By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

VIII.1A Česko

  P W D L S PTS
1. Notor Star Štoky chl cup FK Victoria Šakvice 2:1 Notor Star Štoky Notor Star Štoky 2:0 FK Čelákovice FC Bukovice Jeseník 1:1 Notor Star Štoky Notor Star Štoky 3:0 Nýřany  Bořetín  0:1 Notor Star Štoky  10 7 2 1 17:7 23
2. Dlhé nad Cirochou chl cup Dlhé nad Cirochou 1:1 Neděliště  Bačkov  0:2 Dlhé nad Cirochou Dlhé nad Cirochou 3:1 FK Slavoj Liboc Krasavci Hluboká A 1:2 Dlhé nad Cirochou Dlhé nad Cirochou 2:0 FC Banik Hodonin  10 6 3 1 17:10 21
3. Nýřany  chl cup Nýřany  2:1 FC Banik Hodonin Hrušky  0:3 Nýřany  Nýřany  2:0 Ratíškovice  Notor Star Štoky 3:0 Nýřany  Nýřany  2:1 Buštěhrad   10 6 1 3 15:11 19
4. Bořetín  chl cup Bořetín  1:1 Krasavci Hluboká A FC Banik Hodonin 1:2 Bořetín  Bořetín  4:0 Hrušky  Ratíškovice  0:1 Bořetín  Bořetín  0:1 Notor Star Štoky  10 5 3 2 13:8 18
5. FK Victoria Šakvice chl cup FK Victoria Šakvice 2:1 Notor Star Štoky Buštěhrad  0:3 FK Victoria Šakvice FK Victoria Šakvice 0:1 Buš  Nasavrky  1:2 FK Victoria Šakvice FK Victoria Šakvice 1:0 Pochvalov   10 5 2 3 15:10 17
6. Humpolec chl cup Humpolec 2:1 Bačkov  FK Slavoj Liboc 0:0 Humpolec Humpolec 1:1 Krasavci Hluboká A FC Banik Hodonin 0:1 Humpolec Humpolec 1:0 Hrušky   10 4 5 1 12:10 17
7. Buštěhrad Nasavrky  1:3 Buštěhrad  Buštěhrad  0:3 FK Victoria Šakvice FK Čelákovice 1:2 Buštěhrad  Buštěhrad  3:1 FC Bukovice Jeseník Nýřany  2:1 Buštěhrad   10 5 1 4 15:13 16
8. Krasavci Hluboká A Bořetín  1:1 Krasavci Hluboká A Krasavci Hluboká A 1:1 Horní Jiřetín  Humpolec 1:1 Krasavci Hluboká A Krasavci Hluboká A 1:2 Dlhé nad Cirochou Neděliště  1:2 Krasavci Hluboká A  10 4 4 2 12:10 16
9. Ratíškovice FK Čelákovice 1:1 Ratíškovice  Ratíškovice  2:1 FC Bukovice Jeseník Nýřany  2:0 Ratíškovice  Ratíškovice  0:1 Bořetín  Horní Jiřetín  3:0 Ratíškovice   10 4 2 4 13:15 14
10. Neděliště Dlhé nad Cirochou 1:1 Neděliště  Pochvalov  2:1 Neděliště  Neděliště  2:0 Bačkov  FK Slavoj Liboc 1:2 Neděliště  Neděliště  1:2 Krasavci Hluboká A  10 4 1 5 14:13 13
11. Horní Jiřetín Horní Jiřetín  1:1 FK Slavoj Liboc Krasavci Hluboká A 1:1 Horní Jiřetín  Horní Jiřetín  0:0 FC Banik Hodonin Hrušky  3:2 Horní Jiřetín  Horní Jiřetín  3:0 Ratíškovice   10 3 4 3 12:10 13
12. FK Čelákovice FK Čelákovice 1:1 Ratíškovice  Notor Star Štoky 2:0 FK Čelákovice FK Čelákovice 1:2 Buštěhrad  Buš  1:1 FK Čelákovice FK Čelákovice 3:0 Nasavrky   10 3 3 4 14:14 12
13. FK Slavoj Liboc Horní Jiřetín  1:1 FK Slavoj Liboc FK Slavoj Liboc 0:0 Humpolec Dlhé nad Cirochou 3:1 FK Slavoj Liboc FK Slavoj Liboc 1:2 Neděliště  Bačkov  1:0 FK Slavoj Liboc  10 3 3 4 12:12 12
14. Buš Buš  1:0 Pochvalov  Buš  2:2 Nasavrky  FK Victoria Šakvice 0:1 Buš  Buš  1:1 FK Čelákovice FC Bukovice Jeseník 3:1 Buš   10 3 3 4 10:11 12
15. Pochvalov Buš  1:0 Pochvalov  Pochvalov  2:1 Neděliště  Nasavrky  0:2 Pochvalov  Pochvalov  3:0 Bačkov  FK Victoria Šakvice 1:0 Pochvalov   10 3 2 5 13:15 11
16. Nasavrky Nasavrky  1:3 Buštěhrad  Buš  2:2 Nasavrky  Nasavrky  0:2 Pochvalov  Nasavrky  1:2 FK Victoria Šakvice FK Čelákovice 3:0 Nasavrky   10 3 2 5 12:15 11
17. FC Bukovice Jeseník FC Bukovice Jeseník 0:1 Hrušky  Ratíškovice  2:1 FC Bukovice Jeseník FC Bukovice Jeseník 1:1 Notor Star Štoky Buštěhrad  3:1 FC Bukovice Jeseník FC Bukovice Jeseník 3:1 Buš   10 2 4 4 12:15 10
18. Hrušky FC Bukovice Jeseník 0:1 Hrušky  Hrušky  0:3 Nýřany  Bořetín  4:0 Hrušky  Hrušky  3:2 Horní Jiřetín  Humpolec 1:0 Hrušky   10 2 2 6 7:19 8
19. Bačkov Humpolec 2:1 Bačkov  Bačkov  0:2 Dlhé nad Cirochou Neděliště  2:0 Bačkov  Pochvalov  3:0 Bačkov  Bačkov  1:0 FK Slavoj Liboc  10 2 1 7 7:17 7
20. FC Banik Hodonin Nýřany  2:1 FC Banik Hodonin FC Banik Hodonin 1:2 Bořetín  Horní Jiřetín  0:0 FC Banik Hodonin FC Banik Hodonin 0:1 Humpolec Dlhé nad Cirochou 2:0 FC Banik Hodonin  10 1 2 7 9:16 5
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 

