By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

VIII.1A Česko

  P W D L S PTS
1. Notor Star Štoky chl cup FK Victoria Šakvice 2:1 Notor Star Štoky Notor Star Štoky 2:0 FK Čelákovice FC Bukovice Jeseník 1:1 Notor Star Štoky Notor Star Štoky 3:0 Nýřany  Bořetín  0:1 Notor Star Štoky  10 7 2 1 17:7 23
2. Dlhé nad Cirochou chl cup Dlhé nad Cirochou 1:1 Neděliště  Bačkov  0:2 Dlhé nad Cirochou Dlhé nad Cirochou 3:1 FK Slavoj Liboc Krasavci Hluboká A 1:2 Dlhé nad Cirochou Dlhé nad Cirochou 2:0 FC Banik Hodonin  10 6 3 1 17:10 21
3. Nýřany  chl cup Nýřany  2:1 FC Banik Hodonin Hrušky  0:3 Nýřany  Nýřany  2:0 Ratíškovice  Notor Star Štoky 3:0 Nýřany  Nýřany  2:1 Buštěhrad   10 6 1 3 15:11 19
4. Bořetín  chl cup Bořetín  1:1 Krasavci Hluboká A FC Banik Hodonin 1:2 Bořetín  Bořetín  4:0 Hrušky  Ratíškovice  0:1 Bořetín  Bořetín  0:1 Notor Star Štoky  10 5 3 2 13:8 18
5. FK Victoria Šakvice chl cup FK Victoria Šakvice 2:1 Notor Star Štoky Buštěhrad  0:3 FK Victoria Šakvice FK Victoria Šakvice 0:1 Buš  Nasavrky  1:2 FK Victoria Šakvice FK Victoria Šakvice 1:0 Pochvalov   10 5 2 3 15:10 17
6. Humpolec chl cup Humpolec 2:1 Bačkov  FK Slavoj Liboc 0:0 Humpolec Humpolec 1:1 Krasavci Hluboká A FC Banik Hodonin 0:1 Humpolec Humpolec 1:0 Hrušky   10 4 5 1 12:10 17
7. Buštěhrad Nasavrky  1:3 Buštěhrad  Buštěhrad  0:3 FK Victoria Šakvice FK Čelákovice 1:2 Buštěhrad  Buštěhrad  3:1 FC Bukovice Jeseník Nýřany  2:1 Buštěhrad   10 5 1 4 15:13 16
8. Krasavci Hluboká A Bořetín  1:1 Krasavci Hluboká A Krasavci Hluboká A 1:1 Horní Jiřetín  Humpolec 1:1 Krasavci Hluboká A Krasavci Hluboká A 1:2 Dlhé nad Cirochou Neděliště  1:2 Krasavci Hluboká A  10 4 4 2 12:10 16
9. Ratíškovice FK Čelákovice 1:1 Ratíškovice  Ratíškovice  2:1 FC Bukovice Jeseník Nýřany  2:0 Ratíškovice  Ratíškovice  0:1 Bořetín  Horní Jiřetín  3:0 Ratíškovice   10 4 2 4 13:15 14
10. Neděliště Dlhé nad Cirochou 1:1 Neděliště  Pochvalov  2:1 Neděliště  Neděliště  2:0 Bačkov  FK Slavoj Liboc 1:2 Neděliště  Neděliště  1:2 Krasavci Hluboká A  10 4 1 5 14:13 13
11. Horní Jiřetín Horní Jiřetín  1:1 FK Slavoj Liboc Krasavci Hluboká A 1:1 Horní Jiřetín  Horní Jiřetín  0:0 FC Banik Hodonin Hrušky  3:2 Horní Jiřetín  Horní Jiřetín  3:0 Ratíškovice   10 3 4 3 12:10 13
12. FK Čelákovice FK Čelákovice 1:1 Ratíškovice  Notor Star Štoky 2:0 FK Čelákovice FK Čelákovice 1:2 Buštěhrad  Buš  1:1 FK Čelákovice FK Čelákovice 3:0 Nasavrky   10 3 3 4 14:14 12
13. FK Slavoj Liboc Horní Jiřetín  1:1 FK Slavoj Liboc FK Slavoj Liboc 0:0 Humpolec Dlhé nad Cirochou 3:1 FK Slavoj Liboc FK Slavoj Liboc 1:2 Neděliště  Bačkov  1:0 FK Slavoj Liboc  10 3 3 4 12:12 12
14. Buš Buš  1:0 Pochvalov  Buš  2:2 Nasavrky  FK Victoria Šakvice 0:1 Buš  Buš  1:1 FK Čelákovice FC Bukovice Jeseník 3:1 Buš   10 3 3 4 10:11 12
15. Pochvalov Buš  1:0 Pochvalov  Pochvalov  2:1 Neděliště  Nasavrky  0:2 Pochvalov  Pochvalov  3:0 Bačkov  FK Victoria Šakvice 1:0 Pochvalov   10 3 2 5 13:15 11
16. Nasavrky Nasavrky  1:3 Buštěhrad  Buš  2:2 Nasavrky  Nasavrky  0:2 Pochvalov  Nasavrky  1:2 FK Victoria Šakvice FK Čelákovice 3:0 Nasavrky   10 3 2 5 12:15 11
17. FC Bukovice Jeseník FC Bukovice Jeseník 0:1 Hrušky  Ratíškovice  2:1 FC Bukovice Jeseník FC Bukovice Jeseník 1:1 Notor Star Štoky Buštěhrad  3:1 FC Bukovice Jeseník FC Bukovice Jeseník 3:1 Buš   10 2 4 4 12:15 10
18. Hrušky FC Bukovice Jeseník 0:1 Hrušky  Hrušky  0:3 Nýřany  Bořetín  4:0 Hrušky  Hrušky  3:2 Horní Jiřetín  Humpolec 1:0 Hrušky   10 2 2 6 7:19 8
19. Bačkov Humpolec 2:1 Bačkov  Bačkov  0:2 Dlhé nad Cirochou Neděliště  2:0 Bačkov  Pochvalov  3:0 Bačkov  Bačkov  1:0 FK Slavoj Liboc  10 2 1 7 7:17 7
20. FC Banik Hodonin Nýřany  2:1 FC Banik Hodonin FC Banik Hodonin 1:2 Bořetín  Horní Jiřetín  0:0 FC Banik Hodonin FC Banik Hodonin 0:1 Humpolec Dlhé nad Cirochou 2:0 FC Banik Hodonin  10 1 2 7 9:16 5
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 

