By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

II.C Croatia

  P W D L S PTS
1. Kljuc  chl cup Novi Vinodolski 0:3 Kljuc  Kljuc  2:1 Biograd na Moru Novi Marof  0:0 Kljuc  Kljuc  3:1 Berisso Zagrab  0:1 Kljuc   11 7 2 2 19:12 23
2. Šandrovec  chl cup Pilar 2:0 Šandrovec  Šandrovec  1:0 Orahovica Kaštela  0:1 Šandrovec  Šandrovec  2:1 Krk  Durdekovec  2:1 Šandrovec   11 7 1 3 13:9 22
3. Trnovec  chl cup Orahovica 0:1 Trnovec  Trnovec  1:2 Kaštela  Krk  0:2 Trnovec  Trnovec  2:1 Durdekovec  Mursko Središće  0:0 Trnovec   11 6 3 2 13:7 21
4. Vodnjan  chl cup Krk  0:3 Vodnjan  Vodnjan  0:1 Durdekovec  Mursko Središće  0:1 Vodnjan  Vodnjan  1:0 Novi Vinodolski Biograd na Moru 1:1 Vodnjan   11 5 3 3 12:8 18
5. Pilar chl cup Pilar 2:0 Šandrovec  Slunj 1:1 Pilar Ludbreg  1:2 Pilar Pilar 1:1 Orahovica Kaštela  0:0 Pilar  11 5 3 3 12:10 18
6. Đurđevac  chl cup Durdekovec  0:2 Đurđevac  Đurđevac  1:2 Mursko Središće  Novi Vinodolski 1:0 Đurđevac  Đurđevac  0:1 Biograd na Moru Novi Marof  1:1 Đurđevac   11 5 2 4 14:10 17
7. Zagrab Biograd na Moru 0:3 Zagrab  Zagrab  2:1 Novi Marof  Berisso 1:1 Zagrab  Zagrab  3:0 Ludbreg  Zagrab  0:1 Kljuc   11 5 2 4 12:7 17
8. Biograd na Moru Biograd na Moru 0:3 Zagrab  Kljuc  2:1 Biograd na Moru Biograd na Moru 0:3 Kastav  Đurđevac  0:1 Biograd na Moru Biograd na Moru 1:1 Vodnjan   11 5 1 5 12:13 16
9. Novi Vinodolski Novi Vinodolski 0:3 Kljuc  Kastav  2:0 Novi Vinodolski Novi Vinodolski 1:0 Đurđevac  Vodnjan  1:0 Novi Vinodolski Novi Vinodolski 0:2 Umag   11 5 1 5 12:13 16
10. Umag Kaštela  1:2 Umag  Umag  1:1 Krk  Durdekovec  1:1 Umag  Umag  2:2 Mursko Središće  Novi Vinodolski 0:2 Umag   11 4 4 3 15:17 16
11. Durdekovec Durdekovec  0:2 Đurđevac  Vodnjan  0:1 Durdekovec  Durdekovec  1:1 Umag  Trnovec  2:1 Durdekovec  Durdekovec  2:1 Šandrovec   11 4 3 4 12:14 15
12. Kastav Mursko Središće  2:0 Kastav  Kastav  2:0 Novi Vinodolski Biograd na Moru 0:3 Kastav  Kastav  1:1 Novi Marof  Berisso 0:0 Kastav   11 4 2 5 15:13 14
13. Mursko Središće Mursko Središće  2:0 Kastav  Đurđevac  1:2 Mursko Središće  Mursko Središće  0:1 Vodnjan  Umag  2:2 Mursko Središće  Mursko Središće  0:0 Trnovec   11 4 2 5 11:11 14
14. Novi Marof Novi Marof  0:3 Berisso Zagrab  2:1 Novi Marof  Novi Marof  0:0 Kljuc  Kastav  1:1 Novi Marof  Novi Marof  1:1 Đurđevac   11 3 5 3 10:13 14
15. Ludbreg Ludbreg  1:1 Slunj Berisso 0:3 Ludbreg  Ludbreg  1:2 Pilar Zagrab  3:0 Ludbreg  Ludbreg  2:2 Orahovica  11 3 4 4 14:17 13
16. Slunj Ludbreg  1:1 Slunj Slunj 1:1 Pilar Orahovica 0:3 Slunj Slunj 1:0 Kaštela  Krk  3:0 Slunj  11 3 4 4 10:12 13
17. Krk Krk  0:3 Vodnjan  Umag  1:1 Krk  Krk  0:2 Trnovec  Šandrovec  2:1 Krk  Krk  3:0 Slunj  11 3 2 6 9:13 11
18. Kaštela Kaštela  1:2 Umag  Trnovec  1:2 Kaštela  Kaštela  0:1 Šandrovec  Slunj 1:0 Kaštela  Kaštela  0:0 Pilar  11 3 1 7 11:13 10
19. Berisso Novi Marof  0:3 Berisso Berisso 0:3 Ludbreg  Berisso 1:1 Zagrab  Kljuc  3:1 Berisso Berisso 0:0 Kastav   11 2 4 5 11:15 10
20. Orahovica Orahovica 0:1 Trnovec  Šandrovec  1:0 Orahovica Orahovica 0:3 Slunj Pilar 1:1 Orahovica Ludbreg  2:2 Orahovica  11 1 3 7 9:19 6
Played matches: : 110 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 

