 Supetar  Samobor  0:1 Čukovec  Čukovec  1:1 Prigorec   11 3 2 6 10:18 11
16. Klenovnik Vrgorac 1:0 Klenovnik  Klenovnik  2:0 Sesvete Varaždin  1:2 Klenovnik  Klenovnik  2:4 Opatija  Dinamo Zagreb 3:1 Klenovnik   11 3 1 7 12:20 10
17. Mali Bukovec Mali Bukovec  0:1 Supetar  Samobor  1:0 Mali Bukovec  Mali Bukovec  2:1 Prigorec  Komiža 2:1 Mali Bukovec  Mali Bukovec  1:2 Ključ   11 2 2 7 10:17 8
18. Prigorec Opatija  2:1 Prigorec  Prigorec  0:2 Dinamo Zagreb Mali Bukovec  2:1 Prigorec  Prigorec  1:2 Gjurgjekovec  Čukovec  1:1 Prigorec   11 1 3 7 9:16 6
19. Glina Vrbovsko 1:0 Glina  Glina  0:3 Zapresic Vrgorac 3:1 Glina  Glina  2:2 Sesvete Varaždin  3:0 Glina   11 1 1 9 9:26 4
20. Varaždin Varaždin  0:2 Komiža Ključ  1:0 Varaždin  Varaždin  1:2 Klenovnik  Ivanec  1:0 Varaždin  Varaždin  3:0 Glina   11 1 1 9 7:18 4
Played matches: : 110 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 

tak mam svoj plan :D ako zijuca legenda sa musim vratit do prvej ligy vo velkom style :D za sezonu vyhrat len postup do prvej ligy je take obycajne, to chce k tomu pridat este aspon ten narodny pohar do stvorice, alebo daco take :D

FerminIV | Detail

nech to bude čím skôr....nie je dobré keď z prvej ligy odchádzajú legendy....aj keď unavené úspechmi:)

stefano | Detail

jasne :D naco sa trapit v prvej lige ked tu je to take kludnejsie a citim sa tu ako poloboh, a ani sa tomu moc nemusim venovat :D ale neboj, ked ma to tu omrzi, a nahrabem si dostatocne miliony aby som si to mohol dovolit flakat aj v prvej lige tak sa vratim :D

FerminIV | Detail

vidím,že môj model-z prvej ligy do druhej ligy-to je jedno ako-je v poslednej dobe obľúbený...

stefano | Detail

ja sa na postup nechystam, postaci mi 3 az 6 miesto, takze podla toho to aj budem flakat :D vies musim si zarobit dake miliony najprv...a koniec koncov uz som tu ziskal vsetko co som mohol, 3x narodny pohar, 2x po sebe prvu ligu...bronz na majstrovstvach sveta, semifinale v cwc, dake dresy vyhrate...viac mi neni treba, teraz to uz mam len ako zabavku navyse :D

FerminIV | Detail

v tejto lige budem musiet chvilku vydrzat, lepsie sa tu zarabaju peniaze ako v prvej :D

FerminIV | Detail

fuuu...co ti poviem, dlho som tu nato kaslal, z vela vela penazi stale po kuskoch odchadzalo na zbytocnosti, a tak...skoro som zbankrotoval, tak som skoro vsetko rozpredal, a ak ma to zase zacne bavit ako kedysi, tak sa v blizkej dobe mozno aj vratim nazad do prvej ligy :D o narodny pohar sa mozme pobit aj ako druholigisti :D

FerminIV | Detail

zaujímavé že na zápas s lídrom dávaš mladých...o dva sezóny naložiš Sućuraju jedine keď zostúpi do druhej ligy....vychladené je už dávno...

stefano | Detail

aj dnes si nenastavil?pekný debakel...

stefano | Detail

samé výhovorky....

stefano | Detail

aké inde-mne hovoril že jeho priorita je postup:(

stefano | Detail

kireem,ta co sme zaspali??

