By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)
5/1/2026 2/1/2026 11/1/2025 8/1/2025

V. 1B POLSKA

  P W D L S PTS
1. Leśnik Buszów chl cup Komin3Ty 38 25 8 5 62:27 83
2. Piegłowo-Kolonia chl cup Stanley94 38 24 5 9 94:33 77
3. Moncton chl cup Andrej007 38 22 5 11 59:42 71
4. Łask chl cup itseraldo 38 19 7 12 49:30 64
5. Przyłubsko chl cup Pavol Demitra 123 38 19 5 14 49:39 62
6. Kostrzyn wlkp chl cup lazior874 38 19 4 15 46:40 61
7. Grodków xbarcax2 38 15 10 13 48:40 55
8. Cedynia apitisa@ymail.com 38 14 12 12 47:46 54
9. Chełmno miselin4996 38 16 5 17 51:53 53
10. Pomowiec Viktoria Kijewo kaczek0605 38 13 12 13 43:42 51
11. Janikowo juwe156 38 13 12 13 43:48 51
12. Nowa dęba inter22 38 14 8 16 40:41 50
13. Gliwice wape 38 13 10 15 40:49 49
14. Kłecko jojko89 38 11 16 11 40:43 49
15. Jelcz-laskowice Fuego22 38 12 9 17 28:54 45
16. Ostrów wlkp damianoszka01 38 11 8 19 42:54 41
17. Kalisz ctervit@gmail.com 38 8 14 16 37:55 38
18. Torzym somat5 38 8 12 18 35:51 36
19. Witkowo Latexio 38 7 10 21 32:60 31
20. Dąbrowa tarnow. adriano997 38 6 10 22 28:66 28
comments
 
1 | 2 | 

Komentarz(Silesian FootballClub)
Jest komplet punktów.

Vivaldi | Detail

Komentarz(Silesian FootballClub)
Jest komplet punktów.

Vivaldi | Detail

Komentarz(Silesian FootballClub)
Jest pierwsza wygrana.

Vivaldi | Detail

Komentarz(Silesian FootballClub)
Jest pierwsza wygrana.

Vivaldi | Detail

Komentarz(SC Silesia Katowice )
Antonioni: Mecz wygrany trzy punkty są brawo.

Antonioni | Detail

Komentarz(SC Silesia Katowice )
SC Silesia Katowice usporiadal tlačovú konferenciu, tu sú aktuálne informácie zo zápasu SC Silesia Katowice -Makoszowy: Kolejny mecz wygrany, brawo.

Antonioni | Detail

McGyver do zobaczonka jutro w PL wiem co mnie czeka forsowanie twojej obrony bo po skladzie widze braki kadrowe pozdro i powodzenia

dymekwdz | Detail

jest chętny na sparing na moim stadionie?pisac na priv

gerwi123 | Detail

hehe paradoks , wygralem z ilderem 5-0 , a mam 5 pkt mniej od niego :D

karis_zks | Detail

No to co , wydaje mi sie ze juz tylko pierwwsza 6 ma szanse na awans : )

karis_zks | Detail

powodzenia wszystkim.

karis_zks | Detail

uwaga do wszystkich!: "rafalgood" OZORKÓW. NACIĄGA NA TURNIEJE I NIE ODSYŁA SWOICH ZAPROSZEŃ. UWAŻAJCIE!

piotrsks | Detail

Powodzenia wszystkim :D

Tocio | Detail

gratuluje pozostałym kolega awansu....:)

pawel86 | Detail

To już mamy tych , którzy awansują , Dziękuję już za sezon i powodzenia w przyszłym ;)

Wistorr | Detail

ja ze swojej strony zrobię wszystko by wygrać i powodzenia życzę powodzenia rywalowi :D

Tocio | Detail

No to WIELKI MECZ O AWANS! POWODZENIA Niepołomice + Ropczyce :) ale będzie walka :P

Wistorr | Detail

no to jeszcze kwestia 3 miejsca i awansu jest ciekawa :)

Wistorr | Detail

:/ przegrałem pod nieobecność:/ I straciłem ewentualną szansę na dogonienie lidera.. :/

Wistorr | Detail

to teraz ciężki mecz mnie czeka ;p ma ktoś jakiś sposób na lidera ;>??

Tocio | Detail

dzięki , ja wyjeżdżam do 10 . będę tylko raz logował, aby nie zostać usuniętym.Także nie będę się za bardzo zajmować...