Ja budem na tom zuzu rovnako pred zápasov so Zaprešičom, proste Zaprešič a Vis sú pre mňa tímy, ktoré by som mal eventuálne poraziť, ale často s nimi len remizujem :)(V lepšom prípade) :P

Maroši | Detail

8:1 a ešte aj Djurdjekovec prehral s Kaštelou :D V tejto lige sa nedá nudiť :D

Maroši | Detail

8 1 :D :D :D

vadas 39 | Detail

8 1 :D :D :D

vadas 39 | Detail

Ej, Djurdjekovec bude ťažký oriešok, s bodom by som bol spokojný :)

Maroši | Detail

vyborne nebol som doma dva dni nepripravil som sa tak to dopadlo :D

vadas 39 | Detail

Ironicky mierené proti Zaprešiču? :D ..... Nasledujúce kolo ponúkne množstvo kvalitných zápasov :)

Maroši | Detail

Zuzu; Nezúfaj, ale dúfaj :) V najbližšom kole budeš dúfam bodovať, nech sa nám to na špici trošku premieša :)

Maroši | Detail

aj potráapila :D

vadas 39 | Detail

Parádnica :) Neočakával som taký dobrý výsledok hlavne po prvom polčase, v ktorom mi rozhodca vylúčil 2 obrancov :) Táto sezóna asi bude opäť zamotaná až do konca :)

Maroši | Detail

dnes nečakané výsledky

vadas 39 | Detail

nie nie prečo? :D

vadas 39 | Detail

No konečne nejaké víťazstvo proti silnejšiemu súperovi :)

Maroši | Detail

toto už není normálne ja už neviem fakt

vadas 39 | Detail

Figo dnes 4 goly z priamych kopov :) frajer :D

vadas 39 | Detail

stači to boli ťažké zápasy :D

davidozo44 | Detail

davidozo :D druhý zapas po sebe tesne 3:2 :D

vadas 39 | Detail

gratulujem

0rasto01 | Detail

pekne pekne chlapci zvládli dalšie kolo ligy majstrov :)

vadas 39 | Detail

tak po minulom kole kedy som nenastavil som sa už už bál, ale nakoniec pohoda... avšak príde náročná časť sezóny(aspoň pre mňa) a po tomto týždni pochybujem že vedúcu pozíciu udržím..

De_ChrapQaa | Detail

to hej zakopnu ale kôli tomu že podcenia súpera a neni to v takých ťažkých zápasoch ako je liga majstrov :D ale diki za podporu aspon :)

davidozo44 | Detail

tak hej môže ťa z toho aj trafiť, poznám to... Ale ber to tak aj veľkokluby(v reale) zakopnu so slabsim superom obcas..

