By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

VIII.1A Česko

  P W D L S PTS
1. Notor Star Štoky chl cup FK Victoria Šakvice 2:1 Notor Star Štoky Notor Star Štoky 2:0 FK Čelákovice FC Bukovice Jeseník 1:1 Notor Star Štoky Notor Star Štoky 3:0 Nýřany  Bořetín  0:1 Notor Star Štoky  10 7 2 1 17:7 23
2. Dlhé nad Cirochou chl cup Dlhé nad Cirochou 1:1 Neděliště  Bačkov  0:2 Dlhé nad Cirochou Dlhé nad Cirochou 3:1 FK Slavoj Liboc Krasavci Hluboká A 1:2 Dlhé nad Cirochou Dlhé nad Cirochou 2:0 FC Banik Hodonin  10 6 3 1 17:10 21
3. Nýřany  chl cup Nýřany  2:1 FC Banik Hodonin Hrušky  0:3 Nýřany  Nýřany  2:0 Ratíškovice  Notor Star Štoky 3:0 Nýřany  Nýřany  2:1 Buštěhrad   10 6 1 3 15:11 19
4. Bořetín  chl cup Bořetín  1:1 Krasavci Hluboká A FC Banik Hodonin 1:2 Bořetín  Bořetín  4:0 Hrušky  Ratíškovice  0:1 Bořetín  Bořetín  0:1 Notor Star Štoky  10 5 3 2 13:8 18
5. FK Victoria Šakvice chl cup FK Victoria Šakvice 2:1 Notor Star Štoky Buštěhrad  0:3 FK Victoria Šakvice FK Victoria Šakvice 0:1 Buš  Nasavrky  1:2 FK Victoria Šakvice FK Victoria Šakvice 1:0 Pochvalov   10 5 2 3 15:10 17
6. Humpolec chl cup Humpolec 2:1 Bačkov  FK Slavoj Liboc 0:0 Humpolec Humpolec 1:1 Krasavci Hluboká A FC Banik Hodonin 0:1 Humpolec Humpolec 1:0 Hrušky   10 4 5 1 12:10 17
7. Buštěhrad Nasavrky  1:3 Buštěhrad  Buštěhrad  0:3 FK Victoria Šakvice FK Čelákovice 1:2 Buštěhrad  Buštěhrad  3:1 FC Bukovice Jeseník Nýřany  2:1 Buštěhrad   10 5 1 4 15:13 16
8. Krasavci Hluboká A Bořetín  1:1 Krasavci Hluboká A Krasavci Hluboká A 1:1 Horní Jiřetín  Humpolec 1:1 Krasavci Hluboká A Krasavci Hluboká A 1:2 Dlhé nad Cirochou Neděliště  1:2 Krasavci Hluboká A  10 4 4 2 12:10 16
9. Ratíškovice FK Čelákovice 1:1 Ratíškovice  Ratíškovice  2:1 FC Bukovice Jeseník Nýřany  2:0 Ratíškovice  Ratíškovice  0:1 Bořetín  Horní Jiřetín  3:0 Ratíškovice   10 4 2 4 13:15 14
10. Neděliště Dlhé nad Cirochou 1:1 Neděliště  Pochvalov  2:1 Neděliště  Neděliště  2:0 Bačkov  FK Slavoj Liboc 1:2 Neděliště  Neděliště  1:2 Krasavci Hluboká A  10 4 1 5 14:13 13
11. Horní Jiřetín Horní Jiřetín  1:1 FK Slavoj Liboc Krasavci Hluboká A 1:1 Horní Jiřetín  Horní Jiřetín  0:0 FC Banik Hodonin Hrušky  3:2 Horní Jiřetín  Horní Jiřetín  3:0 Ratíškovice   10 3 4 3 12:10 13
12. FK Čelákovice FK Čelákovice 1:1 Ratíškovice  Notor Star Štoky 2:0 FK Čelákovice FK Čelákovice 1:2 Buštěhrad  Buš  1:1 FK Čelákovice FK Čelákovice 3:0 Nasavrky   10 3 3 4 14:14 12
13. FK Slavoj Liboc Horní Jiřetín  1:1 FK Slavoj Liboc FK Slavoj Liboc 0:0 Humpolec Dlhé nad Cirochou 3:1 FK Slavoj Liboc FK Slavoj Liboc 1:2 Neděliště  Bačkov  1:0 FK Slavoj Liboc  10 3 3 4 12:12 12
14. Buš Buš  1:0 Pochvalov  Buš  2:2 Nasavrky  FK Victoria Šakvice 0:1 Buš  Buš  1:1 FK Čelákovice FC Bukovice Jeseník 3:1 Buš   10 3 3 4 10:11 12
15. Pochvalov Buš  1:0 Pochvalov  Pochvalov  2:1 Neděliště  Nasavrky  0:2 Pochvalov  Pochvalov  3:0 Bačkov  FK Victoria Šakvice 1:0 Pochvalov   10 3 2 5 13:15 11
16. Nasavrky Nasavrky  1:3 Buštěhrad  Buš  2:2 Nasavrky  Nasavrky  0:2 Pochvalov  Nasavrky  1:2 FK Victoria Šakvice FK Čelákovice 3:0 Nasavrky   10 3 2 5 12:15 11
17. FC Bukovice Jeseník FC Bukovice Jeseník 0:1 Hrušky  Ratíškovice  2:1 FC Bukovice Jeseník FC Bukovice Jeseník 1:1 Notor Star Štoky Buštěhrad  3:1 FC Bukovice Jeseník FC Bukovice Jeseník 3:1 Buš   10 2 4 4 12:15 10
18. Hrušky FC Bukovice Jeseník 0:1 Hrušky  Hrušky  0:3 Nýřany  Bořetín  4:0 Hrušky  Hrušky  3:2 Horní Jiřetín  Humpolec 1:0 Hrušky   10 2 2 6 7:19 8
19. Bačkov Humpolec 2:1 Bačkov  Bačkov  0:2 Dlhé nad Cirochou Neděliště  2:0 Bačkov  Pochvalov  3:0 Bačkov  Bačkov  1:0 FK Slavoj Liboc  10 2 1 7 7:17 7
20. FC Banik Hodonin Nýřany  2:1 FC Banik Hodonin FC Banik Hodonin 1:2 Bořetín  Horní Jiřetín  0:0 FC Banik Hodonin FC Banik Hodonin 0:1 Humpolec Dlhé nad Cirochou 2:0 FC Banik Hodonin  10 1 2 7 9:16 5
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 

