By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

VIII.1A Česko

  P W D L S PTS
1. Notor Star Štoky chl cup FK Victoria Šakvice 2:1 Notor Star Štoky Notor Star Štoky 2:0 FK Čelákovice FC Bukovice Jeseník 1:1 Notor Star Štoky Notor Star Štoky 3:0 Nýřany  Bořetín  0:1 Notor Star Štoky  10 7 2 1 17:7 23
2. Dlhé nad Cirochou chl cup Dlhé nad Cirochou 1:1 Neděliště  Bačkov  0:2 Dlhé nad Cirochou Dlhé nad Cirochou 3:1 FK Slavoj Liboc Krasavci Hluboká A 1:2 Dlhé nad Cirochou Dlhé nad Cirochou 2:0 FC Banik Hodonin  10 6 3 1 17:10 21
3. Nýřany  chl cup Nýřany  2:1 FC Banik Hodonin Hrušky  0:3 Nýřany  Nýřany  2:0 Ratíškovice  Notor Star Štoky 3:0 Nýřany  Nýřany  2:1 Buštěhrad   10 6 1 3 15:11 19
4. Bořetín  chl cup Bořetín  1:1 Krasavci Hluboká A FC Banik Hodonin 1:2 Bořetín  Bořetín  4:0 Hrušky  Ratíškovice  0:1 Bořetín  Bořetín  0:1 Notor Star Štoky  10 5 3 2 13:8 18
5. FK Victoria Šakvice chl cup FK Victoria Šakvice 2:1 Notor Star Štoky Buštěhrad  0:3 FK Victoria Šakvice FK Victoria Šakvice 0:1 Buš  Nasavrky  1:2 FK Victoria Šakvice FK Victoria Šakvice 1:0 Pochvalov   10 5 2 3 15:10 17
6. Humpolec chl cup Humpolec 2:1 Bačkov  FK Slavoj Liboc 0:0 Humpolec Humpolec 1:1 Krasavci Hluboká A FC Banik Hodonin 0:1 Humpolec Humpolec 1:0 Hrušky   10 4 5 1 12:10 17
7. Buštěhrad Nasavrky  1:3 Buštěhrad  Buštěhrad  0:3 FK Victoria Šakvice FK Čelákovice 1:2 Buštěhrad  Buštěhrad  3:1 FC Bukovice Jeseník Nýřany  2:1 Buštěhrad   10 5 1 4 15:13 16
8. Krasavci Hluboká A Bořetín  1:1 Krasavci Hluboká A Krasavci Hluboká A 1:1 Horní Jiřetín  Humpolec 1:1 Krasavci Hluboká A Krasavci Hluboká A 1:2 Dlhé nad Cirochou Neděliště  1:2 Krasavci Hluboká A  10 4 4 2 12:10 16
9. Ratíškovice FK Čelákovice 1:1 Ratíškovice  Ratíškovice  2:1 FC Bukovice Jeseník Nýřany  2:0 Ratíškovice  Ratíškovice  0:1 Bořetín  Horní Jiřetín  3:0 Ratíškovice   10 4 2 4 13:15 14
10. Neděliště Dlhé nad Cirochou 1:1 Neděliště  Pochvalov  2:1 Neděliště  Neděliště  2:0 Bačkov  FK Slavoj Liboc 1:2 Neděliště  Neděliště  1:2 Krasavci Hluboká A  10 4 1 5 14:13 13
11. Horní Jiřetín Horní Jiřetín  1:1 FK Slavoj Liboc Krasavci Hluboká A 1:1 Horní Jiřetín  Horní Jiřetín  0:0 FC Banik Hodonin Hrušky  3:2 Horní Jiřetín  Horní Jiřetín  3:0 Ratíškovice   10 3 4 3 12:10 13
12. FK Čelákovice FK Čelákovice 1:1 Ratíškovice  Notor Star Štoky 2:0 FK Čelákovice FK Čelákovice 1:2 Buštěhrad  Buš  1:1 FK Čelákovice FK Čelákovice 3:0 Nasavrky   10 3 3 4 14:14 12
13. FK Slavoj Liboc Horní Jiřetín  1:1 FK Slavoj Liboc FK Slavoj Liboc 0:0 Humpolec Dlhé nad Cirochou 3:1 FK Slavoj Liboc FK Slavoj Liboc 1:2 Neděliště  Bačkov  1:0 FK Slavoj Liboc  10 3 3 4 12:12 12
14. Buš Buš  1:0 Pochvalov  Buš  2:2 Nasavrky  FK Victoria Šakvice 0:1 Buš  Buš  1:1 FK Čelákovice FC Bukovice Jeseník 3:1 Buš   10 3 3 4 10:11 12
15. Pochvalov Buš  1:0 Pochvalov  Pochvalov  2:1 Neděliště  Nasavrky  0:2 Pochvalov  Pochvalov  3:0 Bačkov  FK Victoria Šakvice 1:0 Pochvalov   10 3 2 5 13:15 11
16. Nasavrky Nasavrky  1:3 Buštěhrad  Buš  2:2 Nasavrky  Nasavrky  0:2 Pochvalov  Nasavrky  1:2 FK Victoria Šakvice FK Čelákovice 3:0 Nasavrky   10 3 2 5 12:15 11
17. FC Bukovice Jeseník FC Bukovice Jeseník 0:1 Hrušky  Ratíškovice  2:1 FC Bukovice Jeseník FC Bukovice Jeseník 1:1 Notor Star Štoky Buštěhrad  3:1 FC Bukovice Jeseník FC Bukovice Jeseník 3:1 Buš   10 2 4 4 12:15 10
18. Hrušky FC Bukovice Jeseník 0:1 Hrušky  Hrušky  0:3 Nýřany  Bořetín  4:0 Hrušky  Hrušky  3:2 Horní Jiřetín  Humpolec 1:0 Hrušky   10 2 2 6 7:19 8
19. Bačkov Humpolec 2:1 Bačkov  Bačkov  0:2 Dlhé nad Cirochou Neděliště  2:0 Bačkov  Pochvalov  3:0 Bačkov  Bačkov  1:0 FK Slavoj Liboc  10 2 1 7 7:17 7
20. FC Banik Hodonin Nýřany  2:1 FC Banik Hodonin FC Banik Hodonin 1:2 Bořetín  Horní Jiřetín  0:0 FC Banik Hodonin FC Banik Hodonin 0:1 Humpolec Dlhé nad Cirochou 2:0 FC Banik Hodonin  10 1 2 7 9:16 5
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 

