By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

V. 1F POLSKA

  P W D L S PTS
1. Sokołów małop. Sokołów małop. 2:0 Zadąbrowie-Wiatraczyska Sokołów małop. 3:0 Malamówka Sokołów małop. 3:1 Wleń Sokołów małop. 1:1 Pieniężno Sokołów małop. 2:1 Lipno  5 4 1 0 11:3 13
2. Leśnica Leśnica 4:0 Lipno Leśnica 1:2 Dęblin Leśnica 4:0 Tarnogród Leśnica 3:1 Sędzimirowice-Kolonia Leśnica 3:0 Bartne Łąki  5 4 0 1 15:3 12
3. Wleń Wleń 1:0 Sędzimirowice-Kolonia Wleń 2:1 Brulino-Piwki Wleń 2:0 Mrzygłódka Wleń 2:1 Kowalków Wleń 0:2 Zadąbrowie-Wiatraczyska  5 4 0 1 7:4 12
4. Pakość Pakość 1:0 Brańsk Pakość 1:0 Sokołów małop. Pakość 3:1 Kowalewo pomor. Pakość 0:1 Leśnica Pakość 1:3 Malamówka  6 4 0 2 7:5 12
5. Bartne Łąki Bartne Łąki 2:1 Wleń Bartne Łąki 0:0 Pieniężno Bartne Łąki 3:1 Lipno Bartne Łąki 2:2 Dęblin Bartne Łąki 1:0 Tarnogród  5 3 2 0 8:4 11
6. Wieluń Wieluń 3:0 Lipno Wieluń 1:1 Tarnogród Wieluń 0:3 Bartne Łąki Wieluń 3:0 Brańsk Wieluń 3:0 Sokołów małop.  5 3 1 1 10:4 10
7. Brulino-Piwki Brulino-Piwki 1:3 Emanuelina Brulino-Piwki 1:1 RKS Motor Lublin Brulino-Piwki 2:0 Wieluń Brulino-Piwki 2:0 Dęblin Brulino-Piwki 1:0 Sędzimirowice-Kolonia  5 3 1 1 7:4 10
8. Kowalków Kowalków 2:2 Leśnica Kowalków 0:2 Kowalewo pomor. Kowalków 2:0 Pakość Kowalków 1:0 Emanuelina Kowalków 2:1 RKS Motor Lublin  6 3 1 2 7:9 10
9. Zadąbrowie-Wiatraczyska Zadąbrowie-Wiatraczyska 2:1 Mrzygłódka Zadąbrowie-Wiatraczyska 1:1 Kowalków Zadąbrowie-Wiatraczyska 0:3 Leśnica Zadąbrowie-Wiatraczyska 1:0 Pakość Zadąbrowie-Wiatraczyska 2:0 Emanuelina  6 3 1 2 6:9 10
10. Lipno Lipno 1:2 Dęblin Lipno 1:0 Sędzimirowice-Kolonia Lipno 2:0 Brulino-Piwki Lipno 3:0 Mrzygłódka  4 3 0 1 7:2 9
11. Tarnogród Tarnogród 2:0 Pieniężno Tarnogród 0:1 Lipno Tarnogród 2:0 Sędzimirowice-Kolonia Tarnogród 2:0 Brulino-Piwki  4 3 0 1 6:1 9
12. RKS Motor Lublin RKS Motor Lublin 0:1 Tarnogród RKS Motor Lublin 2:1 Bartne Łąki RKS Motor Lublin 3:0 Brańsk RKS Motor Lublin 3:1 Sokołów małop. RKS Motor Lublin 0:1 Kowalewo pomor.  5 3 0 2 8:4 9
13. Brańsk Brańsk 2:1 Malamówka Brańsk 3:1 Wleń Brańsk 1:2 Pieniężno Brańsk 1:1 Lipno Brańsk 1:1 Tarnogród  5 2 2 1 8:6 8
14. Pieniężno Pieniężno 0:1 Dęblin Pieniężno 1:0 Sędzimirowice-Kolonia Pieniężno 4:2 Brulino-Piwki Pieniężno 2:3 Mrzygłódka Pieniężno 2:2 Kowalków  5 2 1 2 9:8 7
15. Emanuelina Emanuelina 1:0 Bartne Łąki Emanuelina 0:4 Brańsk Emanuelina 0:1 Sokołów małop. Emanuelina 4:0 Kowalewo pomor. Emanuelina 1:1 Pakość  5 2 1 2 6:6 7
16. Dęblin Dęblin 1:0 Wieluń Dęblin 1:2 Tarnogród Dęblin 2:0 Brańsk  3 2 0 1 4:2 6
17. Sędzimirowice-Kolonia Sędzimirowice-Kolonia 2:1 RKS Motor Lublin Sędzimirowice-Kolonia 2:0 Wieluń Sędzimirowice-Kolonia 0:1 Dęblin Sędzimirowice-Kolonia 0:2 Bartne Łąki  4 2 0 2 4:4 6
18. Mrzygłódka Mrzygłódka 0:1 Pakość Mrzygłódka 2:1 Emanuelina Mrzygłódka 0:0 RKS Motor Lublin Mrzygłódka 0:2 Wieluń Mrzygłódka 0:1 Dęblin  5 1 1 3 2:5 4
19. Kowalewo pomor. Kowalewo pomor. 0:1 Sokołów małop. Kowalewo pomor. 0:2 Leśnica Kowalewo pomor. 1:2 Zadąbrowie-Wiatraczyska Kowalewo pomor. 0:2 Malamówka Kowalewo pomor. 1:3 Wleń  6 0 0 6 2:13 0
20. Malamówka Malamówka 1:2 Brulino-Piwki Malamówka 0:2 Mrzygłódka Malamówka 1:3 Kowalków Malamówka 0:3 Zadąbrowie-Wiatraczyska Malamówka 1:3 Leśnica  6 0 0 6 4:16 0
comments
 
