By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

V. 1B POLSKA

  P W D L S PTS
1. Strzelce opolskie chl cup Strzelce opolskie 4:0 Cedynia Janowiec wlkp 0:4 Strzelce opolskie Strzelce opolskie 4:0 Gliwice Parczew 0:4 Strzelce opolskie Strzelce opolskie 6:0 Łask  10 10 0 0 42:1 30
2. Grodków chl cup Grodków 2:1 Przyłubsko Kłecko 1:3 Grodków Grodków 2:0 Pomowiec Viktoria Kijewo Grodków 1:1 Nowa dęba Stary sącz 2:1 Grodków  10 7 2 1 16:7 23
3. Tomaszówka chl cup Nowa dęba 0:2 Tomaszówka Tomaszówka 2:1 Stary sącz Maków Mazowiecki 1:0 Tomaszówka Tomaszówka 2:1 Janikowo Chełmno 0:2 Tomaszówka  10 7 0 3 13:10 21
4. Łask chl cup Janikowo 1:1 Łask Łask 1:3 Chełmno Opoczno 0:2 Łask Łask 2:1 N.skalmierzyce Strzelce opolskie 6:0 Łask  10 6 1 3 17:14 19
5. Opoczno chl cup Opoczno 2:1 Gliwice Parczew 0:2 Opoczno Opoczno 0:2 Łask Makoszowy 1:1 Opoczno Opoczno 2:0 Kostrzyn wlkp  10 5 3 2 11:6 18
6. Kostrzyn wlkp chl cup Stary sącz 2:0 Kostrzyn wlkp Kostrzyn wlkp 4:1 Maków Mazowiecki Janikowo 1:3 Kostrzyn wlkp Kostrzyn wlkp 2:1 Chełmno Opoczno 2:0 Kostrzyn wlkp  10 5 2 3 17:17 17
7. Pomowiec Viktoria Kijewo Kłecko 0:2 Pomowiec Viktoria Kijewo Pomowiec Viktoria Kijewo 1:1 Cedynia Grodków 2:0 Pomowiec Viktoria Kijewo Pomowiec Viktoria Kijewo 3:0 Janowiec wlkp Nowa dęba 1:0 Pomowiec Viktoria Kijewo  10 5 2 3 16:11 17
8. N.skalmierzyce N.skalmierzyce 2:1 Janowiec wlkp Gliwice 1:2 N.skalmierzyce N.skalmierzyce 2:0 Parczew Łask 2:1 N.skalmierzyce N.skalmierzyce 1:0 Makoszowy  10 5 0 5 11:11 15
9. Janikowo Janikowo 1:1 Łask Makoszowy 0:2 Janikowo Janikowo 1:3 Kostrzyn wlkp Tomaszówka 2:1 Janikowo Janikowo 0:0 Przyłubsko  10 4 3 3 13:11 15
10. Przyłubsko Grodków 2:1 Przyłubsko Przyłubsko 1:1 Nowa dęba Stary sącz 0:1 Przyłubsko Przyłubsko 3:0 Maków Mazowiecki Janikowo 0:0 Przyłubsko  10 4 3 3 11:10 15
11. Kłecko Kłecko 0:2 Pomowiec Viktoria Kijewo Kłecko 1:3 Grodków Nowa dęba 1:2 Kłecko Kłecko 2:1 Stary sącz Maków Mazowiecki 1:1 Kłecko  10 4 2 4 11:14 14
12. Stary sącz Stary sącz 2:0 Kostrzyn wlkp Tomaszówka 2:1 Stary sącz Stary sącz 0:1 Przyłubsko Kłecko 2:1 Stary sącz Stary sącz 2:1 Grodków  10 4 0 6 14:13 12
13. Maków Mazowiecki Maków Mazowiecki 1:1 Makoszowy Kostrzyn wlkp 4:1 Maków Mazowiecki Maków Mazowiecki 1:0 Tomaszówka Przyłubsko 3:0 Maków Mazowiecki Maków Mazowiecki 1:1 Kłecko  10 3 3 4 9:14 12
14. Nowa dęba Nowa dęba 0:2 Tomaszówka Przyłubsko 1:1 Nowa dęba Nowa dęba 1:2 Kłecko Grodków 1:1 Nowa dęba Nowa dęba 1:0 Pomowiec Viktoria Kijewo  10 3 3 4 8:11 12
15. Makoszowy Maków Mazowiecki 1:1 Makoszowy Makoszowy 0:2 Janikowo Chełmno 1:3 Makoszowy Makoszowy 1:1 Opoczno N.skalmierzyce 1:0 Makoszowy  10 3 2 5 9:13 11
16. Cedynia Strzelce opolskie 4:0 Cedynia Pomowiec Viktoria Kijewo 1:1 Cedynia Cedynia 0:0 Janowiec wlkp Gliwice 0:1 Cedynia Cedynia 2:2 Parczew  10 2 4 4 8:16 10
17. Parczew Chełmno 0:3 Parczew Parczew 0:2 Opoczno N.skalmierzyce 2:0 Parczew Parczew 0:4 Strzelce opolskie Cedynia 2:2 Parczew  10 1 3 6 7:18 6
18. Janowiec wlkp N.skalmierzyce 2:1 Janowiec wlkp Janowiec wlkp 0:4 Strzelce opolskie Cedynia 0:0 Janowiec wlkp Pomowiec Viktoria Kijewo 3:0 Janowiec wlkp Janowiec wlkp 0:3 Gliwice  10 1 3 6 6:20 6
19. Gliwice Opoczno 2:1 Gliwice Gliwice 1:2 N.skalmierzyce Strzelce opolskie 4:0 Gliwice Gliwice 0:1 Cedynia Janowiec wlkp 0:3 Gliwice  10 1 1 8 10:21 4
20. Chełmno Chełmno 0:3 Parczew Łask 1:3 Chełmno Chełmno 1:3 Makoszowy Kostrzyn wlkp 2:1 Chełmno Chełmno 0:2 Tomaszówka  10 1 1 8 7:18 4
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 

