By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

VIII.1A Česko

  P W D L S PTS
1. Notor Star Štoky chl cup FK Victoria Šakvice 2:1 Notor Star Štoky Notor Star Štoky 2:0 FK Čelákovice FC Bukovice Jeseník 1:1 Notor Star Štoky Notor Star Štoky 3:0 Nýřany  Bořetín  0:1 Notor Star Štoky  10 7 2 1 17:7 23
2. Dlhé nad Cirochou chl cup Dlhé nad Cirochou 1:1 Neděliště  Bačkov  0:2 Dlhé nad Cirochou Dlhé nad Cirochou 3:1 FK Slavoj Liboc Krasavci Hluboká A 1:2 Dlhé nad Cirochou Dlhé nad Cirochou 2:0 FC Banik Hodonin  10 6 3 1 17:10 21
3. Nýřany  chl cup Nýřany  2:1 FC Banik Hodonin Hrušky  0:3 Nýřany  Nýřany  2:0 Ratíškovice  Notor Star Štoky 3:0 Nýřany  Nýřany  2:1 Buštěhrad   10 6 1 3 15:11 19
4. Bořetín  chl cup Bořetín  1:1 Krasavci Hluboká A FC Banik Hodonin 1:2 Bořetín  Bořetín  4:0 Hrušky  Ratíškovice  0:1 Bořetín  Bořetín  0:1 Notor Star Štoky  10 5 3 2 13:8 18
5. FK Victoria Šakvice chl cup FK Victoria Šakvice 2:1 Notor Star Štoky Buštěhrad  0:3 FK Victoria Šakvice FK Victoria Šakvice 0:1 Buš  Nasavrky  1:2 FK Victoria Šakvice FK Victoria Šakvice 1:0 Pochvalov   10 5 2 3 15:10 17
6. Humpolec chl cup Humpolec 2:1 Bačkov  FK Slavoj Liboc 0:0 Humpolec Humpolec 1:1 Krasavci Hluboká A FC Banik Hodonin 0:1 Humpolec Humpolec 1:0 Hrušky   10 4 5 1 12:10 17
7. Buštěhrad Nasavrky  1:3 Buštěhrad  Buštěhrad  0:3 FK Victoria Šakvice FK Čelákovice 1:2 Buštěhrad  Buštěhrad  3:1 FC Bukovice Jeseník Nýřany  2:1 Buštěhrad   10 5 1 4 15:13 16
8. Krasavci Hluboká A Bořetín  1:1 Krasavci Hluboká A Krasavci Hluboká A 1:1 Horní Jiřetín  Humpolec 1:1 Krasavci Hluboká A Krasavci Hluboká A 1:2 Dlhé nad Cirochou Neděliště  1:2 Krasavci Hluboká A  10 4 4 2 12:10 16
9. Ratíškovice FK Čelákovice 1:1 Ratíškovice  Ratíškovice  2:1 FC Bukovice Jeseník Nýřany  2:0 Ratíškovice  Ratíškovice  0:1 Bořetín  Horní Jiřetín  3:0 Ratíškovice   10 4 2 4 13:15 14
10. Neděliště Dlhé nad Cirochou 1:1 Neděliště  Pochvalov  2:1 Neděliště  Neděliště  2:0 Bačkov  FK Slavoj Liboc 1:2 Neděliště  Neděliště  1:2 Krasavci Hluboká A  10 4 1 5 14:13 13
11. Horní Jiřetín Horní Jiřetín  1:1 FK Slavoj Liboc Krasavci Hluboká A 1:1 Horní Jiřetín  Horní Jiřetín  0:0 FC Banik Hodonin Hrušky  3:2 Horní Jiřetín  Horní Jiřetín  3:0 Ratíškovice   10 3 4 3 12:10 13
12. FK Čelákovice FK Čelákovice 1:1 Ratíškovice  Notor Star Štoky 2:0 FK Čelákovice FK Čelákovice 1:2 Buštěhrad  Buš  1:1 FK Čelákovice FK Čelákovice 3:0 Nasavrky   10 3 3 4 14:14 12
13. FK Slavoj Liboc Horní Jiřetín  1:1 FK Slavoj Liboc FK Slavoj Liboc 0:0 Humpolec Dlhé nad Cirochou 3:1 FK Slavoj Liboc FK Slavoj Liboc 1:2 Neděliště  Bačkov  1:0 FK Slavoj Liboc  10 3 3 4 12:12 12
14. Buš Buš  1:0 Pochvalov  Buš  2:2 Nasavrky  FK Victoria Šakvice 0:1 Buš  Buš  1:1 FK Čelákovice FC Bukovice Jeseník 3:1 Buš   10 3 3 4 10:11 12
15. Pochvalov Buš  1:0 Pochvalov  Pochvalov  2:1 Neděliště  Nasavrky  0:2 Pochvalov  Pochvalov  3:0 Bačkov  FK Victoria Šakvice 1:0 Pochvalov   10 3 2 5 13:15 11
16. Nasavrky Nasavrky  1:3 Buštěhrad  Buš  2:2 Nasavrky  Nasavrky  0:2 Pochvalov  Nasavrky  1:2 FK Victoria Šakvice FK Čelákovice 3:0 Nasavrky   10 3 2 5 12:15 11
17. FC Bukovice Jeseník FC Bukovice Jeseník 0:1 Hrušky  Ratíškovice  2:1 FC Bukovice Jeseník FC Bukovice Jeseník 1:1 Notor Star Štoky Buštěhrad  3:1 FC Bukovice Jeseník FC Bukovice Jeseník 3:1 Buš   10 2 4 4 12:15 10
18. Hrušky FC Bukovice Jeseník 0:1 Hrušky  Hrušky  0:3 Nýřany  Bořetín  4:0 Hrušky  Hrušky  3:2 Horní Jiřetín  Humpolec 1:0 Hrušky   10 2 2 6 7:19 8
19. Bačkov Humpolec 2:1 Bačkov  Bačkov  0:2 Dlhé nad Cirochou Neděliště  2:0 Bačkov  Pochvalov  3:0 Bačkov  Bačkov  1:0 FK Slavoj Liboc  10 2 1 7 7:17 7
20. FC Banik Hodonin Nýřany  2:1 FC Banik Hodonin FC Banik Hodonin 1:2 Bořetín  Horní Jiřetín  0:0 FC Banik Hodonin FC Banik Hodonin 0:1 Humpolec Dlhé nad Cirochou 2:0 FC Banik Hodonin  10 1 2 7 9:16 5
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 