stefano | Detail

A to jsem den před blokováním účtu poslal na SS 100Kč a otevřel dva turnaje s toho jeden o věcnou cenu za nasbírané body. Teď to nejspíše všechno půjde do "pryč", protože jsem je ještě nestačil odstartovat...

jerry007 | Detail

To jsem já jerry666 z týmu F.C. White Lions - je to můj duální účet. Admin mi blokl účet právě pro ten název týmu, že prý odporuje pravidlům, protože není ze státu, kde se liga hraje... Přitom mám u názvu stadionu jasně napsáno, že je to Leons Arena Rovinj. S toho i průměrně inteligentní člověk pozná, že se jedná o tým F.C. White Leons z Rovinje v Chorvatsku. Takto jsem to i adminovi vysvětlil, ten mi ale arogantně odpověděl, že účet zůstane blokovaný, protože jsem nedodržel instrukce. V instrukcích ale není nic napsáno, že název týmu musí obsahovat i název města. Ten jsem uvedl v názvu stadinu! Jde jim jen o těch 100Kč za odblokování účtu. Asi jim chybí peníze... Já jsem žádné pravidlo neporušil, proto nic platit nebudu !Uvažuji, že skončím úplně celý duál, protože se mi nechce jim dát už ani korunu.Dávejte si bacha a nenechte se vydírat!

jerry007 | Detail

Ani já jsem nepočítal, že bych tuto ligu hned v půlce první sezony mohl védst. Přebral jsem tým úplně sloboučký a přestárlý. Trochu jsem ho už vylepšil, ale cesta "bílých lvů" mezi kvalitní týmy bude ještě hodně dlouhá... Snad mi k úspěchům s tímto týmem pomohly moje zkušenosti z německé ligy. Konečné umístění do pátého pohárového místa budu brát jako úspěch.

jerry666 | Detail

Vymenim virtualku/y

Vedúci | Detail

Ďakujem, bol to dobrý zápas

Hector29593 | Detail

Ffrankie děkuji. Můj tým je ještě slabý a tak si vítězství nad silným Dubrovnikem moc cením!!

jerry666 | Detail

Gyerünk feri bajnok leszel !!

REAC | Detail

ezaz feri mester :) mindent bele szép győzelem szép játék Hajrá Dubvronik!

REAC | Detail

feri szép 6 gól ez hajrá dubvronik!!

REAC | Detail

Szép volt dubvronik !Hajrá Feri! FORZA DUBVRONIK!

REAC | Detail

FORZA DUBVRONIK !

REAC | Detail

gyerünk dubvrnonik még 1 gólt szerez!!

REAC | Detail

ezaz feri gyerünk!!

REAC | Detail

Však uvidíme ako to dopadne

Hector29593 | Detail

Gratulujem postupujúcemu, túto sezónu sa tomu už začnem venovať a uvidíme ako to dopadne

Hector29593 | Detail

feri ez igen nem semmi vagy HAJRÁ DUBVRONIK !!!!

REAC | Detail

hu ferikém erősődik a csapat ügyes vagy igy tovább FORZA DUBVRONIK!!!!

REAC | Detail

HNK Hajduk Split do toho!!čakám ťa v prvej lige...

stefano | Detail

GO Dubvronik GO!

REAC | Detail

kireem,tak teda klobúk dole....

stefano | Detail

Budem sa snažiť, už sa blíži zápas prvého s druhým, tam sa rozhodne :)

Hector29593 | Detail

pre doplnenie AC Sučuraj 23200

stefano | Detail

zaujímavá liga...

stefano | Detail

vymenim turnaj za turnaj

cigi | Detail

gratulujem belupu k 1.vitazstvu v sezone

david8 | Detail

REAL congratultion k postupu do I.ligy!!!

stefano | Detail

Real go go go go !!

stefano | Detail

aj tak tú ligu vyhráš!!

stefano | Detail

skončila jedna veľká séria.......

stefano | Detail

Zdravím.Kto ma zaujem o priatelak nech mi posle vyzvu.

angelo4 | Detail