Komentarz(Silesian FootballClub)
Jest komplet punktów.

Vivaldi | Detail

Komentarz(Silesian FootballClub)
Jest komplet punktów.

Vivaldi | Detail

Komentarz(Silesian FootballClub)
Jest pierwsza wygrana.

Vivaldi | Detail

Komentarz(Silesian FootballClub)
Jest pierwsza wygrana.

Vivaldi | Detail

Komentarz(SC Silesia Katowice )
Antonioni: Mecz wygrany trzy punkty są brawo.

Antonioni | Detail

Komentarz(SC Silesia Katowice )
SC Silesia Katowice usporiadal tlačovú konferenciu, tu sú aktuálne informácie zo zápasu SC Silesia Katowice -Makoszowy: Kolejny mecz wygrany, brawo.

Antonioni | Detail

McGyver do zobaczonka jutro w PL wiem co mnie czeka forsowanie twojej obrony bo po skladzie widze braki kadrowe pozdro i powodzenia

dymekwdz | Detail

jest chętny na sparing na moim stadionie?pisac na priv

gerwi123 | Detail

hehe paradoks , wygralem z ilderem 5-0 , a mam 5 pkt mniej od niego :D

karis_zks | Detail

No to co , wydaje mi sie ze juz tylko pierwwsza 6 ma szanse na awans : )

karis_zks | Detail

powodzenia wszystkim.

karis_zks | Detail

uwaga do wszystkich!: "rafalgood" OZORKÓW. NACIĄGA NA TURNIEJE I NIE ODSYŁA SWOICH ZAPROSZEŃ. UWAŻAJCIE!

piotrsks | Detail

Powodzenia wszystkim :D

Tocio | Detail

gratuluje pozostałym kolega awansu....:)

pawel86 | Detail

To już mamy tych , którzy awansują , Dziękuję już za sezon i powodzenia w przyszłym ;)

Wistorr | Detail

ja ze swojej strony zrobię wszystko by wygrać i powodzenia życzę powodzenia rywalowi :D

Tocio | Detail

No to WIELKI MECZ O AWANS! POWODZENIA Niepołomice + Ropczyce :) ale będzie walka :P

Wistorr | Detail

no to jeszcze kwestia 3 miejsca i awansu jest ciekawa :)

Wistorr | Detail

:/ przegrałem pod nieobecność:/ I straciłem ewentualną szansę na dogonienie lidera.. :/

Wistorr | Detail

to teraz ciężki mecz mnie czeka ;p ma ktoś jakiś sposób na lidera ;>??

Tocio | Detail

dzięki , ja wyjeżdżam do 10 . będę tylko raz logował, aby nie zostać usuniętym.Także nie będę się za bardzo zajmować...

