By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

VIII.1A Česko

  P W D L S PTS
1. Notor Star Štoky chl cup FK Victoria Šakvice 2:1 Notor Star Štoky Notor Star Štoky 2:0 FK Čelákovice FC Bukovice Jeseník 1:1 Notor Star Štoky Notor Star Štoky 3:0 Nýřany  Bořetín  0:1 Notor Star Štoky  10 7 2 1 17:7 23
2. Dlhé nad Cirochou chl cup Dlhé nad Cirochou 1:1 Neděliště  Bačkov  0:2 Dlhé nad Cirochou Dlhé nad Cirochou 3:1 FK Slavoj Liboc Krasavci Hluboká A 1:2 Dlhé nad Cirochou Dlhé nad Cirochou 2:0 FC Banik Hodonin  10 6 3 1 17:10 21
3. Nýřany  chl cup Nýřany  2:1 FC Banik Hodonin Hrušky  0:3 Nýřany  Nýřany  2:0 Ratíškovice  Notor Star Štoky 3:0 Nýřany  Nýřany  2:1 Buštěhrad   10 6 1 3 15:11 19
4. Bořetín  chl cup Bořetín  1:1 Krasavci Hluboká A FC Banik Hodonin 1:2 Bořetín  Bořetín  4:0 Hrušky  Ratíškovice  0:1 Bořetín  Bořetín  0:1 Notor Star Štoky  10 5 3 2 13:8 18
5. FK Victoria Šakvice chl cup FK Victoria Šakvice 2:1 Notor Star Štoky Buštěhrad  0:3 FK Victoria Šakvice FK Victoria Šakvice 0:1 Buš  Nasavrky  1:2 FK Victoria Šakvice FK Victoria Šakvice 1:0 Pochvalov   10 5 2 3 15:10 17
6. Humpolec chl cup Humpolec 2:1 Bačkov  FK Slavoj Liboc 0:0 Humpolec Humpolec 1:1 Krasavci Hluboká A FC Banik Hodonin 0:1 Humpolec Humpolec 1:0 Hrušky   10 4 5 1 12:10 17
7. Buštěhrad Nasavrky  1:3 Buštěhrad  Buštěhrad  0:3 FK Victoria Šakvice FK Čelákovice 1:2 Buštěhrad  Buštěhrad  3:1 FC Bukovice Jeseník Nýřany  2:1 Buštěhrad   10 5 1 4 15:13 16
8. Krasavci Hluboká A Bořetín  1:1 Krasavci Hluboká A Krasavci Hluboká A 1:1 Horní Jiřetín  Humpolec 1:1 Krasavci Hluboká A Krasavci Hluboká A 1:2 Dlhé nad Cirochou Neděliště  1:2 Krasavci Hluboká A  10 4 4 2 12:10 16
9. Ratíškovice FK Čelákovice 1:1 Ratíškovice  Ratíškovice  2:1 FC Bukovice Jeseník Nýřany  2:0 Ratíškovice  Ratíškovice  0:1 Bořetín  Horní Jiřetín  3:0 Ratíškovice   10 4 2 4 13:15 14
10. Neděliště Dlhé nad Cirochou 1:1 Neděliště  Pochvalov  2:1 Neděliště  Neděliště  2:0 Bačkov  FK Slavoj Liboc 1:2 Neděliště  Neděliště  1:2 Krasavci Hluboká A  10 4 1 5 14:13 13
11. Horní Jiřetín Horní Jiřetín  1:1 FK Slavoj Liboc Krasavci Hluboká A 1:1 Horní Jiřetín  Horní Jiřetín  0:0 FC Banik Hodonin Hrušky  3:2 Horní Jiřetín  Horní Jiřetín  3:0 Ratíškovice   10 3 4 3 12:10 13
12. FK Čelákovice FK Čelákovice 1:1 Ratíškovice  Notor Star Štoky 2:0 FK Čelákovice FK Čelákovice 1:2 Buštěhrad  Buš  1:1 FK Čelákovice FK Čelákovice 3:0 Nasavrky   10 3 3 4 14:14 12
13. FK Slavoj Liboc Horní Jiřetín  1:1 FK Slavoj Liboc FK Slavoj Liboc 0:0 Humpolec Dlhé nad Cirochou 3:1 FK Slavoj Liboc FK Slavoj Liboc 1:2 Neděliště  Bačkov  1:0 FK Slavoj Liboc  10 3 3 4 12:12 12
14. Buš Buš  1:0 Pochvalov  Buš  2:2 Nasavrky  FK Victoria Šakvice 0:1 Buš  Buš  1:1 FK Čelákovice FC Bukovice Jeseník 3:1 Buš   10 3 3 4 10:11 12
15. Pochvalov Buš  1:0 Pochvalov  Pochvalov  2:1 Neděliště  Nasavrky  0:2 Pochvalov  Pochvalov  3:0 Bačkov  FK Victoria Šakvice 1:0 Pochvalov   10 3 2 5 13:15 11
16. Nasavrky Nasavrky  1:3 Buštěhrad  Buš  2:2 Nasavrky  Nasavrky  0:2 Pochvalov  Nasavrky  1:2 FK Victoria Šakvice FK Čelákovice 3:0 Nasavrky   10 3 2 5 12:15 11
17. FC Bukovice Jeseník FC Bukovice Jeseník 0:1 Hrušky  Ratíškovice  2:1 FC Bukovice Jeseník FC Bukovice Jeseník 1:1 Notor Star Štoky Buštěhrad  3:1 FC Bukovice Jeseník FC Bukovice Jeseník 3:1 Buš   10 2 4 4 12:15 10
18. Hrušky FC Bukovice Jeseník 0:1 Hrušky  Hrušky  0:3 Nýřany  Bořetín  4:0 Hrušky  Hrušky  3:2 Horní Jiřetín  Humpolec 1:0 Hrušky   10 2 2 6 7:19 8
19. Bačkov Humpolec 2:1 Bačkov  Bačkov  0:2 Dlhé nad Cirochou Neděliště  2:0 Bačkov  Pochvalov  3:0 Bačkov  Bačkov  1:0 FK Slavoj Liboc  10 2 1 7 7:17 7
20. FC Banik Hodonin Nýřany  2:1 FC Banik Hodonin FC Banik Hodonin 1:2 Bořetín  Horní Jiřetín  0:0 FC Banik Hodonin FC Banik Hodonin 0:1 Humpolec Dlhé nad Cirochou 2:0 FC Banik Hodonin  10 1 2 7 9:16 5
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 