1 | 

powodzenia wszystkim nowym i starym managerom

irektkocz | Detail

juz nie dlugo nico szybko zleci a juz teraz mamy fajne zespoly takze bedzie ciekawie

irektkocz | Detail

Irek dzieki. Będę czekał na ciebie ;)

Nico | Detail

A dziś widże kolejny ciekawy mecz: Sokół - Pińczów powodzenia panowie ;) osobiście będe kibicował irkowi ;)

Nico | Detail

takie życie gratuluje

irektkocz | Detail

Dzięki za dobry mecz irek. Ładnie grałeś gdyby nie ta czerwona kartka to wynik pewnie byłby inny...

Nico | Detail

chyba się pojawiła nowa drużyna zobaczcie jak ma zawodników wyszkolenie poobcinane chyba coś za mocno ktoś pokombinował pozdrawiam uczciwych managerów

irektkocz | Detail

oks i kunow akceptujcie wyzwania na spara pozdro

dymekwdz | Detail

Gratulacje Danielli. Dobry mecz...

Nico | Detail

No moze byc ciekawy mecz... Sokół ostatnio zrobił sie mocny, ale będę walczył.

Nico | Detail

stawiam na sokoła 3-1

dymekwdz | Detail

belweder nie szkoda ci drużyny pozdrawiam

irektkocz | Detail

wiesz ja bez roznicy gram czy tu czy liga tylko jak mi nie zalezy na puchaze a komus tak to po co ustawiac na bardzo twardo i tracic zawodnikow nie bez sensu a ja lige mam slaba wiec nie musze pilnowac zeby nie grali w pucharach

dymekwdz | Detail

nico my chyba bedziemy mieli jakis mecz w pucharze to napisz mi czy bedziesz sie napinał bo nie chce tracic mlodych tak jak dzis z pinczowem ok ja jestem ugodowy a mi chodzi zeby nie grac na rzeż zawodnikow widze ze jutro mecz na szczycie heh boruc plecy

dymekwdz | Detail

Kurcze jakos przegapilem ten final... dalem odpocząć kilku zawodnikom myślałem ze to inny mecz pucharowy. Ale moje gratulacje, za wygranie turnieju.

Nico | Detail

No dziwna ta kolejka, ogolnie mało goli padło...

