![]() | III.C Bolivia | Wins in a row | Won matches in a row |
| 1. | Catavi | 4 | 5 |
| 2. | Coroico | 4 | 4 |
| 3. | Salinas | 3 | 3 |
| 4. | Trinidad | 2 | 9 |
| 5. | Tunari | 2 | 3 |
| 6. | Arani | 2 | 2 |
| 7. | San Javier B | 1 | 1 |
| 8. | San Andrés | 1 | 1 |
| 9. | Potosí | 1 | 1 |
| 10. | Pelechuco | 0 | 4 |
| 11. | Sacaba | 0 | 2 |
| 12. | Colcapirhua | 0 | 0 |
| 13. | Cotgaita | 0 | 0 |
| 14. | The Strongest Tigre | 0 | 0 |
| 15. | POLONIA Cochabamba | 0 | 0 |
| 16. | Vallegrande | 0 | 0 |
| 17. | Kollpa | 0 | 0 |
| 18. | Carabuco | 0 | 0 |
| 19. | El Torno | 0 | 0 |
| 20. | Warnes | 0 | 0 |
hladám tím ktorý si chce zahrať v turnaji , uprednostnujem začiatočnikov ,alebo slabší tím,ktorý by som mohol tak podporiť.
Dušan_51768 | Detail
mám na výmenu virtuálku :)
iwks | Detail
pridavam sa k hopsovi tak sa tu majte a hadam si este zahrame
Ado79 | Detail
tupiza catavi su uz asi jasny postupujuci :D gratuujem
Ado79 | Detail
jaj to ma mrzy jurqo nechcel som vyhrat hentak
Ado79 | Detail
fuuha toto kolo ma zneistilo a este budem musiet bojovat o postup
Ado79 | Detail
sorry som sa pomylyl ze catavi xD xD jasne ze som myslel tym tupiza tak sorry za chybu a este raz gratulujem tymu tupiza :D
Ado79 | Detail
gratulujem tymu catavi
Ado79 | Detail
postupuje iba prvy ?
Ado79 | Detail
no favorit vyhral gratulujem tymu tupiza , ma este viacej skusenosti nez ja ale dufam ze nas dalsi zapas skonci inak :D
Ado79 | Detail
Večné DERBY!!!CATAVI-Tupiza toto bude napinave aj ked favoritom zapasu je skusenejsia Tupiza ale ktovie mozno prekvapi aj novy trener catavi
Hospital | Detail
ale stale mas na tupizu , tu lahko zdolas
habakuk | Detail
catavi hejo hej
popolar | Detail
radsej nic nehovor , ty sa miesas do mojej, ale uz nebudes na 4 mieste , to ti kazdy dosveci
habakuk | Detail
no to sa ti casom zvysi , na sonzoroch mas platnost do... , a potom budes matg novych a viacej ti daju
habakuk | Detail
ti davaju peniaze
habakuk | Detail
predám kupim hráčov
pepino454 | Detail
aaaaale.....nefrajer hej.......
Olejko | Detail
noooo vypada to tak.....
Olejko | Detail
Zdravím všechny!Jestli byste si chtěli proti mně zahrát přátelák, tak neváhejte a pošlite mi výzvu nebo napište ... sháním i soupeře pro stálé přáteláky...Díky! Ať se dále daří a těm kterým to zatím moc nejde, ať se daří mnohem lépe!S pozdravem tomasio9 (tým: Sainte - II.Swiss)
tomasio9 | Detail
nooo ok......a neviete preco nas rio ferdinand opustil?
Olejko | Detail
nooooo zatial v pohode....ale ako pozeram na twoje body tak zacinam mat pochybnost o tom ci mi to pojde tak dobre aj dalej......heh
Olejko | Detail
pozeram ze pribudla nova tvar.....
Olejko | Detail
gabriello........stastie........to treba kazdemu...
Olejko | Detail
nooooo super....ale moc nas nepodcenuj......
Olejko | Detail
O tom nepochybujem....:-)
Olejko | Detail
nooo tak coooo.....ideme to rozbehnut??
Olejko | Detail
Zdravím.Kto ma zaujem o priatelak nech mi posle vyzvu.
angelo4 | Detail
| Prize |
Top league is played for this real prizes!![]() |

27/06/2026 | 08:25
- Carabuco - Cotgaita
- Catavi - Arani
- Coroico - The Strongest Tigre
- Sacaba - Potosí
- Salinas - Pelechuco
- San Andrés - Kollpa
- San Javier B - Colcapirhua
- Trinidad - POLONIA Cochabamba
- Tunari - Warnes
- Vallegrande - El Torno

25/06/2026 | 08:25








