By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

II.B Australia

  P W D L S PTS
1. Darwin FC chl cup Port Hedland 0:3 Darwin FC Darwin FC 3:0 Pitune Sale 0:1 Darwin FC Darwin FC 3:1 Drysdale Alice Springs 0:2 Darwin FC  11 9 1 1 22:6 28
2. Coffs Harbour chl cup Alice Springs 1:1 Coffs Harbour Coffs Harbour 2:0 Mackay Sydney FC 0:5 Coffs Harbour Coffs Harbour 1:1 Palmerston Western Sydney Wanderers 1:0 Coffs Harbour  11 8 2 1 22:8 26
3. Palmerston chl cup Palmerston 1:0 Toowoomba Saxby 0:2 Palmerston Palmerston 0:2 Mount Isa Coffs Harbour 1:1 Palmerston Palmerston 2:0 Kalgoorlie-Boulder  11 8 2 1 19:4 26
4. Lerida chl cup Lerida 3:0 Rockingham DEVONPORT Strikers™ 0:3 Lerida Lerida 3:1 Port Hedland Toowoomba 0:4 Lerida Lerida 3:0 Pitune  11 8 1 2 24:8 25
5. Broken Hill A chl cup Pitune 0:2 Broken Hill A Broken Hill A 2:0 Sale Drysdale 0:2 Broken Hill A Broken Hill A 1:0 Alice Springs Mackay 1:0 Broken Hill A  11 8 0 3 15:5 24
6. Western Sydney Wanderers chl cup Western Sydney Wanderers 2:1 DEVONPORT Strikers™ Toowoomba 0:1 Western Sydney Wanderers Western Sydney Wanderers 2:2 Saxby Mount Isa 2:1 Western Sydney Wanderers Western Sydney Wanderers 1:0 Coffs Harbour  11 7 2 2 19:8 23
7. Mount Isa Mackay 0:3 Mount Isa Mount Isa 0:0 Sydney FC Palmerston 0:2 Mount Isa Mount Isa 2:1 Western Sydney Wanderers DEVONPORT Strikers™ 2:2 Mount Isa  11 6 3 2 19:7 21
8. Drysdale Drysdale 2:1 Kalgoorlie-Boulder Alexanderburg 1:1 Drysdale Drysdale 0:2 Broken Hill A Darwin FC 3:1 Drysdale Drysdale 3:0 Rockingham  11 5 4 2 18:10 19
9. Sydney FC Sydney FC 4:0 Saxby Mount Isa 0:0 Sydney FC Sydney FC 0:5 Coffs Harbour Kalgoorlie-Boulder 2:1 Sydney FC Sydney FC 2:2 Alexanderburg  11 5 3 3 15:14 18
10. Alexanderburg Sale 0:1 Alexanderburg Alexanderburg 1:1 Drysdale Alice Springs 2:0 Alexanderburg Alexanderburg 1:0 Mackay Sydney FC 2:2 Alexanderburg  11 3 5 3 11:11 14
11. Saxby Sydney FC 4:0 Saxby Saxby 0:2 Palmerston Western Sydney Wanderers 2:2 Saxby Saxby 3:1 DEVONPORT Strikers™ Toowoomba 1:2 Saxby  11 4 1 6 13:22 13
12. Mackay Mackay 0:3 Mount Isa Coffs Harbour 2:0 Mackay Mackay 2:1 Kalgoorlie-Boulder Alexanderburg 1:0 Mackay Mackay 1:0 Broken Hill A  11 3 4 4 7:11 13
13. Pitune Pitune 0:2 Broken Hill A Darwin FC 3:0 Pitune Pitune 2:0 Rockingham Port Hedland 0:2 Pitune Lerida 3:0 Pitune  11 3 3 5 10:16 12
14. Alice Springs Alice Springs 1:1 Coffs Harbour Kalgoorlie-Boulder 1:1 Alice Springs Alice Springs 2:0 Alexanderburg Broken Hill A 1:0 Alice Springs Alice Springs 0:2 Darwin FC  11 2 5 4 10:11 11
15. Rockingham Lerida 3:0 Rockingham Rockingham 1:0 Port Hedland Pitune 2:0 Rockingham Rockingham 1:2 Sale Drysdale 3:0 Rockingham  11 3 0 8 5:18 9
16. Kalgoorlie-Boulder Drysdale 2:1 Kalgoorlie-Boulder Kalgoorlie-Boulder 1:1 Alice Springs Mackay 2:1 Kalgoorlie-Boulder Kalgoorlie-Boulder 2:1 Sydney FC Palmerston 2:0 Kalgoorlie-Boulder  11 2 2 7 10:19 8
17. Sale Sale 0:1 Alexanderburg Broken Hill A 2:0 Sale Sale 0:1 Darwin FC Rockingham 1:2 Sale Sale 1:2 Port Hedland  11 1 3 7 9:18 6
18. Port Hedland Port Hedland 0:3 Darwin FC Rockingham 1:0 Port Hedland Lerida 3:1 Port Hedland Port Hedland 0:2 Pitune Sale 1:2 Port Hedland  11 1 2 8 5:25 5
19. Toowoomba Palmerston 1:0 Toowoomba Toowoomba 0:1 Western Sydney Wanderers DEVONPORT Strikers™ 0:5 Toowoomba Toowoomba 0:4 Lerida Toowoomba 1:2 Saxby  11 1 1 9 6:18 4
20. DEVONPORT Strikers™ Western Sydney Wanderers 2:1 DEVONPORT Strikers™ DEVONPORT Strikers™ 0:3 Lerida DEVONPORT Strikers™ 0:5 Toowoomba Saxby 3:1 DEVONPORT Strikers™ DEVONPORT Strikers™ 2:2 Mount Isa  11 0 2 9 8:28 2
Played matches: : 110 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 

