By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

V. 2F POLSKA

Wins in a row Won matches in a row
1. Września 4 6
2. Gacerówka 3 3
3. Zbój chl cup 3 3
4. Urodówka 2 2
5. Sławków 1 3
6. Poniec 1 2
7. w.Poznań wc cup 1 1
8. NK Trakošćan United ™ chl cup 0 5
9. Huta Rozalia wc cup 0 2
10. Sanok chl cup 0 2
11. Stare Nakonowo 0 1
12. Wschowa 0 1
13. Morąg wc cup 0 1
14. Miejska górka 0 0
15. Vejer de la Frontera 0 0
16. Rakoniewice 0 0
17. Janowiec 0 0
18. Radomicko 0 0
19. Czerniejewo 0 0
20. KSG Ruda Śląska 0 0
comments
 
1 | 2 | 3 | 

Komentarz(GKS Wawel Ruda Śląska)
GKS Wawel Ruda Śląska: brawo

Julek 1234 | Detail

Komentarz(GKS Wawel Ruda Śląska)
Julek 1234 hodnotí: Brawo lider dość łatwo pokonany

Julek 1234 | Detail

Komentarz(GKS Wawel Ruda Śląska)
GKS Wawel Ruda Śląska: brawo

Julek 1234 | Detail

Komentář(Górnik Zabrze)
Górnik Zabrze: Na základě předvedeného výkonu oběma týmy, systém přidělil odpovídající body.

diana2018 | Detail

Komentář(Górnik Zabrze)
diana2018: Na základě předvedeného výkonu oběma týmy, systém přidělil odpovídající body.

diana2018 | Detail

Komentář(Górnik Zabrze)
Górnik Zabrze: Na základě předvedeného výkonu oběma týmy, systém přidělil odpovídající body.

diana2018 | Detail

Komentář(Górnik Zabrze)
Górnik Zabrze: Na základě předvedeného výkonu oběma týmy, systém přidělil odpovídající body.

diana2018 | Detail

Komentář(Górnik Zabrze)
Górnik Zabrze: Na základě předvedeného výkonu oběma týmy, systém přidělil odpovídající body.

diana2018 | Detail

Komentář(Górnik Zabrze)
diana2018 nám poskytol komentár k poslednému kolu: Na základě předvedeného výkonu oběma týmy, systém přidělil odpovídající body.

diana2018 | Detail

Komentář(Górnik Zabrze)
Górnik Zabrze zhrnutie posledného kola: Na základě předvedeného výkonu oběma týmy, systém přidělil odpovídající body.

diana2018 | Detail

Komentář(Górnik Zabrze)
Górnik Zabrze: Na základě předvedeného výkonu oběma týmy, systém přidělil odpovídající body.

diana2018 | Detail

Czekam z niecierpliwością na mecz z KS Górnik Zabrze. :)Kto wygra ten wygra lige.

arco9 | Detail

vymenim pozvanku na hocjaky turnaj.kto bude mat zaujem,kontaktujte ma cez postu.

karhy | Detail

witam organizuję turniej 16 drużyn na wymianę jak co to pisać priv.

tom131 | Detail

ja chcę awansować do 3 ligi

scott14222 | Detail

Nie tylko mam leprzy atak a tak pozatym to dzisiaj gram mecz z gks gliwice i magę sięspodziewac porażki

scott14222 | Detail

to nic bo ja mam najwięcej strzelonych

scott14222 | Detail

to jest ten sposób że mam 900 doswiadczenia

scott14222 | Detail

wygrywam

scott14222 | Detail

najsilniejszym składem

scott14222 | Detail

zespoły nie takie silne myslałem że będzie gorzej chyba my wyjdziemy z grupy

scott14222 | Detail

jak traktujesz tem puchar

scott14222 | Detail

a chodziłeś na żużel na KMO bo ja nawet byłem na ich meczu z grudziądzem w grudziądzu

scott14222 | Detail

no a byłes na meczu calisi i centry w 4 lidze

scott14222 | Detail

a ty chodzisz na ostrawie czy na centre?

scott14222 | Detail

a ty chodzisz na ostrawie czy na centre?

scott14222 | Detail

a ty chodzisz na ostrawie czy na centre?

scott14222 | Detail

ale ja nie chodze na mecze okręgówki tylko na Calisie do 3 ligi

scott14222 | Detail

szkoda że centra spadła z 4 ligi

scott14222 | Detail

wiesz ja tam nic do ostrowa nie mam tylko mam do Nowych Skalmierzyc bo sie z Calisią zaczynają ale gdybys widział kibiców warty sieradz to jak by przyjechali do skalmierzyc to by wszyscy uciekali ze stadionu

scott14222 | Detail

nie przesadzasz z ceną

scott14222 | Detail

masz na sprzedaż napastnika?

scott14222 | Detail

widze że w pucharze chyba awansujemy do następnej rundy

scott14222 | Detail

ja też wystawie 2 skład na tem mecz

scott14222 | Detail

na mecz ze mną wystawiasz najlepszy skład?

scott14222 | Detail

przydał by mi sie boczny pomocnik

scott14222 | Detail

ale jak ja z tobą gram to ty tez musisz z nim grac

scott14222 | Detail

a nie grasz z nim w pucharach

scott14222 | Detail

ale grałem 6 podstawowymi zawodnikami

scott14222 | Detail

ale za to w 4 lidze sobie pogadamy na forum z cichym i innymi

scott14222 | Detail

bo tamci to są chyba komputery zabacz że czym dłużej grają tym mają większ zmęczenie a po zatym nic nie piszą

scott14222 | Detail

ale teraz będe sciągał zawodników na obronę

scott14222 | Detail

na obronie mam samych 30latków

scott14222 | Detail

kraszowski marcin

scott14222 | Detail

hit tej kolejki to mecz Żary-Wadowice

scott14222 | Detail

jak tam przygotowania do meczu pucharowego pomiędzy nami bo ja mam już taki skład który na 99 procent poradził by sobie w 4 a nawet 3 lidze

scott14222 | Detail

ale w ostatniej kolejce miałem trudniejszego rywala powiem ci ze nie moge sie doczekac 4ligi i meczu z lechią

scott14222 | Detail

ale kowalewo go wygra spokojnie

scott14222 | Detail

5 grudnia gramy ze sobą chyba i wtedy zobaczymy kto jest lepszy

scott14222 | Detail

jeżeli ty mówisz że mecz z mrągowem był cięzki to co ja mam powiedziec w poniedziałek

scott14222 | Detail