Nico | Detail

teraz lider jedzie do mnie zobaczymy jaki wynik będzie man nadzieje urwać punkty

irektkocz | Detail

ja mysle o budowaniu skladu na IV lige i gram maksymalnie duzo meczy zeby wytrenowac sklad ale kosztem zmeczenia kontuzji i kartek

irektkocz | Detail

No i w sumie wynik podobny jak zapierwszym razem. Ale jestem zawiedziony nie strzeliłem nawet gola...

Nico | Detail

1-0 w plecy po pierwszej polowie. Nie jest zle...

Nico | Detail

no irek 7 pkt straty do 2 miejsca to moim zdaniem jeszcze sie liczysz. Wgrasz z kazdym i jestes na 2 miejscu.

Nico | Detail

Oh mistrzu diekuje za okazje. Mówiąc to miałem na myśli że kiedyś trafimi na siebie w lidze lub pucharze. Teraz nie bede z tobą grac bo oczywistym jest że wygrasz. Już mogę ci gratulować zwycięstwa 7-0. Jesteś Wielki...

Nico | Detail

CYTUJE Mam nadzieję że kiedyś zagramy mecz i przegrasz. Wiec masz okazje przyjmij wyzwanie zobaczymy co potrafisz

dymekwdz | Detail

Kurcze koleś chyba robi sobie dobrze patrząc na swoich zawodników... Kurcze człowiek po pracy chce się chwile rozerwać, ustawić trening zaplanować mecz, spędzić miło czas... a tu przyjdzie taki idiota i myśli że jest najlepszym menadżerem świata. Mam nadzieję że kiedyś zagramy mecz i przegrasz. Pozdrawiam wszystkich normalnych...

Nico | Detail

bo tu mam kolegow i patrze jak im idzie smutno ci teraz

dymekwdz | Detail

Nie wiem co chcesz udowodnić i dlaczego ciągle komentujesz i przechwalasz sie w naszej lidze bo pewnie w swojej gadasz sam ze sobą nikt z toba biedaku nie chce rozmawiac ha ha ha

irektkocz | Detail

ja po prostu stwierdzam fakty a wy myslicie ze ja gram od x lat w todruzyne mam 2,5 sezonu wczesniej byly piechowice pzejalem i mam to co mam a wy zazdroscicie bo gram krocej niz wy heh i nie siegacie do piet wiec po co napinki ja tylko powiedzialem o waszej taktyce to ten kartofel zaczał sie napinac

dymekwdz | Detail

nico ja podobnie jak ty buduje dopiero zespól bo gram dopiero drugi sezon a z chwalipięta nie ma sensu gadać on ma swój świat i swoje myślenie Dla mnie to zabawa buduje zespół i jak wygram z kimś mocniejszym to mam satysfakcję a chwalipięta się pogubił w tej zabawie pozdrawiam wszystkich normalnych managerów

irektkocz | Detail

synku masz 15 lat bo nie wiecej i sam jestes chory a co to jest 15 meczy heh o 15:45 mialo sie po 30 i wlasnie dlatego mam taka kadre zebyna mecze ze szczeniakami bez mozliwosci w tej grze nie tracic zawodnikow tylko kupowac mlodycj i trenowac na takich druzynach jak np twoja my z wyzszej pulki mamy was w turniejach jako mieso armatnie na ustawianie taktyk i trenowanie zawodnikow a wy dostajecie orgazmu za to ze łał mialem mecz w pucharze z Fałda i zarobiłem 9 baniek heh no nie dziwne bo po 1 meczu ze mna mial bys tydzien utrzymania swojego przedszkola tyle w temacie jak masz jeszcze jakies halo to wal na priwa

dymekwdz | Detail

No i wlasnie o tym mowie.... widziales kiedys 110 zawodnikow w pierwszym zespole klubu... jutro grasz 16 meczy i taki jestes bohater... juz widze jak do kazdego ustawiasz taktyke. Wlasnie o tym mowie ze takie granie to jest bez sensu. Jak moze jeden zespol grac 16 meczy? Jak jeden zawodnik moze grac 2 mecze w jednym dniu? Te zasady tutaj sa troche chore i tworzą takich chorych graczy...

