By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

VIII.1A Česko

  P W D L S PTS
1. Notor Star Štoky chl cup FK Victoria Šakvice 2:1 Notor Star Štoky Notor Star Štoky 2:0 FK Čelákovice FC Bukovice Jeseník 1:1 Notor Star Štoky Notor Star Štoky 3:0 Nýřany  Bořetín  0:1 Notor Star Štoky  10 7 2 1 17:7 23
2. Dlhé nad Cirochou chl cup Dlhé nad Cirochou 1:1 Neděliště  Bačkov  0:2 Dlhé nad Cirochou Dlhé nad Cirochou 3:1 FK Slavoj Liboc Krasavci Hluboká A 1:2 Dlhé nad Cirochou Dlhé nad Cirochou 2:0 FC Banik Hodonin  10 6 3 1 17:10 21
3. Nýřany  chl cup Nýřany  2:1 FC Banik Hodonin Hrušky  0:3 Nýřany  Nýřany  2:0 Ratíškovice  Notor Star Štoky 3:0 Nýřany  Nýřany  2:1 Buštěhrad   10 6 1 3 15:11 19
4. Bořetín  chl cup Bořetín  1:1 Krasavci Hluboká A FC Banik Hodonin 1:2 Bořetín  Bořetín  4:0 Hrušky  Ratíškovice  0:1 Bořetín  Bořetín  0:1 Notor Star Štoky  10 5 3 2 13:8 18
5. FK Victoria Šakvice chl cup FK Victoria Šakvice 2:1 Notor Star Štoky Buštěhrad  0:3 FK Victoria Šakvice FK Victoria Šakvice 0:1 Buš  Nasavrky  1:2 FK Victoria Šakvice FK Victoria Šakvice 1:0 Pochvalov   10 5 2 3 15:10 17
6. Humpolec chl cup Humpolec 2:1 Bačkov  FK Slavoj Liboc 0:0 Humpolec Humpolec 1:1 Krasavci Hluboká A FC Banik Hodonin 0:1 Humpolec Humpolec 1:0 Hrušky   10 4 5 1 12:10 17
7. Buštěhrad Nasavrky  1:3 Buštěhrad  Buštěhrad  0:3 FK Victoria Šakvice FK Čelákovice 1:2 Buštěhrad  Buštěhrad  3:1 FC Bukovice Jeseník Nýřany  2:1 Buštěhrad   10 5 1 4 15:13 16
8. Krasavci Hluboká A Bořetín  1:1 Krasavci Hluboká A Krasavci Hluboká A 1:1 Horní Jiřetín  Humpolec 1:1 Krasavci Hluboká A Krasavci Hluboká A 1:2 Dlhé nad Cirochou Neděliště  1:2 Krasavci Hluboká A  10 4 4 2 12:10 16
9. Ratíškovice FK Čelákovice 1:1 Ratíškovice  Ratíškovice  2:1 FC Bukovice Jeseník Nýřany  2:0 Ratíškovice  Ratíškovice  0:1 Bořetín  Horní Jiřetín  3:0 Ratíškovice   10 4 2 4 13:15 14
10. Neděliště Dlhé nad Cirochou 1:1 Neděliště  Pochvalov  2:1 Neděliště  Neděliště  2:0 Bačkov  FK Slavoj Liboc 1:2 Neděliště  Neděliště  1:2 Krasavci Hluboká A  10 4 1 5 14:13 13
11. Horní Jiřetín Horní Jiřetín  1:1 FK Slavoj Liboc Krasavci Hluboká A 1:1 Horní Jiřetín  Horní Jiřetín  0:0 FC Banik Hodonin Hrušky  3:2 Horní Jiřetín  Horní Jiřetín  3:0 Ratíškovice   10 3 4 3 12:10 13
12. FK Čelákovice FK Čelákovice 1:1 Ratíškovice  Notor Star Štoky 2:0 FK Čelákovice FK Čelákovice 1:2 Buštěhrad  Buš  1:1 FK Čelákovice FK Čelákovice 3:0 Nasavrky   10 3 3 4 14:14 12
13. FK Slavoj Liboc Horní Jiřetín  1:1 FK Slavoj Liboc FK Slavoj Liboc 0:0 Humpolec Dlhé nad Cirochou 3:1 FK Slavoj Liboc FK Slavoj Liboc 1:2 Neděliště  Bačkov  1:0 FK Slavoj Liboc  10 3 3 4 12:12 12
14. Buš Buš  1:0 Pochvalov  Buš  2:2 Nasavrky  FK Victoria Šakvice 0:1 Buš  Buš  1:1 FK Čelákovice FC Bukovice Jeseník 3:1 Buš   10 3 3 4 10:11 12
15. Pochvalov Buš  1:0 Pochvalov  Pochvalov  2:1 Neděliště  Nasavrky  0:2 Pochvalov  Pochvalov  3:0 Bačkov  FK Victoria Šakvice 1:0 Pochvalov   10 3 2 5 13:15 11
16. Nasavrky Nasavrky  1:3 Buštěhrad  Buš  2:2 Nasavrky  Nasavrky  0:2 Pochvalov  Nasavrky  1:2 FK Victoria Šakvice FK Čelákovice 3:0 Nasavrky   10 3 2 5 12:15 11
17. FC Bukovice Jeseník FC Bukovice Jeseník 0:1 Hrušky  Ratíškovice  2:1 FC Bukovice Jeseník FC Bukovice Jeseník 1:1 Notor Star Štoky Buštěhrad  3:1 FC Bukovice Jeseník FC Bukovice Jeseník 3:1 Buš   10 2 4 4 12:15 10
18. Hrušky FC Bukovice Jeseník 0:1 Hrušky  Hrušky  0:3 Nýřany  Bořetín  4:0 Hrušky  Hrušky  3:2 Horní Jiřetín  Humpolec 1:0 Hrušky   10 2 2 6 7:19 8
19. Bačkov Humpolec 2:1 Bačkov  Bačkov  0:2 Dlhé nad Cirochou Neděliště  2:0 Bačkov  Pochvalov  3:0 Bačkov  Bačkov  1:0 FK Slavoj Liboc  10 2 1 7 7:17 7
20. FC Banik Hodonin Nýřany  2:1 FC Banik Hodonin FC Banik Hodonin 1:2 Bořetín  Horní Jiřetín  0:0 FC Banik Hodonin FC Banik Hodonin 0:1 Humpolec Dlhé nad Cirochou 2:0 FC Banik Hodonin  10 1 2 7 9:16 5
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 