Wistorr | Detail

27.06 bardzo ciekawa kolejka, 30.06 również to będą 2 najważniejsze kolejki w tym sezonie :)

Wistorr | Detail

mnie też rozbawił:)

Wistorr | Detail

nie ma zespolu w tej lidze ktory by mogl mnie pokonac,taka jest prawda......no prosze ,kolega pewny siebie..ale mnie rozbawiłes.................:)

pawel86 | Detail

haha śmieszny jesteś, czekam na rewanż:) Pokaże Ci, gdzie twoje miejsce:) pzdr

Wistorr | Detail

4 miejsce to będzie dla Ciebie sukces?:) Bo bardzo ciężko będzie Ci tak nagle wskoczyć do pierwszej 3. Ja chcę jeszcze powalczyć o zwycięstwo w lidze, ale muszę wygrać wszystko + Międzychód musi coś zremisować;) Ostatnio udało mi się ich pokonać w turnieju 0-3.

Wistorr | Detail

:) gratki:)

Wistorr | Detail

jestem ciekaw czy ktoś zdoła zatrzymać naszego lidera :D

Tocio | Detail

powrót na fotel vice-lidera:)

Wistorr | Detail

Liczyłem, że ja albo Ropczyce mogą Cie pokonać, a tak to ciężko, żeby ktoś urwał Ci jakieś punkty:)

Wistorr | Detail

Może i masz racje kolego....ale duże kolejek przed nami,więc wszystko jest możliwe:)

pawel86 | Detail

Międzychód jest bardzo poważnym kandydatem na wygranie ligii:)

Wistorr | Detail

:) Powodzenia :) Chciałbym oznajmić, iż jestem nowym komentatorem:) Mam nadzieję, że z przyjemnością będziecie czytać moje obiektywne komentarze:)Pierwszy już wysłany mam nadzieję, że będzie przyjęty i w pewnym stopniu wypromuję naszą ligę:) pzdr

Wistorr | Detail

No to teraz czeka mnie mecz z liderem :D będzie ciężko :D

Tocio | Detail

Jak u was puchary? Ja dziś gram bardzo ciężkie mecze w CHL i PL CUP pierwszy o 11 w PL CUP :>

Wistorr | Detail

I znowu, mój zespół nie radzi sobie dobrze, gdy gra w przewadze. (tracę 2 gole). Gr. Międzychodowi. Nie jest dobrze, przegrywam drugi mecz z rzędu, a były to z pewnością ważne mecze:(

Wistorr | Detail

Myślę, że spotkanie Dąbrowy też będzie bardzo ciekawe tak jak i Myśliborza i Łochowa:) W ogóle ciekawa kolejka. Mam takie szczęście, że będę ją oglądać :>

Wistorr | Detail

Jutro mecz na szczycie:) Mam cichą nadzieję powrócić na pozycję lidera, ale nie mówię "hop" powodzenia :)

Wistorr | Detail

11 na 7 i nie strzelic gola ? przez 20 min? widziales kiedys cos takiego?:)

Wistorr | Detail

Gr Dąbrowa, ale musisz przyznać,że gra jest nie fair, byłem faworytem i podczas , gdy grałeś od 69' w 8 +1 kontuzjowany gracz, a ja nie zdobyłem gola... To jest to dziwne, a wręcz bardzo, zdobyłem w tym sezonie najwięcej goli, co potwierdza to, że ZAWIODŁEM SIĘ na jakiejkolwiek wiarygodności tej gry....... Pozdro:)

Wistorr | Detail

;( szkoda, passa nieprzegranych trwa, podobnie u mnie :P Czekam na mecze z groźnymi rywalami :)

Wistorr | Detail

Dąbrowa tarnów zatrzymana przez Leśnik Buszów. 2:2 Świetna passa Dąbrowy przerwana!

Wistorr | Detail

rozkręca się ;) 5 zespołów bez porażki, zobaczymy co będzie dalej;)

Wistorr | Detail

witam wszystkich ;p i mam nadzieje że będzie nam się wszystkim miło grało :D

Tocio | Detail

Witam wszystkich :) Powodzenia w tym sezonie!

Wistorr | Detail

dzieki wszystkim za rywalizacje i powodzenia i do zobaczenia we wyzszych ligach:)

sam2a | Detail

mysle ze juz niedlugo do Ciebie dolacze Trzynex:)

sam2a | Detail

Czołowa trójka ma awansować! :D

Trzynex | Detail

szkoda że nie doczekam końca sezonu jutro wyjeżdzam do hol ale ma nadzieje że sprawiłem choć jedną niespodzianke nimniejszym dzięki za gre elo

Komin3Ty | Detail

dziękuje za pochwale ale szczerze mówiąc nie liczyłem na wygrana z drużyna Żyrardów :D z tak dobra drużyna która prowadzisz ;p po cichu liczyłem na remis :D maksymalnie pozdrawiam Tocio - Ropczyce

Tocio | Detail