By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

VIII.1A Česko

  P W D L S PTS
1. Notor Star Štoky chl cup FK Victoria Šakvice 2:1 Notor Star Štoky Notor Star Štoky 2:0 FK Čelákovice FC Bukovice Jeseník 1:1 Notor Star Štoky Notor Star Štoky 3:0 Nýřany  Bořetín  0:1 Notor Star Štoky  10 7 2 1 17:7 23
2. Dlhé nad Cirochou chl cup Dlhé nad Cirochou 1:1 Neděliště  Bačkov  0:2 Dlhé nad Cirochou Dlhé nad Cirochou 3:1 FK Slavoj Liboc Krasavci Hluboká A 1:2 Dlhé nad Cirochou Dlhé nad Cirochou 2:0 FC Banik Hodonin  10 6 3 1 17:10 21
3. Nýřany  chl cup Nýřany  2:1 FC Banik Hodonin Hrušky  0:3 Nýřany  Nýřany  2:0 Ratíškovice  Notor Star Štoky 3:0 Nýřany  Nýřany  2:1 Buštěhrad   10 6 1 3 15:11 19
4. Bořetín  chl cup Bořetín  1:1 Krasavci Hluboká A FC Banik Hodonin 1:2 Bořetín  Bořetín  4:0 Hrušky  Ratíškovice  0:1 Bořetín  Bořetín  0:1 Notor Star Štoky  10 5 3 2 13:8 18
5. FK Victoria Šakvice chl cup FK Victoria Šakvice 2:1 Notor Star Štoky Buštěhrad  0:3 FK Victoria Šakvice FK Victoria Šakvice 0:1 Buš  Nasavrky  1:2 FK Victoria Šakvice FK Victoria Šakvice 1:0 Pochvalov   10 5 2 3 15:10 17
6. Humpolec chl cup Humpolec 2:1 Bačkov  FK Slavoj Liboc 0:0 Humpolec Humpolec 1:1 Krasavci Hluboká A FC Banik Hodonin 0:1 Humpolec Humpolec 1:0 Hrušky   10 4 5 1 12:10 17
7. Buštěhrad Nasavrky  1:3 Buštěhrad  Buštěhrad  0:3 FK Victoria Šakvice FK Čelákovice 1:2 Buštěhrad  Buštěhrad  3:1 FC Bukovice Jeseník Nýřany  2:1 Buštěhrad   10 5 1 4 15:13 16
8. Krasavci Hluboká A Bořetín  1:1 Krasavci Hluboká A Krasavci Hluboká A 1:1 Horní Jiřetín  Humpolec 1:1 Krasavci Hluboká A Krasavci Hluboká A 1:2 Dlhé nad Cirochou Neděliště  1:2 Krasavci Hluboká A  10 4 4 2 12:10 16
9. Ratíškovice FK Čelákovice 1:1 Ratíškovice  Ratíškovice  2:1 FC Bukovice Jeseník Nýřany  2:0 Ratíškovice  Ratíškovice  0:1 Bořetín  Horní Jiřetín  3:0 Ratíškovice   10 4 2 4 13:15 14
10. Neděliště Dlhé nad Cirochou 1:1 Neděliště  Pochvalov  2:1 Neděliště  Neděliště  2:0 Bačkov  FK Slavoj Liboc 1:2 Neděliště  Neděliště  1:2 Krasavci Hluboká A  10 4 1 5 14:13 13
11. Horní Jiřetín Horní Jiřetín  1:1 FK Slavoj Liboc Krasavci Hluboká A 1:1 Horní Jiřetín  Horní Jiřetín  0:0 FC Banik Hodonin Hrušky  3:2 Horní Jiřetín  Horní Jiřetín  3:0 Ratíškovice   10 3 4 3 12:10 13
12. FK Čelákovice FK Čelákovice 1:1 Ratíškovice  Notor Star Štoky 2:0 FK Čelákovice FK Čelákovice 1:2 Buštěhrad  Buš  1:1 FK Čelákovice FK Čelákovice 3:0 Nasavrky   10 3 3 4 14:14 12
13. FK Slavoj Liboc Horní Jiřetín  1:1 FK Slavoj Liboc FK Slavoj Liboc 0:0 Humpolec Dlhé nad Cirochou 3:1 FK Slavoj Liboc FK Slavoj Liboc 1:2 Neděliště  Bačkov  1:0 FK Slavoj Liboc  10 3 3 4 12:12 12
14. Buš Buš  1:0 Pochvalov  Buš  2:2 Nasavrky  FK Victoria Šakvice 0:1 Buš  Buš  1:1 FK Čelákovice FC Bukovice Jeseník 3:1 Buš   10 3 3 4 10:11 12
15. Pochvalov Buš  1:0 Pochvalov  Pochvalov  2:1 Neděliště  Nasavrky  0:2 Pochvalov  Pochvalov  3:0 Bačkov  FK Victoria Šakvice 1:0 Pochvalov   10 3 2 5 13:15 11
16. Nasavrky Nasavrky  1:3 Buštěhrad  Buš  2:2 Nasavrky  Nasavrky  0:2 Pochvalov  Nasavrky  1:2 FK Victoria Šakvice FK Čelákovice 3:0 Nasavrky   10 3 2 5 12:15 11
17. FC Bukovice Jeseník FC Bukovice Jeseník 0:1 Hrušky  Ratíškovice  2:1 FC Bukovice Jeseník FC Bukovice Jeseník 1:1 Notor Star Štoky Buštěhrad  3:1 FC Bukovice Jeseník FC Bukovice Jeseník 3:1 Buš   10 2 4 4 12:15 10
18. Hrušky FC Bukovice Jeseník 0:1 Hrušky  Hrušky  0:3 Nýřany  Bořetín  4:0 Hrušky  Hrušky  3:2 Horní Jiřetín  Humpolec 1:0 Hrušky   10 2 2 6 7:19 8
19. Bačkov Humpolec 2:1 Bačkov  Bačkov  0:2 Dlhé nad Cirochou Neděliště  2:0 Bačkov  Pochvalov  3:0 Bačkov  Bačkov  1:0 FK Slavoj Liboc  10 2 1 7 7:17 7
20. FC Banik Hodonin Nýřany  2:1 FC Banik Hodonin FC Banik Hodonin 1:2 Bořetín  Horní Jiřetín  0:0 FC Banik Hodonin FC Banik Hodonin 0:1 Humpolec Dlhé nad Cirochou 2:0 FC Banik Hodonin  10 1 2 7 9:16 5
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 

