By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

II.B Australia

  P W D L S PTS
1. Darwin FC chl cup Port Hedland 0:3 Darwin FC Darwin FC 3:0 Pitune Sale 0:1 Darwin FC Darwin FC 3:1 Drysdale Alice Springs 0:2 Darwin FC  11 9 1 1 22:6 28
2. Coffs Harbour chl cup Alice Springs 1:1 Coffs Harbour Coffs Harbour 2:0 Mackay Sydney FC 0:5 Coffs Harbour Coffs Harbour 1:1 Palmerston Western Sydney Wanderers 1:0 Coffs Harbour  11 8 2 1 22:8 26
3. Palmerston chl cup Palmerston 1:0 Toowoomba Saxby 0:2 Palmerston Palmerston 0:2 Mount Isa Coffs Harbour 1:1 Palmerston Palmerston 2:0 Kalgoorlie-Boulder  11 8 2 1 19:4 26
4. Lerida chl cup Lerida 3:0 Rockingham DEVONPORT Strikers™ 0:3 Lerida Lerida 3:1 Port Hedland Toowoomba 0:4 Lerida Lerida 3:0 Pitune  11 8 1 2 24:8 25
5. Broken Hill A chl cup Pitune 0:2 Broken Hill A Broken Hill A 2:0 Sale Drysdale 0:2 Broken Hill A Broken Hill A 1:0 Alice Springs Mackay 1:0 Broken Hill A  11 8 0 3 15:5 24
6. Western Sydney Wanderers chl cup Western Sydney Wanderers 2:1 DEVONPORT Strikers™ Toowoomba 0:1 Western Sydney Wanderers Western Sydney Wanderers 2:2 Saxby Mount Isa 2:1 Western Sydney Wanderers Western Sydney Wanderers 1:0 Coffs Harbour  11 7 2 2 19:8 23
7. Mount Isa Mackay 0:3 Mount Isa Mount Isa 0:0 Sydney FC Palmerston 0:2 Mount Isa Mount Isa 2:1 Western Sydney Wanderers DEVONPORT Strikers™ 2:2 Mount Isa  11 6 3 2 19:7 21
8. Drysdale Drysdale 2:1 Kalgoorlie-Boulder Alexanderburg 1:1 Drysdale Drysdale 0:2 Broken Hill A Darwin FC 3:1 Drysdale Drysdale 3:0 Rockingham  11 5 4 2 18:10 19
9. Sydney FC Sydney FC 4:0 Saxby Mount Isa 0:0 Sydney FC Sydney FC 0:5 Coffs Harbour Kalgoorlie-Boulder 2:1 Sydney FC Sydney FC 2:2 Alexanderburg  11 5 3 3 15:14 18
10. Alexanderburg Sale 0:1 Alexanderburg Alexanderburg 1:1 Drysdale Alice Springs 2:0 Alexanderburg Alexanderburg 1:0 Mackay Sydney FC 2:2 Alexanderburg  11 3 5 3 11:11 14
11. Saxby Sydney FC 4:0 Saxby Saxby 0:2 Palmerston Western Sydney Wanderers 2:2 Saxby Saxby 3:1 DEVONPORT Strikers™ Toowoomba 1:2 Saxby  11 4 1 6 13:22 13
12. Mackay Mackay 0:3 Mount Isa Coffs Harbour 2:0 Mackay Mackay 2:1 Kalgoorlie-Boulder Alexanderburg 1:0 Mackay Mackay 1:0 Broken Hill A  11 3 4 4 7:11 13
13. Pitune Pitune 0:2 Broken Hill A Darwin FC 3:0 Pitune Pitune 2:0 Rockingham Port Hedland 0:2 Pitune Lerida 3:0 Pitune  11 3 3 5 10:16 12
14. Alice Springs Alice Springs 1:1 Coffs Harbour Kalgoorlie-Boulder 1:1 Alice Springs Alice Springs 2:0 Alexanderburg Broken Hill A 1:0 Alice Springs Alice Springs 0:2 Darwin FC  11 2 5 4 10:11 11
15. Rockingham Lerida 3:0 Rockingham Rockingham 1:0 Port Hedland Pitune 2:0 Rockingham Rockingham 1:2 Sale Drysdale 3:0 Rockingham  11 3 0 8 5:18 9
16. Kalgoorlie-Boulder Drysdale 2:1 Kalgoorlie-Boulder Kalgoorlie-Boulder 1:1 Alice Springs Mackay 2:1 Kalgoorlie-Boulder Kalgoorlie-Boulder 2:1 Sydney FC Palmerston 2:0 Kalgoorlie-Boulder  11 2 2 7 10:19 8
17. Sale Sale 0:1 Alexanderburg Broken Hill A 2:0 Sale Sale 0:1 Darwin FC Rockingham 1:2 Sale Sale 1:2 Port Hedland  11 1 3 7 9:18 6
18. Port Hedland Port Hedland 0:3 Darwin FC Rockingham 1:0 Port Hedland Lerida 3:1 Port Hedland Port Hedland 0:2 Pitune Sale 1:2 Port Hedland  11 1 2 8 5:25 5
19. Toowoomba Palmerston 1:0 Toowoomba Toowoomba 0:1 Western Sydney Wanderers DEVONPORT Strikers™ 0:5 Toowoomba Toowoomba 0:4 Lerida Toowoomba 1:2 Saxby  11 1 1 9 6:18 4
20. DEVONPORT Strikers™ Western Sydney Wanderers 2:1 DEVONPORT Strikers™ DEVONPORT Strikers™ 0:3 Lerida DEVONPORT Strikers™ 0:5 Toowoomba Saxby 3:1 DEVONPORT Strikers™ DEVONPORT Strikers™ 2:2 Mount Isa  11 0 2 9 8:28 2
Played matches: : 110 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 

