By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

VIII.1A Česko

  P W D L S PTS
1. Notor Star Štoky chl cup FK Victoria Šakvice 2:1 Notor Star Štoky Notor Star Štoky 2:0 FK Čelákovice FC Bukovice Jeseník 1:1 Notor Star Štoky Notor Star Štoky 3:0 Nýřany  Bořetín  0:1 Notor Star Štoky  10 7 2 1 17:7 23
2. Dlhé nad Cirochou chl cup Dlhé nad Cirochou 1:1 Neděliště  Bačkov  0:2 Dlhé nad Cirochou Dlhé nad Cirochou 3:1 FK Slavoj Liboc Krasavci Hluboká A 1:2 Dlhé nad Cirochou Dlhé nad Cirochou 2:0 FC Banik Hodonin  10 6 3 1 17:10 21
3. Nýřany  chl cup Nýřany  2:1 FC Banik Hodonin Hrušky  0:3 Nýřany  Nýřany  2:0 Ratíškovice  Notor Star Štoky 3:0 Nýřany  Nýřany  2:1 Buštěhrad   10 6 1 3 15:11 19
4. Bořetín  chl cup Bořetín  1:1 Krasavci Hluboká A FC Banik Hodonin 1:2 Bořetín  Bořetín  4:0 Hrušky  Ratíškovice  0:1 Bořetín  Bořetín  0:1 Notor Star Štoky  10 5 3 2 13:8 18
5. FK Victoria Šakvice chl cup FK Victoria Šakvice 2:1 Notor Star Štoky Buštěhrad  0:3 FK Victoria Šakvice FK Victoria Šakvice 0:1 Buš  Nasavrky  1:2 FK Victoria Šakvice FK Victoria Šakvice 1:0 Pochvalov   10 5 2 3 15:10 17
6. Humpolec chl cup Humpolec 2:1 Bačkov  FK Slavoj Liboc 0:0 Humpolec Humpolec 1:1 Krasavci Hluboká A FC Banik Hodonin 0:1 Humpolec Humpolec 1:0 Hrušky   10 4 5 1 12:10 17
7. Buštěhrad Nasavrky  1:3 Buštěhrad  Buštěhrad  0:3 FK Victoria Šakvice FK Čelákovice 1:2 Buštěhrad  Buštěhrad  3:1 FC Bukovice Jeseník Nýřany  2:1 Buštěhrad   10 5 1 4 15:13 16
8. Krasavci Hluboká A Bořetín  1:1 Krasavci Hluboká A Krasavci Hluboká A 1:1 Horní Jiřetín  Humpolec 1:1 Krasavci Hluboká A Krasavci Hluboká A 1:2 Dlhé nad Cirochou Neděliště  1:2 Krasavci Hluboká A  10 4 4 2 12:10 16
9. Ratíškovice FK Čelákovice 1:1 Ratíškovice  Ratíškovice  2:1 FC Bukovice Jeseník Nýřany  2:0 Ratíškovice  Ratíškovice  0:1 Bořetín  Horní Jiřetín  3:0 Ratíškovice   10 4 2 4 13:15 14
10. Neděliště Dlhé nad Cirochou 1:1 Neděliště  Pochvalov  2:1 Neděliště  Neděliště  2:0 Bačkov  FK Slavoj Liboc 1:2 Neděliště  Neděliště  1:2 Krasavci Hluboká A  10 4 1 5 14:13 13
11. Horní Jiřetín Horní Jiřetín  1:1 FK Slavoj Liboc Krasavci Hluboká A 1:1 Horní Jiřetín  Horní Jiřetín  0:0 FC Banik Hodonin Hrušky  3:2 Horní Jiřetín  Horní Jiřetín  3:0 Ratíškovice   10 3 4 3 12:10 13
12. FK Čelákovice FK Čelákovice 1:1 Ratíškovice  Notor Star Štoky 2:0 FK Čelákovice FK Čelákovice 1:2 Buštěhrad  Buš  1:1 FK Čelákovice FK Čelákovice 3:0 Nasavrky   10 3 3 4 14:14 12
13. FK Slavoj Liboc Horní Jiřetín  1:1 FK Slavoj Liboc FK Slavoj Liboc 0:0 Humpolec Dlhé nad Cirochou 3:1 FK Slavoj Liboc FK Slavoj Liboc 1:2 Neděliště  Bačkov  1:0 FK Slavoj Liboc  10 3 3 4 12:12 12
14. Buš Buš  1:0 Pochvalov  Buš  2:2 Nasavrky  FK Victoria Šakvice 0:1 Buš  Buš  1:1 FK Čelákovice FC Bukovice Jeseník 3:1 Buš   10 3 3 4 10:11 12
15. Pochvalov Buš  1:0 Pochvalov  Pochvalov  2:1 Neděliště  Nasavrky  0:2 Pochvalov  Pochvalov  3:0 Bačkov  FK Victoria Šakvice 1:0 Pochvalov   10 3 2 5 13:15 11
16. Nasavrky Nasavrky  1:3 Buštěhrad  Buš  2:2 Nasavrky  Nasavrky  0:2 Pochvalov  Nasavrky  1:2 FK Victoria Šakvice FK Čelákovice 3:0 Nasavrky   10 3 2 5 12:15 11
17. FC Bukovice Jeseník FC Bukovice Jeseník 0:1 Hrušky  Ratíškovice  2:1 FC Bukovice Jeseník FC Bukovice Jeseník 1:1 Notor Star Štoky Buštěhrad  3:1 FC Bukovice Jeseník FC Bukovice Jeseník 3:1 Buš   10 2 4 4 12:15 10
18. Hrušky FC Bukovice Jeseník 0:1 Hrušky  Hrušky  0:3 Nýřany  Bořetín  4:0 Hrušky  Hrušky  3:2 Horní Jiřetín  Humpolec 1:0 Hrušky   10 2 2 6 7:19 8
19. Bačkov Humpolec 2:1 Bačkov  Bačkov  0:2 Dlhé nad Cirochou Neděliště  2:0 Bačkov  Pochvalov  3:0 Bačkov  Bačkov  1:0 FK Slavoj Liboc  10 2 1 7 7:17 7
20. FC Banik Hodonin Nýřany  2:1 FC Banik Hodonin FC Banik Hodonin 1:2 Bořetín  Horní Jiřetín  0:0 FC Banik Hodonin FC Banik Hodonin 0:1 Humpolec Dlhé nad Cirochou 2:0 FC Banik Hodonin  10 1 2 7 9:16 5
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 

