![]() | V. 1F POLSKA | Wins in a row | Won matches in a row |
| 1. | Dęblin | 4 | 4 |
| 2. | Pakość | 3 | 3 |
| 3. | Tarnogród | 2 | 3 |
| 4. | Sokołów małop. | 2 | 2 |
| 5. | Emanuelina | 2 | 2 |
| 6. | Wieluń | 1 | 1 |
| 7. | Wleń | 1 | 1 |
| 8. | Zadąbrowie-Wiatraczyska | 1 | 1 |
| 9. | Brulino-Piwki | 1 | 1 |
| 10. | Leśnica | 0 | 3 |
| 11. | Kowalków | 0 | 1 |
| 12. | Pieniężno | 0 | 0 |
| 13. | Mrzygłódka | 0 | 0 |
| 14. | RKS Motor Lublin | 0 | 0 |
| 15. | Lipno | 0 | 0 |
| 16. | Kowalewo pomor. | 0 | 0 |
| 17. | Bartne Łąki | 0 | 0 |
| 18. | Sędzimirowice-Kolonia | 0 | 0 |
| 19. | Brańsk | 0 | 0 |
| 20. | Malamówka | 0 | 0 |
powodzenia wszystkim nowym i starym managerom
irektkocz | Detail
juz nie dlugo nico szybko zleci a juz teraz mamy fajne zespoly takze bedzie ciekawie
irektkocz | Detail
Irek dzieki. Będę czekał na ciebie ;)
Nico | Detail
A dziś widże kolejny ciekawy mecz: Sokół - Pińczów powodzenia panowie ;) osobiście będe kibicował irkowi ;)
Nico | Detail
takie życie gratuluje
irektkocz | Detail
Dzięki za dobry mecz irek. Ładnie grałeś gdyby nie ta czerwona kartka to wynik pewnie byłby inny...
Nico | Detail
chyba się pojawiła nowa drużyna zobaczcie jak ma zawodników wyszkolenie poobcinane chyba coś za mocno ktoś pokombinował pozdrawiam uczciwych managerów
irektkocz | Detail
oks i kunow akceptujcie wyzwania na spara pozdro
dymekwdz | Detail
Gratulacje Danielli. Dobry mecz...
Nico | Detail
No moze byc ciekawy mecz... Sokół ostatnio zrobił sie mocny, ale będę walczył.
Nico | Detail
stawiam na sokoła 3-1
dymekwdz | Detail
belweder nie szkoda ci drużyny pozdrawiam
irektkocz | Detail
wiesz ja bez roznicy gram czy tu czy liga tylko jak mi nie zalezy na puchaze a komus tak to po co ustawiac na bardzo twardo i tracic zawodnikow nie bez sensu a ja lige mam slaba wiec nie musze pilnowac zeby nie grali w pucharach
dymekwdz | Detail
nico my chyba bedziemy mieli jakis mecz w pucharze to napisz mi czy bedziesz sie napinał bo nie chce tracic mlodych tak jak dzis z pinczowem ok ja jestem ugodowy a mi chodzi zeby nie grac na rzeż zawodnikow widze ze jutro mecz na szczycie heh boruc plecy
dymekwdz | Detail
Kurcze jakos przegapilem ten final... dalem odpocząć kilku zawodnikom myślałem ze to inny mecz pucharowy. Ale moje gratulacje, za wygranie turnieju.
Nico | Detail
No dziwna ta kolejka, ogolnie mało goli padło...
Nico | Detail
teraz lider jedzie do mnie zobaczymy jaki wynik będzie man nadzieje urwać punkty
irektkocz | Detail
ja mysle o budowaniu skladu na IV lige i gram maksymalnie duzo meczy zeby wytrenowac sklad ale kosztem zmeczenia kontuzji i kartek
irektkocz | Detail
No i w sumie wynik podobny jak zapierwszym razem. Ale jestem zawiedziony nie strzeliłem nawet gola...
Nico | Detail
1-0 w plecy po pierwszej polowie. Nie jest zle...
Nico | Detail
no irek 7 pkt straty do 2 miejsca to moim zdaniem jeszcze sie liczysz. Wgrasz z kazdym i jestes na 2 miejscu.
