By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

V. 1B POLSKA

  P W D L S PTS
1. Grodków Grodków 2:1 Przyłubsko Grodków 2:0 Pomowiec Viktoria Kijewo Grodków 1:1 Nowa dęba Grodków 2:1 Maków Mazowiecki Grodków 1:0 Chełmno  6 5 1 0 10:3 16
2. Strzelce opolskie Strzelce opolskie 4:0 Cedynia Strzelce opolskie 4:0 Gliwice Strzelce opolskie 6:0 Łask Strzelce opolskie 5:0 Kostrzyn wlkp Strzelce opolskie 3:0 Przyłubsko  5 5 0 0 22:0 15
3. Pomowiec Viktoria Kijewo Pomowiec Viktoria Kijewo 1:1 Cedynia Pomowiec Viktoria Kijewo 3:0 Janowiec wlkp Pomowiec Viktoria Kijewo 4:2 Gliwice Pomowiec Viktoria Kijewo 3:0 Parczew Pomowiec Viktoria Kijewo 2:1 Łask  5 4 1 0 13:4 13
4. Kostrzyn wlkp Kostrzyn wlkp 4:1 Maków Mazowiecki Kostrzyn wlkp 2:1 Chełmno Kostrzyn wlkp 2:1 N.skalmierzyce Kostrzyn wlkp 2:2 Cedynia Kostrzyn wlkp 2:0 Gliwice  5 4 1 0 12:5 13
5. Łask Łask 1:3 Chełmno Łask 2:1 N.skalmierzyce Łask 3:0 Cedynia Łask 3:0 Janowiec wlkp Łask 3:1 Gliwice  5 4 0 1 12:5 12
6. Stary sącz Stary sącz 2:0 Kostrzyn wlkp Stary sącz 0:1 Przyłubsko Stary sącz 2:1 Grodków Stary sącz 3:0 Pomowiec Viktoria Kijewo Stary sącz 0:2 Maków Mazowiecki  6 4 0 2 9:4 12
7. N.skalmierzyce N.skalmierzyce 2:1 Janowiec wlkp N.skalmierzyce 2:0 Parczew N.skalmierzyce 1:0 Makoszowy N.skalmierzyce 0:1 Tomaszówka N.skalmierzyce 1:0 Kłecko  5 4 0 1 6:2 12
8. Przyłubsko Przyłubsko 1:1 Nowa dęba Przyłubsko 3:0 Maków Mazowiecki Przyłubsko 1:1 Chełmno Przyłubsko 2:1 N.skalmierzyce Przyłubsko 2:0 Cedynia  5 3 2 0 9:3 11
9. Opoczno Opoczno 2:1 Gliwice Opoczno 0:2 Łask Opoczno 2:0 Kostrzyn wlkp Opoczno 2:0 Przyłubsko Opoczno 0:1 Grodków  5 3 0 2 6:4 9
10. Maków Mazowiecki Maków Mazowiecki 1:1 Makoszowy Maków Mazowiecki 1:0 Tomaszówka Maków Mazowiecki 1:1 Kłecko Maków Mazowiecki 1:0 Nowa dęba Maków Mazowiecki 1:1 Pomowiec Viktoria Kijewo  6 2 3 1 5:5 9
11. Tomaszówka Tomaszówka 2:1 Stary sącz Tomaszówka 2:1 Janikowo Tomaszówka 0:1 Opoczno Tomaszówka 0:4 Strzelce opolskie Tomaszówka 2:1 Janowiec wlkp  5 3 0 2 6:8 9
12. Nowa dęba Nowa dęba 0:2 Tomaszówka Nowa dęba 1:2 Kłecko Nowa dęba 1:0 Pomowiec Viktoria Kijewo Nowa dęba 2:1 Stary sącz Nowa dęba 0:2 Janikowo  6 2 1 3 4:7 7
13. Kłecko Kłecko 0:2 Pomowiec Viktoria Kijewo Kłecko 1:3 Grodków Kłecko 2:1 Stary sącz Kłecko 2:0 Janikowo Kłecko 1:1 Opoczno  6 2 1 3 7:11 7
14. Janikowo Janikowo 1:1 Łask Janikowo 1:3 Kostrzyn wlkp Janikowo 0:0 Przyłubsko Janikowo 1:1 Grodków Janikowo 3:2 Stary sącz  5 1 3 1 6:7 6
15. Cedynia Cedynia 0:0 Janowiec wlkp Cedynia 2:2 Parczew Cedynia 1:0 Makoszowy Cedynia 1:2 Tomaszówka  4 1 2 1 4:4 5
16. Makoszowy Makoszowy 0:2 Janikowo Makoszowy 1:1 Opoczno Makoszowy 0:4 Strzelce opolskie Makoszowy 0:1 Janowiec wlkp Makoszowy 2:0 Parczew  5 1 1 3 3:8 4
17. Gliwice Gliwice 1:2 N.skalmierzyce Gliwice 0:1 Cedynia Gliwice 1:1 Parczew Gliwice 1:2 Makoszowy  4 0 1 3 3:6 1
18. Janowiec wlkp Janowiec wlkp 0:4 Strzelce opolskie Janowiec wlkp 0:3 Gliwice Janowiec wlkp 2:2 Kostrzyn wlkp  3 0 1 2 2:9 1
19. Parczew Parczew 0:2 Opoczno Parczew 0:4 Strzelce opolskie Parczew 1:1 Janowiec wlkp Parczew 0:1 Łask  4 0 1 3 1:8 1
20. Chełmno Chełmno 0:3 Parczew Chełmno 1:3 Makoszowy Chełmno 0:2 Tomaszówka Chełmno 0:1 Kłecko Chełmno 1:2 Nowa dęba  5 0 0 5 2:11 0
comments
 