tak JINDŘICH se opět dostal do sra..k!peníze nejsou a asi to budu muset řěšit tak jak jsem nechtěl!poháry to utáhly ale bez nich to nejde,""""dobrý manažer se vždy vrátí"""já vás tu ligu bezemně dohrát nenechám!snad. -25mega je jako prd ale mám jen přáteláky,a sponzoři se nevalí s další smlouvou.no já se ne to snad v....u!

bauerjindrich | Detail

nové Komentáře

JanGothig | Detail

jj - musím vymyslet nové varianty taktiky pro příští sezonu...

JanGothig | Detail

tak jsem se dneškem zařadil mezi 5 týmů, kteří jediní dokázali obrat Buldoky o bodíky.... ;o))

JanGothig | Detail

to je pravda - jednou to přijít muselo - jedu dál - 4:0 je dost drsný - navíc jsem měl minimum šancí - dobrá hra Feenstere - gratuluji... ;o))

JanGothig | Detail

gothi tak ta tvá sérka zápasů bez prohry je v čoudu co!no začneme budovat další!!

bauerjindrich | Detail

uf uf ještě že tak,zapomněl jsem nastavit

bauerjindrich | Detail

díky - jedeme dál - další supertěžký soupeř je přede mnou...

JanGothig | Detail

dobrý zápas Gothi,panteři pokračují v sérii neprohraných mačů,ta má dnes právě skončila díky tvé vyzrálé taktice.gratulace a jen tak dál!

bauerjindrich | Detail

nové Komentáře...;o))

JanGothig | Detail

když prohrávám o gól - je to risk nebo zisk... ;o))

JanGothig | Detail

Notoři - dobrá práce...

JanGothig | Detail

díky - máš pravdu vyplatila. To jsem do poslední chvíle zavažoval - mám-li Zabila nasadit. Měl únavu přes 800. Opravdu se vyplatilo zariskovat.

JanGothig | Detail

samozřejmě - v tom jsme určitě zajedno...;o))...;o))

JanGothig | Detail

jojo ale ty taky né?

bauerjindrich | Detail

potřebuješ, aby Losenice klopýtli, že ?? nebo Močovice... chi chi chi

JanGothig | Detail

pondělní kolo"toč" bude opravdu dost zajímavý už se nemohu dočkat.

bauerjindrich | Detail

gratulka všem výtězům! a extra pro gothiga a smolařovy tohoto kola z třeštiny.

bauerjindrich | Detail

to máš pravdu - hezky sis zastřílel, že ??

