By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

VIII.1A Česko

  P W D L S PTS
1. Notor Star Štoky chl cup FK Victoria Šakvice 2:1 Notor Star Štoky Notor Star Štoky 2:0 FK Čelákovice FC Bukovice Jeseník 1:1 Notor Star Štoky Notor Star Štoky 3:0 Nýřany  Bořetín  0:1 Notor Star Štoky  10 7 2 1 17:7 23
2. Dlhé nad Cirochou chl cup Dlhé nad Cirochou 1:1 Neděliště  Bačkov  0:2 Dlhé nad Cirochou Dlhé nad Cirochou 3:1 FK Slavoj Liboc Krasavci Hluboká A 1:2 Dlhé nad Cirochou Dlhé nad Cirochou 2:0 FC Banik Hodonin  10 6 3 1 17:10 21
3. Nýřany  chl cup Nýřany  2:1 FC Banik Hodonin Hrušky  0:3 Nýřany  Nýřany  2:0 Ratíškovice  Notor Star Štoky 3:0 Nýřany  Nýřany  2:1 Buštěhrad   10 6 1 3 15:11 19
4. Bořetín  chl cup Bořetín  1:1 Krasavci Hluboká A FC Banik Hodonin 1:2 Bořetín  Bořetín  4:0 Hrušky  Ratíškovice  0:1 Bořetín  Bořetín  0:1 Notor Star Štoky  10 5 3 2 13:8 18
5. FK Victoria Šakvice chl cup FK Victoria Šakvice 2:1 Notor Star Štoky Buštěhrad  0:3 FK Victoria Šakvice FK Victoria Šakvice 0:1 Buš  Nasavrky  1:2 FK Victoria Šakvice FK Victoria Šakvice 1:0 Pochvalov   10 5 2 3 15:10 17
6. Humpolec chl cup Humpolec 2:1 Bačkov  FK Slavoj Liboc 0:0 Humpolec Humpolec 1:1 Krasavci Hluboká A FC Banik Hodonin 0:1 Humpolec Humpolec 1:0 Hrušky   10 4 5 1 12:10 17
7. Buštěhrad Nasavrky  1:3 Buštěhrad  Buštěhrad  0:3 FK Victoria Šakvice FK Čelákovice 1:2 Buštěhrad  Buštěhrad  3:1 FC Bukovice Jeseník Nýřany  2:1 Buštěhrad   10 5 1 4 15:13 16
8. Krasavci Hluboká A Bořetín  1:1 Krasavci Hluboká A Krasavci Hluboká A 1:1 Horní Jiřetín  Humpolec 1:1 Krasavci Hluboká A Krasavci Hluboká A 1:2 Dlhé nad Cirochou Neděliště  1:2 Krasavci Hluboká A  10 4 4 2 12:10 16
9. Ratíškovice FK Čelákovice 1:1 Ratíškovice  Ratíškovice  2:1 FC Bukovice Jeseník Nýřany  2:0 Ratíškovice  Ratíškovice  0:1 Bořetín  Horní Jiřetín  3:0 Ratíškovice   10 4 2 4 13:15 14
10. Neděliště Dlhé nad Cirochou 1:1 Neděliště  Pochvalov  2:1 Neděliště  Neděliště  2:0 Bačkov  FK Slavoj Liboc 1:2 Neděliště  Neděliště  1:2 Krasavci Hluboká A  10 4 1 5 14:13 13
11. Horní Jiřetín Horní Jiřetín  1:1 FK Slavoj Liboc Krasavci Hluboká A 1:1 Horní Jiřetín  Horní Jiřetín  0:0 FC Banik Hodonin Hrušky  3:2 Horní Jiřetín  Horní Jiřetín  3:0 Ratíškovice   10 3 4 3 12:10 13
12. FK Čelákovice FK Čelákovice 1:1 Ratíškovice  Notor Star Štoky 2:0 FK Čelákovice FK Čelákovice 1:2 Buštěhrad  Buš  1:1 FK Čelákovice FK Čelákovice 3:0 Nasavrky   10 3 3 4 14:14 12
13. FK Slavoj Liboc Horní Jiřetín  1:1 FK Slavoj Liboc FK Slavoj Liboc 0:0 Humpolec Dlhé nad Cirochou 3:1 FK Slavoj Liboc FK Slavoj Liboc 1:2 Neděliště  Bačkov  1:0 FK Slavoj Liboc  10 3 3 4 12:12 12
14. Buš Buš  1:0 Pochvalov  Buš  2:2 Nasavrky  FK Victoria Šakvice 0:1 Buš  Buš  1:1 FK Čelákovice FC Bukovice Jeseník 3:1 Buš   10 3 3 4 10:11 12
15. Pochvalov Buš  1:0 Pochvalov  Pochvalov  2:1 Neděliště  Nasavrky  0:2 Pochvalov  Pochvalov  3:0 Bačkov  FK Victoria Šakvice 1:0 Pochvalov   10 3 2 5 13:15 11
16. Nasavrky Nasavrky  1:3 Buštěhrad  Buš  2:2 Nasavrky  Nasavrky  0:2 Pochvalov  Nasavrky  1:2 FK Victoria Šakvice FK Čelákovice 3:0 Nasavrky   10 3 2 5 12:15 11
17. FC Bukovice Jeseník FC Bukovice Jeseník 0:1 Hrušky  Ratíškovice  2:1 FC Bukovice Jeseník FC Bukovice Jeseník 1:1 Notor Star Štoky Buštěhrad  3:1 FC Bukovice Jeseník FC Bukovice Jeseník 3:1 Buš   10 2 4 4 12:15 10
18. Hrušky FC Bukovice Jeseník 0:1 Hrušky  Hrušky  0:3 Nýřany  Bořetín  4:0 Hrušky  Hrušky  3:2 Horní Jiřetín  Humpolec 1:0 Hrušky   10 2 2 6 7:19 8
19. Bačkov Humpolec 2:1 Bačkov  Bačkov  0:2 Dlhé nad Cirochou Neděliště  2:0 Bačkov  Pochvalov  3:0 Bačkov  Bačkov  1:0 FK Slavoj Liboc  10 2 1 7 7:17 7
20. FC Banik Hodonin Nýřany  2:1 FC Banik Hodonin FC Banik Hodonin 1:2 Bořetín  Horní Jiřetín  0:0 FC Banik Hodonin FC Banik Hodonin 0:1 Humpolec Dlhé nad Cirochou 2:0 FC Banik Hodonin  10 1 2 7 9:16 5
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 