Nico | Detail
Oh mistrzu diekuje za okazje. Mówiąc to miałem na myśli że kiedyś trafimi na siebie w lidze lub pucharze. Teraz nie bede z tobą grac bo oczywistym jest że wygrasz. Już mogę ci gratulować zwycięstwa 7-0. Jesteś Wielki...
Nico | Detail
CYTUJE Mam nadzieję że kiedyś zagramy mecz i przegrasz. Wiec masz okazje przyjmij wyzwanie zobaczymy co potrafisz
dymekwdz | Detail
Kurcze koleś chyba robi sobie dobrze patrząc na swoich zawodników... Kurcze człowiek po pracy chce się chwile rozerwać, ustawić trening zaplanować mecz, spędzić miło czas... a tu przyjdzie taki idiota i myśli że jest najlepszym menadżerem świata. Mam nadzieję że kiedyś zagramy mecz i przegrasz. Pozdrawiam wszystkich normalnych...
Nico | Detail
bo tu mam kolegow i patrze jak im idzie smutno ci teraz
dymekwdz | Detail
Nie wiem co chcesz udowodnić i dlaczego ciągle komentujesz i przechwalasz sie w naszej lidze bo pewnie w swojej gadasz sam ze sobą nikt z toba biedaku nie chce rozmawiac ha ha ha
irektkocz | Detail
ja po prostu stwierdzam fakty a wy myslicie ze ja gram od x lat w todruzyne mam 2,5 sezonu wczesniej byly piechowice pzejalem i mam to co mam a wy zazdroscicie bo gram krocej niz wy heh i nie siegacie do piet wiec po co napinki ja tylko powiedzialem o waszej taktyce to ten kartofel zaczał sie napinac
dymekwdz | Detail
nico ja podobnie jak ty buduje dopiero zespól bo gram dopiero drugi sezon a z chwalipięta nie ma sensu gadać on ma swój świat i swoje myślenie Dla mnie to zabawa buduje zespół i jak wygram z kimś mocniejszym to mam satysfakcję a chwalipięta się pogubił w tej zabawie pozdrawiam wszystkich normalnych managerów
irektkocz | Detail
synku masz 15 lat bo nie wiecej i sam jestes chory a co to jest 15 meczy heh o 15:45 mialo sie po 30 i wlasnie dlatego mam taka kadre zebyna mecze ze szczeniakami bez mozliwosci w tej grze nie tracic zawodnikow tylko kupowac mlodycj i trenowac na takich druzynach jak np twoja my z wyzszej pulki mamy was w turniejach jako mieso armatnie na ustawianie taktyk i trenowanie zawodnikow a wy dostajecie orgazmu za to ze łał mialem mecz w pucharze z Fałda i zarobiłem 9 baniek heh no nie dziwne bo po 1 meczu ze mna mial bys tydzien utrzymania swojego przedszkola tyle w temacie jak masz jeszcze jakies halo to wal na priwa
dymekwdz | Detail
No i wlasnie o tym mowie.... widziales kiedys 110 zawodnikow w pierwszym zespole klubu... jutro grasz 16 meczy i taki jestes bohater... juz widze jak do kazdego ustawiasz taktyke. Wlasnie o tym mowie ze takie granie to jest bez sensu. Jak moze jeden zespol grac 16 meczy? Jak jeden zawodnik moze grac 2 mecze w jednym dniu? Te zasady tutaj sa troche chore i tworzą takich chorych graczy...
Nico | Detail
zawodnikow mam 110 i tylko okolo 10 powyzej 21 lat reszta to wiekszosc 17 lat do 19 ale nie chodzi o to np ja lige gram za kazdym razem innym skladem bo szkoda na nich zawodnikow bo 3 i 5 skladem ich wale teraz gram ostatnim he nic na to nie poradze ze mam dobrze ogarniety marketing to juz wasz problem co do taktyki tez nie mam wszystkich wytrenowanych a i tak kombinuje a daje sobie reke uciąc ze nie wiesz dokladnie nawet jak dobrze ustawic podania mentalnosc pod przeciwnika w ustawieniu 442
dymekwdz | Detail
dymekwdz - a jaka fomracją mamy grac... ja np jestem pierwszy sezon w tym klubie, dołączyłem w połowie poprzedniego i mój zespół dopiero wytrenował 2 formacje więc za bardzo nie mam możliwośći zmiany formacji... to samo z podaniami nie stac mnie na zawodnikow kotrzy maja po 8k sam trenuje zawodnikow i np podania tez mam jak doatad tylko jedne wytrenowane, wiec kazdy gra jak moze. Ja mam 30 zawodnikow a ty ilu masz? Tez moge kupic sobie milion zawodnikow rogrywac 10 milionow meczy dziennie i wymadrzac sie w V lidze... ja gram dla przyjemnosci wiem jakich mam zawodnikow a to ze gram np caly czas jednym skladem to cos dziwnego? Widziales kiedys klub pilkarski ktory kazdy mecz ligowy rogrywa innym skladem?