Chlapi registrujte sa do Pohára Starostu obce Dubbo 7 ročník dotovany hlavnopu cenou :D. Pravidla poznate ale aj tak pre novoprichadzajucich Kto Prv Pride ten Prv bere. Nikto nieje vybrany len proste treba sa rychlo registrovat len au I. II.

YosHi | Detail

hmm...Sharky se rozjel velmi zhurta :)

HONZULA | Detail

No už by bolo na čase sa tam dostať ale pri mojom štasti som račej ticho. A ta vyhra Adoss39 tomu ani sam nerozumiem ako je to možne. A dik za povzbudenie

shywi | Detail

Zdravim manazery.mam virtualku na vymenu,tak kdo by mel zajem,tak piste do posty.

Juanitos | Detail

Dakujem,uvidímeči to bude také lahké,určite tam buide vačššia konkurencia,ale hádam sa nestratím!!!

jerry1499 | Detail

Gratulujem prvému postupujúcemu a zároveň prajem vela štastia ostatným!!!

jerry1499 | Detail

Aka polka prosim ta!!!! myslíš polovica tích 7500 "hráčov"?

jerry1499 | Detail

Niečo neuveritelne,ako možem remizovat s tímom v ktorom majú všetci hráči o 2000 bodov menej ako moji!!!!

jerry1499 | Detail

adoss,zajtra prídeš o dlhú seriu neprehratích zápasov!!!!

jerry1499 | Detail

adoss,frčíš si krajinou koukám :) jen tak dál :))))

HONZULA | Detail

adoss konečně ses chytil.Doufám že te po sezoně uvidím u nás v nejvyšší soutěži :) už minulou sezonu jsem te pasoval do role prvního postupujícího tak mě nesklam letos :)hodně štěstí ti přeju

HONZULA | Detail

Gratulujem postupujucim

shywi | Detail

Gratulujem postupujucim!!!