a jdeme na to

JanGothig | Detail

máš to tam :-P

OSSIS | Detail

pánové, potřebuju přáteláky, tak posílejte... jsem lehce v mínusu... :D

Wayney | Detail

to mě se to stáva furt .D

OSSIS | Detail

nové Výsledky + nové Prognozy - čtěte !!!

JanGothig | Detail

to znám Jindro - stále to odkládám a pak mi do toho něco vleze a nepostavím to vůbec... ;o((

JanGothig | Detail

sakra.zapomněl jsem nastavit zápas.nojo no

bauerjindrich | Detail

gratulace vítězům....

JanGothig | Detail

SirCesc - máš naprostou pravdu - jestliže 12 manažerů aktivně hraje - musí se to někde projevit... ;o))

JanGothig | Detail

jsem rád, že Vás můžu něčím zaujmout - že vás tato hra baví jako mě... ;o))

JanGothig | Detail

nebojte jdu na to ..jen mě mrzí ted poslední zápas..jsem zbytečně stratíl 2 body...

OSSIS | Detail

Opožděně mi umístili prognozy - čtěte !!!

JanGothig | Detail

budeme se těšit ...;o))

JanGothig | Detail

tak asistent dostává pochvalu... :D

Wayney | Detail

tak když už máš ten čas konečně ossisi tak to pořádně rozjeť!

bauerjindrich | Detail

devět minut a dva nula? tak to to radši předám asistentovi... jdu si pohovořit s vedením na téma: Přestupy... :D

Wayney | Detail

tak pánové od této chvíle jedem naplno ..neměl jsem ted moc času se tomu věnovat ale ted už čas je takžeee:D jdém na postup:-)

OSSIS | Detail

já se jich nebojim... šéf asi jo... :D

Wayney | Detail

Wayney - toto máš v těch financích tak neprůhledné, že se bojíš vlastních fanoušků ??? ;o))

JanGothig | Detail

to máš pravdu SirCesci - bauerjindrich nám musí teprve v budoucnu ukázat co v něm je .... ;o)) Ale hlavně, že má kámoše co mu fandí jako coper..... ;o))

JanGothig | Detail

jedem na na další výhru!!aspoň 6:0 hlavvně neinkasovat gol....to tak vydím já.ossisi jedem!!!