Wistorr | Detail

27.06 bardzo ciekawa kolejka, 30.06 również to będą 2 najważniejsze kolejki w tym sezonie :)

Wistorr | Detail

mnie też rozbawił:)

Wistorr | Detail

nie ma zespolu w tej lidze ktory by mogl mnie pokonac,taka jest prawda......no prosze ,kolega pewny siebie..ale mnie rozbawiłes.................:)

pawel86 | Detail

haha śmieszny jesteś, czekam na rewanż:) Pokaże Ci, gdzie twoje miejsce:) pzdr

Wistorr | Detail

4 miejsce to będzie dla Ciebie sukces?:) Bo bardzo ciężko będzie Ci tak nagle wskoczyć do pierwszej 3. Ja chcę jeszcze powalczyć o zwycięstwo w lidze, ale muszę wygrać wszystko + Międzychód musi coś zremisować;) Ostatnio udało mi się ich pokonać w turnieju 0-3.

Wistorr | Detail

:) gratki:)

Wistorr | Detail

jestem ciekaw czy ktoś zdoła zatrzymać naszego lidera :D

Tocio | Detail

powrót na fotel vice-lidera:)

Wistorr | Detail

Liczyłem, że ja albo Ropczyce mogą Cie pokonać, a tak to ciężko, żeby ktoś urwał Ci jakieś punkty:)

Wistorr | Detail

Może i masz racje kolego....ale duże kolejek przed nami,więc wszystko jest możliwe:)

pawel86 | Detail

Międzychód jest bardzo poważnym kandydatem na wygranie ligii:)

Wistorr | Detail

:) Powodzenia :) Chciałbym oznajmić, iż jestem nowym komentatorem:) Mam nadzieję, że z przyjemnością będziecie czytać moje obiektywne komentarze:)Pierwszy już wysłany mam nadzieję, że będzie przyjęty i w pewnym stopniu wypromuję naszą ligę:) pzdr

Wistorr | Detail

No to teraz czeka mnie mecz z liderem :D będzie ciężko :D

Tocio | Detail

Jak u was puchary? Ja dziś gram bardzo ciężkie mecze w CHL i PL CUP pierwszy o 11 w PL CUP :>

Wistorr | Detail

I znowu, mój zespół nie radzi sobie dobrze, gdy gra w przewadze. (tracę 2 gole). Gr. Międzychodowi. Nie jest dobrze, przegrywam drugi mecz z rzędu, a były to z pewnością ważne mecze:(

Wistorr | Detail

Myślę, że spotkanie Dąbrowy też będzie bardzo ciekawe tak jak i Myśliborza i Łochowa:) W ogóle ciekawa kolejka. Mam takie szczęście, że będę ją oglądać :>

Wistorr | Detail

Jutro mecz na szczycie:) Mam cichą nadzieję powrócić na pozycję lidera, ale nie mówię "hop" powodzenia :)

Wistorr | Detail

11 na 7 i nie strzelic gola ? przez 20 min? widziales kiedys cos takiego?:)

Wistorr | Detail

Gr Dąbrowa, ale musisz przyznać,że gra jest nie fair, byłem faworytem i podczas , gdy grałeś od 69' w 8 +1 kontuzjowany gracz, a ja nie zdobyłem gola... To jest to dziwne, a wręcz bardzo, zdobyłem w tym sezonie najwięcej goli, co potwierdza to, że ZAWIODŁEM SIĘ na jakiejkolwiek wiarygodności tej gry....... Pozdro:)

Wistorr | Detail

;( szkoda, passa nieprzegranych trwa, podobnie u mnie :P Czekam na mecze z groźnymi rywalami :)

Wistorr | Detail

Dąbrowa tarnów zatrzymana przez Leśnik Buszów. 2:2 Świetna passa Dąbrowy przerwana!

Wistorr | Detail

rozkręca się ;) 5 zespołów bez porażki, zobaczymy co będzie dalej;)

Wistorr | Detail

witam wszystkich ;p i mam nadzieje że będzie nam się wszystkim miło grało :D

Tocio | Detail

Witam wszystkich :) Powodzenia w tym sezonie!

Wistorr | Detail

dzieki wszystkim za rywalizacje i powodzenia i do zobaczenia we wyzszych ligach:)

sam2a | Detail

mysle ze juz niedlugo do Ciebie dolacze Trzynex:)

sam2a | Detail

Czołowa trójka ma awansować! :D

Trzynex | Detail

szkoda że nie doczekam końca sezonu jutro wyjeżdzam do hol ale ma nadzieje że sprawiłem choć jedną niespodzianke nimniejszym dzięki za gre elo

Komin3Ty | Detail

dziękuje za pochwale ale szczerze mówiąc nie liczyłem na wygrana z drużyna Żyrardów :D z tak dobra drużyna która prowadzisz ;p po cichu liczyłem na remis :D maksymalnie pozdrawiam Tocio - Ropczyce

Tocio | Detail