díky Gothi !budu se snažit a ty taky dej alespoň bůra do poločasu ať to nejsou nervy až do poslední minuty.

bauerjindrich | Detail

No nic postup v háji teď už soustředit na příští sezonu ve které chceme postoupit ,ale nebude to určitě jednoduchy.

Břeťa | Detail

takže Jindro drž se, protože když zaváháš - nejdeš se mnou dál ... ;o))

JanGothig | Detail

to sou ty kalkuly... Pokud budu předpokládat, že Jindra vyhraje - pak je jasné, že při Romeově tutové výhře 7:0 ve Štokách sežeru černýho Petra já - pokud nedám alespoň čtyři góly Liboci - nesmím prostě dát míň jak o tři než Romeo - protože tady se nehledí na rozdíl skore, ale pouze na vstřelené branky.....

JanGothig | Detail

super ! Gothi ! super ! na Podsedice se pečlivě připravým ale děkovat jim můžu za dnešní zápas až po jejich sobotní prohře!

bauerjindrich | Detail

a jsem tam !!!!!

JanGothig | Detail

Všechno špatně :( gratulace Notorum.

Břeťa | Detail

Mám volné místa ve virtuálce.....POUZE VÝMĚNA

Fitipaldi13 | Detail

teda toto jsem teda nečekal! to se stane vodko že zapomeneš někdy nastavit na zápas!toje teda nabušená tabulky lidičky.

bauerjindrich | Detail

to je tedy fičák !!!!

JanGothig | Detail

nové vydání - čtěte !!!!!

JanGothig | Detail

Tak na poslední pohárové místo mi chybí 10 bodů a to znamená co, že je opět hrát nebudeme. Na spadnutí to taky není tak budu trochu experimentovat:)

kalybos | Detail

Tak na to, že jsem letos v CZ Cupu skončil až v osmifinále, tak příští rok bez žádného poháru, tedy myšleno bez LM a Světového poháru.. :( jinak posledních 9 bodů nikomu nedám!!

Lukyn1992 | Detail

Stale je šanca postupiť :) ;)

Cheechoman | Detail

já mám GULÁŽ! ráno přijdu o řidičák za zbitkáč 0,35% cca 20 000,-no a před chvýlí krádež v kauflandu!1 000,-sebral jsem jem nůž co používají zamněstnantci,a řekl jsem si no ten se bude hodit a dal jsem si ho do kapsy,nožík nemám a litr v pí.i, a to ještě dotoho dnešní mač 0:5 já blbec!.hlavně že studuji taktiku protihráče ale že bich mně taky nastavit já? toje prostě kolabs jindřicha bauera....já se jdu ožrat a bude my to vše u prd.le papa.

bauerjindrich | Detail

bů - bů -bů -bů - ale ještě není konec !!!!

JanGothig | Detail

No to teda bude !!! guláž !!!

bauerjindrich | Detail

A sakra, celou druhou půli o 10, to bude proti Viktorce průser. Přitom to máme tak hezky rozehrané.

kalybos | Detail

no sem zvědavej jak dopadneme proti Panterum škoda že to nemužu sledovat ale co budu na lepšim du na svatbu tak přeji hodně štěstí a ZADARMO vám to nedám Panteři :)))

Břeťa | Detail

tak a je tu důležité kolo!! já si zajíždím k remízovímu krály této sezony,do liběchova a Gothi k břéťovy na kávičku,čecháček si jede pro trošku vodky,a planá už asi bude na vždy planá!přijíždí tam totiž jiskra!to bude posvýceníčko.....

bauerjindrich | Detail

Jindro - hezky jsi to vypsal - každý to máme hlavně ve svých rukou a nohou ... ;o))

