By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

III.A Bolivia

Wins in a row Won matches in a row
1. Achin chl cup 2 11
2. Chawisa wc cup 2 2
3. Cuepas chl cup 2 2
4. Puerto Suárez wc cup 1 5
5. Patacamaya chl cup 1 4
6. El Cruce 1 2
7. Junacas 1 2
8. Puerto Suarez wc cup 1 2
9. De Velasco 1 1
10. Aqua rica 1 1
11. Chimore 0 0
12. Buena Vista 0 0
13. Huarina 0 0
14. Challapata 0 0
15. Caranavi 0 0
16. Orcala 0 0
17. Rurrenabaque 0 0
18. Atocha 0 0
19. Roboré 0 0
20. Mineros 0 0
comments
 
1 | 

Komentář(Club Atlético Palmaflor)
Frank56 nám poskytol komentár k poslednému kolu: Další tři body do tabulky

Frank56 | Detail

Komentář(Club Atlético Palmaflor)
Club Atlético Palmaflor usporiadal tlačovú konferenciu, tu sú aktuálne informácie zo zápasu Club Atlético Palmaflor-Rurrenabaque: Pěkný zápas 3 body zůstávají doma

Frank56 | Detail

Komentář(Club Atlético Palmaflor)
Club Atlético Palmaflor usporiadal tlačovú konferenciu, tu sú aktuálne informácie zo zápasu Challapata-Club Atlético Palmaflor: 3 body do tabulky

Frank56 | Detail

Komentář(Club Atlético Palmaflor)
Frank56: Tři body zůstaji doma

Frank56 | Detail

Komentář(Club Atlético Palmaflor)
Frank56 hodnotí: Další povedený zápas

Frank56 | Detail

Komentár(Mineros)
slapeme

oskar3313 | Detail

Komentár(Mineros)
oskar3313: super

oskar3313 | Detail

Komentár(Mineros)
oskar3313: pekne ideme hore

oskar3313 | Detail

hladám tím ktorý si chce zahrať v turnaji , uprednostnujem začiatočnikov ,alebo slabší tím,ktorý by som mohol tak podporiť.

Dušan_51768 | Detail

Tak San Pablo ideš na dalšiu výhru v lige dúfam...

1997" | Detail

Pokud by někdo chtěl přátelák tak klidně posílejte :)

slavek79 | Detail

Vyměním,Vyrtuálku za Vyrtuálku..

Kovalcuk | Detail

mam na vymnenu virtualku alebo 16ku.

stukan | Detail

dík za uznání

Syimon | Detail

Zdravím tě Syimone, koukám daří se ti a zatím to vypadá že příští sezónu půjdeš víš. Jen tak dál

jnov | Detail

ten co je před tebou

Syimon | Detail

konečně se někdo ozval na fóru já myslel že tu sem sám

Syimon | Detail

v týhle lize hraje 1,5 hráče. Z toho je 0,9 mojich.

Syimon | Detail

nee basko bys nevěřil co tu teď uplatňuju zkušeností v rozjezdu. Až se vrátím tak mezi vás vlítnu jak hurikán!!! :D

Syimon | Detail

hlavně to nezakřiknout. cíle položím po 5 kole.

Syimon | Detail

Tak zejtra to vypukne

Syimon | Detail

Zdravím všechny!Jestli byste si chtěli proti mně zahrát přátelák, tak neváhejte a pošlite mi výzvu nebo napište ... sháním i soupeře pro stálé přáteláky...Díky! Ať se dále daří a těm kterým to zatím moc nejde, ať se daří mnohem lépe!S pozdravem tomasio9 (tým: Sainte - II.Swiss)

tomasio9 | Detail

Zdravím.Kto ma zaujem o priatelak nech mi posle vyzvu.

angelo4 | Detail