By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

VIII.1A Česko

  P W D L S PTS
1. Notor Star Štoky chl cup FK Victoria Šakvice 2:1 Notor Star Štoky Notor Star Štoky 2:0 FK Čelákovice FC Bukovice Jeseník 1:1 Notor Star Štoky Notor Star Štoky 3:0 Nýřany  Bořetín  0:1 Notor Star Štoky  10 7 2 1 17:7 23
2. Dlhé nad Cirochou chl cup Dlhé nad Cirochou 1:1 Neděliště  Bačkov  0:2 Dlhé nad Cirochou Dlhé nad Cirochou 3:1 FK Slavoj Liboc Krasavci Hluboká A 1:2 Dlhé nad Cirochou Dlhé nad Cirochou 2:0 FC Banik Hodonin  10 6 3 1 17:10 21
3. Nýřany  chl cup Nýřany  2:1 FC Banik Hodonin Hrušky  0:3 Nýřany  Nýřany  2:0 Ratíškovice  Notor Star Štoky 3:0 Nýřany  Nýřany  2:1 Buštěhrad   10 6 1 3 15:11 19
4. Bořetín  chl cup Bořetín  1:1 Krasavci Hluboká A FC Banik Hodonin 1:2 Bořetín  Bořetín  4:0 Hrušky  Ratíškovice  0:1 Bořetín  Bořetín  0:1 Notor Star Štoky  10 5 3 2 13:8 18
5. FK Victoria Šakvice chl cup FK Victoria Šakvice 2:1 Notor Star Štoky Buštěhrad  0:3 FK Victoria Šakvice FK Victoria Šakvice 0:1 Buš  Nasavrky  1:2 FK Victoria Šakvice FK Victoria Šakvice 1:0 Pochvalov   10 5 2 3 15:10 17
6. Humpolec chl cup Humpolec 2:1 Bačkov  FK Slavoj Liboc 0:0 Humpolec Humpolec 1:1 Krasavci Hluboká A FC Banik Hodonin 0:1 Humpolec Humpolec 1:0 Hrušky   10 4 5 1 12:10 17
7. Buštěhrad Nasavrky  1:3 Buštěhrad  Buštěhrad  0:3 FK Victoria Šakvice FK Čelákovice 1:2 Buštěhrad  Buštěhrad  3:1 FC Bukovice Jeseník Nýřany  2:1 Buštěhrad   10 5 1 4 15:13 16
8. Krasavci Hluboká A Bořetín  1:1 Krasavci Hluboká A Krasavci Hluboká A 1:1 Horní Jiřetín  Humpolec 1:1 Krasavci Hluboká A Krasavci Hluboká A 1:2 Dlhé nad Cirochou Neděliště  1:2 Krasavci Hluboká A  10 4 4 2 12:10 16
9. Ratíškovice FK Čelákovice 1:1 Ratíškovice  Ratíškovice  2:1 FC Bukovice Jeseník Nýřany  2:0 Ratíškovice  Ratíškovice  0:1 Bořetín  Horní Jiřetín  3:0 Ratíškovice   10 4 2 4 13:15 14
10. Neděliště Dlhé nad Cirochou 1:1 Neděliště  Pochvalov  2:1 Neděliště  Neděliště  2:0 Bačkov  FK Slavoj Liboc 1:2 Neděliště  Neděliště  1:2 Krasavci Hluboká A  10 4 1 5 14:13 13
11. Horní Jiřetín Horní Jiřetín  1:1 FK Slavoj Liboc Krasavci Hluboká A 1:1 Horní Jiřetín  Horní Jiřetín  0:0 FC Banik Hodonin Hrušky  3:2 Horní Jiřetín  Horní Jiřetín  3:0 Ratíškovice   10 3 4 3 12:10 13
12. FK Čelákovice FK Čelákovice 1:1 Ratíškovice  Notor Star Štoky 2:0 FK Čelákovice FK Čelákovice 1:2 Buštěhrad  Buš  1:1 FK Čelákovice FK Čelákovice 3:0 Nasavrky   10 3 3 4 14:14 12
13. FK Slavoj Liboc Horní Jiřetín  1:1 FK Slavoj Liboc FK Slavoj Liboc 0:0 Humpolec Dlhé nad Cirochou 3:1 FK Slavoj Liboc FK Slavoj Liboc 1:2 Neděliště  Bačkov  1:0 FK Slavoj Liboc  10 3 3 4 12:12 12
14. Buš Buš  1:0 Pochvalov  Buš  2:2 Nasavrky  FK Victoria Šakvice 0:1 Buš  Buš  1:1 FK Čelákovice FC Bukovice Jeseník 3:1 Buš   10 3 3 4 10:11 12
15. Pochvalov Buš  1:0 Pochvalov  Pochvalov  2:1 Neděliště  Nasavrky  0:2 Pochvalov  Pochvalov  3:0 Bačkov  FK Victoria Šakvice 1:0 Pochvalov   10 3 2 5 13:15 11
16. Nasavrky Nasavrky  1:3 Buštěhrad  Buš  2:2 Nasavrky  Nasavrky  0:2 Pochvalov  Nasavrky  1:2 FK Victoria Šakvice FK Čelákovice 3:0 Nasavrky   10 3 2 5 12:15 11
17. FC Bukovice Jeseník FC Bukovice Jeseník 0:1 Hrušky  Ratíškovice  2:1 FC Bukovice Jeseník FC Bukovice Jeseník 1:1 Notor Star Štoky Buštěhrad  3:1 FC Bukovice Jeseník FC Bukovice Jeseník 3:1 Buš   10 2 4 4 12:15 10
18. Hrušky FC Bukovice Jeseník 0:1 Hrušky  Hrušky  0:3 Nýřany  Bořetín  4:0 Hrušky  Hrušky  3:2 Horní Jiřetín  Humpolec 1:0 Hrušky   10 2 2 6 7:19 8
19. Bačkov Humpolec 2:1 Bačkov  Bačkov  0:2 Dlhé nad Cirochou Neděliště  2:0 Bačkov  Pochvalov  3:0 Bačkov  Bačkov  1:0 FK Slavoj Liboc  10 2 1 7 7:17 7
20. FC Banik Hodonin Nýřany  2:1 FC Banik Hodonin FC Banik Hodonin 1:2 Bořetín  Horní Jiřetín  0:0 FC Banik Hodonin FC Banik Hodonin 0:1 Humpolec Dlhé nad Cirochou 2:0 FC Banik Hodonin  10 1 2 7 9:16 5
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 

