By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

VIII.1A Česko

  P W D L S PTS
1. Notor Star Štoky chl cup FK Victoria Šakvice 2:1 Notor Star Štoky Notor Star Štoky 2:0 FK Čelákovice FC Bukovice Jeseník 1:1 Notor Star Štoky Notor Star Štoky 3:0 Nýřany  Bořetín  0:1 Notor Star Štoky  10 7 2 1 17:7 23
2. Dlhé nad Cirochou chl cup Dlhé nad Cirochou 1:1 Neděliště  Bačkov  0:2 Dlhé nad Cirochou Dlhé nad Cirochou 3:1 FK Slavoj Liboc Krasavci Hluboká A 1:2 Dlhé nad Cirochou Dlhé nad Cirochou 2:0 FC Banik Hodonin  10 6 3 1 17:10 21
3. Nýřany  chl cup Nýřany  2:1 FC Banik Hodonin Hrušky  0:3 Nýřany  Nýřany  2:0 Ratíškovice  Notor Star Štoky 3:0 Nýřany  Nýřany  2:1 Buštěhrad   10 6 1 3 15:11 19
4. Bořetín  chl cup Bořetín  1:1 Krasavci Hluboká A FC Banik Hodonin 1:2 Bořetín  Bořetín  4:0 Hrušky  Ratíškovice  0:1 Bořetín  Bořetín  0:1 Notor Star Štoky  10 5 3 2 13:8 18
5. FK Victoria Šakvice chl cup FK Victoria Šakvice 2:1 Notor Star Štoky Buštěhrad  0:3 FK Victoria Šakvice FK Victoria Šakvice 0:1 Buš  Nasavrky  1:2 FK Victoria Šakvice FK Victoria Šakvice 1:0 Pochvalov   10 5 2 3 15:10 17
6. Humpolec chl cup Humpolec 2:1 Bačkov  FK Slavoj Liboc 0:0 Humpolec Humpolec 1:1 Krasavci Hluboká A FC Banik Hodonin 0:1 Humpolec Humpolec 1:0 Hrušky   10 4 5 1 12:10 17
7. Buštěhrad Nasavrky  1:3 Buštěhrad  Buštěhrad  0:3 FK Victoria Šakvice FK Čelákovice 1:2 Buštěhrad  Buštěhrad  3:1 FC Bukovice Jeseník Nýřany  2:1 Buštěhrad   10 5 1 4 15:13 16
8. Krasavci Hluboká A Bořetín  1:1 Krasavci Hluboká A Krasavci Hluboká A 1:1 Horní Jiřetín  Humpolec 1:1 Krasavci Hluboká A Krasavci Hluboká A 1:2 Dlhé nad Cirochou Neděliště  1:2 Krasavci Hluboká A  10 4 4 2 12:10 16
9. Ratíškovice FK Čelákovice 1:1 Ratíškovice  Ratíškovice  2:1 FC Bukovice Jeseník Nýřany  2:0 Ratíškovice  Ratíškovice  0:1 Bořetín  Horní Jiřetín  3:0 Ratíškovice   10 4 2 4 13:15 14
10. Neděliště Dlhé nad Cirochou 1:1 Neděliště  Pochvalov  2:1 Neděliště  Neděliště  2:0 Bačkov  FK Slavoj Liboc 1:2 Neděliště  Neděliště  1:2 Krasavci Hluboká A  10 4 1 5 14:13 13
11. Horní Jiřetín Horní Jiřetín  1:1 FK Slavoj Liboc Krasavci Hluboká A 1:1 Horní Jiřetín  Horní Jiřetín  0:0 FC Banik Hodonin Hrušky  3:2 Horní Jiřetín  Horní Jiřetín  3:0 Ratíškovice   10 3 4 3 12:10 13
12. FK Čelákovice FK Čelákovice 1:1 Ratíškovice  Notor Star Štoky 2:0 FK Čelákovice FK Čelákovice 1:2 Buštěhrad  Buš  1:1 FK Čelákovice FK Čelákovice 3:0 Nasavrky   10 3 3 4 14:14 12
13. FK Slavoj Liboc Horní Jiřetín  1:1 FK Slavoj Liboc FK Slavoj Liboc 0:0 Humpolec Dlhé nad Cirochou 3:1 FK Slavoj Liboc FK Slavoj Liboc 1:2 Neděliště  Bačkov  1:0 FK Slavoj Liboc  10 3 3 4 12:12 12
14. Buš Buš  1:0 Pochvalov  Buš  2:2 Nasavrky  FK Victoria Šakvice 0:1 Buš  Buš  1:1 FK Čelákovice FC Bukovice Jeseník 3:1 Buš   10 3 3 4 10:11 12
15. Pochvalov Buš  1:0 Pochvalov  Pochvalov  2:1 Neděliště  Nasavrky  0:2 Pochvalov  Pochvalov  3:0 Bačkov  FK Victoria Šakvice 1:0 Pochvalov   10 3 2 5 13:15 11
16. Nasavrky Nasavrky  1:3 Buštěhrad  Buš  2:2 Nasavrky  Nasavrky  0:2 Pochvalov  Nasavrky  1:2 FK Victoria Šakvice FK Čelákovice 3:0 Nasavrky   10 3 2 5 12:15 11
17. FC Bukovice Jeseník FC Bukovice Jeseník 0:1 Hrušky  Ratíškovice  2:1 FC Bukovice Jeseník FC Bukovice Jeseník 1:1 Notor Star Štoky Buštěhrad  3:1 FC Bukovice Jeseník FC Bukovice Jeseník 3:1 Buš   10 2 4 4 12:15 10
18. Hrušky FC Bukovice Jeseník 0:1 Hrušky  Hrušky  0:3 Nýřany  Bořetín  4:0 Hrušky  Hrušky  3:2 Horní Jiřetín  Humpolec 1:0 Hrušky   10 2 2 6 7:19 8
19. Bačkov Humpolec 2:1 Bačkov  Bačkov  0:2 Dlhé nad Cirochou Neděliště  2:0 Bačkov  Pochvalov  3:0 Bačkov  Bačkov  1:0 FK Slavoj Liboc  10 2 1 7 7:17 7
20. FC Banik Hodonin Nýřany  2:1 FC Banik Hodonin FC Banik Hodonin 1:2 Bořetín  Horní Jiřetín  0:0 FC Banik Hodonin FC Banik Hodonin 0:1 Humpolec Dlhé nad Cirochou 2:0 FC Banik Hodonin  10 1 2 7 9:16 5
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 

