By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

V. 2C POLSKA

  P W D L S PTS
1. Raszynek Gostyń 0:3 Raszynek Narta 0:2 Raszynek Beppu  0:1 Raszynek Węgorzewo 2:2 Raszynek Baranicha 0:2 Raszynek  5 4 1 0 10:2 13
2. Rynołty Pogorzela 1:2 Rynołty Słomniki 0:1 Rynołty KS Piekary Śląskie 2:1 Rynołty Za Kępiną 2:0 Rynołty Goya 1:1 Rynołty  7 3 2 2 7:7 11
3. Za Kępiną Pieńsk 0:4 Za Kępiną Pogorzela 4:1 Za Kępiną Słomniki 0:3 Za Kępiną Wisla Kraków SA™ 1:2 Za Kępiną KS Piekary Śląskie 3:1 Za Kępiną  6 3 1 2 12:9 10
4. Nowy dwór maz Stęszew 1:2 Nowy dwór maz Raszynek 0:3 Nowy dwór maz Gostyń 1:0 Nowy dwór maz Narta 1:2 Nowy dwór maz  4 3 0 1 7:3 9
5. Pieńsk Goya 1:0 Pieńsk Stęszew 0:1 Pieńsk Raszynek 2:0 Pieńsk Gostyń 1:2 Pieńsk Narta 0:3 Pieńsk  5 3 0 2 6:4 9
6. Pogorzela Wisla Kraków SA™ 2:2 Pogorzela Goya 0:4 Pogorzela Stęszew 2:2 Pogorzela Raszynek 0:1 Pogorzela Gostyń 1:0 Pogorzela  5 2 2 1 9:5 8
7. Skarżysko-kam. Pajęczno 0:0 Skarżysko-kam. Nowy dwór maz 0:2 Skarżysko-kam. Pieńsk 1:2 Skarżysko-kam. Pogorzela 3:0 Skarżysko-kam. Słomniki 1:1 Skarżysko-kam.  5 2 2 1 5:5 8
8. Beppu Kruszwica 1:3 Beppu  Skarżysko-kam. 1:1 Beppu  Kaczy Dół 0:2 Beppu  Pajęczno 3:2 Beppu  Nowy dwór maz 1:0 Beppu   5 2 1 2 8:6 7
9. Kaczy Dół Pajęczno 2:2 Kaczy Dół Nowy dwór maz 1:2 Kaczy Dół Pieńsk 2:1 Kaczy Dół Pogorzela 0:1 Kaczy Dół  4 2 1 1 6:5 7
10. Goya Beppu  1:1 Goya Węgorzewo 2:2 Goya Baranicha 0:1 Goya Za Kępiną 1:1 Goya KS Piekary Śląskie 0:0 Goya  5 1 4 0 5:4 7
11. Węgorzewo Za Kępiną 0:1 Węgorzewo Kruszwica 0:2 Węgorzewo Skarżysko-kam. 3:1 Węgorzewo Kaczy Dół 1:1 Węgorzewo Pajęczno 2:1 Węgorzewo  5 2 1 2 6:6 7
12. Stęszew Narta 3:1 Stęszew Beppu  0:2 Stęszew Węgorzewo 1:1 Stęszew Baranicha 1:1 Stęszew Rynołty 0:0 Stęszew  5 1 3 1 5:5 6
13. KS Piekary Śląskie Kaczy Dół 2:1 KS Piekary Śląskie Gostyń 0:1 KS Piekary Śląskie Pajęczno 0:2 KS Piekary Śląskie Narta 2:1 KS Piekary Śląskie Nowy dwór maz 2:0 KS Piekary Śląskie  5 2 0 3 5:6 6
14. Słomniki Baranicha 2:1 Słomniki KS Piekary Śląskie 0:0 Słomniki Wisla Kraków SA™ 1:1 Słomniki Goya 1:2 Słomniki Stęszew 2:0 Słomniki  6 1 2 3 5:8 5
15. Wisla Kraków SA™ Węgorzewo 2:1 Wisla Kraków SA™ Baranicha 2:0 Wisla Kraków SA™ Rynołty 1:0 Wisla Kraków SA™ KS Piekary Śląskie 2:1 Wisla Kraków SA™ Goya 1:1 Wisla Kraków SA™  6 1 1 4 5:9 4
16. Gostyń Kaczy Dół 2:1 Gostyń Narta 1:2 Gostyń Beppu  1:0 Gostyń Węgorzewo 1:0 Gostyń  4 1 0 3 3:5 3
17. Narta Skarżysko-kam. 1:0 Narta Kaczy Dół 3:0 Narta Pajęczno 3:0 Narta Beppu  0:1 Narta  4 1 0 3 1:7 3
18. Baranicha Rynołty 2:0 Baranicha Za Kępiną 2:0 Baranicha Kruszwica 0:1 Baranicha Skarżysko-kam. 1:0 Baranicha Kaczy Dół 3:0 Baranicha  5 1 0 4 1:8 3
19. Kruszwica Nowy dwór maz 4:0 Kruszwica Pieńsk 0:4 Kruszwica Pogorzela 2:0 Kruszwica Słomniki 4:0 Kruszwica Wisla Kraków SA™ 2:1 Kruszwica  5 1 0 4 5:12 3
20. Pajęczno Raszynek 1:0 Pajęczno Gostyń 1:1 Pajęczno Nowy dwór maz 1:0 Pajęczno Pieńsk 1:0 Pajęczno  4 0 1 3 1:4 1
comments
 