nové Gothig Sports XV.

JanGothig | Detail

nové Gothig Sports - čtěte...

JanGothig | Detail

hrál sem od 15 min o deseti i přesto sem vedl 1:3 nakonec sem hrál o deviti škoda

Břeťa | Detail

ty bláho - já z toho nevyjdu - už i od Viktorky plavali kapříci - vymyšlenou penaltu jim fouknul v 83.minutě - já se picnu... ;o)) Jindro - Jindro ??!! ;o))

JanGothig | Detail

to taky doufám fíku - taky doufám... ;o))

JanGothig | Detail

teda goolmane já si nepamatuji takový tvůj debakl to mně hlava nebere!

bauerjindrich | Detail

hlavně vydržet - hrajou o deseti a penaltu jim už jednu písknul - tak jsem zvědav....

JanGothig | Detail

mám tolik starostí jak na Vás něco vymyslet, že mám zase redaktorskej útlum.... ;o))

JanGothig | Detail

GOTHIG SPORTS XIV- až -XXVI. co se děje?? souhrn by stačil kámo!

bauerjindrich | Detail

to je pravda! tato liga je!tedy to si myslím já dost dobrá, a může se měřit skoro s těma nejlepšíma v celé této hře. také díky moc aktivním hráčům kteří píší a píší a píší.

bauerjindrich | Detail

NO Fíku když se zas já kouknu na tvůj tým v 1lize tak bych řekl že máme vyrovnaný kádr! né?""se smíchem""pozn.redakce,ale teď doopravdy-velmy si cením této výhry protože mně vlila novou naději v této hře,už jsem i přemýšlel že to ukončím!ale naděje hold umírá jako poslední a proto budete mít kamarádi v lize ještě hodně těžkých zápasů díky mojí viktorce!!!!GBG totoho!

bauerjindrich | Detail

ale pano.uznání je i svěřit fíkovy.bez něj by tato liga stála takzvaně za prd,i dyž se pokoušíme postoupit"já a gothi"už nějakou tu sezonu.tak snad ta skulinka tam přece je! uvidíme a snad se o to postupové místo také porvem.

bauerjindrich | Detail

Panda777 díky ale bylo to vyrovnany sem rád že to tam spadlo

Břeťa | Detail

no konečně jsem vyhrál !!!

bauerjindrich | Detail

po Čiháni vidím Spartu bledě - ale zadormo to nebude... ;o))

JanGothig | Detail

Nápodobně.

bauerjindrich | Detail

to je prdel... to snad ani není možný...zapoměli mi vygenerovat goly... ;o((

JanGothig | Detail

I já Vám všem přeji mnoho sportovních i manažerských úspěchů v novém roce 2012 !!!