tak jdeme na to - je tu někdo on-line ???

JanGothig | Detail

no to tedy bude .... mladej Fíkus druhej - jednička je někdo jinej neví co je dráždit hada bosou nohou.... ;o)) Ale kecy můžeme mít jaké chceme - rozhodne se na hřišti....

JanGothig | Detail

to teda bude mejdan!

bauerjindrich | Detail

fik2-sorry kámo ale já budu fandit gothimu a asi i sobě,ale už se nemohu dočkat prvního zápasu.

bauerjindrich | Detail

což nám napoví cca prvních 5 až 8 kol... ;o))

JanGothig | Detail

ty si nezapoměl ??? ;o))

JanGothig | Detail

čtyři komunikativní noví manažeři - to bude bomba... ;o))

JanGothig | Detail

Já též vítám nové a stálé účastníky této ligy.

bauerjindrich | Detail

Taky vitam :D

coper | Detail

ještě jedno info - máme tady Komentátora ligy - takže nad tabilkou je odkaz Komentátoři - tam si můžete hezky počíst - občas se i zasmát .... ;o))

JanGothig | Detail

Zdravím nové manažery naší fotbalové ligy, která je specifická v tom, že se zde sejde každou sezonu minimálně osm adeptů na postup a je tudíž velice vyrovnaná.... Věřím, že se Vám tady bude líbit a jinak - tady se komunikuje - kecá - glosuje- tak doufám, že to nepokazíte... ;o))

JanGothig | Detail

Sem zase nejakej chudej ted mam jen pul miliardy eur :D

coper | Detail

No já z tebe snad vyrostu :D

kalybos | Detail

takže já su táta - Jindra máma - a zbytek party naše houbata ???? Kucí to se máte na co těšit až Vás budu volat.... ;o)) ;o)) ;o))

JanGothig | Detail

ale prdlajs.tady nekouká nikdo na bednu?t-mob..reklama s houbama né? akorát trošku mé inspirace a je z toho nová reklamní bomba,pro super šusťáky néé?

bauerjindrich | Detail

na co proboha klobouky ??

JanGothig | Detail

nato že waynee netrénoval svůj tým celou sezonu mu patří velké uznání že jeho tým nesestoupil.ale asi skončil-protože u jeho týmu není procento úspěšnosti,no nechme se překvapiti co že nám to přiroste za kloučky do nové sezonky....máte chlapi klobouky?

bauerjindrich | Detail

nové komentáře

JanGothig | Detail

Připojuji se ke gothigovi že jsi to pěkně napsal a snad nám nebude moc dloudo po tobě smutno,protože..........protože.

bauerjindrich | Detail

napsal jsi to moc hezky a už se těším až Tě doženu a zase si to spolu rozdáme.. A už si konečně poříď ty dresy ať nám neděláš ostudu... ;o))

JanGothig | Detail

hmm tak to sem přetaktizoval,sakra sakra sakra.

