By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

VIII.1A Česko

  P W D L S PTS
1. Notor Star Štoky chl cup FK Victoria Šakvice 2:1 Notor Star Štoky Notor Star Štoky 2:0 FK Čelákovice FC Bukovice Jeseník 1:1 Notor Star Štoky Notor Star Štoky 3:0 Nýřany  Bořetín  0:1 Notor Star Štoky  10 7 2 1 17:7 23
2. Dlhé nad Cirochou chl cup Dlhé nad Cirochou 1:1 Neděliště  Bačkov  0:2 Dlhé nad Cirochou Dlhé nad Cirochou 3:1 FK Slavoj Liboc Krasavci Hluboká A 1:2 Dlhé nad Cirochou Dlhé nad Cirochou 2:0 FC Banik Hodonin  10 6 3 1 17:10 21
3. Nýřany  chl cup Nýřany  2:1 FC Banik Hodonin Hrušky  0:3 Nýřany  Nýřany  2:0 Ratíškovice  Notor Star Štoky 3:0 Nýřany  Nýřany  2:1 Buštěhrad   10 6 1 3 15:11 19
4. Bořetín  chl cup Bořetín  1:1 Krasavci Hluboká A FC Banik Hodonin 1:2 Bořetín  Bořetín  4:0 Hrušky  Ratíškovice  0:1 Bořetín  Bořetín  0:1 Notor Star Štoky  10 5 3 2 13:8 18
5. FK Victoria Šakvice chl cup FK Victoria Šakvice 2:1 Notor Star Štoky Buštěhrad  0:3 FK Victoria Šakvice FK Victoria Šakvice 0:1 Buš  Nasavrky  1:2 FK Victoria Šakvice FK Victoria Šakvice 1:0 Pochvalov   10 5 2 3 15:10 17
6. Humpolec chl cup Humpolec 2:1 Bačkov  FK Slavoj Liboc 0:0 Humpolec Humpolec 1:1 Krasavci Hluboká A FC Banik Hodonin 0:1 Humpolec Humpolec 1:0 Hrušky   10 4 5 1 12:10 17
7. Buštěhrad Nasavrky  1:3 Buštěhrad  Buštěhrad  0:3 FK Victoria Šakvice FK Čelákovice 1:2 Buštěhrad  Buštěhrad  3:1 FC Bukovice Jeseník Nýřany  2:1 Buštěhrad   10 5 1 4 15:13 16
8. Krasavci Hluboká A Bořetín  1:1 Krasavci Hluboká A Krasavci Hluboká A 1:1 Horní Jiřetín  Humpolec 1:1 Krasavci Hluboká A Krasavci Hluboká A 1:2 Dlhé nad Cirochou Neděliště  1:2 Krasavci Hluboká A  10 4 4 2 12:10 16
9. Ratíškovice FK Čelákovice 1:1 Ratíškovice  Ratíškovice  2:1 FC Bukovice Jeseník Nýřany  2:0 Ratíškovice  Ratíškovice  0:1 Bořetín  Horní Jiřetín  3:0 Ratíškovice   10 4 2 4 13:15 14
10. Neděliště Dlhé nad Cirochou 1:1 Neděliště  Pochvalov  2:1 Neděliště  Neděliště  2:0 Bačkov  FK Slavoj Liboc 1:2 Neděliště  Neděliště  1:2 Krasavci Hluboká A  10 4 1 5 14:13 13
11. Horní Jiřetín Horní Jiřetín  1:1 FK Slavoj Liboc Krasavci Hluboká A 1:1 Horní Jiřetín  Horní Jiřetín  0:0 FC Banik Hodonin Hrušky  3:2 Horní Jiřetín  Horní Jiřetín  3:0 Ratíškovice   10 3 4 3 12:10 13
12. FK Čelákovice FK Čelákovice 1:1 Ratíškovice  Notor Star Štoky 2:0 FK Čelákovice FK Čelákovice 1:2 Buštěhrad  Buš  1:1 FK Čelákovice FK Čelákovice 3:0 Nasavrky   10 3 3 4 14:14 12
13. FK Slavoj Liboc Horní Jiřetín  1:1 FK Slavoj Liboc FK Slavoj Liboc 0:0 Humpolec Dlhé nad Cirochou 3:1 FK Slavoj Liboc FK Slavoj Liboc 1:2 Neděliště  Bačkov  1:0 FK Slavoj Liboc  10 3 3 4 12:12 12
14. Buš Buš  1:0 Pochvalov  Buš  2:2 Nasavrky  FK Victoria Šakvice 0:1 Buš  Buš  1:1 FK Čelákovice FC Bukovice Jeseník 3:1 Buš   10 3 3 4 10:11 12
15. Pochvalov Buš  1:0 Pochvalov  Pochvalov  2:1 Neděliště  Nasavrky  0:2 Pochvalov  Pochvalov  3:0 Bačkov  FK Victoria Šakvice 1:0 Pochvalov   10 3 2 5 13:15 11
16. Nasavrky Nasavrky  1:3 Buštěhrad  Buš  2:2 Nasavrky  Nasavrky  0:2 Pochvalov  Nasavrky  1:2 FK Victoria Šakvice FK Čelákovice 3:0 Nasavrky   10 3 2 5 12:15 11
17. FC Bukovice Jeseník FC Bukovice Jeseník 0:1 Hrušky  Ratíškovice  2:1 FC Bukovice Jeseník FC Bukovice Jeseník 1:1 Notor Star Štoky Buštěhrad  3:1 FC Bukovice Jeseník FC Bukovice Jeseník 3:1 Buš   10 2 4 4 12:15 10
18. Hrušky FC Bukovice Jeseník 0:1 Hrušky  Hrušky  0:3 Nýřany  Bořetín  4:0 Hrušky  Hrušky  3:2 Horní Jiřetín  Humpolec 1:0 Hrušky   10 2 2 6 7:19 8
19. Bačkov Humpolec 2:1 Bačkov  Bačkov  0:2 Dlhé nad Cirochou Neděliště  2:0 Bačkov  Pochvalov  3:0 Bačkov  Bačkov  1:0 FK Slavoj Liboc  10 2 1 7 7:17 7
20. FC Banik Hodonin Nýřany  2:1 FC Banik Hodonin FC Banik Hodonin 1:2 Bořetín  Horní Jiřetín  0:0 FC Banik Hodonin FC Banik Hodonin 0:1 Humpolec Dlhé nad Cirochou 2:0 FC Banik Hodonin  10 1 2 7 9:16 5
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 