Gothig skvelý zápas mal si viac šanci ale dnes stalo šťastie pri mne ! :D :D dakujem za skvely zápas :P

Cheechoman | Detail

Ty opily velikonoce mě staly teda místo v tabulce :D

Danhill.M | Detail

gratulka Čecháčku - já to prostě nedám... ;o((

JanGothig | Detail

tak tak ! bude to krutý boj ! :D

Cheechoman | Detail

chvilka klidu a drama pokračuje.... ;o))

JanGothig | Detail

já sice podruhé - ale je to vzácnost... ;o))

JanGothig | Detail

Aco říkáte na nefotbalový ani hokejový spíše skoro házenkářský výsledek 3:10 ?

bauerjindrich | Detail

VODKO já se seru do všeho ! ale do iphonů se mi nechce tak sory,opravyt umým vše ale telefony ne e.

bauerjindrich | Detail

Gothig buduce kolo hráme s tebou dúfam že to bude zaujimavý zapas ! :D

Cheechoman | Detail

no uválčil jsem to....

JanGothig | Detail

JÓÓ!!! a je tady po dlouhé době DESÍTKA! Gothi super obrat!

bauerjindrich | Detail

Na to, že jsem nechystal sestavu, tak 2:2 je krásný výsledek :)

Lukyn1992 | Detail

doufám že dotanu ještě gól,a desítka dude!

bauerjindrich | Detail

to bude zápas 2:2 v osmý minutě?

bauerjindrich | Detail

Super začátek! v první minutě prohrávám ale já si stoho hlavu nelámu aspoň dám 8 fíků

bauerjindrich | Detail

Tak kamarádí zachvíly to pypukne!! čekám na zaváhání někoho zvás,kromně Gothiho GB jedéém!

bauerjindrich | Detail

Vodkouši_tak ti přeji vše nej a ať tě ráno moc nebolí hlava ale to hlavní je že jdeš do sportu!to je dobrá věc a přeji ti ať výbavu seženeš a o přijetí vůbec nemusíš mít pochyb!

bauerjindrich | Detail

Povinné 3 body ... teraz sa sustrediť na zvyšok sezzony :D

Cheechoman | Detail

Gothi Gothi ..... no dostat před koncem gól to vždy naštve.blahopřeji notorům k parádnímu výsledku.

bauerjindrich | Detail

Francezko-dobrá práce :)

kalybos | Detail

to je prdel .....