Ahojte mam zaujem kupiť hráčov (Organizátor hry--Motivátor) Pište do pošty cena dohodov dakujem....

JANKA10 | Detail

chlopi s novým ligovým ročníkom je tu opat Pohár starotstu obce Dubbo a pravidla ako sa don dostat su tie iste :) len I. a II. AU liga a kto prv pride ten prv bere :)

YosHi | Detail

S novou sezonou je tu opat pohar starostu obce DuBBo tak kto bude rychly bude hrat :)

YosHi | Detail

chlapi dal som turnaj o pohar starostu berte prihlasky kym su pravidla podla poznate kto skor pride ten prv bere :)

YosHi | Detail

chlapi všetkým som poslal pozvanku do turnaja ale je ich iba 16 takze kto prv pride ten prv bere. su tam I a obidve II. ligy v AU

YosHi | Detail

ahoj,jak ma někdo zajem o virtualku 8x8 pište do pošty

titanic11 | Detail

dakujem a prajem vela štastia v buducej sezone.. ak nespadnem z prvej dufam že si v nej ešte spolu zahrame :)

Tittanus | Detail

kto ma zaujem o vymenu 5x8x8 virtual posta.

Vedúci | Detail

čo som spectoval 1.ligu tak celkom slabe týmy sem spadnu...takže realna šanca na titul je..ak z 3 .ligy nepostupi nikto dobrý...no a samozrejme kelt ..ten ti bude konkurovat :D

Tittanus | Detail

dakujem, ale tak si dobry súper..buduca sezona je tvoja to viem určite ;)

Tittanus | Detail

už len zvládnut " FC Kelt Canberra" a oslavujeme titul :)

Tittanus | Detail

uvidime rozostavenia...myslim ,že tie budu klučové

Tittanus | Detail

moc ta nepoteším...:) až na jedneho zraneneho stopera mi nastupi ta najsilnejšia zostava čo mám...nič ine ako výtastvo neberiem ;)

Tittanus | Detail

teším sa na štvrtok... dôležitý zápas ktorý rozhodne čí postúpim a ak ..tak či z prveho alebo 2 miesta ;)

Tittanus | Detail

nebolo to take strašné

Tittanus | Detail

ešte 8 kôl do konca! nič nieje iste môže postupit ktokoľvek z prvej 4ky

Tittanus | Detail

prečo

Tittanus | Detail

no čo manažéri...ako zhodnotíte doterajší priebeh sezony ? :)