Gothi to si děláš prdel? Oni ti to seberou za aktivitu? Tak to už nemá obdoby. Jinak velká gratulace postupujícím, vypadá to,že v této lize ještě nějaký pátek pobudu.

kalybos | Detail

jinak - aby jste byli v obraze - adminům se nelíbila moje aktivita - byl jsem pátý nejvíce přispívající Komentátor a sebrali mi to... Takže dalěí zprávy nebudou ... ;o((

JanGothig | Detail

Takže se ofiko loučím s postupujícími - Gratuluji Vám a pevně věřím, že se ještě potkáme...

JanGothig | Detail

extra pro GOOLMANA.nevým co ti napsat?tak ti jen píši jen tak.jojo když bude příští ročník bez jednoho GÉČKA!!doufám že na nás nezapomeneš!"vše nej ti přeje viktorián JINDŘICH Bauer"a taky Gothi.

bauerjindrich | Detail

G.B.G.

bauerjindrich | Detail

GALON MEGAGALONŮ!!!!!!!!!!!!Hele toto už nepiš pokud nechceš přijít o svůj tým!Toto se mi jednou vymstilo!a mněl jsem co dělat!Já už mám taktiku danou už od pondělka a mněnit ji nebudu.já hraji furt na výtězstvý!!!!! ale tobě Goolmane přeji hodně štěstí v 7 lize. snad se tam někdy s Gothim také někdy číhnem! G.B.G.

bauerjindrich | Detail

tak bohužel Viktorka nedokázala Břéťu pozastavit - škoda - měl jsem takto hrát již dříve a ne posledních sedm zápasů... Goolmanne GRATULUJU k postupu !!!!

JanGothig | Detail

Vypadá to ještě dost nadějně, ale to by musel lukas 2704 nebo fík2 doma klopýtnout, ale hrají proti Hlohovicím resp. Řepči a proto to moc na postup nevidím... jak jsem říkal, mrzí mě sobotní zápas, který neskončil remízou...

Lukyn1992 | Detail

gratulace do Světí za postup

Břeťa | Detail

pro mě taky dobry 3 body doma teď ještě porazit slavoj!

Břeťa | Detail

Bude to sice těžké, ale ještě nějaká teoretická šance na postup je.. jen škoda, že včera nebyla mezi mnou a fíkem2 remíza..

Lukyn1992 | Detail

já to dokázal !!!! Proč jsem takto nejrál alespoň od poloviny sezony ???

JanGothig | Detail

Každý z prvních 5-ti příček má ještě šanci postoupit, dneska jak řekl fík2, hrajeme zápas roku. Proto každému přeji hodně štěstí do zbylých třech zápasů a nechť postoupí ten nejlepší :)

Lukyn1992 | Detail

vždyď hraji poslední mač právě s goolmanem.

bauerjindrich | Detail

co k tomu více říci?...snad jen toto "příští sezonku zvládneme"sice je možné a realné že G postoupí ,hmm.goolmane! držím palce.

bauerjindrich | Detail

přesně jak píšeš Jindro - toto kolo je o tom, že si to mei sebou rozdají Sokolíci s Bukovany o postup.. a Břéťa s Notory o poháry ....