1 | 2 | 

Komentarz(Silesian FootballClub)
Jest komplet punktów.

Vivaldi | Detail

Komentarz(Silesian FootballClub)
Jest komplet punktów.

Vivaldi | Detail

Komentarz(Silesian FootballClub)
Jest pierwsza wygrana.

Vivaldi | Detail

Komentarz(Silesian FootballClub)
Jest pierwsza wygrana.

Vivaldi | Detail

Komentarz(SC Silesia Katowice )
Antonioni: Mecz wygrany trzy punkty są brawo.

Antonioni | Detail

Komentarz(SC Silesia Katowice )
SC Silesia Katowice usporiadal tlačovú konferenciu, tu sú aktuálne informácie zo zápasu SC Silesia Katowice -Makoszowy: Kolejny mecz wygrany, brawo.

Antonioni | Detail

McGyver do zobaczonka jutro w PL wiem co mnie czeka forsowanie twojej obrony bo po skladzie widze braki kadrowe pozdro i powodzenia

dymekwdz | Detail

jest chętny na sparing na moim stadionie?pisac na priv

gerwi123 | Detail

hehe paradoks , wygralem z ilderem 5-0 , a mam 5 pkt mniej od niego :D

karis_zks | Detail

No to co , wydaje mi sie ze juz tylko pierwwsza 6 ma szanse na awans : )

karis_zks | Detail

powodzenia wszystkim.

karis_zks | Detail

uwaga do wszystkich!: "rafalgood" OZORKÓW. NACIĄGA NA TURNIEJE I NIE ODSYŁA SWOICH ZAPROSZEŃ. UWAŻAJCIE!

piotrsks | Detail

Powodzenia wszystkim :D

Tocio | Detail

gratuluje pozostałym kolega awansu....:)

pawel86 | Detail

To już mamy tych , którzy awansują , Dziękuję już za sezon i powodzenia w przyszłym ;)

Wistorr | Detail

ja ze swojej strony zrobię wszystko by wygrać i powodzenia życzę powodzenia rywalowi :D

Tocio | Detail

No to WIELKI MECZ O AWANS! POWODZENIA Niepołomice + Ropczyce :) ale będzie walka :P

Wistorr | Detail

no to jeszcze kwestia 3 miejsca i awansu jest ciekawa :)

Wistorr | Detail

:/ przegrałem pod nieobecność:/ I straciłem ewentualną szansę na dogonienie lidera.. :/

Wistorr | Detail

to teraz ciężki mecz mnie czeka ;p ma ktoś jakiś sposób na lidera ;>??

Tocio | Detail

dzięki , ja wyjeżdżam do 10 . będę tylko raz logował, aby nie zostać usuniętym.Także nie będę się za bardzo zajmować...