Tittanus | Detail

haha

Tittanus | Detail

ale budeš mat výhodu...najlepší strelec mi bude pauzovat zo zranenim prave počas tohto zápasu

Tittanus | Detail

super,to sa mi páči taký prístup...:D

Tittanus | Detail

prečo :D bude to derby :D :P

Tittanus | Detail

no qqq2222 v pondelok si zahrame proti sebe..tešíš sa ?:P

Tittanus | Detail

tak to si aký borec... :D :D

Tittanus | Detail

ale no :)

Tittanus | Detail

fakt "zábava" tu s vami..dúfam že postupim preč :(

Tittanus | Detail

no ked som videl,že 3:0 prehravam už som bol zmiereny z prehrou...nakoiec predsa len 3:3 akosi mi nejde v poslednej dobe mam krizu,vdaka aj za bod :D

Tittanus | Detail

dostal som sa medzi 4 najlepšie tými australie... v austarian cup :P

Tittanus | Detail

sak toto je slovenska hra :D qqq222 aby si vedel :D

Neymar | Detail

a čo je natom :P

Tittanus | Detail

dik ;)

Tittanus | Detail

hraci na predaj rozne posty

Peterg | Detail

caute..som tu nový..

Tittanus | Detail

zdar páni manageři.Mám na výměnu virtuálku,klidně ji vyměnim za 16ctku nebo osmičku,tak kdo má zájem pište do pošty...

HONZULA | Detail

Upozorňuji všechny, že hráč back2 s mužstvem Grasmere z II.C anglické ligy je podvodník!!! Slíbí vyměnu turnaje, nechá si poslat pozvánku a pak už na žádné výzvy nereaguje. Vyzývám všechny poctivé manažery, aby tohoto hráče zcela bojkotovali a ušetřili si tím nepříjemné překvapení!!!

jerry666 | Detail

postupit s II.A a s II.B ligy neni nic tazke v prvej lige to budeme mat tazke ale na 99,99% nevypadnem :D

Dandak120 | Detail

tak a je to tu, som vitaz 2b ligy.

gargamel | Detail

jednoznacne vyhras...

Dandak120 | Detail

parada 4kola do konca sezony a postup do elity mam v suchu a teraz uz len cakat ci ako vytaz ligy alebo z druheho miesta

gargamel | Detail

staci mi vychrat jedem zapas a postup mam v suchu.

gargamel | Detail

dobry zapas, zasluzena remiza. uz viem ze ked dam na ligove zapasy najsilnejsiu zostavu tak nic nehraju a ked dam priemer tak vyhravam,je to mozne? ale je to tak

gargamel | Detail

tento zapas je podla mna rozhodujuci!

gargamel | Detail

ja uz nemam slov

gargamel | Detail

uf! dobre, hraci to zvladli aj bez pripravy krasny vysledok a zase som mal vylucenych dvoch hracov tak ja neviem co si mam uz mysliet.

gargamel | Detail

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!! nestihol som sa pripravit

gargamel | Detail

parada dnes padlo v kole neuveritelnych 64 golov to je dost. no a teraz ma cakuju 4 zapasy po sebe s 2 ,3 ,4 a 5tym muzstvom v tabulke takze sa tesim a pani dobre sa pripravte lebo ak toto vsetko vyhram tak ma uz nic nezastavi

gargamel | Detail

nie trosku unaveny ale to nieje vyhovorka az na to ze hned na zaciatku odpiskal rozhodca penaltu proti mne a v 40 min. mi vylucil hraca. ale som rad ze to takto dopadlo

gargamel | Detail

ludia kde ste vsetci? co ste pomreli?

gargamel | Detail

no! a mame za sebou prvu polovicu (pre mna)celkom uspesnej sezony. a do tej druhej casti prajem vsetkym vela dobrych a hlavne vyhratych zapasov

gargamel | Detail

pozrite na tu zostavu kola! to je paraaaaada

gargamel | Detail