By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

VIII.1A Česko

  P W D L S PTS
1. Notor Star Štoky chl cup FK Victoria Šakvice 2:1 Notor Star Štoky Notor Star Štoky 2:0 FK Čelákovice FC Bukovice Jeseník 1:1 Notor Star Štoky Notor Star Štoky 3:0 Nýřany  Bořetín  0:1 Notor Star Štoky  10 7 2 1 17:7 23
2. Dlhé nad Cirochou chl cup Dlhé nad Cirochou 1:1 Neděliště  Bačkov  0:2 Dlhé nad Cirochou Dlhé nad Cirochou 3:1 FK Slavoj Liboc Krasavci Hluboká A 1:2 Dlhé nad Cirochou Dlhé nad Cirochou 2:0 FC Banik Hodonin  10 6 3 1 17:10 21
3. Nýřany  chl cup Nýřany  2:1 FC Banik Hodonin Hrušky  0:3 Nýřany  Nýřany  2:0 Ratíškovice  Notor Star Štoky 3:0 Nýřany  Nýřany  2:1 Buštěhrad   10 6 1 3 15:11 19
4. Bořetín  chl cup Bořetín  1:1 Krasavci Hluboká A FC Banik Hodonin 1:2 Bořetín  Bořetín  4:0 Hrušky  Ratíškovice  0:1 Bořetín  Bořetín  0:1 Notor Star Štoky  10 5 3 2 13:8 18
5. FK Victoria Šakvice chl cup FK Victoria Šakvice 2:1 Notor Star Štoky Buštěhrad  0:3 FK Victoria Šakvice FK Victoria Šakvice 0:1 Buš  Nasavrky  1:2 FK Victoria Šakvice FK Victoria Šakvice 1:0 Pochvalov   10 5 2 3 15:10 17
6. Humpolec chl cup Humpolec 2:1 Bačkov  FK Slavoj Liboc 0:0 Humpolec Humpolec 1:1 Krasavci Hluboká A FC Banik Hodonin 0:1 Humpolec Humpolec 1:0 Hrušky   10 4 5 1 12:10 17
7. Buštěhrad Nasavrky  1:3 Buštěhrad  Buštěhrad  0:3 FK Victoria Šakvice FK Čelákovice 1:2 Buštěhrad  Buštěhrad  3:1 FC Bukovice Jeseník Nýřany  2:1 Buštěhrad   10 5 1 4 15:13 16
8. Krasavci Hluboká A Bořetín  1:1 Krasavci Hluboká A Krasavci Hluboká A 1:1 Horní Jiřetín  Humpolec 1:1 Krasavci Hluboká A Krasavci Hluboká A 1:2 Dlhé nad Cirochou Neděliště  1:2 Krasavci Hluboká A  10 4 4 2 12:10 16
9. Ratíškovice FK Čelákovice 1:1 Ratíškovice  Ratíškovice  2:1 FC Bukovice Jeseník Nýřany  2:0 Ratíškovice  Ratíškovice  0:1 Bořetín  Horní Jiřetín  3:0 Ratíškovice   10 4 2 4 13:15 14
10. Neděliště Dlhé nad Cirochou 1:1 Neděliště  Pochvalov  2:1 Neděliště  Neděliště  2:0 Bačkov  FK Slavoj Liboc 1:2 Neděliště  Neděliště  1:2 Krasavci Hluboká A  10 4 1 5 14:13 13
11. Horní Jiřetín Horní Jiřetín  1:1 FK Slavoj Liboc Krasavci Hluboká A 1:1 Horní Jiřetín  Horní Jiřetín  0:0 FC Banik Hodonin Hrušky  3:2 Horní Jiřetín  Horní Jiřetín  3:0 Ratíškovice   10 3 4 3 12:10 13
12. FK Čelákovice FK Čelákovice 1:1 Ratíškovice  Notor Star Štoky 2:0 FK Čelákovice FK Čelákovice 1:2 Buštěhrad  Buš  1:1 FK Čelákovice FK Čelákovice 3:0 Nasavrky   10 3 3 4 14:14 12
13. FK Slavoj Liboc Horní Jiřetín  1:1 FK Slavoj Liboc FK Slavoj Liboc 0:0 Humpolec Dlhé nad Cirochou 3:1 FK Slavoj Liboc FK Slavoj Liboc 1:2 Neděliště  Bačkov  1:0 FK Slavoj Liboc  10 3 3 4 12:12 12
14. Buš Buš  1:0 Pochvalov  Buš  2:2 Nasavrky  FK Victoria Šakvice 0:1 Buš  Buš  1:1 FK Čelákovice FC Bukovice Jeseník 3:1 Buš   10 3 3 4 10:11 12
15. Pochvalov Buš  1:0 Pochvalov  Pochvalov  2:1 Neděliště  Nasavrky  0:2 Pochvalov  Pochvalov  3:0 Bačkov  FK Victoria Šakvice 1:0 Pochvalov   10 3 2 5 13:15 11
16. Nasavrky Nasavrky  1:3 Buštěhrad  Buš  2:2 Nasavrky  Nasavrky  0:2 Pochvalov  Nasavrky  1:2 FK Victoria Šakvice FK Čelákovice 3:0 Nasavrky   10 3 2 5 12:15 11
17. FC Bukovice Jeseník FC Bukovice Jeseník 0:1 Hrušky  Ratíškovice  2:1 FC Bukovice Jeseník FC Bukovice Jeseník 1:1 Notor Star Štoky Buštěhrad  3:1 FC Bukovice Jeseník FC Bukovice Jeseník 3:1 Buš   10 2 4 4 12:15 10
18. Hrušky FC Bukovice Jeseník 0:1 Hrušky  Hrušky  0:3 Nýřany  Bořetín  4:0 Hrušky  Hrušky  3:2 Horní Jiřetín  Humpolec 1:0 Hrušky   10 2 2 6 7:19 8
19. Bačkov Humpolec 2:1 Bačkov  Bačkov  0:2 Dlhé nad Cirochou Neděliště  2:0 Bačkov  Pochvalov  3:0 Bačkov  Bačkov  1:0 FK Slavoj Liboc  10 2 1 7 7:17 7
20. FC Banik Hodonin Nýřany  2:1 FC Banik Hodonin FC Banik Hodonin 1:2 Bořetín  Horní Jiřetín  0:0 FC Banik Hodonin FC Banik Hodonin 0:1 Humpolec Dlhé nad Cirochou 2:0 FC Banik Hodonin  10 1 2 7 9:16 5
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 

