By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

V. 2D POLSKA

  P W D L S PTS
1. Węgrów chl cup Niwa 2:1 Węgrów Węgrów 2:1 Łobez Barcin 1:1 Węgrów Węgrów 2:0 Zagumnienki Ruskie Wymokłe 1:4 Węgrów  10 6 2 2 19:9 20
2. Dobre miasto chl cup Barcin 1:2 Dobre miasto Dobre miasto 1:0 Zagumnienki Ruskie Wymokłe 2:2 Dobre miasto Dobre miasto 4:0 Lwówek śląski Wandzin 3:0 Dobre miasto  10 6 2 2 17:10 20
3. Wandzin chl cup Wandzin 2:1 Długie Zagrody 1:1 Wandzin Wandzin 2:0 Resko KTM Marki (L)  0:0 Wandzin Wandzin 3:0 Dobre miasto  10 5 4 1 13:5 19
4. Wierzbno chl cup Durlatki 1:1 Wierzbno Wierzbno 2:2 Długie Pustkowie 0:2 Wierzbno Wierzbno 3:0 Zagrody WKS Węgrzce 0:0 Wierzbno  10 4 6 0 14:4 18
5. Zagrody chl cup Lwówek śląski 0:1 Zagrody Zagrody 1:1 Wandzin Długie 0:4 Zagrody Wierzbno 3:0 Zagrody Zagrody 3:1 Resko  10 5 2 3 15:12 17
6. Zagumnienki Ruskie chl cup Zagumnienki Ruskie 2:1 KTM Marki (L)  Dobre miasto 1:0 Zagumnienki Ruskie Zagumnienki Ruskie 2:0 Bisztynek Węgrów 2:0 Zagumnienki Ruskie Zagumnienki Ruskie 0:1 Pyskowice  10 5 2 3 11:7 17
7. Niwa Niwa 2:1 Węgrów Pyskowice 0:2 Niwa Niwa 1:1 Królewska Wola Durlatki 1:1 Niwa Niwa 3:0 Pustkowie  10 4 5 1 12:6 17
8. Barcin Barcin 1:2 Dobre miasto Bisztynek 0:1 Barcin Barcin 1:1 Węgrów Pyskowice 1:2 Barcin Barcin 1:2 Królewska Wola  10 4 3 3 10:9 15
9. Długie Wandzin 2:1 Długie Wierzbno 2:2 Długie Długie 0:4 Zagrody Resko 1:2 Długie Długie 2:0 KTM Marki (L)   10 4 2 4 13:15 14
10. Królewska Wola Pustkowie 1:1 Królewska Wola Królewska Wola 1:0 WKS Węgrzce Niwa 1:1 Królewska Wola Królewska Wola 1:3 Łobez Barcin 1:2 Królewska Wola  10 3 5 2 9:9 14
11. Łobez Łobez 0:2 Bisztynek Węgrów 2:1 Łobez Łobez 2:1 Pyskowice Królewska Wola 1:3 Łobez Łobez 1:2 Durlatki  10 3 4 3 13:12 13
12. Bisztynek Łobez 0:2 Bisztynek Bisztynek 0:1 Barcin Zagumnienki Ruskie 2:0 Bisztynek Bisztynek 0:1 Wymokłe Lwówek śląski 1:0 Bisztynek  10 4 0 6 10:10 12
13. Lwówek śląski Lwówek śląski 0:1 Zagrody Resko 0:3 Lwówek śląski Lwówek śląski 0:4 KTM Marki (L)  Dobre miasto 4:0 Lwówek śląski Lwówek śląski 1:0 Bisztynek  10 4 0 6 9:16 12
14. Wymokłe Wymokłe 2:1 Resko KTM Marki (L)  1:0 Wymokłe Wymokłe 2:2 Dobre miasto Bisztynek 0:1 Wymokłe Wymokłe 1:4 Węgrów  10 3 3 4 10:13 12
15. KTM Marki (L) Zagumnienki Ruskie 2:1 KTM Marki (L)  KTM Marki (L)  1:0 Wymokłe Lwówek śląski 0:4 KTM Marki (L)  KTM Marki (L)  0:0 Wandzin Długie 2:0 KTM Marki (L)   10 3 2 5 14:12 11
16. Durlatki Durlatki 1:1 Wierzbno Durlatki 1:2 Pustkowie WKS Węgrzce 0:0 Durlatki Durlatki 1:1 Niwa Łobez 1:2 Durlatki  10 2 5 3 9:11 11
17. WKS Węgrzce WKS Węgrzce 3:1 Pyskowice Królewska Wola 1:0 WKS Węgrzce WKS Węgrzce 0:0 Durlatki Pustkowie 1:1 WKS Węgrzce WKS Węgrzce 0:0 Wierzbno  10 2 5 3 7:7 11
18. Pyskowice WKS Węgrzce 3:1 Pyskowice Pyskowice 0:2 Niwa Łobez 2:1 Pyskowice Pyskowice 1:2 Barcin Zagumnienki Ruskie 0:1 Pyskowice  10 3 1 6 7:13 10
19. Pustkowie Pustkowie 1:1 Królewska Wola Durlatki 1:2 Pustkowie Pustkowie 0:2 Wierzbno Pustkowie 1:1 WKS Węgrzce Niwa 3:0 Pustkowie  10 1 3 6 9:20 6
20. Resko Wymokłe 2:1 Resko Resko 0:3 Lwówek śląski Wandzin 2:0 Resko Resko 1:2 Długie Zagrody 3:1 Resko  10 1 0 9 7:28 3
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 