je tu někdo v přímém přenosu ???

JanGothig | Detail

tak už je to lepší ???

JanGothig | Detail

jen při supershoodu

bauerjindrich | Detail

nejsem moc technický typ - ale ten malý obraz máš pořád nebo jenom při supershootu ???

JanGothig | Detail

je!

bauerjindrich | Detail

ty kokos prostě se mě drží smůla nebo já fakt už nevím :D

OSSIS | Detail

já jsem si dával tedy větší ambice v této lize,teď vydím pravdu.Nemám nato,těď budu budovat tým a stadion na příští sezonu,ale neodepisuju se totolně.ještě je ve hře 60 bodíků.můj ultras fandí "panterům,spartakovcúm"

bauerjindrich | Detail

já jsem spokojený - ale štve mě - že musím fandit tak, aby někdo přede mnou klopýtl a já mohl poskočit na tu třetí příčku - je to takové - závistivé a to nemám moc rád...

JanGothig | Detail

Nové Výsledky - nové Prognozy, nové Interviu - čtěte přátelé !!!!

JanGothig | Detail

díky za pochvalu - za Příchovice nehraje aktivní manažer - takže každý aktivní jim musí dát 7:0 - pokud se nevyflákne na nastavení sestavy... ;o))

JanGothig | Detail

GUTGothig!!!!renezance nebo gotika?když je to pěkné a líbý se to tak proč dělat nějakého ustrašence né!!jsi nejlepší komenťák co jsem v této superhře zažil,jen škoda že jsi dnes prohrál.Příchovice to už mají asi (za)daný 7:0

bauerjindrich | Detail

jak se Vám líbí barevné Komentáře ???