nové Komentáře - čtěte !!!

JanGothig | Detail

máš pravdu sire,nemůžu furt myslet na postup ale tu příští sezonu se o to poperu,tato liga je fakt dost dobrá!díky vašim našim komentářům.Jan je fakt supr komentátor a jestly postoupíte oba tak nevím jak ta příští sezona bude vypadat z pohledu komunykace.jak jsem řek jen škoda že jsem to podělal v 1/3ně a nejsem mezy vámi,přeji vám co nejvýce bodíků.

bauerjindrich | Detail

Komeťák moc nekomunikuje - tak ho pomluvím - já Ti věřím, že vyhraješ, protože pak mám šanci postoupit s Tebou a Trojanovicemi.. ;o))

JanGothig | Detail

škoda že nejsem mezi váma...jen tak dál ať je to napínavé aš dokonce!

bauerjindrich | Detail

tak tyto dvě remízi hodně pomohli vyrovnat čelo ligy !!!

JanGothig | Detail

ale na ligu asi zapomněl?

bauerjindrich | Detail

ossis si asi udělal čas na taktiku,dnes mně 2krát porazil v přáteláku.

bauerjindrich | Detail

nazdárek kamarádi.tak taky jednou skouknu online zápas v lize ,....sire to zvláhneš dnes.a gothigu ty už to máš jasný jako já.

bauerjindrich | Detail

Liběchov se zatím drží. Jen do toho přátelé. Teď už to můžeš prásknout - co si na něj vymyslel za taktiku ?

JanGothig | Detail

takže si pohoršete průměr výkonnosti celého týmu - hlavně, že budete mít nějaký prachy...

JanGothig | Detail

držím Vám oběma pěsti... ;o))

JanGothig | Detail

žádné překvapení se bohužel nekonalo... ;o))

JanGothig | Detail

ve hře je ještě 30 bodíků tak uvydím kolik si jich nalámu.

bauerjindrich | Detail

teď se bude rozhodovat a lámat chléb.... ;o))

JanGothig | Detail

10 kol do konce - začíná se přiostřovat pánové....