De_ChrapQaa | Detail

No neviem toto sa nedá brať športovo keď každý deń sa snažím trénovať hráčov hrávam pomerne dosť turnajov vypracujem si hráčov a nakoniec zistim že to je na nič a vyťuká ma hocijaky betonár na tejto hre

davidozo44 | Detail

čo už, ber to športovo :DD

De_ChrapQaa | Detail

no to som nemal pocit keď som predtym 2 sezony trénoval hráčov veľa hráčov bez špecialky som vytrenoval ešte skôr

davidozo44 | Detail

špeciálky sú ti len na to aby sa ti rýchlejšie trénoval, vlastnosti ktoré ti idú rýchlejšie máš vo FAQ, až taký dopad na výsledok to nemá...

De_ChrapQaa | Detail

teda nie celý tým ale zostava základná čo hrala

davidozo44 | Detail

Táto hra fakt nemá logiku celý tým zo špecialnými vlastnosťami a vypadnem v ligovom pohári tu je to fakt iba o šťastí či sa podarí taktika...

davidozo44 | Detail

fantázia vypadol som v ligovom pohári :D ale liga majstrov ešte žije :D :D

vadas 39 | Detail

diki, samozrejme povedať že to bol jednoznačný zápas nemôžem, aj ja som si už myslel že mám bod,napokon to bolo aj mojim cieľom... Len ma trochu nasrali tie komenty, btw. vadas a neni chyba v tebe?? stačilo mi ako si sa sťažoval na únavu a mal si 2 fyzioterapeutov a nemal si plaváreň.. potom som pochopil že to moc neovládaš.. Ale hlavne že máš 4 miliardy a full káder... gratulujem, to L2P platí :DD

De_ChrapQaa | Detail

ano presne Ben :) :D

vadas 39 | Detail

dobre aj tak to je nespravodlivé celkom si myslím :D

vadas 39 | Detail

Vadas tak ti poviem, l2P a zuzu?? tlačil som celý zápas nevymyslela si absolútne nič... gól bol zaslúžený :DD

De_ChrapQaa | Detail

Vadas tak ti poviem, l2P a zuzu?? tlačil som celý zápas nevymyslela si absolútne nič... gól bol zaslúžený :DD

De_ChrapQaa | Detail

:D načo mi tolko penazí načo ked tím ktorý má 7000 hráčov vedie ligu o čom to je? :D :D

vadas 39 | Detail

dufam že aspon v pohári ligovom zamiešam karty

vadas 39 | Detail

takže pohár trpezlivosti vyschol kupim nový káder

vadas 39 | Detail

ináč len tak pre zaujímavosť, sme jednoznačne najsilnejšia liga v chorvátsku po prvej :DDD CG

De_ChrapQaa | Detail

čo ty neprajník :DD už máš free hráčov??

De_ChrapQaa | Detail

dúfam že zuzu zajtra oberie o body Inter :D už by mohol prehrať

vadas 39 | Detail

lucker :DD

De_ChrapQaa | Detail

fantázia dneska veľké víťazstvo :)

vadas 39 | Detail

tak dnes to chlapci zvádli ťažkého supera sme porazili ale dalšie kolo zas ťažký tak dufam že budeme bodovať :)

vadas 39 | Detail

all defense,4-5-1 ( 5-4-1 ) problem solved :DDD Remiza a pri stasti 1-0 pre teba...

De_ChrapQaa | Detail

ben, ale zatiaľ pekne držíme dvojzáprah :DD

De_ChrapQaa | Detail

toto bol posledný záapas čo som nedal všetko do utoku už nebudem taktizovať iba všetko do plných od dnes :D

vadas 39 | Detail

som zvedavý ako dopadnem s Interom :D

vadas 39 | Detail

to je nuda, chce to poriadne graficky spracovať a celé kolá, ale na to tu asi nemá čas ani chuť nikto... :D

De_ChrapQaa | Detail

však možeš komentovať tu do kometárov aký problém? :D

vadas 39 | Detail

nikto sa nehlási?? :DD ja na to nemám body...

De_ChrapQaa | Detail