JanGothig | Detail

Ale přece Viktorián Jindřich nebude na silvestra bulit!!kvůli jedné další prohře....vše nej do nového roku všem přeji já Jindřich Bauer a hlavně hodně štěstíčka,lásky,emoce které jsou přikloněny na tu správnou stranu,a hlavně štěstí v této hře!!!

bauerjindrich | Detail

jojo máš pravdu vodko ale mně to už štve!postavím sestavu která má v průměru 9300,nikdo nemá pod 9000tisíc a pak to stejně projedu na plné čáře,já to fakt nechápu.

bauerjindrich | Detail

jo sory!teď koukám že je wodkař o gol lepší.

bauerjindrich | Detail

Goolman jako jediný mne upoutal svojí perfektní hrou,právem si zaslouží tu první příčku za super nejlepší obranu v lize!!!!!

bauerjindrich | Detail

Jindřich je smuten z tohoto kola!

bauerjindrich | Detail

notak chlapi kecáme né?

bauerjindrich | Detail

no? asi jsem to stěma kecama přehnal co?28min.

bauerjindrich | Detail

Lukyne ! už se těšíš na prohru!!

bauerjindrich | Detail

nové Gothig Message XI. !!!

JanGothig | Detail

nové Gothig Sports XIII. !!!

JanGothig | Detail

zkoušet se musí.držím palce a parádního silvestra.

bauerjindrich | Detail

SILVESTROVSKÉ Zápasy slibují hodně vyrovnaných zápasů.Lukyne!jedu si pro tři body,tak je zbytečný se vůbec připravovat na tento zápas!!Má krize už je fuč,tak se těš na pohledný útočný fočus!!!!

bauerjindrich | Detail

SUPER!!!

bauerjindrich | Detail

nové - Gothig Sports XII. !!!!

JanGothig | Detail

goolman22 kvalitni soupeř

Břeťa | Detail

vyšlo to paráda 3 body doma

Břeťa | Detail

nové Gothig Sports XI.!!!

JanGothig | Detail

nové Gothig Sports X. - čtěte přátelé...

JanGothig | Detail

a jé zitra hrajem z prvnim bojim bojim :D

Břeťa | Detail

nové - Gothig Message X. - čtěte přátelé....

JanGothig | Detail

Všem přeji hromadu dárků a spokojenosti do dalšího roku a hlavně zdravíčko.

bauerjindrich | Detail

jen se tam na té špici drž!já a Gothi už jdeme za tebou!"s humorem"!

bauerjindrich | Detail

Za to pěkné přání - jsem se Ti postaral o první příčku v tabulce... Skvělý zápas - škoda, že nejde již nastavit - hraje o deseti - každý jednoho a nemůže se nic stát... ;o))

JanGothig | Detail

goolman se dere na špic ?Gothi zatím parádně zvládá zápas proti fíkovi jen tak dál!!!60min.

bauerjindrich | Detail

Gothi to je zatím dobrý obrat z 0:1 na 2:1 druhý poločas asi bude dost hustej!!

bauerjindrich | Detail

taky přeju krásny svátky :)

Břeťa | Detail

Ke krásnému blahopřání goolmana se připojuji i já JINDŘICH II z Plzně................teď už je pozdě ale napadlo mně to až teď že jsme mohly všichni dát dnes uvolněně.Pozdě.Tak jdem na to!!!Gothi a goolmane držím palce!a krásné dárky do protějších branek.

bauerjindrich | Detail

probíhají těžké taktické a fyzické přípravy.... ;o))

JanGothig | Detail

dnešní derby mezi Gotim a fíkem asi bude mít dost dobrou atmosféru.chlapy tak se ukažte!!GBG jedééém!!!

bauerjindrich | Detail

dnes vyhram!a braťja ožííjů.

bauerjindrich | Detail

nevím nevím ??

bauerjindrich | Detail

třetí zápas v řadě bez výhry! tomu říkám sakra krize jak má bít.

bauerjindrich | Detail