bauerjindrich | Detail

pro mě osobně toto byla má nejhorší sezona na supeshootu... ;o((

JanGothig | Detail

Gratuluji a loučím se se SIMONEM - Zikym - Feensterem - snad Vás jednou někde doženeme !!! ;o))

JanGothig | Detail

no Jidrovi to nevyšlo - Goolmann se nedal - už se na Vás těším v příští sezoně pánové... ;o))

JanGothig | Detail

Heej Buldoci nesli z prvnihoo drsne

coper | Detail

jj to vyhraju o těch 16 gólů...;o))

JanGothig | Detail

to já taky,ale ještě jsem zvědavý na poslední kolo s Goolmanem.to bude boj! pokusím ti ukončit tvou šňůru neproher.ať jdeš do nové sezony z čistým kontem,těšme se také na zápas sibřina-G.panters.

bauerjindrich | Detail

už teď jsem zvědavý - kdo že nám to narukuje za nováčky - protože nás tady zůstane dost konkurentů na čelo tabulky....

JanGothig | Detail

já ještě mám šanci,gothi když vyhraješ o 16 golů tak to tam máš! no ale to nejde,tak to máš letos hold smůlu, já tedy jsem čekal taky SIMONOVO výtěztvý.

bauerjindrich | Detail

tedy SIMONE čekal jsem od Tebe výhru - takhle mám 6 místo v řiti... ;o))

JanGothig | Detail

vím, že jsem špatným prorokem sám pro sebe, ale ihned po první polovině jsem to říkal

JanGothig | Detail

tak - jak....? necháme se překvapiti...tak...

bauerjindrich | Detail

tak - tak...

JanGothig | Detail

tak o postupujících je už rozhodnuto!boj o šestou příčku můžě plně vypuknout!

bauerjindrich | Detail

paráda ligový zápas 32 tisíc to je to co jsem potřeboval a už jsem prodal i hráče a mám jen -9mega

bauerjindrich | Detail

to máš pravdu - ale musím si sypat popel na hlavu - zapoměl jsem postavit tým a určit taktiku - včera jsme vyhrýli Akademia cup - je to 16-kový turnaj a tak jsme trochu přehnali oslavy. I tak Ti gratuluju, protože to už se stává zvykem, že mě v lize porážíš.... ;o))

JanGothig | Detail

moc děkuji všem za ochotu mně pomoct!máte to u mně.

bauerjindrich | Detail

zázrak se snad i stane!!! uvydím po tomto zápase kolik dostanu za vztupné!hold ještě skusím někoho prodat snad za něj dostanu nějaký meloun,snad né ten vodní!!

bauerjindrich | Detail

zbytek podle mě padl na ty dluhy... ;o))

JanGothig | Detail

to je první krach v přímém přenosu - doufám, že to ustojíš.... ;o))

JanGothig | Detail

FC VIKTORIA PLZEŇ - BAUER JINDŘICH 1911-1980-2011

bauerjindrich | Detail

zítra asi už nebude prodal jsem hráče za 70mega a do kasy mně spadlo jen 1,5mega a nemůžu ani prodávat hráče,mám bloknuto vše,mamutka mně pomáhala ale na tuto jsme krátký,díky všem kteří hrají tuto hru,a vzlášť gothigovi jako nej komentátorovy naší ligy a taté jeho přítelkyni Mamutce která se mně snažila snažila a snažila udržet ale nešlo to dík dík dík......červená a modrá

bauerjindrich | Detail

snad zítra po 20:30 zatím ahoj.

bauerjindrich | Detail

no tak chlapy!

bauerjindrich | Detail

teče my do bot,jen 70 mega za 9000bodovýho hráče.

bauerjindrich | Detail

mně to napsaly ve středu ale ne 2týdny ale mně napsaly že mám jen 7dní,ale já uš jsem to zažil pokud budu mít pod -10 tak jsem zachráněn ale musím to nějak udělat!na přestupní listině je sarov,a flores 25,26,let 9108,9025,bodů. prosím pomocte my chlapy.prodám i stejnou kvalytu za mnohem míň!pište prosím!

bauerjindrich | Detail

-48

bauerjindrich | Detail

já svojí viktorku nedám jen tak zanic! pokusím se hold prodat to nej co mám abych jí a sebe udržel ve hře a zachránil existenci klubu Fc Viktoria Plzeň!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a Jindřicha Bauera v této propracované hře.

bauerjindrich | Detail

ekonimika klubu je na této hře taky zábavná - bacha, aby Tě třeba nepřevzal nějaký jiný manažer - kterému se bude líbit pravá Viktorka Plzeň - ne nějaká A nebo B nebo C - dokonce jsem viděl i D .... ;o))

JanGothig | Detail

dnes losenice-močovice----hit kola!!

bauerjindrich | Detail