to Krvulinek - až budeš rozesílat pozvánky - nezapomeň poslat pozvánku i sám sobě - já jsem na to doplatil - tak ať Tě nepotká to samé...

JanGothig | Detail

díky za pochvalu... Věřím, že se Vám budou líbit i další mé komentáře...

JanGothig | Detail

Spolu Doma Venku Trend Historie Komentátoři .............................Když si rozkliknete Komentátoři - máte další mé povídání - jak si o nás čtou ostatní... ;o))

JanGothig | Detail

jestli má někdo turnaj, prosím o přijetí... :D

Wayney | Detail

tak po dnešku sedmej... ale remíza je parádní... :D

Wayney | Detail

mamutka držim palce :)))

ajko26 | Detail

tak za hoďku jdeme na to...

JanGothig | Detail

jak je vidět - širokej ho mám dost - na vejplatách to cítím velmi znašně - ale občas si říkám, že jej musím ještě rozšířit... ;o))

JanGothig | Detail

radoval jsem se - vrátil se mi z marodky nejlepší záložník - po devíti zápasech - bomba - jeden zápas - dostal červenou a zase je mimo... ;o)) Chce to široký kádr...

JanGothig | Detail

máš pravdu - chybička se vloudí...

JanGothig | Detail

velice pěkné Gothig... :D

Wayney | Detail

takových je nás více... ;o)))

JanGothig | Detail

:D mě též na přáteláky... jelikož teď nehraju už žádné turnaje a všude je plno... ://

Wayney | Detail

člověk jim chce ulevit a málem to pose.. ;o))

JanGothig | Detail

uff to bylo o prsa...