Wistorr | Detail

27.06 bardzo ciekawa kolejka, 30.06 również to będą 2 najważniejsze kolejki w tym sezonie :)

Wistorr | Detail

mnie też rozbawił:)

Wistorr | Detail

nie ma zespolu w tej lidze ktory by mogl mnie pokonac,taka jest prawda......no prosze ,kolega pewny siebie..ale mnie rozbawiłes.................:)

pawel86 | Detail

haha śmieszny jesteś, czekam na rewanż:) Pokaże Ci, gdzie twoje miejsce:) pzdr

Wistorr | Detail

4 miejsce to będzie dla Ciebie sukces?:) Bo bardzo ciężko będzie Ci tak nagle wskoczyć do pierwszej 3. Ja chcę jeszcze powalczyć o zwycięstwo w lidze, ale muszę wygrać wszystko + Międzychód musi coś zremisować;) Ostatnio udało mi się ich pokonać w turnieju 0-3.

Wistorr | Detail

:) gratki:)

Wistorr | Detail

jestem ciekaw czy ktoś zdoła zatrzymać naszego lidera :D

Tocio | Detail

powrót na fotel vice-lidera:)

Wistorr | Detail

Liczyłem, że ja albo Ropczyce mogą Cie pokonać, a tak to ciężko, żeby ktoś urwał Ci jakieś punkty:)

Wistorr | Detail

Może i masz racje kolego....ale duże kolejek przed nami,więc wszystko jest możliwe:)

pawel86 | Detail

Międzychód jest bardzo poważnym kandydatem na wygranie ligii:)

Wistorr | Detail

:) Powodzenia :) Chciałbym oznajmić, iż jestem nowym komentatorem:) Mam nadzieję, że z przyjemnością będziecie czytać moje obiektywne komentarze:)Pierwszy już wysłany mam nadzieję, że będzie przyjęty i w pewnym stopniu wypromuję naszą ligę:) pzdr

Wistorr | Detail

No to teraz czeka mnie mecz z liderem :D będzie ciężko :D

Tocio | Detail

Jak u was puchary? Ja dziś gram bardzo ciężkie mecze w CHL i PL CUP pierwszy o 11 w PL CUP :>

Wistorr | Detail

I znowu, mój zespół nie radzi sobie dobrze, gdy gra w przewadze. (tracę 2 gole). Gr. Międzychodowi. Nie jest dobrze, przegrywam drugi mecz z rzędu, a były to z pewnością ważne mecze:(

Wistorr | Detail

Myślę, że spotkanie Dąbrowy też będzie bardzo ciekawe tak jak i Myśliborza i Łochowa:) W ogóle ciekawa kolejka. Mam takie szczęście, że będę ją oglądać :>

Wistorr | Detail

Jutro mecz na szczycie:) Mam cichą nadzieję powrócić na pozycję lidera, ale nie mówię "hop" powodzenia :)

Wistorr | Detail

11 na 7 i nie strzelic gola ? przez 20 min? widziales kiedys cos takiego?:)

Wistorr | Detail

Gr Dąbrowa, ale musisz przyznać,że gra jest nie fair, byłem faworytem i podczas , gdy grałeś od 69' w 8 +1 kontuzjowany gracz, a ja nie zdobyłem gola... To jest to dziwne, a wręcz bardzo, zdobyłem w tym sezonie najwięcej goli, co potwierdza to, że ZAWIODŁEM SIĘ na jakiejkolwiek wiarygodności tej gry....... Pozdro:)

Wistorr | Detail

;( szkoda, passa nieprzegranych trwa, podobnie u mnie :P Czekam na mecze z groźnymi rywalami :)

Wistorr | Detail

Dąbrowa tarnów zatrzymana przez Leśnik Buszów. 2:2 Świetna passa Dąbrowy przerwana!

Wistorr | Detail

rozkręca się ;) 5 zespołów bez porażki, zobaczymy co będzie dalej;)

Wistorr | Detail

witam wszystkich ;p i mam nadzieje że będzie nam się wszystkim miło grało :D

Tocio | Detail

Witam wszystkich :) Powodzenia w tym sezonie!

Wistorr | Detail

dzieki wszystkim za rywalizacje i powodzenia i do zobaczenia we wyzszych ligach:)

sam2a | Detail

mysle ze juz niedlugo do Ciebie dolacze Trzynex:)

sam2a | Detail

Czołowa trójka ma awansować! :D

Trzynex | Detail

szkoda że nie doczekam końca sezonu jutro wyjeżdzam do hol ale ma nadzieje że sprawiłem choć jedną niespodzianke nimniejszym dzięki za gre elo

Komin3Ty | Detail

dziękuje za pochwale ale szczerze mówiąc nie liczyłem na wygrana z drużyna Żyrardów :D z tak dobra drużyna która prowadzisz ;p po cichu liczyłem na remis :D maksymalnie pozdrawiam Tocio - Ropczyce

Tocio | Detail