By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

VIII.1A Česko

  P W D L S PTS
1. Notor Star Štoky chl cup FK Victoria Šakvice 2:1 Notor Star Štoky Notor Star Štoky 2:0 FK Čelákovice FC Bukovice Jeseník 1:1 Notor Star Štoky Notor Star Štoky 3:0 Nýřany  Bořetín  0:1 Notor Star Štoky  10 7 2 1 17:7 23
2. Dlhé nad Cirochou chl cup Dlhé nad Cirochou 1:1 Neděliště  Bačkov  0:2 Dlhé nad Cirochou Dlhé nad Cirochou 3:1 FK Slavoj Liboc Krasavci Hluboká A 1:2 Dlhé nad Cirochou Dlhé nad Cirochou 2:0 FC Banik Hodonin  10 6 3 1 17:10 21
3. Nýřany  chl cup Nýřany  2:1 FC Banik Hodonin Hrušky  0:3 Nýřany  Nýřany  2:0 Ratíškovice  Notor Star Štoky 3:0 Nýřany  Nýřany  2:1 Buštěhrad   10 6 1 3 15:11 19
4. Bořetín  chl cup Bořetín  1:1 Krasavci Hluboká A FC Banik Hodonin 1:2 Bořetín  Bořetín  4:0 Hrušky  Ratíškovice  0:1 Bořetín  Bořetín  0:1 Notor Star Štoky  10 5 3 2 13:8 18
5. FK Victoria Šakvice chl cup FK Victoria Šakvice 2:1 Notor Star Štoky Buštěhrad  0:3 FK Victoria Šakvice FK Victoria Šakvice 0:1 Buš  Nasavrky  1:2 FK Victoria Šakvice FK Victoria Šakvice 1:0 Pochvalov   10 5 2 3 15:10 17
6. Humpolec chl cup Humpolec 2:1 Bačkov  FK Slavoj Liboc 0:0 Humpolec Humpolec 1:1 Krasavci Hluboká A FC Banik Hodonin 0:1 Humpolec Humpolec 1:0 Hrušky   10 4 5 1 12:10 17
7. Buštěhrad Nasavrky  1:3 Buštěhrad  Buštěhrad  0:3 FK Victoria Šakvice FK Čelákovice 1:2 Buštěhrad  Buštěhrad  3:1 FC Bukovice Jeseník Nýřany  2:1 Buštěhrad   10 5 1 4 15:13 16
8. Krasavci Hluboká A Bořetín  1:1 Krasavci Hluboká A Krasavci Hluboká A 1:1 Horní Jiřetín  Humpolec 1:1 Krasavci Hluboká A Krasavci Hluboká A 1:2 Dlhé nad Cirochou Neděliště  1:2 Krasavci Hluboká A  10 4 4 2 12:10 16
9. Ratíškovice FK Čelákovice 1:1 Ratíškovice  Ratíškovice  2:1 FC Bukovice Jeseník Nýřany  2:0 Ratíškovice  Ratíškovice  0:1 Bořetín  Horní Jiřetín  3:0 Ratíškovice   10 4 2 4 13:15 14
10. Neděliště Dlhé nad Cirochou 1:1 Neděliště  Pochvalov  2:1 Neděliště  Neděliště  2:0 Bačkov  FK Slavoj Liboc 1:2 Neděliště  Neděliště  1:2 Krasavci Hluboká A  10 4 1 5 14:13 13
11. Horní Jiřetín Horní Jiřetín  1:1 FK Slavoj Liboc Krasavci Hluboká A 1:1 Horní Jiřetín  Horní Jiřetín  0:0 FC Banik Hodonin Hrušky  3:2 Horní Jiřetín  Horní Jiřetín  3:0 Ratíškovice   10 3 4 3 12:10 13
12. FK Čelákovice FK Čelákovice 1:1 Ratíškovice  Notor Star Štoky 2:0 FK Čelákovice FK Čelákovice 1:2 Buštěhrad  Buš  1:1 FK Čelákovice FK Čelákovice 3:0 Nasavrky   10 3 3 4 14:14 12
13. FK Slavoj Liboc Horní Jiřetín  1:1 FK Slavoj Liboc FK Slavoj Liboc 0:0 Humpolec Dlhé nad Cirochou 3:1 FK Slavoj Liboc FK Slavoj Liboc 1:2 Neděliště  Bačkov  1:0 FK Slavoj Liboc  10 3 3 4 12:12 12
14. Buš Buš  1:0 Pochvalov  Buš  2:2 Nasavrky  FK Victoria Šakvice 0:1 Buš  Buš  1:1 FK Čelákovice FC Bukovice Jeseník 3:1 Buš   10 3 3 4 10:11 12
15. Pochvalov Buš  1:0 Pochvalov  Pochvalov  2:1 Neděliště  Nasavrky  0:2 Pochvalov  Pochvalov  3:0 Bačkov  FK Victoria Šakvice 1:0 Pochvalov   10 3 2 5 13:15 11
16. Nasavrky Nasavrky  1:3 Buštěhrad  Buš  2:2 Nasavrky  Nasavrky  0:2 Pochvalov  Nasavrky  1:2 FK Victoria Šakvice FK Čelákovice 3:0 Nasavrky   10 3 2 5 12:15 11
17. FC Bukovice Jeseník FC Bukovice Jeseník 0:1 Hrušky  Ratíškovice  2:1 FC Bukovice Jeseník FC Bukovice Jeseník 1:1 Notor Star Štoky Buštěhrad  3:1 FC Bukovice Jeseník FC Bukovice Jeseník 3:1 Buš   10 2 4 4 12:15 10
18. Hrušky FC Bukovice Jeseník 0:1 Hrušky  Hrušky  0:3 Nýřany  Bořetín  4:0 Hrušky  Hrušky  3:2 Horní Jiřetín  Humpolec 1:0 Hrušky   10 2 2 6 7:19 8
19. Bačkov Humpolec 2:1 Bačkov  Bačkov  0:2 Dlhé nad Cirochou Neděliště  2:0 Bačkov  Pochvalov  3:0 Bačkov  Bačkov  1:0 FK Slavoj Liboc  10 2 1 7 7:17 7
20. FC Banik Hodonin Nýřany  2:1 FC Banik Hodonin FC Banik Hodonin 1:2 Bořetín  Horní Jiřetín  0:0 FC Banik Hodonin FC Banik Hodonin 0:1 Humpolec Dlhé nad Cirochou 2:0 FC Banik Hodonin  10 1 2 7 9:16 5
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 