JanGothig | Detail

---------omluva se přijímá----------

bauerjindrich | Detail

máš naprostou pravdu - komentátor nestíhá a tak se velice omlouvá svým čtenářům... věřím, že se polepším...

JanGothig | Detail

přesně tak,máte naprostou pravdu.

bauerjindrich | Detail

ziky si je nějakej jistej... neboj - taky jsme si byli jistí...

JanGothig | Detail

jasan ziky tak příští sezonu si to rozdáme!

bauerjindrich | Detail

jo internet?hmm jede určitě se číhnout na usa holky,jak se cpou hambáčema,takže asi na internet neuvydí

bauerjindrich | Detail

pánové, dnes v noci odjíždím do USA... takže pravděpodobně to se mnou půjde z kopce... :D

Wayney | Detail

je pravdou, že jsem do 70. minuty držel nadějných 0:0 - pak jsem chtěl zaútočit na tři bodíky a nastavil si zvýšenou aktivitu směrem dopředu a Fenestr mě okamžitě """ plácnul přes ruku """ Ale štve mě to !!!

JanGothig | Detail

tak už jsem těch prokletých 55mega udělal jsem už v plusu,snad zas něco neposeru!

bauerjindrich | Detail

To mi povídej Gothigu. Celej tenhle manager mi přijde divně nastavenej. Goly jak na hokeji mezi Káhirou a Japonskem a nesmyslné prohry s manažery, kteří na to dlabou.

hamouni | Detail

je to velký shit...

JanGothig | Detail

taky jedu do Losenic - snad na tom budu lépe než Ty Sire ... ;o))

JanGothig | Detail

snad jo,ale aš po dnešním zápase sire

bauerjindrich | Detail

tomu se říká překvapit soupeře... ;o))

JanGothig | Detail

hele šlechtickej - zase Tě zaskočili Losenice ???

JanGothig | Detail

ajajaj B tým uš nemám obnova bude stát 14 mega.no tak snad to zvládnu i bez těch hráčů co jsem chtěl prodávat!

bauerjindrich | Detail

nene nekončím ale uš jsem měl na mále z -55mega uš mám jen -20mega snad to do tří dnů udělám na nulu.jdu dál prodávat béčko!uš se těším aš budu v plusu.tě pic

bauerjindrich | Detail

to snad ne - Jindra nic neříkal....

JanGothig | Detail

Robím virtuálku na výmenu. Píšte do pošty.

igor67 | Detail

takto to dopadá, když se nepostaví sestava ani taktika... shit...

JanGothig | Detail

nový článek v Komentářích - Supernovinka ... ;o))

JanGothig | Detail

takže bacha Jindro - abys nedopadl jako Hamouni - ono systém omyl - pokus taky není to pravé ořechové - já si takto pořídil osvětlení stadiónu... ;o))

JanGothig | Detail

já jsem dnes omylem zakoupil stánek za 85 mega,né že jsem na něj nešetřil ale skusil jsem naněj kliknout a BUM!!! mám mínus 55 mega

bauerjindrich | Detail

Z toho si nic nedělej, já mám mínus 34 mega :))

hamouni | Detail

tak pokud chcete, abych tu ještě něco hrál tak mi pls posílejte přáteláky... mám mínus 17 mega a pořád to narůstá.. :/

Wayney | Detail

nové Výsledky - čtěte přátelé !!!!

JanGothig | Detail

nu to bylo o prsa..

JanGothig | Detail

vydrž Wayney - zase bude lépe...

JanGothig | Detail

já už na to nemám ani čas, ani chuť... takže vás pravděpodobně opustim v nejbližších dnech...

Wayney | Detail

wayney na to prdí - asi !!! ale i tak gratulace !!!

JanGothig | Detail

no - měl si to hezky o prsa...

JanGothig | Detail

nové komentáře - čtěte přátelé...

JanGothig | Detail

no to tedy bude....

JanGothig | Detail

Nové Interviu !!!

JanGothig | Detail

ono celkově ty výsledky jsou drsný.... ;o)) samé 7:0

JanGothig | Detail