JanGothig | Detail

poslední 4ři klání - kde kdo"v-venku,d-doma" 1.sibřina-ac sparta d,viktoria v,jiskra d,bukovany v... 2.viktoria-liběchov v,sibřina d,rácovice v,podsedice d... 3.ac sparta-sibřina v,rácovice d,podsendice v,jedlá d... 4.Gothig panthers-třeština v,notor d,ac spartak č. v,slavoj liboc d... 5.planá-jiskra d,bukovany v,homole d,štoky d... 6.podsedice-jedlá d,bohemians v,ac sparta d,viktoria v... 7.třeština-Gothig panters d,jedlá v,notor d,bohemians v... 8.tj jiskra-planá v,liběchov d,sibřina v,rácovice d...

bauerjindrich | Detail

V to doufám Gothi !

bauerjindrich | Detail

Začíná to být velmi - velmi zajímavé !!! Doufám, že vše skončí jak bych si přál !!!

JanGothig | Detail

Ajajaj viktoria hlásí ERROR!!! .Gratulace do Planý.Pekelně zamotaný

bauerjindrich | Detail

tak to je drsný - čtyři kola před koncem takovej mazec.... ;o))

JanGothig | Detail

Tak a je tu další a ještě důležitější kolo. no doma snad rozPlaním Romanovo hráče a - a no uvyďíme jak toto kolo dopadne,GB.

bauerjindrich | Detail

pět kol = 15 bodů = můžeme začít počítat pánové !!!

JanGothig | Detail

hodně zajimavě zamíchané od 2 mista :)

Břeťa | Detail

uf uf ta dnešní remíza? no dobrá je ! Gothi pojď.

bauerjindrich | Detail

Aj ked som dnešny zápas nevyhral stále som na 3 postupovej priečke a urobim všetko aby som postupil :P

Cheechoman | Detail

Možno rozhodujuci zápas ;)

Cheechoman | Detail

Věř! ještě je tu malá šance! a Liběchov si příští ročník zahraje pohár i s tebou Kalybosi !!!hned za pár hodin můžeš bíti o příčku výše !držím palce všem starým mazákům v této lize !!!

bauerjindrich | Detail

Tak jsem pořád věřil,že se můžu dostat na pohárové příčky,ale prohrou u jedlíka jsem si to asi definitivně po...

kalybos | Detail

na stáncích jsou nové Gothig Sports !!!

JanGothig | Detail

Čau kamarádi tak dnes si viktorka zajíždí do slavoje pro nějaký ten bodík snad pro tři,aby prodloužila svou šňůru neproher v řadě na 15zápasů!!!

bauerjindrich | Detail

Konečně - jsem porazil svou černou noční můru !!! ;o))

JanGothig | Detail

trochu to čekalo v tiskárně - takže výrazy jako dnes apod. berte prosím s rezervou - díky !!! JG

JanGothig | Detail

díky - na stáncích jsou nové Gothig Sports !!!

JanGothig | Detail

Díky Gothi měl jsem to ale ťip ťop tobě taky gratuluji.

bauerjindrich | Detail

tak jsem to zvládl - jen by mě zajímalo, proč musím vždycky prohrávat... ;o(( Gratulka Jindro - Wodkáč má supernáskok - Třeštině také gratulace...

JanGothig | Detail

Už sa tešim na dnešne kolo :D dúfam že 2 body zostanu doma :D

Cheechoman | Detail

jó čecháčku v této lize může před sezonou jen machr tipovat postup svého týmu,i když jeden tu byl a už tu není"ziky"jo tomu se to povedlo parádně,to i já který tady hraji nějakou tu sezonu jsem si dal od sponzorů nabídku že skončím do 6 stého místa.Snad se mi to povede!A tak vám všem zatím přeji parádní přípravy na další mače.

bauerjindrich | Detail

Neskutočne vyrovnána liga až na Sibřinu :D :D dúfa, že až do konca sa bude bojovať .. pretože ja nechcem skončiť pred bránami postupu !

Cheechoman | Detail

teda Gothi já jsem si přál i před zápasem remízu,ke konci jsem měl teda bobky,tolik karet co jsem dostal dnes si fakt nepamatuji.díky notorům jsem uhájil druhou příčku.No bude to ještě hodně zajímavé!

bauerjindrich | Detail

Nepodceňuj Liběchov Vodkáči, v týmu je dobrá nálada a to se projevuje na hřišti. Konečně jsem dotrénoval opory a favoriti, třeste se :)

kalybos | Detail

já se opravdu pos..u !!! Jindro i proti Tobě jasně vyhraju na šance 4:1 ku jedné - O.K. zápas skončil celkem spravedlivou remizou !!! Jsem spokojený !!! V sestavě kola jsou Tví čtyři defenzivní hráči a ani jediný můj ofenzivní !!!! Bú - bú - bú !!!!

JanGothig | Detail

Dnes nás čaka veľmi veľa dobrých zápasov ! :D

Cheechoman | Detail

Díky Břeťo,měl jsem z tebe strach a výsledek mě překvapil.

kalybos | Detail

Hodně špatná příprava na zápas velké zklamání. Velká gratulace Liběchovu zaslouženě!!!

Břeťa | Detail