Nico | Detail
wszyscy macie taktyki do bani boruc mial dowod w meczu z orłem heh zawodnicy orła mieli po 5500 i mniej pkt boruc miał po 8 i wiecej i jaki wynik remis padł jak wy mozecie ustawic taktyke jak nie wiecie jakie pdania do jakiej formacji i jaki atak mentlnosc itp a widze ze czolowka nic nie zmienia obserwuje troche was i patrze sklady na lige cialge te same i ustawienia cieglate same 442 541 i nic wiecej nie robicie kiedy macie sie uczyc jak nie w tj lidze wejdziecie do wyzszej i spadek tego wam nie zycze ale takie sa realia
dymekwdz | Detail
Ale słaby mecz zagrałem, tylko 2 bramki zdobyte ...
Nico | Detail
ciesz sie puki mozesz zobaczymy rewanz na razie gratuluje
irektkocz | Detail
szkoda chetnie bym z toba zagral pozdrawiam nico
irektkocz | Detail
A widzialem ze jutro gracie chyba tez cwierćfinał w pucharze series przeciw sobie... niestety ja odpadłem z tego pucharu, bo tak to trafilibyśmy na siebie w półfinale...
Nico | Detail
no to w sobote bedzie wesolo pinczow ma ciezki mecz ale orlowi latwo nie bedzie pozdrawiam
irektkocz | Detail
A w sobote widzę kolejny mecz na szczycie Orzeł - Pińczów.
Nico | Detail
Oczywiście najlepszy byłby remis. Jak to mawiają lepiej dwóch rannych niż jeden zabity...
Nico | Detail
czyli wszyscy kibicujemy sokołowi pozdrawiam
irektkocz | Detail
Ja też licze na potknięcie Orła :D
Nico | Detail
radim nie ściemniaj tutaj nie ma trudnych meczy dla ciebie...
Nico | Detail
Dzięki.
Nico | Detail
moje gratulacje nico niezly wynik pozdrawiam
irektkocz | Detail
heh to zobacz wice lidr jaki ma sklad wiec jak wygrasz ti nie rosnij w skrzydelka
dymekwdz | Detail
No to dziś zobaczymy ile jest warta moja drużyna... Starcie z jednym z liderów.
Nico | Detail
heh no takie zycie zrobilem druzyne w 5 miesiecy i zapomniales dodac 2,5 miliarda na kącie juz znudzilo mnie dostarczac pky i przyszedl czas na wygrywanie powodzenia
dymekwdz | Detail
Wynik meczu na szczycie najlepszy z możliwych dla mnie ;) W sobotę kolejny ciekawy pojedynek.
Nico | Detail
chyba bedzie pierwsza porazka u taja heh a boruc odskoczy chyba ze moze moze cos sie uda widze ze tu taki sam lipny poziom jak u mnie kurna 3 i 4 skład gra mi w lidze az wstyd heh
dymekwdz | Detail
| Prize |
Top league is played for this real prizes!![]() |

25/06/2026 | 14:45
- Bartne Łąki - Malamówka
- Tarnogród - Wleń
- Sędzimirowice-Kolonia - Emanuelina
- Leśnica - Wieluń
- Dęblin - RKS Motor Lublin
- Lipno - Pieniężno
- Sokołów małop. - Kowalków
- Mrzygłódka - Kowalewo pomor.
- Brańsk - Zadąbrowie-Wiatraczyska
- Brulino-Piwki - Pakość

22/06/2026 | 14:45