nebo ICQ ???

JanGothig | Detail

škoda - tam se dá lépe chatovat během zápasu - takhle furt překlíkávat - obnovovat...

JanGothig | Detail

nemáš Skype ??

JanGothig | Detail

zatím jsi na tom jako já.... ;o))

JanGothig | Detail

je tu někdo ????

JanGothig | Detail

v Komentářích je poslední pohár...

JanGothig | Detail

jó - apropó - Panteři jsou třetí !!!! ;o))

JanGothig | Detail

skvělý chlapi - to budou příspěvky do Výsledků.. to bude počteníčko.... Jinak gratulace všem co vyhráli !!!

JanGothig | Detail

tak tohle je opravdová ostuda... asistent se bude velice zodpovídat a já majiteli asi také... za tuto taktiku, kterou jsem chtěl překvapit jsme si nezasloužili vyhrát, gratulace soupeři...

Wayney | Detail

Děkuji za gratulace, konečně mi ti lazaři zabrali.

kalybos | Detail

máte tady nové Výsledky i nové Prognozy... ;o))

JanGothig | Detail

Jinak, aby to nevyznělo, že jsme nevšímaví... ;o)) --- Obrovská gratulace našemu novému lídru v tabulce !!!! ----- Věřili byste tomu, že nám náš šlechtickej synek bude ukázovat záda ??? ----- BRAVoóóóóóóóóóóó ;o))

JanGothig | Detail

tak jsem zpracoval další pohár !!! Komentáře - čtěte !!! Díky, docela mě to baví a rád Vás pobavím taky.... ;o))

JanGothig | Detail

já ti věřím

bauerjindrich | Detail

ale dalo mi to makačku - to mi věř...

JanGothig | Detail

moc pěkný Gothigu... :D

Wayney | Detail

trošku mi nevyšel datum - ale z 19.5. v Komentátorech je článek SuperNovinka II. - určitě se bude líbit - čtěte !!!

JanGothig | Detail

ještě stihli těsně před zápasem nové prognosy - čtěte.....