nějak vyprchala debata o pivu!smázneme dvě mouchy jednou ranou!plzeň je a bude pívovarským městem a to mně nikdo snad neodepře!debata o mém zápase je tak maličká oproti naší reprezantací,která dokázala postoupit na euro 2012"jiráček,pilař,kolář,a i kyperský honza!repre táhne viktorka tak co mně na to řeknete!!!

bauerjindrich | Detail

nic proti fíku - ale já věřím Jindrovi a jeho Viktorce

JanGothig | Detail

A jak to vidíte vy? ptá se lukas2704

bauerjindrich | Detail

díky že mně věříš lukas2704 ale bude to hodně těžké.snad neudělám ostudu této ligy proti manažerovi z prní ligy.

bauerjindrich | Detail

mně se také líbí jen škoda mé dnešní ztráty,i když mohu být rád za bod.

bauerjindrich | Detail

Francezko a Kalybos - klobouk dolů ...

JanGothig | Detail

takto se mi tabulka moc a moc líbí... ;o)) -- ;o)) - ;o))

JanGothig | Detail

tak jsem to znovu prověřil Lukáši, ale Světový pohár SuperShootu prostě nehraješ...

JanGothig | Detail

bude mi ctí... Poháry jsou však taky důležité - jedná se o preztiž klubu a narůstají finance - přibývají sponzoři - nu - dělej jak myslíš ... ;o))

JanGothig | Detail

tak to je pro mě novinka - no vidíš - tak jak Tě mám mít ve zprávách o prvním kole... ;o)) -- ;o)) -- ;o))

JanGothig | Detail

Teda Gothi,ty se teď překonáváš.Stále čerstvé komentáře,paráda:D

kalybos | Detail

tak a je to tu zas! sobotní ligové kolo bude ale oněčem jiném! zajímavé zápasy,no já si dám po zápase pivíčko a ne jedno! huráááá do boje chlapy!!

bauerjindrich | Detail

CZ Cup - Gothigův sloupek I. - tam Tě mám - Liga mmistrů bude v příštím vydaní Gothig News Mesaage - ale ve světovém poháru mi Tě to nenašlo ???

JanGothig | Detail

máte co číst ???

JanGothig | Detail

Gothigův sloupek = Gothig News Messages - nové vydání - čtěte přátelé !!!

JanGothig | Detail

Gothig Sports IV.vydání je právě na stáncích

JanGothig | Detail

šák jsem slíbil, že manko doženu... ;o))

JanGothig | Detail

Gothi ty ses rozjel!jak v lize tak hlavně se svým sportovním vydáním! paráda a jen tak dál.

bauerjindrich | Detail

Lukyne,tak první prohra co?

bauerjindrich | Detail

taky hraji dnes pražské derby...

JanGothig | Detail

další vydání - další vydání - další vydání - čtěte !!!