čekaj mě teď tři hooodně těžké zápasy... Cesc, Gothig a pak Choteč... Bude to velice těžké... :D

Wayney | Detail

to -jo - ale je to prostě hra...

JanGothig | Detail

eště že jsem si na ten zápas vzpomněl... :D ležim totiž doma s Příušnicema... ty u nás v okrese řádí jako černá ruka... :D

Wayney | Detail

nové prognozy a výsledky V4 Cupu jsou hned pod interviu s Krvulinek - díky za přečtení - těší mě Váš zájem... ;o))

JanGothig | Detail

jinak gratuluji Mamutce - jako jediná postoupila v turnaji V4 Cup - já jsem bohužel jedna nula prohrál...

JanGothig | Detail

díky za pochvalu... Právě, že se mi to moc nechce hledat - tak jsem chtěl využít Vašich zkušeností...

JanGothig | Detail

vojín Kotaz mám dotaz - když si pořídím například druhou saunu - mám jistotu, že výsledný efekt - regenerace hráčů bude taky dvojnásobná - máte s tím někdo zkušenosti ???

JanGothig | Detail

tady za to.... -----Mladý muž z Opavy s ostrými lokty, který si své soukromí halí za závoj tajemna. Přejeme mu, aby to tajemno mu přineslo dobré výsledky a uspokojivou hru jeho svěřenců. -----

JanGothig | Detail

proč by tě měl mlátit? :D

Wayney | Detail

nové interviu - Krvulinek mě snad nezmlátí... ;o))

JanGothig | Detail

nové komentáře, prosím čtěte...

JanGothig | Detail

Dělá tajem ... ;o))

JanGothig | Detail

to Ti na Horní Jiřetín přišlo tolik lidí - nebo máš tak drahý vstupenky ??

JanGothig | Detail

02/04/2011 Příjem ze vstupného za ligový zápas byl 10,494,000 neska si můžu pískat... :D

Wayney | Detail

pojďte o něčem mluvit!!! Je tady nuda... :D

Wayney | Detail

Hamouni musí... :D

Wayney | Detail

tak dnes Hamouni do toho...!!!!