Witam, mam do sprzedania młody talent, Kley Sevastian, pomocnik 20 lat,skuteczność, obrona, posiadanie piłki, kreowanie gry i krótkie podania powyżej 890. Dodatkowy atrybut nieprzewidywalny. Sprzedam za 30mln. Potrzebuję pieniędzy ponieważ mam długi. Chętnych którzy są zainteresowani innymi piłkarzami proszę o kontakt.

Milan90 | Detail

będą emocje ;)

lloyd22 | Detail

Cześć :) Życzę wszystkim dobrej zabawy i mnóstwa emocji aż do ostatniej kolejki :) PZDR

Bebzol82 | Detail

witam organizuję turniej 16 drużyn na wymianę jak co to pisać priv.

tom131 | Detail

witam takze :)

artur86 | Detail

Witam wszystkich ! :)

lloyd22 | Detail

gratuluje pierwszym trzem zespolom awansu , nalezalo sie wam. pozdro :)

artur86 | Detail

Dziekuje:) wkoncu koniec ligi : )))

Mentor | Detail

Teraz ostatni i zarazem najciezszy mecz z Mogielanka.. :D

Mentor | Detail

pogoni i odrze by musiala sie podwinac noga a zostaly im najslapsi rywale wiec i tak mam dobre miejsce a tobie jeszcze raz gratuluje :)

artur86 | Detail

jeszcze wszystko możliwe ... może może :)

artur86 | Detail

mam małą nadzieje i dzieki :)

artur86 | Detail

gratulacje darius :)

artur86 | Detail

nie mam słów :)

artur86 | Detail

zaryzykowalem i ustawilem zle ustawienie druzyny i pech :)

artur86 | Detail

no i koniec marzen o awansie :(

artur86 | Detail

Uff, wkońcu mam internet, dobrze że go właczyli, przed ciezkim meczem z Russocice , ciezko bedzie : <

