By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

V. 1B POLSKA

  P W D L S PTS
1. Strzelce opolskie chl cup Strzelce opolskie 4:0 Cedynia Janowiec wlkp 0:4 Strzelce opolskie Strzelce opolskie 4:0 Gliwice Parczew 0:4 Strzelce opolskie Strzelce opolskie 6:0 Łask  10 10 0 0 42:1 30
2. Grodków chl cup Grodków 2:1 Przyłubsko Kłecko 1:3 Grodków Grodków 2:0 Pomowiec Viktoria Kijewo Grodków 1:1 Nowa dęba Stary sącz 2:1 Grodków  10 7 2 1 16:7 23
3. Tomaszówka chl cup Nowa dęba 0:2 Tomaszówka Tomaszówka 2:1 Stary sącz Maków Mazowiecki 1:0 Tomaszówka Tomaszówka 2:1 Janikowo Chełmno 0:2 Tomaszówka  10 7 0 3 13:10 21
4. Łask chl cup Janikowo 1:1 Łask Łask 1:3 Chełmno Opoczno 0:2 Łask Łask 2:1 N.skalmierzyce Strzelce opolskie 6:0 Łask  10 6 1 3 17:14 19
5. Opoczno chl cup Opoczno 2:1 Gliwice Parczew 0:2 Opoczno Opoczno 0:2 Łask Makoszowy 1:1 Opoczno Opoczno 2:0 Kostrzyn wlkp  10 5 3 2 11:6 18
6. Kostrzyn wlkp chl cup Stary sącz 2:0 Kostrzyn wlkp Kostrzyn wlkp 4:1 Maków Mazowiecki Janikowo 1:3 Kostrzyn wlkp Kostrzyn wlkp 2:1 Chełmno Opoczno 2:0 Kostrzyn wlkp  10 5 2 3 17:17 17
7. Pomowiec Viktoria Kijewo Kłecko 0:2 Pomowiec Viktoria Kijewo Pomowiec Viktoria Kijewo 1:1 Cedynia Grodków 2:0 Pomowiec Viktoria Kijewo Pomowiec Viktoria Kijewo 3:0 Janowiec wlkp Nowa dęba 1:0 Pomowiec Viktoria Kijewo  10 5 2 3 16:11 17
8. N.skalmierzyce N.skalmierzyce 2:1 Janowiec wlkp Gliwice 1:2 N.skalmierzyce N.skalmierzyce 2:0 Parczew Łask 2:1 N.skalmierzyce N.skalmierzyce 1:0 Makoszowy  10 5 0 5 11:11 15
9. Janikowo Janikowo 1:1 Łask Makoszowy 0:2 Janikowo Janikowo 1:3 Kostrzyn wlkp Tomaszówka 2:1 Janikowo Janikowo 0:0 Przyłubsko  10 4 3 3 13:11 15
10. Przyłubsko Grodków 2:1 Przyłubsko Przyłubsko 1:1 Nowa dęba Stary sącz 0:1 Przyłubsko Przyłubsko 3:0 Maków Mazowiecki Janikowo 0:0 Przyłubsko  10 4 3 3 11:10 15
11. Kłecko Kłecko 0:2 Pomowiec Viktoria Kijewo Kłecko 1:3 Grodków Nowa dęba 1:2 Kłecko Kłecko 2:1 Stary sącz Maków Mazowiecki 1:1 Kłecko  10 4 2 4 11:14 14
12. Stary sącz Stary sącz 2:0 Kostrzyn wlkp Tomaszówka 2:1 Stary sącz Stary sącz 0:1 Przyłubsko Kłecko 2:1 Stary sącz Stary sącz 2:1 Grodków  10 4 0 6 14:13 12
13. Maków Mazowiecki Maków Mazowiecki 1:1 Makoszowy Kostrzyn wlkp 4:1 Maków Mazowiecki Maków Mazowiecki 1:0 Tomaszówka Przyłubsko 3:0 Maków Mazowiecki Maków Mazowiecki 1:1 Kłecko  10 3 3 4 9:14 12
14. Nowa dęba Nowa dęba 0:2 Tomaszówka Przyłubsko 1:1 Nowa dęba Nowa dęba 1:2 Kłecko Grodków 1:1 Nowa dęba Nowa dęba 1:0 Pomowiec Viktoria Kijewo  10 3 3 4 8:11 12
15. Makoszowy Maków Mazowiecki 1:1 Makoszowy Makoszowy 0:2 Janikowo Chełmno 1:3 Makoszowy Makoszowy 1:1 Opoczno N.skalmierzyce 1:0 Makoszowy  10 3 2 5 9:13 11
16. Cedynia Strzelce opolskie 4:0 Cedynia Pomowiec Viktoria Kijewo 1:1 Cedynia Cedynia 0:0 Janowiec wlkp Gliwice 0:1 Cedynia Cedynia 2:2 Parczew  10 2 4 4 8:16 10
17. Parczew Chełmno 0:3 Parczew Parczew 0:2 Opoczno N.skalmierzyce 2:0 Parczew Parczew 0:4 Strzelce opolskie Cedynia 2:2 Parczew  10 1 3 6 7:18 6
18. Janowiec wlkp N.skalmierzyce 2:1 Janowiec wlkp Janowiec wlkp 0:4 Strzelce opolskie Cedynia 0:0 Janowiec wlkp Pomowiec Viktoria Kijewo 3:0 Janowiec wlkp Janowiec wlkp 0:3 Gliwice  10 1 3 6 6:20 6
19. Gliwice Opoczno 2:1 Gliwice Gliwice 1:2 N.skalmierzyce Strzelce opolskie 4:0 Gliwice Gliwice 0:1 Cedynia Janowiec wlkp 0:3 Gliwice  10 1 1 8 10:21 4
20. Chełmno Chełmno 0:3 Parczew Łask 1:3 Chełmno Chełmno 1:3 Makoszowy Kostrzyn wlkp 2:1 Chełmno Chełmno 0:2 Tomaszówka  10 1 1 8 7:18 4
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 