JanGothig | Detail

jo je to tak! uš stím chlapy nic nenaděláte gothi je výtěz a tím to končí!""červená,žlutá,zrakvení,procenta,šance?no to je fotbal,,,já jednou vyhrál při 25% držení mýče a 1 střelu jsem vyslal.jak říkám fotbal je nevyspitatelná hra,a proto jí máme tak rádi.

bauerjindrich | Detail

A je,tam zase plavali kapříci. Mýho záložníka zmrzačí a nedostanou ani žlutou a za chvíli můj záložník dostává červenou. .... to se Ti povedlo.... chi chi chi chi... V této sestavě jsem porazil v poháru tým ze II. ligy - taky 1:0 - naopak - čekal jsem jasnější výhru... ;o)) Červenou pro svého hráče jsem čekal na konci prvního poločasu...

JanGothig | Detail

Prvni poločas 62%držení míče a druhej 66% a ja nedam ani jeden gol je to normalni???

coper | Detail

Bohužel, v deseti jsme nedokázali zápas zvrátit. Mužstvo,trenér i manažer jsou nas....

kalybos | Detail

Honzovo žraloci

bauerjindrich | Detail

toprvé v sezoně jsem stihl live zápas.paráda! to nejsou kapřícy ale žraloci kalybosy!

bauerjindrich | Detail

A je,tam zase plavali kapříci. Mýho záložníka zmrzačí a nedostanou ani žlutou a za chvíli můj záložník dostává červenou.

kalybos | Detail

šáák jsem to nastyvil a deme na too - nééé

JanGothig | Detail

ale pozor SIMONSI zajíždíš si do chemyckého prostoru a tam to vždy tak divně smrdí! nevým čím ale to nám řekneš aš se tam odtud vrátíš.!!!

bauerjindrich | Detail

nářez začíná opět v 15:15

bauerjindrich | Detail

jen se neutěšuj ale BOJUJ! já dnes porazím notory,a ty liběchov?to je tato ligová politika,jsme tu už "hlavně ty"už chvylku a my to dokážem.....jedéééém!

bauerjindrich | Detail

chi chi chi - tím se také utěšuji.... ;o))

JanGothig | Detail

vyšly nové Komentáře !!!!

JanGothig | Detail

tiše závidím a ještě malinko, ale opravdu malinko doufám.... ;o))

JanGothig | Detail

abych řekl pravdu - nemám vůbec proč juchat.... ;o((

JanGothig | Detail

paráda

bauerjindrich | Detail

tak jsem vše zase dohnal... ;o))

JanGothig | Detail

je to pech....;o((

JanGothig | Detail

asi omil od supershootu,když sjem si našel tomprochy tak ten hraje za Brušperk a né za viktorku!!ale nechápu to!

bauerjindrich | Detail

nevým co je to zač?stěmi přáteláky ale já to nejsem!!!

bauerjindrich | Detail

všiml jsem si toho copere uštědřil si buldokům nej porážku v sezoně gratulace je slabé slovo!

bauerjindrich | Detail

Lidi všimly ste si toho???? :D

coper | Detail

ok.už se těším!

bauerjindrich | Detail

doháním manko - takže čtěte - stále se budou nyní objevovat aktuální komentáře dokud nedoženu ono manko.... ;o))

JanGothig | Detail

v naší lize je furt volných 48 bodíků tak se o ně chlapy poperem!

bauerjindrich | Detail

teď teprve na to šlápnu mám 5 zápasů danných a to je15bodíků.a pak poslední kola budou nakrev,už se moc těším na závěr té naší ligy,to bude maso!

bauerjindrich | Detail

to se ti vodko povedlo!!!gratulka...

bauerjindrich | Detail

že by plichta ??? ;o))

JanGothig | Detail

tak toto kolo vypadá jen na jedo důležité utkání! viktorka vs rozjetá sibřina!

bauerjindrich | Detail

souhlasím s Tebou - je to opravdu věcí náhody - příklad klekne Ti comp na týden - prohraješ dva zápasy s outsaiderama a můžeš jít k šípku, protože to se dalším šesti určitě nepovede... ;o))

JanGothig | Detail

čtyři body rozdílu není tak moc....

JanGothig | Detail