1 | 

ty przegrales z braciakiem ktory zrobi glupote w meczu z toba ja gralem z baltykiem i wygralem a czemu pisze tak he bo koles sie pompuje wiec go okreslilem grzecznie

dymekwdz | Detail

Już w sumie mam 176 mln więc można będzie coś kupić

Pogodna | Detail

To już jest koniec nie ma już nic jesteśmy wolni możemy iść...

Pogodna | Detail

Damy rade Dominik. Będzie dobrze.

Pogodna | Detail

heh LEEEEEEEEEEEEEEGGGGGGIIIIIIIIIIIAAAAAAAAAAAAAA - Wisła 2:0!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pogodna | Detail

Kurde a grałem przecież rezerwami budżetowymi. Z podstawowego składu grało może ze trzech.

Pogodna | Detail

No jest tylko 3:1 Czyli jest dobrze.

Pogodna | Detail

No wracam do walki o lidera :D

Pogodna | Detail

Czy wygrasz, czy nie ja i tak dorwę Cie

Pogodna | Detail

No pewnie tak. Więc czemu wygrałem do zera grając podmęczonymi piłkarzami?

Pogodna | Detail

No wreszcie zwycięstwo do zera...

Pogodna | Detail

Oj ja wiem ale kurde przecież nie mam gorszych obrońców niż Ty (chyba) a jednak różnica w jakości jest znaczna. Życzymy powodzenia w tych rozgrywkach.

Pogodna | Detail

Tak Ty gadzie Ty coś ukrywasz. Taktykę strategię itd Normalnie mnie się to nie podoba. Mourinho supershootowy jak teściową kocham...

Pogodna | Detail

Aha no więc jest nadzieja na awans. Hehe. No może powalczymy również o coś więcej w wyższej lidze. Ty na pewno o awans, a ja jak rozgryzę grę obronną to też będzie dobrze.

Pogodna | Detail

Jak mniemam wchodzi trzy drużyny do IV ligi?? Jeśli tak to mam realne szanse na awans. Myślę, że jeszcze Konarzyny nie powiedziały ostatniego słowa ale jeśli nie urwią punkty komukolwiek z pierwszej trójki to nie będą miały żadnych szans...

Pogodna | Detail

Krzych nie powinieneś narzekać. Każda taktyka, którą byś zagrał, a która nie przyniosłaby korzystnego rezultatu byłaby zła. Widzisz jak na razie nikt nie znalazł sposobu na Dominika, nawet ja ze swoim "superteamem".

Pogodna | Detail

Kurde a ja w kolejnym meczu trace bramki... co ja bez obrony gram??

Pogodna | Detail

No i może wreszcie bym z Tobą wygrał.

Pogodna | Detail

ta tylko żeby tyle można było...

Pogodna | Detail

3-10 takie wyniki bym chciał.

Pogodna | Detail

Mecz z Niemcami zagraliśmy tak jak bym chciał abyśmy zawsze grali. Szkoda sytuacji Peszki ale cóż taki jest sport. Jeśli strzela się bramkę dającą prowadzenie w 90 minucie meczu a nie wygrywa się spotkania... to można być tylko Polakiem....

Pogodna | Detail

A właśnie, że nie. Może jakiś remisik?? Żeby było ciekawiej?

Pogodna | Detail

10 mln co trzy dni: pensje piłkarzy, wyposażenie klubu i wypłaty dla personelu.

Pogodna | Detail

To dopiero początek. Jeśli uda mi się sprzedać jeszcze Riise to dokupię kogoś na pewno. Na razie mam 30 mln tygodniowo na wydatki.

Pogodna | Detail

Nie ma sprawy. Ja nadal trzeci...

Pogodna | Detail

to teraz już wiesz. Wchodzisz w zakładkę rozegrane mecze i tam masz przy meczu ligowym "dodaj komentarz" czy jakoś tak.