Gratulacje dla menedzera Ropczyc, bo musze przyznac ze mnie przechytrzyl :)

sam2a | Detail

a dlaczego Cie zadziwia?? Ja uwazam ze Nalecz to jest praktycznie najsilniejszy zespol naszej ligi, poczatek sezonu troche slabszy mial, ale teraz pokazuje klase i mysle ze awansuje do wyzszej ligi.

sam2a | Detail

zadziwia mnie troszkę ten klub oczywiście na plus

Komin3Ty | Detail

jeszcze tylko kilka meczy a walka wciaz zacieta i wyrownana, licze ze nalecz wskoczy do trojki

sam2a | Detail

Nalecz jednak odniosla raczej latwe zwyciestwo i wciaz sie liczy w grze o awans

sam2a | Detail

Hit kolejki nas czeka GKS Nałęcz Babiak - Nowogród bobrz.. Ciekawe kto odniesie zwyciestwo

sam2a | Detail

Niespodziewana porazka Naleczy i na trzecie miejsce wskakuje Mogielanka

sam2a | Detail

Powoli zbliza sie koniec ligi, ciekawe jak ostatecznie bedzie wygladac tabela i kto awansuje, w grze sa ciagle 4 druzyny

sam2a | Detail

o kurde udało mi się jakoś wygrać :D nie wiem jak się to stało ale bardzo się ciesze :D

Tocio | Detail

Zespół Ropczyc sprawił nie małą niespodzianke ogrywajac dotychczasowego lidera tabeli, Tworzy sie nam kolejna silna druzyna

sam2a | Detail

Tak wogole to bedzie ciekawa koncowka sezonu, jest 4 kandydatow do awansu, a awansuja 3 druzyny, ciekawe jak to sie potoczy i kto w koncu awansuje, napewno bedzie ciekawie i bardzo trudno

sam2a | Detail

to w sumie przede mna tez jeszcze sa trudne mecze wlasnie z Toba i z Mogielanka jeszcze

sam2a | Detail

ja ostatnio zaniedbałem tego managera bo tu szkoła a później trening ale teraz juz się biore i bede walczyl o awans do IV ligi

usa1997 | Detail

o jakich meczach mowisz?? ja nawet nie przegladalem terminarzu ostatnio bo zabiegany jestem, tylko podstawy sprawdzam

sam2a | Detail

Ciekawe kiedy Nowogrod zaliczy wpadke :P, trzeba przyznac ze solidna firma to jest ;)

sam2a | Detail

Nałecz poza czolowa trojka premiowana awansem, ale spokojna glowa, ja jestem spokojny o Nałęcz, da sobie rade, innym teraz nogi beda sie potykac ale juz nie Nałęczy.

sam2a | Detail

MAM pytanie co oznaczają te czerwone i niebieskie gwiazdki koło drużyn w tabeli ligowej ;p ??