Hmm vypadá to tak! minulou sezonu to bil ziky teď fík.dožiju se někdy aby honily mně?těžko těžko.

bauerjindrich | Detail

a je to tady - všichni budeme honit Fíka

JanGothig | Detail

Díky za podporu fíku2, ale nějak mi došli střelci :( za poslední 2 zápasy jediný gól a 2 remízy :( takhle na postup asi nebudu moct myslet :( ale cením si dnešní remízy, jelikož goolman22 je velice kvalitní manažer ;-) .. jo to byl Břeťo, těším se na odvetu a zároveň na další kolo proti Vodka_Love, snad si přivezu všechny 3 body domů a začnu konečně něco dělat, jinak nebudu moct pomyslet na postupové příčky :(

Lukyn1992 | Detail

Dobrej zápas s tebou lukes 1992 škoda že nezustaly body 3 doma ale zase lepši než prohra.

Břeťa | Detail

Nu těch žádoucích vítězství je nás trochu více ... ;o))

JanGothig | Detail

Nové Gothig Message VI. - čtěte přátelé ... ;o))

JanGothig | Detail

Máš pravdu, Břeťo bylo to zajímavý a děkuji alespoň za bod a jsem rád, že mě to vyneslo na postupové příčky, i když je to pak hoodně nabyté :D a těším se na další domácí zápas. Doufám, že si nechám 3 body doma :) a k tomu podceňování.. Tohle bych vážně ani proti slabým nedělal, sice ne v lize, ale v pohárech jsem na to narazil.. :((

Lukyn1992 | Detail

takže to opravdu balíš ??? škoda

JanGothig | Detail

Se s vama loucim

coper | Detail

Dobře vyrovnany bude zajimavy.

Břeťa | Detail

v pohodě

bauerjindrich | Detail

tak dnes jsem opravdu spokojen - Jindro sorry, že jsi to odnesl Ty, ale Ty si poradíš.... ;o))

JanGothig | Detail

hmm super odpověď gothi !!! gratuluji

bauerjindrich | Detail

super !!!BAKY 2-2

bauerjindrich | Detail

viktorko dotoho !!! aspoň bod vyválčit

bauerjindrich | Detail

Panteři - vydržíme - jedem - senzace se blíží....

JanGothig | Detail

omlouvám se za zpoždění co se týče dalších vydání mých Komentářů - opětně vše doženu - slibuji..

JanGothig | Detail

Jindro to jsme dva....

JanGothig | Detail

Tímto se omlouvám Vám manažerům naší ligy za finanční transakce, které jsem uzavřel v minulém týdnu s manažerem S-I-M-O-N . Tímto se i zavazuji a slibuji, že žádnou podobnou transakci již nikdy neuzavřu.