Nico | Detail

zawodnikow mam 110 i tylko okolo 10 powyzej 21 lat reszta to wiekszosc 17 lat do 19 ale nie chodzi o to np ja lige gram za kazdym razem innym skladem bo szkoda na nich zawodnikow bo 3 i 5 skladem ich wale teraz gram ostatnim he nic na to nie poradze ze mam dobrze ogarniety marketing to juz wasz problem co do taktyki tez nie mam wszystkich wytrenowanych a i tak kombinuje a daje sobie reke uciąc ze nie wiesz dokladnie nawet jak dobrze ustawic podania mentalnosc pod przeciwnika w ustawieniu 442

dymekwdz | Detail

dymekwdz - a jaka fomracją mamy grac... ja np jestem pierwszy sezon w tym klubie, dołączyłem w połowie poprzedniego i mój zespół dopiero wytrenował 2 formacje więc za bardzo nie mam możliwośći zmiany formacji... to samo z podaniami nie stac mnie na zawodnikow kotrzy maja po 8k sam trenuje zawodnikow i np podania tez mam jak doatad tylko jedne wytrenowane, wiec kazdy gra jak moze. Ja mam 30 zawodnikow a ty ilu masz? Tez moge kupic sobie milion zawodnikow rogrywac 10 milionow meczy dziennie i wymadrzac sie w V lidze... ja gram dla przyjemnosci wiem jakich mam zawodnikow a to ze gram np caly czas jednym skladem to cos dziwnego? Widziales kiedys klub pilkarski ktory kazdy mecz ligowy rogrywa innym skladem?

Nico | Detail

wszyscy macie taktyki do bani boruc mial dowod w meczu z orłem heh zawodnicy orła mieli po 5500 i mniej pkt boruc miał po 8 i wiecej i jaki wynik remis padł jak wy mozecie ustawic taktyke jak nie wiecie jakie pdania do jakiej formacji i jaki atak mentlnosc itp a widze ze czolowka nic nie zmienia obserwuje troche was i patrze sklady na lige cialge te same i ustawienia cieglate same 442 541 i nic wiecej nie robicie kiedy macie sie uczyc jak nie w tj lidze wejdziecie do wyzszej i spadek tego wam nie zycze ale takie sa realia

dymekwdz | Detail

Ale słaby mecz zagrałem, tylko 2 bramki zdobyte ...

Nico | Detail

ciesz sie puki mozesz zobaczymy rewanz na razie gratuluje

irektkocz | Detail

szkoda chetnie bym z toba zagral pozdrawiam nico

irektkocz | Detail

A widzialem ze jutro gracie chyba tez cwierćfinał w pucharze series przeciw sobie... niestety ja odpadłem z tego pucharu, bo tak to trafilibyśmy na siebie w półfinale...

Nico | Detail

no to w sobote bedzie wesolo pinczow ma ciezki mecz ale orlowi latwo nie bedzie pozdrawiam

irektkocz | Detail

A w sobote widzę kolejny mecz na szczycie Orzeł - Pińczów.

Nico | Detail

Oczywiście najlepszy byłby remis. Jak to mawiają lepiej dwóch rannych niż jeden zabity...

Nico | Detail

czyli wszyscy kibicujemy sokołowi pozdrawiam

irektkocz | Detail

Ja też licze na potknięcie Orła :D

Nico | Detail

radim nie ściemniaj tutaj nie ma trudnych meczy dla ciebie...

Nico | Detail

Dzięki.

Nico | Detail

moje gratulacje nico niezly wynik pozdrawiam

irektkocz | Detail

heh to zobacz wice lidr jaki ma sklad wiec jak wygrasz ti nie rosnij w skrzydelka

dymekwdz | Detail

No to dziś zobaczymy ile jest warta moja drużyna... Starcie z jednym z liderów.

Nico | Detail

heh no takie zycie zrobilem druzyne w 5 miesiecy i zapomniales dodac 2,5 miliarda na kącie juz znudzilo mnie dostarczac pky i przyszedl czas na wygrywanie powodzenia

dymekwdz | Detail

Wynik meczu na szczycie najlepszy z możliwych dla mnie ;) W sobotę kolejny ciekawy pojedynek.

Nico | Detail

chyba bedzie pierwsza porazka u taja heh a boruc odskoczy chyba ze moze moze cos sie uda widze ze tu taki sam lipny poziom jak u mnie kurna 3 i 4 skład gra mi w lidze az wstyd heh

dymekwdz | Detail