By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

III.C Bolivia

Wins in a row Won matches in a row
1. Catavi chl cup 4 5
2. Coroico 4 4
3. Salinas chl cup 3 3
4. Trinidad chl cup 2 9
5. Tunari 2 3
6. Arani 2 2
7. San Javier B 1 1
8. San Andrés wc cup 1 1
9. Potosí 1 1
10. Pelechuco wc cup 0 4
11. Sacaba 0 2
12. Colcapirhua wc cup 0 0
13. Cotgaita 0 0
14. The Strongest Tigre 0 0
15. POLONIA Cochabamba 0 0
16. Vallegrande 0 0
17. Kollpa 0 0
18. Carabuco 0 0
19. El Torno 0 0
20. Warnes 0 0
comments
 
1 | 

hladám tím ktorý si chce zahrať v turnaji , uprednostnujem začiatočnikov ,alebo slabší tím,ktorý by som mohol tak podporiť.

Dušan_51768 | Detail

mám na výmenu virtuálku :)

iwks | Detail

pridavam sa k hopsovi tak sa tu majte a hadam si este zahrame

Ado79 | Detail

tupiza catavi su uz asi jasny postupujuci :D gratuujem

Ado79 | Detail

jaj to ma mrzy jurqo nechcel som vyhrat hentak

Ado79 | Detail

fuuha toto kolo ma zneistilo a este budem musiet bojovat o postup

Ado79 | Detail

sorry som sa pomylyl ze catavi xD xD jasne ze som myslel tym tupiza tak sorry za chybu a este raz gratulujem tymu tupiza :D

Ado79 | Detail

gratulujem tymu catavi

Ado79 | Detail

postupuje iba prvy ?

Ado79 | Detail

no favorit vyhral gratulujem tymu tupiza , ma este viacej skusenosti nez ja ale dufam ze nas dalsi zapas skonci inak :D

Ado79 | Detail

Večné DERBY!!!CATAVI-Tupiza toto bude napinave aj ked favoritom zapasu je skusenejsia Tupiza ale ktovie mozno prekvapi aj novy trener catavi

Hospital | Detail

ale stale mas na tupizu , tu lahko zdolas

habakuk | Detail

catavi hejo hej

popolar | Detail

radsej nic nehovor , ty sa miesas do mojej, ale uz nebudes na 4 mieste , to ti kazdy dosveci

habakuk | Detail

no to sa ti casom zvysi , na sonzoroch mas platnost do... , a potom budes matg novych a viacej ti daju

habakuk | Detail

ti davaju peniaze

habakuk | Detail

predám kupim hráčov

pepino454 | Detail

aaaaale.....nefrajer hej.......

Olejko | Detail

noooo vypada to tak.....

Olejko | Detail

Zdravím všechny!Jestli byste si chtěli proti mně zahrát přátelák, tak neváhejte a pošlite mi výzvu nebo napište ... sháním i soupeře pro stálé přáteláky...Díky! Ať se dále daří a těm kterým to zatím moc nejde, ať se daří mnohem lépe!S pozdravem tomasio9 (tým: Sainte - II.Swiss)

tomasio9 | Detail

nooo ok......a neviete preco nas rio ferdinand opustil?

Olejko | Detail

nooooo zatial v pohode....ale ako pozeram na twoje body tak zacinam mat pochybnost o tom ci mi to pojde tak dobre aj dalej......heh

Olejko | Detail

pozeram ze pribudla nova tvar.....

Olejko | Detail

gabriello........stastie........to treba kazdemu...

Olejko | Detail

nooooo super....ale moc nas nepodcenuj......

Olejko | Detail

O tom nepochybujem....:-)

Olejko | Detail

nooo tak coooo.....ideme to rozbehnut??

Olejko | Detail

Zdravím.Kto ma zaujem o priatelak nech mi posle vyzvu.

angelo4 | Detail