bauerjindrich | Detail

viktoka jedee :D :D

coper | Detail

bojim se, aby zitra o polocas nechtěli fandové rozebírat nejasnou strukturu klubu... ale jinak bude narváno, policie chystá mimořádná bezpečnostní opatření... pořadatelů bude kolem tří set... :)

Wayney | Detail

;o) zatím si nestěžuji.... ;o))

JanGothig | Detail

No nazdar, to to pěkně začíná, dvě prohry a Gothiga venku. Hrozný start.

kalybos | Detail

opět vítězství... jsem rád, že porážím i ostatní favority... skutečnou zkouškou pro nás bude série několika zápasů jak s favority tak s černými koni této soutěže...

Wayney | Detail

deset gólů - to je bomba...

JanGothig | Detail

že bychom tu měli kamuflážistu ??? Každý zápas pod jiným jménem ??? ;o))

JanGothig | Detail

kam zmizeli mí oblíbenci z Black Fieldu ????

JanGothig | Detail

nové prognozy - čtěte Komentáře...

JanGothig | Detail

jj máš pravdu - spletl jsem to - Lars dal tu ruku...

JanGothig | Detail

for Gothig: Uprav si střelce golu... :) Gol dal Wout Carl...Né Larz Romberg... ten ani nehraje za mě, ale za Liběchov...

Wayney | Detail

Nové Výsledky - čtěte Komentáře.. !!! ;o))

JanGothig | Detail

výhra dobrá... nezáleží na počtu golu, ale na tom že se hráči vzpamatovali a dosáhli cenného vítězství... :D

Wayney | Detail

tak za chvíli to vypukne...

JanGothig | Detail

V Komentářích je nová rubrika - Čtěte !!!!!!

JanGothig | Detail

pro naše nováčky... Pokud chcete reagovat na mé prognozy - reagujte přímo tady nebo mě do pošty... Rád uvítám jakékoli připomínky, náměty apod. Vždy je skvělé diskutovat - pokecat - máme to tady ve zvyku - takže se nestyďte vyslovit svůj názor - naopak - zpestřuje nám to všem tuto hru.... ;o))

JanGothig | Detail

v Komentářích máte moje Prognozy na 1. ligové kolo..... Čtěte !!!!

JanGothig | Detail

nazdárek fotbálek...zdraví vás jindřich z viktorie

bauerjindrich | Detail

zdravím ...tak já AC Spartak Čihan jsme postoupil z Viktorii Plzen do vyšší jako téhle soutěže:-)stým že jsme oba dva měli stejný počet bodů:-)

OSSIS | Detail

je to tam - čtěte Komentáře....

JanGothig | Detail

sem se mrknul na dění v lize a koukám, že Zbrojovka nedělé nic jiného než večeří ... ;o)) Mají tam cca 15 večeří za sebou... ;o))

JanGothig | Detail

čekají na schválení od správců hry... ;o)) počítám, že zítra nejpozději se objeví v Komentářích...

JanGothig | Detail

ještě hraji asi pět turnajů - takže až je dokončím - začnu také organizovat Tvůj oblíbený Gothig Cup - Mamutka má doma již jeden pohár též...

JanGothig | Detail

můžete se mrknout do Komentářů - já to tady totiž okecávám a uvidíte co Vás čeká a nemine.... ;o))

JanGothig | Detail

vítám nováčky v naší lize - můžete se nám představit a říci - jestli jste postoupili z nižší nevo sestoupili z vyšší ligy - ať to nemusíme hledat ??? My jsme tady totiž jedna velká rodina - a to k nám chodí i návštěvy - však uvidíte sami...

JanGothig | Detail

Zdravím všechny..:-) jsem zvědavý jak to tu dopadne , vidím to tak že to bude hodně vyrovnané ....

OSSIS | Detail

kecám, ale alespoň mám hezkou novou trofej na stránce týmu.... ;o))

JanGothig | Detail

no právě - turnaj, kde jdi nehrála Ty se mi podařilo vyhrát.. ;o))

JanGothig | Detail

a musím se pochlubit - vyhrál jsem WEST HAM CUP - to je jeden turnajík pro 16 týmů, kterého jsem se zůčastnil. Radost mám z vítězství, protože jsem porazil hráče, který má cca 123.000 bodů - což při našich číslech je šílené..... ;o))

JanGothig | Detail