JanGothig | Detail

dnes chci vyzkoušet spoustu hráčů i ze širšího kádru bo se mi zranil ranec hráčů... dnes tomu vítězství moc nevěřim... ://

Wayney | Detail

přesně tak!

bauerjindrich | Detail

VIKTORIE PLZEŇ MISTR LIGY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!2010-2011

bauerjindrich | Detail

Gratulace do Plzně - tak se Vám to podařilo - to je slávy což ???

JanGothig | Detail

tak souboj ve vedení dopadl jak nejlépe mohl... ;o))

JanGothig | Detail

tak to vypadá že konečně vyhraju kamarádi.balím saky paky a mastím na staďát,čaues.

bauerjindrich | Detail

já vým

bauerjindrich | Detail

mám sice 11 hráčů v trestu nebo zrakvených ale i tak si dnes věřím,snad to prokletí bude pryč.po pěti utkáních bez výhry snad našlápnu k výtězné sérii.

bauerjindrich | Detail

na štruncátu je od pondělí vyprodáno

bauerjindrich | Detail

to bude zase Anrošově sadu nablito... ;o))

JanGothig | Detail

Jindřich se vrací!!! jdu nato! tv - viktorka má dnes tytul doma.Koukejte na čt4,budu na montovaný trybuně z tel. pohledu na pravý straně v první řadě.!!!!!!!!!!!!!TYTUL!!!!!!!!!!!!

bauerjindrich | Detail

viděla jsi - jak jsem prohrál na penalty čvrtfinále ??? to je k vzteku... ;o))

JanGothig | Detail

tak jsme to dokázali... A začínáme stoupat tabulkou nahoru - konečně !!!

JanGothig | Detail

nové Prognozy - čtěte !!!!

JanGothig | Detail

máme aktuální Komentáře pánové - čtěte !!!

JanGothig | Detail

inu Jindro - přšli jste pěkně silní a nadupaní a základ co jsme tady zbyli máme také nejvyšší ambice - alespoň je to perfektně vyrovnané - zatím.... ;o))

JanGothig | Detail

vydím to že asi letos nepostoupím!!!4 zápasy bez výhry.to je snad na sestup.j.g.3:2 dobrej meč.

bauerjindrich | Detail

bomba - dokázal jsem to - konečně jsem překročil svůj stín.... ;o))

JanGothig | Detail

nové Komentáře - čtěte !!!!!

JanGothig | Detail

tak jsem konečně zabral .... ;o))

JanGothig | Detail

hele pro změnu jsem hrál v deseti... :D gratuluju Bauerovi k zasložené remíze... :D

Wayney | Detail

ale chlapci - snad by jste se mi tady neprali... ;o)) OSSIS taky jenom špičkuje - je si moc dobře vědom síly Wayneho mužstva - výsledky hovoří za vše a pořadí taky.... to si spíše může dělat srandu ze mě... ;o)) jinak kliďo mě zvete na přáteláčky taky - hraju s mladíkama a nastavuju Fair-Play.. Takže šance mě porazit jsou ještě větší... ;o))

JanGothig | Detail

čus kamarádi tak zítra po dvou prohrách se budu snažit konečně vyhrát! asi to bude těžký meč ale já se budu rvát o výtěstvý do krve.

bauerjindrich | Detail

SirCesc: pokecáme v odvětě :-)

OSSIS | Detail

neni to asi tim, ze nenastavuju sestavu?:D zásadně na přáteláky nenastavuju, nebo šetřim hráče... :D

Wayney | Detail

Wayney: jsem nevěděl že jsi až tak moc slabí :-) dva přátelky stebou a první zápas 3:1 promne a druhý 2:0 :D no docela se těším na tebe v lize .D

OSSIS | Detail

budu muset vyzkooušet - jestli v deseti nebudou hrát lépe... ;o))

JanGothig | Detail

Lanžov - AC Spartak Číhaň 1:5 jsem z5 ve hře:-)

OSSIS | Detail

tak opět vítězství i v deseti hráčích... :) Akorát Drahomír dostane pokutu za tu červenou... jinak pecka, jsem na druhym fleku pouze o skore... :)

Wayney | Detail

máš pravdu Simone, ale musím už zabrat - protože chci postoupit výšššš

JanGothig | Detail

a Panteři klesají a klesají - shit !!!! ;o))

JanGothig | Detail

je tu někdo a sleduje jako já v přímém přenosu ??

JanGothig | Detail