JanGothig | Detail

už se velice těším na čtvrtek! já sám jsem zvědav jak tato loterie mezi postupujícíma a o poháry hrajícíma manažerama a tým"ama"dopadne.ve hře je 9.bodíků tak no prostě kdo se jich chopí tak možná! dokáže to co chtěl,ale bude to proklatě těžké!!!"už aby začla nová sezonka"kamarádi.

bauerjindrich | Detail

zajimavy od 1.do 5.mista a od 6. do 10.mista

Břeťa | Detail

a to mi jde o to šesté místo, abych se dostal do pohárů....

JanGothig | Detail

jak říkám - hezké, že ???

JanGothig | Detail

to byl úspěch - skvělé - pánové nová taktika se osvěčuje - paráda !!!!!!

JanGothig | Detail

tak tak - Jiskra má velkou možnost jak se na Tebe dotáhnout - fíku - to bude mač... ;o))

JanGothig | Detail

nojo no Honzo,notoři kteří dali 2 fíky"goly" tak mají v sestavě kola oba ůtočníky.A tomu se říká wodkaření !! né překvapení,já tedy kamarádi jsem rád že se mi letos ukázal můj brankář,už po sedmé je mezy nej 11ctkou.ale jestly jsem tam mněl někdy ůtočníka tak to mám asi krátkou pamněť protože si to nepamatuji.Tak si tak říkám G.B.G. asi bude už jen G.B. pro příští sezonu ale Gooolmane držím palce!!!

bauerjindrich | Detail

chudák Axamit - dá favoritu zápasu hattrick a není ani v sestavě kola .. ;o((

JanGothig | Detail

tak to byla dneska paráda - ale asi trochu pozdě... ;o((

JanGothig | Detail

To bych blil,celej druhej poločas hraje extremně tvrdě a nedostane ani žlutou, já když dám tvrdě tak mám vykartovanou půlku mužstva.

kalybos | Detail

poločas zatím pro Gothiho 3:1,no druhý poločas bude asi zajímavý!!

bauerjindrich | Detail

pravdou je, že bojuju alespoň o poháry - takže zadarmo Ti nic nedám... Začátek se mi povedl - trochu jsem Tě překvapil - ale je teprve 15. minuta... ;o))

JanGothig | Detail

jak píše Jindra - ale gratuluji Břéťovi - jemu to přeji !!!!

JanGothig | Detail

bude zajimavej konec ligy ale pro mě uspěch tam kde sem přišti sezonu snad postup (ale ještě to nevzdám :D )

Břeťa | Detail

Fíku já stebou soucítím a to i s Gothim,takovéto prohry jsou k na.r..í!ale musíme se pokusit jít dále za svým cílem,i když ty to máš dost dobře rozjetý za postupem!já a Gothi se pokusíme o zázrak zázraků a budem bojovat až do posledního kolečka!

bauerjindrich | Detail

nové - Gothig Sports XX. Viktorka opětně zaváhala !!!

JanGothig | Detail

nové Gothig Sports XIX. - čtěte pánové !!!

JanGothig | Detail

nové - Gothig Sports XVIII. !!!!!

JanGothig | Detail

teda Gothi ty ses ale rozjel se zpravodajstvým,to je fajn!

bauerjindrich | Detail

tak pojď pojď Gothi!

bauerjindrich | Detail

tak pánové - nasazuji na poslední stíhačku - jdu po Vás.... ;o))

JanGothig | Detail

jen jdi na pivko já půjdu taky!!

bauerjindrich | Detail

goolmane zaber ať vyhraješ!!

bauerjindrich | Detail

hmm toje blbé

bauerjindrich | Detail

kur.. nenastavil sem sestavu

Břeťa | Detail

aha.

bauerjindrich | Detail

Jak tým v 1 české lize ...fk oáza janov 21...má kádr kde všichni hráči mají únavu ...O... to nmě fakt hlava nebere.fíku to snad ani nejde ne?Gothi to je nemožný ? nebo se nějak pletu!?...to snad ty zápasy hrajou duchové hráčů co se válej na oddechu na pláži nebo co!

bauerjindrich | Detail

ale Gothi se rozjel co? s komentářema!paráda,jen tak dál.

bauerjindrich | Detail

to samí si přeji i já proti spartakovcům

bauerjindrich | Detail

nové - Gothig Message XIII. !!!

JanGothig | Detail

nové - Gothig Sports XVI. - čtěte !!!!

JanGothig | Detail

nové Gothig Message XII. - čtěte !!!

JanGothig | Detail

Tak to vidíte - už i bývalí manažeři této ligy se pozastavují nad tím - co to s Panterama vyvádím... ;o))

JanGothig | Detail

super!!!!

bauerjindrich | Detail