By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

II.A Australia

Wins in a row Won matches in a row
1. Mandurah chl cup 4 10
2. Bulla chl cup 2 17
3. Macarthur FC wc cup 2 2
4. Canberra 2 2
5. Bundaberg wc cup 1 7
6. Nambour chl cup 1 2
7. Armidale 1 2
8. Noona 1 1
9. Albany wc cup 0 11
10. Brisbane Roar 0 3
11. FC Perth 0 2
12. FC Melbourne City™ 0 1
13. Albury 0 0
14. Colley 0 0
15. Ballarat 0 0
16. Canberra United FC 0 0
17. Sydney =Desert Eagle= 0 0
18. Cockburn 0 0
19. Burra 0 0
20. Cangurs PMT Tamworth 0 0
comments
 
1 | 

Komentár(Adelaide Panthers)
Adelaide Panthers zhrnutie posledného kola: 3 body su doma

akadcan | Detail

Komentár(Adelaide Panthers)
akadcan hodnotí: parada

akadcan | Detail

Köszönöm szépen ,Angélám !:D Jó meccs volt ! Persze , a sör be volt hütve!:) Igazi Bairnsdale-i nedü !:D A szentesi receptet egy kicsit átdolgoztuk , és tettünk bele egy kis ausztráliait!:D Innen ered a neve is:St.Bairns' :D Vigyázz, kolléga, a nyomotokban vagyunk !:)

raul gonzalez | Detail

S novou sezonou je tu opat pohar starostu obce DuBBo tak kto bude rychly bude hrat :)

YosHi | Detail

kto ma zaujem o vymenu 5x8x8 virtual posta.

Vedúci | Detail

vymenim vyrtualku

Vedúci | Detail

tu ti moze konkurovat len Brisbane a FC wolfswood kedze ja a griffith postupujeme

Dandak120 | Detail

teraz koho myslis? :D

Dandak120 | Detail

JJJJJJJJJJaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj asi si zabudol pisat po slovensky trapos . to si az tak na vela ?? teraz si co majster sveta ?? placem ned tebou chalan si na smiech aj tvoje podvody s kamosmi ste chudaci a raz nato vedenoie pridene .

petan1 | Detail

4:1 okey titul je v suchu

Dandak120 | Detail

predal si Wilfrieda? ved to bol dost dobry hrac

Dandak120 | Detail

premenoval som si klub mal som dlhy nazov :D

Dandak120 | Detail

4.4 najdolezitejsi zapas na supe no mozno druhy ci? au cup bol dolezitejsi asi :D

Dandak120 | Detail

fuuha toto je fakt dost na prdeeel :D som dal hrat 9000 no do riti :D

Dandak120 | Detail

ouuuu.... tak toto som necakal... ale potesilo :DDD

nightmaree | Detail

tak to je nice konecne budu komenty.. :DD vela stastia

nightmaree | Detail

diik :)

Dandak120 | Detail

Gratukujem :D

petan1 | Detail

VYHRAL SOM AU CUP!!!

Dandak120 | Detail

ten prestup mojho hraca si nevsimajte moj spoluziak na informatike ho predal a musel som ho kupit drahsie :(

Dandak120 | Detail

23/02/11 14:42 Grindenko Zakhar [M] Kalgoorlie-Boulder (II.A Australia) Grand rapids (I. USA) 31,520,000 ,-€ toto bola dalsia dotacia

nightmaree | Detail

50 zapasov bez prehry naaadhera :D

Dandak120 | Detail

tak nakoneic som prehral 2:1 no co uz teraz sa musim sustredit na AU cup chcem ho vyhrat aj ked to bude tazke

Dandak120 | Detail

supershoot.eu/index.asp?action=matchTrace&MatchID=5061549 Roosendaal:1.FC Dalgety Rockhampton po prvom polcase 1:1!

Dandak120 | Detail

:D

Dandak120 | Detail

ved hej ale ide tam o taktiku a kto uz moze lepsie vediet taktiku ako hrac co ma 1,000,000 bodov??? ale aj tak drzim palce... neboj :D

nightmaree | Detail

vime kto je Poncho ale lepsich hracov ako AC Cavese mat nemoze on namna dal same 9500+

Dandak120 | Detail

dandak... gratulacia velka.... ale myslim ze v chl si akosi skoncil.. teda pokial vies kto je poncho... ale aj tak drzim palce..

nightmaree | Detail

23/02/2011 16:40:02 Roosendaal - 1.FC Dalgety Rockhampton povinne fandite a modlit sa za mna, lebo nic ine nepomoze :D

Dandak120 | Detail

supershoot.eu/index.asp?action=matchTrace&MatchID=5054699 vyhra 2:4 som v top 128 super!

Dandak120 | Detail

CHL Cup 50 min a vyhravam 1:3 postup je na dosah ale stale sa to moze obratit :( :(

Dandak120 | Detail

dandak ale ty mas rozdvojenu osobnost ty si sam napises sam sa pytas sam si odpovies a sam sa rozpravas...:D mal by si byt komentator..

nightmaree | Detail

AC Cavese-1.FC Dalgety Rockhampton 20/2/2011 16:40:04 Liga majstrov ideme do Talianska :)

Dandak120 | Detail

hej no si tu pisem myslim sam :D

Dandak120 | Detail

supershoot.eu/index.asp?action=matchTrace&MatchID=5042320 tak nakoniec sa to podarilo a som v top 256 v CHL cupe :)

Dandak120 | Detail

vyhravam po polcase LM 3:2

Dandak120 | Detail

tak a uz sme v AU cupe len 2

Dandak120 | Detail

snaz sa aspon na 4-6 priečku.

Dandak120 | Detail

ok uz mozem oficialne prehlasit ze tuto sezonu uz vypustam.... :@

nightmaree | Detail

kartox gratulujem k vyhre v AU cupe a vdaka za pekny zapas.... Vysledok 3:2 po penaltach...cg :)

nightmaree | Detail

tak to ze po prvych 7 zapasoch budem mat 7 vyhier a skore 46:1 som fakt necakal :D

Dandak120 | Detail

juchuuuu mam 10 000 bodov slavim sviatok :D

Dandak120 | Detail

Caute, mam virtualku kto chce vymenit nech napise

lukas9206 | Detail

zapas proti Brisbanu tesim sa dufam ze vyhram :)

Dandak120 | Detail

Griffith Black Rabbit a Melton hadam ste sa stretli vo Waikiki :D

Dandak120 | Detail

moji maju malu na vela zapasov davam hrat becko :D a vyhra v CHL 3:0 jupiii

Dandak120 | Detail

kks vsetci naj hraci maju unavu nad 700.. bohaaa :D

nightmaree | Detail

to nie :D

Dandak120 | Detail

kks los ku mne nebol velmi dobry :D

nightmaree | Detail

melton fuuuha prehra 2:0 na mackay si musim dat pozor

Dandak120 | Detail