JanGothig | Detail

jsem si ani nevšiml, ale štve mě, že jsem nedokázal pořádně zaútočit - prakticky žádná šance... ;o((

JanGothig | Detail

já mám nárok tak sledovat sobotní ligu online,jinak v týdnu to nejde.Už se třesu na dnešní zápas se SVĚTÍ. do boje kamarádí!!!!!!

bauerjindrich | Detail

Sir: nj v každé lize nejsou tak kvalitní celky jako jste vy :D a bylo na to i víc času atd ...:-) ted to je takové kryzovější

OSSIS | Detail

Přijímám přáteláky. Jinak mám dotaz, proč už dále nemůžu rozšířit zkušenosti sestavy např. 4-4-2 na hodnotu 900, ale vše se mi seklo na nějakých 650 a dál už mi to nejde? Díky za info

hamouni | Detail

bez pro to daleko nedotahnu ?? aha a proto jsem vyhrál už dvě ligy :D dobrý jsi :D

OSSIS | Detail

přáteláky beru - klidně pošlete....

JanGothig | Detail

jinak Panteři - pochvala !!! Liběchov - konečně zase jednou ukázal co v nich je !!!! Světí - hezký bodík !!!!!

JanGothig | Detail

omlouvám grafickou upravu Komentářů - snažím se tam dostat nějak ty barvičky, aby to bylo hezčí a nějak se mi to nedaří !!!

JanGothig | Detail

Přátelák kdykoliv, nikoho neodmítám.

kalybos | Detail

a už mi odpovíš na Interviu ???

JanGothig | Detail

jo aha tak to já mam tu obyčejnou verzi takže asi nic:-)

OSSIS | Detail

co chceš vědět o tom B-týmu??? v PRO verzi si nastavíš taktiku, sestavu - jsou na vše záložky - v seznamu hráčů, můžeš vybraného hráče pozvat do A-týmu - v A-týmu pak zpětně můžeš poslat hráče do B-týmu

JanGothig | Detail

přátelák pošli - nemám problém...

JanGothig | Detail

jo a jak to je stou novinkou B týmem ...nevíte někdo něco o tom ??

OSSIS | Detail

Kluci nechcete jsi někdo dát přátelak???potřebovál bych finance do klubové pokladny ...

OSSIS | Detail

nové interviuk - přátelé - zase nějaké drby.... ;o))

JanGothig | Detail

OK... stejnak lepší kontumace 3:0 než 7:0... :D

Wayney | Detail

naopak já jsem si jistý, že si pošmákli až do konce.... ;o))

JanGothig | Detail

co jste říkali na interwiuk se Simonem - hezky si umí povídat - že jo !!! Je to můj nový objev.....

JanGothig | Detail

takže Wayney spolu hrajeme v pátek.... ;o)) Platí ???

JanGothig | Detail

cože???? Nehrálo se vždycky až v úterý??? Já sem vždycky chodim, když jsou zápasy, tzn. Úterý, čtvrtek, sobota... fakt jako velká sranda... ://

Wayney | Detail

Čtěte nové komentáře - nové interwiuk... ;o))

JanGothig | Detail

tak dneska jsem to těžce nezvládl.....

JanGothig | Detail

Taky moc neválím, 27min. a 0:3

kalybos | Detail

pro všechny - kdo máte Skype - ozvěte se mi !!!!

JanGothig | Detail

tady máš číslo mého icq - 457097121 - napiš mi - příště můžeme pokecat lépe online...

JanGothig | Detail

jupí ..... dokázal jsem toooo...

JanGothig | Detail

to máš pravdu - já totiž jedu všechny soupeře po Tobě... příště mám Zenit...

JanGothig | Detail

87 minuta...

JanGothig | Detail

ty vole to je rychta.... 2:3 pro mě...

JanGothig | Detail

ouuu - zranil se mi brankář - byla to moje jednička... ;o((

JanGothig | Detail

ještě 10 minut...

JanGothig | Detail

ahoj Jindro - máš prosím Skype ??

JanGothig | Detail

ty vogo já to opravdu otočil... ;o))

JanGothig | Detail

zatím pánové z první čtyřky remízy.mohlo by to tak i dopadnout

bauerjindrich | Detail

musím - vyhrát... ;o))

JanGothig | Detail

a už prohrávám - shit...

JanGothig | Detail

musím vyštrachat číslo - vydrž...

JanGothig | Detail