JanGothig | Detail

:D :D :D možná... :D

Wayney | Detail

nějako to tady usnulo.... že by jarní úklidy ????

JanGothig | Detail

to víš... :D :D :D

Wayney | Detail

no moji dorostenci nic moc...

JanGothig | Detail

a máme v Komentářích nové INTERWIU - doporučuji přečíst. Mamutka je kouzelná... ;o))

JanGothig | Detail

jj hamouni - takto jsem minule remizoval s Goolmannem

JanGothig | Detail

Mamutko jsi skvělá - vyhraješ a ještě se mi omluvíš.. ;o)))) za to přece můžou Ti moji klucí, když si nechají dát gola na 3:2 v 88. minutě - o tom je ta hra - takto jsem taky vyhrál nejeden zápas - favorit vyhrál - ať žije královna... ;o)) na začátku jsem na Tebe měl dokonce 99% ;o))

JanGothig | Detail

Už téhle hře nějak nerozumím. Každopádně k popisu zápasu. Začal jsem s jedním útočníkem a v druhé půli se dvěma útočníky. Bohužel, koncovka žádná a zbytečné žluté karty. Těžko se pak hraje.

hamouni | Detail

Jo jo přesně tak nejdřív párky a pivo a pak snad nějakej zápas :-)))))

Louminnen | Detail

No jak to bude s výhrou nevím :-)) Ale ty párečky a pivečko dáme každopádně :-))))

Louminnen | Detail

pak nemám mít mindráky....

JanGothig | Detail

Mamutko držím dnes palce a hlavně šetŕi síly na 30.3. Máme pro vaše fanoušky 5000 míst,pivo a párek zdarma :-))

Louminnen | Detail

zatím se Ti daří.. S Mamutkou - to je boj...

JanGothig | Detail

jj - už to mám nastavené - konec týdenního čekání na případné posily - již od 15 let si je budeme moci vytrénovat a ohlídat - bomba...

JanGothig | Detail

upozorňuji na nové Komentáře a Prognozy

JanGothig | Detail

zapasy a pratelaky!!! :D

Wayney | Detail

mamutka ja to poznam ked prehram s niekym kto ma nemože poraziť a ja prehram :)))tato hra je niekedy postavena na hlavu :)))

ajko26 | Detail

gratulace vítězům... :D já taky prohrál zápas, kdy jsem byl za jasného favorita...

Wayney | Detail

já se směju - "černý koně nás sestřelili" - gratuluji Vám pánové - to se Vám povedlo...

JanGothig | Detail

četli jste interwiu s Heykrosem - je to taky v komentátořích - s datem 17.3.

JanGothig | Detail

Ahojte , mám na vymenu virtualku , píšte ak mate zaujem.

ValdoPoky | Detail

jestli zejtra nevyhraju, tak se oběsim... :D jinak všem držim palce... každýmu jinak... :D

Wayney | Detail

zrovna teď jsem dočetl, že to poslední vítězství bylo skvělé a abych dával šanci i mladším - přitom věkový průměr mám cca kolem 22 let... ;o))

JanGothig | Detail

díky a chci všem připomenout, že se nebráním ničemu a co mě zaujme mohu použít jako citaci do dalšího vydání komentářů.. Takže pišme - pišme - dodejte mi své názory, svá očekávání před zápasy i během nich... Oživíme tím i další vydání komentářů...

JanGothig | Detail

komentáře ke včerejšku - jsou hotovy...

JanGothig | Detail

mně se líbí, že Krvulínek prohrál... nic osobního, všechno pro tým... :D jinak eště že sem vyhrál... jsem to ani něják moc nenastavoval... :D

Wayney | Detail

to máš pravdu - začátek jsi měl dobrý...

JanGothig | Detail

oukej ;)

hamouni | Detail

vím - už to mám připravené do příštího vydání, protože musím čekat 24 hodin na schválení od suportu - takže to posílám ještě ten ten - maximálně druhý den dopoledne, aby to vůbec bylo aktuální...

JanGothig | Detail

Gothigu, psal jsem ti ihned na tu zprávu, jak jsi mi posílal do pošty :) Tam bylo vše napsané, proč jsem dostal "kanára" :)

hamouni | Detail

nové Komentáře jsou na světě ...

JanGothig | Detail

pokusím se...

JanGothig | Detail

Parádní práce Gothig... :D jinak okomentoval bych to dnes jako: Velkolepé vítězství.... :D

Wayney | Detail