Pogodna | Detail

No rozbrajające są. Ale można dodawać swoje też.

Pogodna | Detail

Tak mam wystawionego za podobną kwotę. Jak by poszedł... miałbym 12 mln tygodniowo do przodu. Kupiłem zajebistego środkowego pomocnika wczoraj. No rewelacja wręcz.

Pogodna | Detail

Sprzedałem Beckhama. hurrraaa!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pogodna | Detail

No dzięki wielkie. Postaramy się nie pomieszać Wam za dużo szyków.

Pogodna | Detail

I tu się kłania wąska kadra panie Dominiku :D

Pogodna | Detail

Po prostu zobacz oferty sponsorów. I zaloguj się na pro.supershoot.eu

Pogodna | Detail

A ile zyskujesz?? Heh znów wyprzedaż u mnie

Pogodna | Detail

Fajna sprawa Legia wygrała. Powoli krystalizuje się sytuacja w naszej tabeli. Wawrzyszew Warszawa przez jakiś czas będzie jeszcze drugi ale nie odpuszczam :D

Pogodna | Detail

Wszystkiego najlepszego

Pogodna | Detail

I to mnie cieszyłoby najbardziej. Śląsk cieniuje, Lech też. Liga zagrała dla Legii. Muszą jutro wygrać, żeby nie stracić kontaktu z czołówką. Chciałbym, żeby liga była wyrównana ale żeby grały mocne zespoły. Może po awansie Legii i Wisły coś się ruszy? Podobno mają być wzmocnienia ale...

Pogodna | Detail

Hehe bo wszystko do mnie idzie.

Pogodna | Detail

Oj tam oj tam wiesz dobrze, że w VI lidze walczyło o awans trzech menegerów, w tym tak na prawdę liczyliśmy się tylko my. Tu jest lepiej.

Pogodna | Detail

Ej nie bądź egoistą. Pierwsze miejsce w lidze jest Twoje ale w rankingu strzelców ma być moje i basta. Messi to se może strzelać w PESie. Co do meczyku z Konarzynami to uważam, że będzie ciekawie. Nareszcie kawałek emocji w tej monotonnej grze.

Pogodna | Detail

A mój Radzymiński Cię goni w strzelcach ligowych :D Jeszcze pięć bramek i znów liderem.

Pogodna | Detail

Stał się cud... Legia w Lidze Europejskiej... Coś mi się zdaje, że namieszamy....

Pogodna | Detail

Jedna bramka do celu mój drogi przyjacielu.

Pogodna | Detail

1:0 z FKM New Krakow ?? Ja z nimi przegrałem dzisiaj 0-3... A kolejny puchar 2:7 i pozamiatane.

Pogodna | Detail

Masz rację. Nawet ze Śląskiem chciałem, żeby przegrali ale chociaż nie do zera. No i myk brameczka Daniel Ljuboja :D

Pogodna | Detail

Nastąpił upadek Wisły......... Teraz pora na Legię i Śląsk. Będzie to smutny tydzień.

Pogodna | Detail

Dominik Ty się nie podlizuj. Bo obudzisz się pewniej niedzieli i znów nie będzie światła o 15.

Pogodna | Detail

Krzych powiem Ci tyle, że wkurzyło mnie to, iż w zeszłym fatalnym sezonie Legia skończyła tak.... .dobrze. Połowę składu należałoby wywalić... Tyle, że niestety Legia trafia na za dobrych trenerów, którzy z tej bandy patałachów potrafią wykrzesać odrobinę umiejętności. Dopóki w Legii będzie Jóźwiak i Miklas to musimy się pożegnać z sukcesami. A o czwartku wolę nie myśleć. Znów Miklas powie, że mamy bardzo silną drużynę, bo do przerwy przegrywaliśmy tylko 0:3...

Pogodna | Detail

Mój kolejny przeciwnik w PL CUP - FKM New Krakow pojedzie mnie nawet rezerwami :(

Pogodna | Detail

A ja strzeliłem po raz pierwszy w tej grze 9 bramek :D Jeeeeeeeeeeeeeeee Co do Legii to się nie obrażam zagrali słabo, Skorża odwalił numer z Kucharczykiem, zmiana w 30 minucie... To na pewno podbudowało Michała przed meczem ze Spartakiem... Śląsk zagrał bardzo ładnie, a przede wszystkim mądrze. Co z tego, że grała Legia, jak Śląsk strzelił dwie bramki. Granie u siebie długimi piłkami na napastnika... Wstyd.......

Pogodna | Detail

I drugi mecz do przodu. A Legia wpierdol...........

Pogodna | Detail