JanGothig | Detail

16ctý zápas mezi námi!Gothi jak to dopadne to jsem fakt zvědav!

bauerjindrich | Detail

doufám že to nedopadne špatně aspon bod: :D

Břeťa | Detail

Potěšení bude na mé straně, Břeťo :) Doufám, že si ten nějaký bodík od Tebe přivezu :) fíku2, toho bych se nebál :D taky jsem čekal těžkého soupeře, ale nakonec 7:0 :)

Lukyn1992 | Detail

Těsim na sobotu na zápas Třeština-Bukovany A.

Břeťa | Detail

říkal, ž chce končit - ne, že bude hrát jinou ligu - tak nevím... ;o))

JanGothig | Detail

S-I-M-O-N už nehraje VIIa1 ligu ale debakel 1 ligu,to jsou šoky kamarádi co?

bauerjindrich | Detail

jindřich si zajíždí dnes pro povinou výhru! ale jsem zvědavý jak dopadne zápas mezi váma ostatníma.!!!

bauerjindrich | Detail

super!

bauerjindrich | Detail

na stáncích je nové Gothig Sports VI. - čtěte ... ;o))

JanGothig | Detail

no všichni máte pěkné čajíčky - to zas budou gólové hody... ;o))

JanGothig | Detail

GOOLMAN a jeho série asi jen tak neskončí! protože je nekonečná a hlavně neskutečná ! ! ! !

bauerjindrich | Detail

H A L O !!!!! OŽIVTE SE A PIŠTE

bauerjindrich | Detail

a fík asi nedostane ani jednoho fíka

bauerjindrich | Detail

a co se týče naší ligy tak trhák kola je podle mně PANTEŘI-NOTOŘI

bauerjindrich | Detail

Hmm sice mně štve vyřazení z ligy mystrů v super shootu,ale ta naše česká viktorka plzeň posotoupila do evropské ligy!!bate zvládla a je to paráda !!! asi dnes nebudu spát ale slavit! hurá na AC MILAN!!!do edenu.

bauerjindrich | Detail

to já taky! jeden už my běží a vedu 3:0 a přišlo mně na štruncák 50 000 fanoušků můj rekord v poháru!supr!

bauerjindrich | Detail

gratuluji fíku.

bauerjindrich | Detail

ou - ou - nestihl jsem postavit a naplánovta sestavu . Sparta toho ihned yužije - dobrá práce Lukáši...

JanGothig | Detail

nové vydání - Gothig Message IV. - kdo nestíhá ??? Děje se toho spousta a Vy jste u toho !!!

JanGothig | Detail

nové vydání - Gothig Message III. - máte stále co číst ???

JanGothig | Detail

hotovo - už je to jednou

JanGothig | Detail

omlouvám se, že je to 2x, ale nějak se mi to podařilo.. :D Gothi, jestli můžeš, tak jednu smaž.. nebo jak se to dá udělat?? :D

Lukyn1992 | Detail

Také mám radost z víkendových zápasů, 3 body zůstaly doma, v CZ CUP opět jednoduchý soupeř a jisté 3 body, ale zkazila mně chuť CHL, bohužel 3 body jsem nechal v Dánsku :( ... já se snad nikdy dál nedostanu :( ale tip na pondělní zápas Fc Viktoria Plzeň - TJ sokol Malá hraštice "B, bych viděl na 2, sice těsná výhra hostů, ale výhra. I když jsem hrál s oběma týmy, s Plzní nedávno a s Hrašticemi minimálně 5 zápasů, tak si myslím, že je lepší fík2. Jinak doufám, že se nezaleknu Strašnova, vzhledem jeho kvalitě, hlavně v B-týmu a dovezu si domů všechny 3 body, které následně snad bezproblémově potrvdím doma s Holicí.

Lukyn1992 | Detail

nové Gothig Sports V. čtěte přátelé...

JanGothig | Detail

no tak to vypadá že jsi se umírnil se stvýma slovama,tak se mi to líbí.máš pravdu ať vyhraje ten lepší.....huráá do boje

bauerjindrich | Detail

věřit můžeš!

bauerjindrich | Detail

V Plzni? neštoch ses do hlavy fíkusi o bambus!

bauerjindrich | Detail

no!kamarádi já se nachvilku odporoučím!jdu si vsadit do tipáčeno žě bych nemohl doma?mohu ale tam je furt o 100procent lepší !!!!

bauerjindrich | Detail

aj R

bauerjindrich | Detail

PILSNER UGUELL.to je to zlato!

bauerjindrich | Detail

Za celý českomoravskoslezko ti uznávám tvůj dík !!!ale já si myslím že příští šampionát budete hrát!

bauerjindrich | Detail