JanGothig | Detail

díky - klucí mám na Vás štěstí - Wodkáč taky ... ;o))

JanGothig | Detail

gratulace Jan gothig. neměl jsem nastaveno ale to neni vymluva :) tabulka je nabouchaná :)

Danhill.M | Detail

taky sem sťasnej :)

Břeťa | Detail

jóóóó !!! je to tam !!!! supééééérrrrr !!!!

JanGothig | Detail

asi máme s Podsedicema nejtěžší los v tomto kole... ;o))

JanGothig | Detail

No doufám že už je smůla pryč a porazíme Jiskru!!!

Břeťa | Detail

nové vydání - čtěte přátelé !!!!

JanGothig | Detail

Wodkáči - Skype mě Tě nemůže najít. Mám nick jako tady - JanGothig - tak se ozvi - samozřejmě se může ozvat kdokoli, kdo má zájem s námi občas pokecat live na Skype !!!!

JanGothig | Detail

Honidba začíná!Wodkaři neblbni Gothi má pravdu.proč to vzdávat když to máš tak parádně rozjeté vydrž!!a drž!!

bauerjindrich | Detail

wodkáči - neblbni - postup máš na dosah....

JanGothig | Detail

Bukovany A zvládnuté :D

Cheechoman | Detail

já je mám příští kolo.... ;o))

JanGothig | Detail

hon na Sibřinu a Podsedice započal... ;o))

JanGothig | Detail

hm do 8 mista vyrovnany.to se mi líbí

Břeťa | Detail

dík

bauerjindrich | Detail

jojo zatím fouká vítr 2:0 pro viktorku a ta návštěva? super nemohu si stěžovat,a to zachvíly v bebně opět viktorka a indiáni dnes pro mně super den.

bauerjindrich | Detail

Pando777 těž se na zápas!v Plzni fouká silný výtr!

bauerjindrich | Detail

Voďoure,taky s tebou cítím. Je to smutný,ale musí tam každý.

kalybos | Detail

Uprimnu sustrasť :/

Cheechoman | Detail

Přijmi i ode mne upřímnou soustrast!!!

JanGothig | Detail

no? dík! to se nedá!prostě supr mač.

bauerjindrich | Detail

HMM TOJE ale dost nabušené okolo postupoví příčky...břéťa klesl o tři příčky a já najednou jsem na postupové příčce,už jsem pochopil že score nehraje tak vekou "změnu" záleží na výtěztví aha!! gratulka gothi GB jede !

bauerjindrich | Detail

Tak ti nepřeji to co se stalo tvé babičce. hold je o jednoho človíčka méně na světě! ale zabolí to !!upřímná soustrast!!

bauerjindrich | Detail

VODKA-LOVE

bauerjindrich | Detail

v 1 minute sa my zmenil štyl s extremne tvrdo na normalne dôved mojej prehry :///

Cheechoman | Detail

Konečně výhra,ztráta je sice obrovská,ale Liběchov se nevzdává, na pohárové příčky ztrácíme 9bodů tak to ještě zkusíme :D

kalybos | Detail

já to dokázal !!!! Wodkáč se sice nepřipravil, ale to mě radost z vítězství nezkazí.... To je vyrovnaná tabulka - to je bomba !!!

JanGothig | Detail

áno hlavne teba čaka veľmi dôležitý zápas už teraz sa tešim ako to napišeš a ako to dopadne každopadne ty držim palce ! :D

Cheechoman | Detail

jj - díky za povzbuzení - jsem rád, že jsem Vás pobavil.... Dnes nás však čeká taky pěkná porce zápasů z top 10....

JanGothig | Detail