jerry1499 | Detail

TURNAJ NA VYMENU PLS ??? PISTE POSTU KTO MA ZAUJEM

kondish | Detail

prijmite pozvanky kluci :D

dulyno | Detail

vyhralo nečakane ako ja dnes:::-D ale na to si musíte zvykat:::-D

jerry1499 | Detail

Minula sezona bola viac vyrovnana. Teraz tu vidim tak 3 mustva čo možu pomyšlat na postup. Myslim tym mužstva Whyalla, Yunta, Kingston. A ostatne tými možu asi len prekvapit. Dufam ale že prakvapia.

shywi | Detail

adoss39 stoho si nic nedělej že si tet prohrál už druhý zápas..já jsem jich z prvních šesti zápasu prohrál pět a ještě jsem nakonec postoupil...BOJUJ!!! :-))

HONZULA | Detail

Ja som hned prvý zapas spackal ale ved to je len začiatok, hlavne nemožem podcenovat superov.

shywi | Detail

zdravím vás pánové manageři..přeji hodně štěstí do další sezony a zároven doufám že postoupí FC Geraldton united..samozřejmě že je vás tu víc dobrých managerů,ale FC Geraldton united si myslím já že je z vás nejskušenější a proto by měl být snáma v I.lyze.Určítě bys nebyl dopočtu.SNAŽ SE!!!! :-)SEM TAM NA TEBE KOUKNU JAK TU VÁLÍŠ :-)

HONZULA | Detail

Pridavam sa ku gratulantom a poriadne to tam hore roztocte. A tiez dufam ze sa tam o rok uvidime.

shywi | Detail

no uvidíme..už jsem si sehnal pár mladých a perspektivních hráčů,takže pomalu buduju kádr a hurá za titulem :-)

HONZULA | Detail

ono komu se nelíbí být nejlepší :-))) to že bych vyhrál hned titul jako ty Sharky je spíš utopie,i když šance tu sou..no uvidíme :-))))

HONZULA | Detail

NO TO SI PIŠ.. :-))tet nachrastit nějaké peníze za pohárové zpasi a pak nakoupit nějaké dobré hráče a hurá za titulem.. :-)))))

HONZULA | Detail

DIDIE JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO POSTŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮP.. :-) TO ALE BYLI NERV AŽ DO POSLEDNÍHO KOLA :-))))

HONZULA | Detail

Didier neboj..udělám vše pro to abych vyhrál a postoupil..jak už to došlo až na poslední zápas tak si to nenechám utéct mezi prsty.. :-))

HONZULA | Detail

Ilonka nezlob se,ale vůbec ti nerozumiím :-)..jo já vím,haluz se taky počítá za 3 body.. :-))) ale gratuluju..aspon si to o ten postup z 2 místa udělal zajímavější až do posledního kola :-))

HONZULA | Detail

no to je paráda..vést 2:0 doma a prohrát 2:3 to je umění..ještě že Whyalla jen remizoval..Didier upřímě jsem si ještě mnul ruce na první místo,ale tet ti můžu jen pogratulovat k postupu a doufat že ten poslední zápas nezpackám a vyhraju a budu tě následovat..

HONZULA | Detail

že Geraldton prohraje z Yuntou doma 1:2 a že Didier remizuje,no ty 3 poslední zápasi budou ještě zajimavé..

HONZULA | Detail

no Didier copak se děje.. 2:2??????? to chceš ještě udělat zajimavé?? Jsou 3 poslední zápasi před náma tak zaber!!!! :-))))

HONZULA | Detail

Didier asi sme měli dokonalé taktiky proti sobě :-))))))

HONZULA | Detail

robím 8turnaj kto mi pošle pozvánku, aj na 4kový pozvem ho aj ja!!!!

jerry1499 | Detail

Didier škoda že jen remíza,ale na Geraldton už mám slušný náskok. Ještě Whyalla by mohl klopítnout a měli by sme to skoro v kapse ten postup :-)))

HONZULA | Detail

Didier já ti přeju výhru,protože bych se zbavil prvního soka co mě může ohrozit při postupu :-))) a Whyalla by mohl remizovat a už by to bylo celkem v klidu :-)))