Slušná práce Břeťo

kalybos | Detail

ten tak :D už teď to je jasné

Mara Lukac | Detail

tak jsem zvědav kolik gólů nasázim Breťovi :DD ..jindro a ty sleduj ;) když si ho tak vychvaluješ ;)

Mara Lukac | Detail

díky jindro určitě se ještě potkáme někdy :) a jak to vypadá u vás v lize dlouho sem nekoukal.

Břeťa | Detail

no to jsi asi trožku předběhl dobu ne? panda a břéťa stejně skončí před tebou,a to nepočítám ostatní staré známé kamarády kterým fandím."kluci dotoho"

bauerjindrich | Detail

tak po špatném začátku to byla hrůza, a teď už první :) takže dobrý ale k postupu je ještě daleko..každopádně ja POSTOUPÍM!! to si piště

Mara Lukac | Detail

super 3 body doma doufám že už konečně to pude

Břeťa | Detail

No dneska další těžkej zápas

Břeťa | Detail

spokojenost

malvy 1 | Detail

postup sem vyhlašoval na začátku sezony a furt za nim stojim doufám že to vyjde že sem našel taktiku a doplnil tým ale jak řikáš tahle liga je nadupaná nikdy nevíš ale ty zatim šlapeš jak hodinky :)

Břeťa | Detail

pěknej zápas gratulace

malvy 1 | Detail

pěkně za postupem :D

Břeťa | Detail

gratulace pando deš za pěkně postupem :)

Břeťa | Detail

Dnes další těžkej soupeř doufám že potvrdíme 3 body z minulého zápasu.

Břeťa | Detail

díky ale ze začátku to byly pěkny nervy a jak si vyrovnal tak sem si řikal že dokážeš otáčet zápasy že su někde :)

Břeťa | Detail

no vidim to bleďe ale jednou to ta serie musi skončit

Břeťa | Detail

Čtvrtá remíza, co jiného jsem mohl čekat :(

kalybos | Detail

tak po špatném začátku se to už zlepšuje :))

Mara Lukac | Detail

V minulé sezoně mi říkali "král remíz", teď už mám po šesti kolech tři. Takhle se na postup nehraje :(

kalybos | Detail

paráda tři body doma zatim se daří

malvy 1 | Detail

no doufám že to začne být lepší a lepší

Břeťa | Detail

Břéťo ! žádnej boj o záchranu nebude! uděláš šňůru výher a hned jseš na postupu vždyď je teprve začátek,já tu minulou byl přece po polovině až osmý! a ta má šňůra skončila asi po 17cti zápasech a nakonec jsem postoupil."mám zato že jsi to byl ty co mně porazil 5:1! "dotoho mý kamarádi G.B.G. a teďkon i W. vám držíme palce.

bauerjindrich | Detail

V klidu Břeťo, taky jsem to měl minulou sezonu a nakonec 12. místo, ale my ještě oba postoupíme za GBG :)

