By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)
5/1/2026 2/1/2026 11/1/2025 8/1/2025

V. 2E POLSKA

  P W D L S PTS
1. Wielebnów chl cup salamond 38 23 7 8 59:26 76
2. Głogów małopol. chl cup Goplay 38 21 10 7 52:33 73
3. Radzymin chl cup zielony12 38 21 7 10 63:40 70
4. Magdasz chl cup panabohatu 38 17 10 11 46:35 61
5. Gąsiorowo chl cup Ondrys02 38 16 12 10 46:40 60
6. Białki Dolne chl cup Łukasz i Wojtek 38 17 8 13 48:34 59
7. Budy Kiffszau 38 17 6 15 45:41 57
8. Fedany nazwa1998 38 16 9 13 47:36 57
9. Knurów matiw18 38 15 11 12 35:38 56
10. Tczew zay123$@gmail.com 38 16 7 15 48:41 55
11. Kołobrzeg prusa 38 13 14 11 41:38 53
12. Olkusz Pawciolll 38 13 11 14 37:47 50
13. Więcbork afry123 38 12 9 17 43:51 45
14. Choroszcz edin-93@windowslive.com 38 11 12 15 29:34 45
15. Laski-Dąbrowa Hrebelius 38 12 7 19 33:46 43
16. Nowa Sól Cookie95 38 11 10 17 34:43 43
17. Holumnica donganajah 38 10 11 17 34:47 41
18. Wymysłów chupa555 38 9 10 19 36:61 37
19. Morgi Wiktor_28228 38 9 9 20 33:49 36
20. Człopa zakrzes114 38 5 12 21 35:64 27
comments
 
1 | 

Wielkie dzięki wszystkim za grę było miło i przyjemnie ale czas się rozstać tak to bywa takie są zasady tej gry. Na awans zasłużyły 4 drużyny ale awans otrzymały trzy mówię tu o KKS Karpatach Krosno (tylko z nimi przegrałem w lidze jeden jedyny mecz)ale jak tak będą grać jak w tym sezonie to awans pewny. Życzę wszystkim udanego nowego sezonu i dobrych wyników, zaciętej walki do końca, udanych transferów i oczywiście awansu do IV ligi. Mam nadzieję za nasza trójka która awansowała tj. Tomaszów, LZS Zjednoczeni Lipinki i Opaleniska będziemy walczyć o awans do III ligi na pewno będzie ciężko ale łatwo skóry nie sprzedamy. Pozdrawiam dursa

dursa | Detail

Rufusek graty za awans tak trzymaj a na pewno zagramy razem w lidze derby hehe Powodzenia Pozdrawiam :)!!!

Leszek23 | Detail

wojtsmnich brawo za udany występ i zwycięstwo jako jedyny wygrałeś ze mną w lidze. To mam nadzieję pierwsza i ostatnia moja przegrana w tych rozgrywkach ligowych. Powodzenia jeszcze masz szanse jeśli chodzi o awans musisz zdobywać dużo goli moja rada postaw na grę ofensywną.

dursa | Detail

Karpaty i Tomaszów na razie prowadzą w swoich meczach 1:0 ale poczekajmy do końca meczów.

dursa | Detail

Dzisiaj przed nami dwa decydujące mecze o układzie tabeli i drużyn awansujących do IV ligi tj. KKS Karpaty Krosno - Opaleniska i Tomaszów - LZS Zjednoczeni Lipinki. Pewny awans maja drużyny z Opaleniska i LZS Zjednoczeni Lipinki natomiast KKS Karpaty Krosno i Tomaszów jeszcze nie. Jeśli wygrają Opaleniska i LZS Zjednoczeni Lipinki to wszystko będzie zależało od bilansu bramkowego na razie jest to różnica czterech bramek na korzyść drużyny Tomaszów w przypadku remisu też bilans bramkowy będzie się liczył. Szansę na wygraną gospodarze meczów zawsze maja większą 60% dla Karpat Krosno i 40% dla drużyny Opaleniska natomiast w meczu Tomaszów 40% a LZS Lipinki 60%. Na pewno będą to ciekawe i zacięte spotkania żadna z drużyn nie odpuści kto kogo przechytrzy to się okaże. Szkoda ze nie wchodzą do wyższej ligi bo te 4 drużyny zasłużyły na awans ale może awansować tylko 3 niech wygrają lepsi.

dursa | Detail

Walka o awans jest zauważalna ale i walka o utrzymanie w lidze tam też jest walka. Walczy Zabrze, Kałuszyn, Nowe miasteczko i Radzanów. Ale i Nidzica i Bobrowniki też muszą uważać bo ich sytuacja też jest niepewna.

dursa | Detail

Moim zdaniem tak będzie wyglądał układ tabeli na zakończenie rozgrywek i awansują te drużyny: 1.LZS Zjednoczeni Lipinki 2.Opaleniska 3.KKS Karpaty Krosno

dursa | Detail

M.United Olsztyn

dursa | Detail

Rufusiku hehe zawsze trzepałeś cztery litery diabołkowi i tradycji stało się zadość a szkoda bo mycka na głowę by się przydała:)

BORUTAZGIERZ | Detail

o widze ze ktos spienił rufusa he niedlugo final zobaczymy czy czegos sie nauczylem ale bedzie ciezko pozdro

dymekwdz | Detail

To dwa najciekawsze spotkania 8 kolejki V.2E ligi Czy zmieni się lider? wszystko jest możliwe KKS Karpaty Krosno - LZS Zjednoczeni Lipinki Opaleniska - Legionowo

dursa | Detail

W Lipinkach stadion chyba nie taki najgorszy jak są tacy menadżerowie jak Ty to Lipinki górą. A co do gry w piłkę nożną to jak tylko mam czas i chęci lubię pokopać w piłkę. Dzięki za zaproszenie może kiedyś skorzystam. Pozdrawiam

dursa | Detail

Dzięki rufus za zacięty mecz wynik 1:1 sprawiedliwy. Pozdrawiam

dursa | Detail

Pozdro rufus widzę że nawiązują walkę no proszę:)!!! Powodzenia:)!!!

Leszek23 | Detail

no rufus i tak trzymaj i wygrywaj Powodzenia :) Pozdrawiam:)!!!

Leszek23 | Detail

Gratulacje rufus Powodzenia!!!

Leszek23 | Detail