Tocio | Detail

Witam, potrzebuje jeszcze dwóch chętnych do Turnieju, jak coś pisać na priv :)

BobekQ | Detail

chyba powoli zaczyna sie wylaniac czolowka ligi

sam2a | Detail

Ciekawi mnie na kogo by postawili inni menedzerowie z naszej ligi, kto wedlug was wygra w meczu GKS Nałęcz Babiak-Mogielanka II Mogielnica ??

sam2a | Detail

Szykuje sie arcyciekawe spotkanie w nastepnej kolejce, GKS Nałęcz Babiak - Mogielanka II Mogielnica. Te dwie druzyny to pretendenci do awansu z naszej ligi, zobaczymy kto sie okaze lepszy i kto wyjdzie obronna reka z tego pojedynku.

sam2a | Detail

Pierwsza czworka idzie leb w leb, wyrownana walka

sam2a | Detail

Gdybym sobie nie odpuścił poprzedniego sezonu , to bodajże byłbym w czołówce ,ale niestety...

kaczek0605 | Detail

gdybys na poczatku tak nie odpuscil to teraz samodzielnie bys tu prowadzil

sam2a | Detail

uff... jakos sie udalo :P

sam2a | Detail

kurde ciężki mecz teraz będę miał, z liderem grupy :D ;p

Tocio | Detail

Szykuje sie kolejny mecz na szczycie naszej tabeli a mianowicie Nowogród bobrz. zmierzy sie Żyrardowem. Zapowiada sie mecz pelen emocji, ciekawe kto z niego wyjdzie obronna reka.

sam2a | Detail

Stawiam ze to Mogielanka dzis wygra w meczu na szczycie

sam2a | Detail

Szykuje sie mecz na szczycie Nowogród bobrz. - Mogielanka II Mogielnica, ciekawe jaki wynik bedzie ??

sam2a | Detail

fajnie by było gdybym utrzymał miejsce z poprzedniego sezonu na razie ciekawie się zaczeło i ciekawe kiedy zejdzie z Leśnika powietrze

Komin3Ty | Detail

pierwsze dwie kolejki za nami i pierwsze emocje tez. Trudno narazie cokolwiek powiedzec po tych dwoch kolejkach, ale jedno jest pewne to bedzie zecieta walka bo juz tu widze kilka naprawde silnych druzyn

sam2a | Detail

witam organizuje turniej na wymianę jeśli ktoś jest zainteresowany piście

tom131 | Detail

Rowniez witam wszystkich. Nowy sezon przed nami i nowe emocje czekaja, juz dzis pierwsze emocje:) Powodzenia wszystkim:)

sam2a | Detail

Gratuluje wam awansu i powodzenia reszcie, zeby nastepny sezon przyniosl wam wiele sukcesów ;D

Trzynex | Detail

wow, dzięki ;D To jest wielka szansa, ale czy nie za szybko na kolejny awans ? :D

Trzynex | Detail

Następna kolejka, czyli mecz Polonii Hyżne z Pomoviec Viktorią wiele pokaże. Jeśli wygram, to moje szanse na awans się zwiększą ;]

Trzynex | Detail

Dzięki i nawzajem ;]

Trzynex | Detail

Właśnie zauważyłem, że jestem bardzo blisko pierwszej trójki. Końcówka sezonu zapowiada się bardzo ciekawie ;]

Trzynex | Detail

Napisałem kolejny "artykuł". Nie wiem kiedy sie ukaże na głównej stronie. Jeśli kogoś uraziłem to sorry ;P

Trzynex | Detail

Wygrałem ! i to 1:3 ... Dziwna ta liga :P

Trzynex | Detail

Jak się podoba mój news na stronie głównej ? :D Będę pisał newsy raz na 2, 3 kolejki, jak coś to mówcie co mam poprawiać :D

Trzynex | Detail

Ciekawa liga, ciekawe jak sie zakonczy, polonia hyzne i nowogrod ladnie sobie radza

sam2a | Detail

Następna kolejka będzie bardzo ważna i możliwe, że wiele nam wyjaśni ;P Po cichu liczę na jakąś niespodziankę :P

Trzynex | Detail

ja i tak nie wierze że jestem tak wysoko więc wole się nie udzielać by nie zapeszyć :-P

Komin3Ty | Detail

ja i tak nie wierze że jestem tak wysoko więc wole się nie udzielać by nie zapeszyć :-P

Komin3Ty | Detail

Wygrałem z Szamotułami, faworytem meczu :) Co raz bliżej czołowej trójki jestem :D

Trzynex | Detail

7:1 i 7 bramek Obony ;>

Trzynex | Detail

Dziś kolejna kolejka, życzę wszystkim wiele emocji ;]

Trzynex | Detail

Pod względem strzelonych bramek jestem na drugim miejscu, gorzej trochę ze straconymi, z najlepszej szóstki mam najwięcej straconych :P Jutro kolejne mecze, powodzenia ! :)

Trzynex | Detail

Wygrałem 6:0 z Viktorią ! To chyba jakiś żart :D

Trzynex | Detail