JanGothig | Detail

dal jsem pohoda džes a málem se mi to sakra nevyplatilo - šetřím ty svoje karetní hříšníky... ;o))

JanGothig | Detail

tak jdeme na to ???

JanGothig | Detail

;o) každý na to hledíme ze své pozice.... ;o))

JanGothig | Detail

ach jo.. :///

Wayney | Detail

oprava Nevidimu

JanGothig | Detail

jinak Krvulinek nic proti - ale budu fandit Sirovi

JanGothig | Detail

a to Wayneho čeká příště další černý kůň... ;o))

JanGothig | Detail

No ani jedno... jsem nastavil sestavu jakou jsem mohl... už první zápas jsem s nima remizoval...

Wayney | Detail

Liběchov to dokázal - Wayney se někde zapoměl nebo je podcenil....

JanGothig | Detail

ba ba - gratulace Krvulinkovi...

JanGothig | Detail

no holt stane se... :D gratuluju Krvulinkovi...

Wayney | Detail

tak to vypadá, že se nám urve první postupová trojka - bude stíhačka... ;o))

JanGothig | Detail

ja radsi netipuju... :D jinak dnes se můžu vymlouvat jen na ty moje lemry... :D

Wayney | Detail

jak říkám remiza by se nám pronásledovatelům více hodila....

JanGothig | Detail

ja budem rad ked vyhraje mamutka :)))

ajko26 | Detail

Koukám,že tu dnes máte docela zajímavý zápas :-))) Ale viděl bych to na výhru Krvulinka :-))) Tak ať se daří pánové :-)))

Louminnen | Detail

zkoušej - zkoušej - Vaše plichta by byla ideální.. ;o))

JanGothig | Detail

uvidíme... :D já chci vyzkoušet nacvičovanou taktiku... :D

Wayney | Detail

tak co dneska? :D

Wayney | Detail

;o)) Ale hrál jsem doma tak počítám, že většina byla moje - samozřejmě z Lesůněk přijel plnej kotel - ve vymezeném prostoru pro fanoušky hostů byla hlava na hlavě... ;o))

JanGothig | Detail

tak já do toho investuju pořád... vždycky když dostavim stadion - 8000 míst - 15 000 000... :D

Wayney | Detail

zatím můj rekordík Gothig Panters Kyje - Lesůňky 22,502 - ale vstupenky mám nastaveny dost nízko - takže vejvar cca 6 mega - vše pro fanoušky .... ;o)

JanGothig | Detail

pochlubte se návštěvama z domácích ligovejch zápasů: Já - Stonava - 18 399 diváků, výdělek 9 199 500... :D

Wayney | Detail

sorry Gothigu, budu tě muset zklamat, bo jeden z nás ti uteče... :D akorát mi štve, že mám hráče výbušnější povahy a jeden z těch tatarů si určitě nechá dát červenou... :D

Wayney | Detail

a nyní nás čeká derby Krvulinek - Wayney - bitva o třetí příčku a to vzadu číhám já... ;o))

JanGothig | Detail

S Hamrama to bylo o štěstí ;) S tebou jsem nevěděl, co čekat, ale dva klíčové hráče mám v trestu, takže trošku oslabení, ale i tak bych nevyhrál. Bral bych remízu..tak příště :))

hamouni | Detail

Gratuluju Mamutko, byl jsem bez šance :))

hamouni | Detail

takže gratulace - je to shoda náhod, ale mě se to samé povedlo v semifinále. Ten soupeř měl 116.000 bodů - čuměl jsem jak puk - v zápase 0:0 a na penalty postup.... ;o))

JanGothig | Detail

podla mna mamutka vyhra

ajko26 | Detail

Remízu bych si přál, ale tipnu si výhru Lesůněk... :D

Wayney | Detail

tak dnes jediné derby - Hamouni s Mamutkou - komu budeme fandit ?

JanGothig | Detail

blahopřeju....

JanGothig | Detail

no....2:0 prohrávat a nakonec 2:6. Uf!

hamouni | Detail

přesně jak jsem předpokládál.. shit tak zase jedeme dál...

JanGothig | Detail

zatím 0:0 - to zas bude smrťák - jen jde o to, kdo z koho... ;o))

JanGothig | Detail