JanGothig | Detail

vyšly opět nové Komentáře - hezké počteníčko - ta modrá se mi tam taky moc nelíbí... ;o))

JanGothig | Detail

Konečně jsem přemluvil nakladatele a je to tady - 1. letošní vydání Komentářů - čtěte přátelé - další je v tisku... ;o))

JanGothig | Detail

nebudeš mi věřit Lukáši - ale budu Ti fandit... ;o)) .. ;o))

JanGothig | Detail

teď si mě zaskočil - Milovníku Wodky - jsem nevěděl - koho tím myslíš - ale dobrá reakce

JanGothig | Detail

sebedůvěra je dobrá věc, ale ráda fackuje

JanGothig | Detail

Když pivo, tak Brabantského primuse ;)... doufám, že ještě vydržím být 100% a porazím Notorika a 3 body doma potvrdím ;)

Lukyn1992 | Detail

no a je tu další kolečko,jiš čtvrté!Vodko to chorvatské jsem teda ještě nepil ale jsem rád že ti heineken taky chutná!já taky nepohrdnu starobrnem!no prostě asi piji vše co je zrzaté a je založeno na chmelové bázy!!

bauerjindrich | Detail

debata piv v česku!stejně nej pivo na zemi je HEINEKEN made in holland 1875,kam se ser. plzeň....a to jsem plzeňák!

bauerjindrich | Detail

tak to radši už zlatopramen11 čeče!

bauerjindrich | Detail

NÉ BUDVAR NÉ!koutnické to je pívčo!ale neříkám že budvar se nedá pít.dá dá,ale ještě je mezytím PISLER URQVEL!ale na Koutnické nefiltrovaní to má daleko!

bauerjindrich | Detail

Pando! stvým potencionálem určitě se nemusíš bát!a o sestupu hovořit u tebe je jako kdybich já přestal pít pivo ze dne na den!...nemožné!!

bauerjindrich | Detail

...diky fiku2 :) jsem rad, ze z toho bylo nakonec vsechny 3 body :) nevadi lukyne, alespon dekuji za 3 body :P a Gothi do toho ;) necham ti misto alespon a maximalne na jeden gol ;) :D

Lukyn1992 | Detail

Ligový partneři!povzbuďte GOTHIHO,dělá pronás aš moc práce najednou,ocenění pro komentátora naší ligy je na místě.

bauerjindrich | Detail

G-O-T-H-I-G P-A-N-T-E-R-S K-Y-J-E-!!!!!!!!

bauerjindrich | Detail

HMMMM!

bauerjindrich | Detail

Poprve, od te doby, kdy hraji fotbal, musim priznat, ze mam strach. Ale doufam, ze alespon v Praze dosahnu na 1 bod.

Lukyn1992 | Detail

3 bodíky bere každej!a na postup si věří 60procent manažerů-čas ukáže kdo na to má!

bauerjindrich | Detail

nechme se překvapiti co se bude ve třetím kole díti na hřištích 8 ligy.

bauerjindrich | Detail

porazit NOTORY není zrovna lehké,tak se uš těším na sobotní klání PANDO777 !!!

bauerjindrich | Detail

tak toto nežeru.... Rozhodčí má předepsáno 78% na žluté 62% na červené - hraju Normálně - fík Tvrdě a Extrémně tvrdě a má jednu žlutou - to se na to můžu vážně vys...

JanGothig | Detail

to bude!-----------m-a-s-o-----------doufám že libovoučký.

bauerjindrich | Detail

máte oba pravdu - bude to zajímavý zápas !!!!

JanGothig | Detail

vtom stebou absolutně souhlasím fíku.

bauerjindrich | Detail

a máme za oknem druhé ligové kolo.No nový manažeři předveďte se!hlavně ty fíku se stvým béčkem co jsi se chvástal že Honzu porazíš!!!!Gothi válcuj.

bauerjindrich | Detail

bauerjindrich | Detail

jj to je on - alespoň vidíte kolik s tím mám práce .. ;o))

JanGothig | Detail

Nový Gothigův sloupek - čtěte !!!!

JanGothig | Detail

hezká obhajoba Lukyne - ale fík2 je vlastně fík1 - což je manažer patřící mezi Top 6 prvních manažerů celého severu... I my si umíme prohlídnout profil hráče ... ;o)) Takže přátelé - musím bonzovat - bacha na Hraštice - je to skrytej borec - nenechte se mýlit... ;o)) ... ;o))

JanGothig | Detail

Taky zdravim vsechny manazery teto ligy a doufam, ze tu jeste ostrejsi souboje nez o sezonu pred! Jsem taky rad, ze jsem do sezony vstoupil vitezne, sice jen 1:0, ale i to se pocita :) a ti, kteri podcenuji fika2, tak bych jim to neradil.. Jen na bodech nezalezi...

Lukyn1992 | Detail