HONZULA | Detail

chlapi zacinam turnaj 4 rocnik Pohar starostu obce dubbo dotovany radiom od supershoot.eu tak sa nahlaste pozvanky ako vzdy dostali vsetky muzstva z prvej a dvoch druhych AU lig a je len 15 miest volnych

YosHi | Detail

Didier ja sem si věřil na Whyalu..měl jsem mu co vracet.Zhruba před měsícem jsem nad ním prohrál 2krát a dokonce ve finálovích pohárech..Já už mám před sebou jen Cowel z teškých soupeřů tak doufám že to už zvládnu k postupu :-)))

HONZULA | Detail

Dík Sharky..já taky doufám že to už udržím..Didier tak ještě pár zápasu a postup.. :-))

HONZULA | Detail

opět nic nového na 1.-6.místě,ale Whyalla mel s Kingston namále,coš by se mi hodilo že..dal na 2:1 až v 87min.a taky se divím že ja jsem měl ze Sunbury nějak lehký průběch zápasu..

HONZULA | Detail

Robím turnaj na výmenu pošlem pozvánku!!!!

jerry1499 | Detail

taky vám pánové manageři přeji pěkné vánoce a bohatého ježíška..

HONZULA | Detail

Didier to já právě potřebuju aby si Geraldton united porazil..až mám ze spod klid a pak už jen Whyallu toho musím já porazit..jinak ještě neusínej na vavřínech,to mě překvapilo že si prohrál..

HONZULA | Detail

no to néééé :-) já počítám stím že mi pomůžeš porážet ty soky co mi dýchají na záda :-)))))))

HONZULA | Detail

vím Didier,ale budu se tet snažit udělat pro postup všechno..Hlavně tet vyhrávat a pak porazit Whyallu a teoreticky bych to měl v kapse..

HONZULA | Detail

Didier já právě počítám s tím že FC Geraldton united Whialu porazí a pak ho ještě já porazím a měl bych mít teoreticky vymalováno,ale tet musím jen vyhrávat a doufat že Whiala klopítne.....

HONZULA | Detail

no koukám na prvních 4 místech se nic nezměnilo,ale hodně mě sklamalo Townsville že si nechalo dát takovou fasu,ale Whyala je dobrý manager,dobře taktizuje..Didier s tvojí formou se nemusíš bát že by si nepostoupil...Já se ještě pokusím,ale to musím tet vše vyhrávat..no uvidíme..

HONZULA | Detail

no mi povídej o kryzi..já myslel že mám kryzi za sebou jak se mi hráči uzdravily a skončily karetní tresty no a prd..Ta poslední prohra doma mě hodně dostala.Ještě dneska tomu nevěřím..,ale co bylo to bylo,tet se dívat dopředu a sledovát vás jak si vedete a doufat že klopítnete.. :-))

HONZULA | Detail

Didier 4:2 to je na tebe dost krutý výsledek,ale oto to tet bude zajimavější.Kdyby si vyhrál tak by se hrálo jen o to 2 postupové místo,tak jsou ve hře obě místa postupové...

HONZULA | Detail

no začínám si ten postup pěkně komplikovat..tet musím 8 zápasů v řadě vyhrát jestli chci postoupit,protože potom hraju z Whyalou a tomu mám co vracet za posledních 14 dní a samozřejmě ho budu muset porazit..NO OPRAVDU TO BUDE JEŠTĚ HODNĚ ZAJIMAVÉ :-))))

HONZULA | Detail

hihihihihihi

S.F.C. | Detail

no paráda..frčím si opět krajinou..z 3 posledních zapasu mám 1 bod..OPRAVDU SUPER..Ja už nevím jakou taktikou a rozestavením mám hrát.At skouším jakoukoli sestavu a rozestavení v pohárech,lize tak stejně nedávám branky je to v prd...No uvidíme jak se to bude dál.....

HONZULA | Detail