Mentor | Detail

teraz co kolejka to u gory tabeli wszystko sie przewraca :)

artur86 | Detail

Nie spodziewalem sie takiej zmiany w gorze tabeli :o

Mentor | Detail

dzisiaj badzo cenne 3pkt gratuluje reszcie :)

artur86 | Detail

kurde prawie sie udalo wygrac ale pod koniec strzelili, ale jest dobrze :):) gratuluje reszcie wygranych

artur86 | Detail

naprawde miales nerwowo :)ja tez wygrana. juz niedlugo zaczne grac mecze o awans. moze sie uda :)

artur86 | Detail

cala czolowka ladne wygrane . gratulacje :)

artur86 | Detail

i nastepna kolejka rozpoczeta :)

artur86 | Detail

dzieki darius za wiare we mnie ale z moim szczesciem to i tak nie awansuje :)

artur86 | Detail

gratuluje stołczynowi wygranej

artur86 | Detail

Własnie nowy nabytek trafil 3 bramki :)

Mentor | Detail

Jak widac , kazdy ma szanse na awans, ciekaw jestem kto go bedzie mial : )

Mentor | Detail

Uffff... po cieżkim meczu z Mogielanka, wymeczone zwyciestwo , 1 od 10 spotkan!!

Mentor | Detail

mam słaby zespół.. zawodnicy sa tacy jakich powolujesz z kadry B xdd w lidze jest 8 czy 9 menagerów wiec bedzie tez latwo.. ;)) a po za tym III liga Macedońska zaczyna swój pierwszy sezon wiec fajnie jest być pierwszym.. xd a no i jestem już na 2 miejscu w tabeli a tylko 2 przechodzą.. ^^

BizzyD | Detail

zapomniałem.. jak sie opuszcza zespół to jego doświadczenie spada..

BizzyD | Detail

Darius już Ci wszystko tłumacze.. ;) ktoś wgryzł mi sie na konto i zrobił takie coś zgłosiłem to.. ;/ zmienilem hasło.. a teraz do doświadczenia.. w tej nowej wersji przez przypadek nacisnąłem żeby rozbudował konstrukcje stadionu za 99mln.. no i miałem -92mln.. nie było szans zebym z tego wyszedł.. teraz gram w III.F Macedonia zaczynam totalnie od zera... czlowiek uczy sie na bledach.. życze powodzenia wszystkim w dalszych rozgrywkach... fajnie się z wami gralo.. ;)

BizzyD | Detail

naprawde coraz ciekawiej sie robi :)

artur86 | Detail

Troche dziwna systuacja : / a co do robieniu treningów , wystarczy ze ustawisz z poprzedniego dnia i nie trzeba kazdemu zawodnikowi po kolei :)

Mentor | Detail

E tam dla mnie ta nowa wersja to lipa, jedyny + to ze treningów nie trzeba ustawiac :P

Mentor | Detail

ta nowa wersja jak dla mnie jet fajna :)

artur86 | Detail

Mógłby ten sezon sie juz skonczyc.. :P

Mentor | Detail

wyrownana i ostra walka w czolowce.miedzy 6 a 2 miejscem tylko 3 punkty roznicy wiec do samego konca bedzie ciekawie :)

artur86 | Detail

widze ze w kazdej kolejce jakas niespodzianka :)

artur86 | Detail

u mnie tez ladna wygrana. oczywiscie gratulacje dla Stołczyna

artur86 | Detail

Dzieki!! :) nie wierzyłem ze zdołam urwać chociaz 1 punkt Pogoni, jednak sie udało ;)) Nastepny mecz bedzie także cieżki :) brawo Mogielanka , 7:1 piękny wynik :))

Mentor | Detail

widze ze moze byc kolejna niespodzianka

artur86 | Detail

W meczu z Pogonią wszystko się może zdarzyć , nie ciesz się za szybciutko :)

Mentor | Detail

Nie no, Pogoń mnie zadziwiła... 5:3 z Mogielanką, nic tylko pogratulować.

Mentor | Detail

no i pogon dalo czadu

artur86 | Detail

zycze jak najlepiej darius :) wygrasz

artur86 | Detail

ale baty odry nad pogonią

artur86 | Detail

ja sie kurcze meczylem ale tez wygralem

artur86 | Detail

ja licze ze w 6 bede :)

artur86 | Detail

Ja tu bede ciezkie boje staczal o 3 miejsce, i wyjscie z ligi! :)

Mentor | Detail