Lukyn1992 | Detail

Už se to začiná vyvíjet dobře :) teď Planá..takže ať vyhraje ten lepší :)

Mara Lukac | Detail

Slušná práce Pando :), Břeťo nezoufej, já měl postupové ambice a zatím se plácám dost dole. Snad bude líp

kalybos | Detail

katastrofa !!!! už sem 16 s takovou budu bojovat o udrženi neni forma :(

Břeťa | Detail

go! kamarádi go!

bauerjindrich | Detail

Zaťial sa to pre mňa vyvíja veľmi dobre ... teraz má čaka veľmi dôležity zápas s iskrou takže GO GO !

Cheechoman | Detail

Jsem na tom stejně, v prvním kole jsem podcenil Bohemku a teď 2x remíza. Žádný zázrak :(

kalybos | Detail

na začátek sezony zklamání 1 vyhra 2 remizy představa byla trochu jiná :(

Břeťa | Detail

zatim si taky nestěžuju možná škoda remízy s notorama ale je to silnej tym tak to celkem chápu

Břeťa | Detail

kurnik :/ byl jsem pryč a nestihl jsem nastavit sestavu :((

Mara Lukac | Detail

Myslím,že k nám přišli dva dost silní koně, takže to bude zase nařachané. Všem hodně štěstí, ale nejvíc samozřejmě Liběchovu :)

kalybos | Detail

tak kolik nás pude letos na postup??

Břeťa | Detail

tak dem na to pánové? :) konečně rozlosováno :)

Břeťa | Detail

přátelé naposledy si prosím přečtěte Gothig Message !!!!

JanGothig | Detail

Bauejindrich.: Neni zač mi děkovat :) chtěl jsem tuhle sezonu postoupit hned prvně ,ale jak se řika zavahaš nežereš jen zapomeneš nastavit nějakej zapas a je zle :D gratulace postupujicim :)

Danhill.M | Detail

G.B.vám přeje hodně dobrých výsledků a hlavně trpělivost,jakou jsme si vysloužily i my!!!a vy,Takovej Břéťa je výjmečný tím že umí rozhodnout v posledních minutách.,o Kalybosovy nemluvě,a tak nerad i rád vás opouštím. v pohárech se setkáme!nebojte se že na vás zapomenu

bauerjindrich | Detail

ono se dá říci pouze jedno-podívejte se jak taky tady dlouho působíme!pouze o jednu sezonu méně než G.jsem tu i já, už snad chápete proč tento postup nám dělá ůsměv na tváři,každou sezonu co sezonu jsem si přál abych postoupil já a Gothi , a furt to nešlo! až teď po mojem super obratu v zápase proti Podsedicím,a jak jsem slíbil tak děkuji podsedicím za parádní zvrat v podání AC,tak ti děkuji!!!Danhile!!!!

bauerjindrich | Detail

ono se dá říci pouze jedno - podívejte - jak dlouho jsem tady byl - podle mě to jedna z nejvyrovnanějších lig, které znám... Úspěchy, které naši dokazovali v mezinárodních pohárech mluví za své... Postoupit z této ligy je opravdu jeden z vrcholů kariéry fotbalového manažera....

JanGothig | Detail

Smutek,že odcházají zrovna tihle tři, ale přeju vám to. Doufám,že se o to patro výš taky jednou kouknu.

kalybos | Detail

Břéťo - s Tvou Třeštinou určitě ....

JanGothig | Detail

komentářů velká škoda jinak gratulace a doufam že e ještě potkáme:)

Břeťa | Detail

A všem děkuji za krásné zážitky, v této lize.Bylo to fakt krásných pár sezón tady strávených.Bohužel odchází i komeťák jménem Jan Gothig a tak jako všude kde není tak je trošku nuda,ale Honza vás letos naučil začátky komunikace tak pokračovat už budete umnět néé??

bauerjindrich | Detail

no ?? Lukyne asi ne,protože až postoupíš příští sezonu tak my tam už zase nebudem! snad za pár sezon někde nahoře se setkáme!......

bauerjindrich | Detail

Gratuluji k postupu :) Opět to dopadlo tak, jak minulá sezóna, ale příští sezónu se uvidíme ;)

Lukyn1992 | Detail

jóóóóóóóóó Gothi!mi to dokázaly !!!! to je boží!!!

bauerjindrich | Detail

já to dokázal !!!! Jindra taky - GB Vás přátelé za pár dní opustí !!!!!

JanGothig | Detail

ak kdopak dnes postoupí hodně štěstí pánové

Břeťa | Detail

kéž by Jindro - kéž by .... ;o))

JanGothig | Detail