By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

VIII.1A Česko

  P W D L S PTS
1. Notor Star Štoky chl cup FK Victoria Šakvice 2:1 Notor Star Štoky Notor Star Štoky 2:0 FK Čelákovice FC Bukovice Jeseník 1:1 Notor Star Štoky Notor Star Štoky 3:0 Nýřany  Bořetín  0:1 Notor Star Štoky  10 7 2 1 17:7 23
2. Dlhé nad Cirochou chl cup Dlhé nad Cirochou 1:1 Neděliště  Bačkov  0:2 Dlhé nad Cirochou Dlhé nad Cirochou 3:1 FK Slavoj Liboc Krasavci Hluboká A 1:2 Dlhé nad Cirochou Dlhé nad Cirochou 2:0 FC Banik Hodonin  10 6 3 1 17:10 21
3. Nýřany  chl cup Nýřany  2:1 FC Banik Hodonin Hrušky  0:3 Nýřany  Nýřany  2:0 Ratíškovice  Notor Star Štoky 3:0 Nýřany  Nýřany  2:1 Buštěhrad   10 6 1 3 15:11 19
4. Bořetín  chl cup Bořetín  1:1 Krasavci Hluboká A FC Banik Hodonin 1:2 Bořetín  Bořetín  4:0 Hrušky  Ratíškovice  0:1 Bořetín  Bořetín  0:1 Notor Star Štoky  10 5 3 2 13:8 18
5. FK Victoria Šakvice chl cup FK Victoria Šakvice 2:1 Notor Star Štoky Buštěhrad  0:3 FK Victoria Šakvice FK Victoria Šakvice 0:1 Buš  Nasavrky  1:2 FK Victoria Šakvice FK Victoria Šakvice 1:0 Pochvalov   10 5 2 3 15:10 17
6. Humpolec chl cup Humpolec 2:1 Bačkov  FK Slavoj Liboc 0:0 Humpolec Humpolec 1:1 Krasavci Hluboká A FC Banik Hodonin 0:1 Humpolec Humpolec 1:0 Hrušky   10 4 5 1 12:10 17
7. Buštěhrad Nasavrky  1:3 Buštěhrad  Buštěhrad  0:3 FK Victoria Šakvice FK Čelákovice 1:2 Buštěhrad  Buštěhrad  3:1 FC Bukovice Jeseník Nýřany  2:1 Buštěhrad   10 5 1 4 15:13 16
8. Krasavci Hluboká A Bořetín  1:1 Krasavci Hluboká A Krasavci Hluboká A 1:1 Horní Jiřetín  Humpolec 1:1 Krasavci Hluboká A Krasavci Hluboká A 1:2 Dlhé nad Cirochou Neděliště  1:2 Krasavci Hluboká A  10 4 4 2 12:10 16
9. Ratíškovice FK Čelákovice 1:1 Ratíškovice  Ratíškovice  2:1 FC Bukovice Jeseník Nýřany  2:0 Ratíškovice  Ratíškovice  0:1 Bořetín  Horní Jiřetín  3:0 Ratíškovice   10 4 2 4 13:15 14
10. Neděliště Dlhé nad Cirochou 1:1 Neděliště  Pochvalov  2:1 Neděliště  Neděliště  2:0 Bačkov  FK Slavoj Liboc 1:2 Neděliště  Neděliště  1:2 Krasavci Hluboká A  10 4 1 5 14:13 13
11. Horní Jiřetín Horní Jiřetín  1:1 FK Slavoj Liboc Krasavci Hluboká A 1:1 Horní Jiřetín  Horní Jiřetín  0:0 FC Banik Hodonin Hrušky  3:2 Horní Jiřetín  Horní Jiřetín  3:0 Ratíškovice   10 3 4 3 12:10 13
12. FK Čelákovice FK Čelákovice 1:1 Ratíškovice  Notor Star Štoky 2:0 FK Čelákovice FK Čelákovice 1:2 Buštěhrad  Buš  1:1 FK Čelákovice FK Čelákovice 3:0 Nasavrky   10 3 3 4 14:14 12
13. FK Slavoj Liboc Horní Jiřetín  1:1 FK Slavoj Liboc FK Slavoj Liboc 0:0 Humpolec Dlhé nad Cirochou 3:1 FK Slavoj Liboc FK Slavoj Liboc 1:2 Neděliště  Bačkov  1:0 FK Slavoj Liboc  10 3 3 4 12:12 12
14. Buš Buš  1:0 Pochvalov  Buš  2:2 Nasavrky  FK Victoria Šakvice 0:1 Buš  Buš  1:1 FK Čelákovice FC Bukovice Jeseník 3:1 Buš   10 3 3 4 10:11 12
15. Pochvalov Buš  1:0 Pochvalov  Pochvalov  2:1 Neděliště  Nasavrky  0:2 Pochvalov  Pochvalov  3:0 Bačkov  FK Victoria Šakvice 1:0 Pochvalov   10 3 2 5 13:15 11
16. Nasavrky Nasavrky  1:3 Buštěhrad  Buš  2:2 Nasavrky  Nasavrky  0:2 Pochvalov  Nasavrky  1:2 FK Victoria Šakvice FK Čelákovice 3:0 Nasavrky   10 3 2 5 12:15 11
17. FC Bukovice Jeseník FC Bukovice Jeseník 0:1 Hrušky  Ratíškovice  2:1 FC Bukovice Jeseník FC Bukovice Jeseník 1:1 Notor Star Štoky Buštěhrad  3:1 FC Bukovice Jeseník FC Bukovice Jeseník 3:1 Buš   10 2 4 4 12:15 10
18. Hrušky FC Bukovice Jeseník 0:1 Hrušky  Hrušky  0:3 Nýřany  Bořetín  4:0 Hrušky  Hrušky  3:2 Horní Jiřetín  Humpolec 1:0 Hrušky   10 2 2 6 7:19 8
19. Bačkov Humpolec 2:1 Bačkov  Bačkov  0:2 Dlhé nad Cirochou Neděliště  2:0 Bačkov  Pochvalov  3:0 Bačkov  Bačkov  1:0 FK Slavoj Liboc  10 2 1 7 7:17 7
20. FC Banik Hodonin Nýřany  2:1 FC Banik Hodonin FC Banik Hodonin 1:2 Bořetín  Horní Jiřetín  0:0 FC Banik Hodonin FC Banik Hodonin 0:1 Humpolec Dlhé nad Cirochou 2:0 FC Banik Hodonin  10 1 2 7 9:16 5
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 

Tak jak jste dopadli v CZ Cupu - doufám, že jste všichni postoupili bez problémů !!!!

JanGothig | Detail

predavam hracov rozne posty mladych aj starsich

Peterg | Detail

Škoda toho břevna v 79 min.,mohlo to být veselejší, ale i bodík je dobrý. Z Gothiho stánku se nevozí často :D

kalybos | Detail

podle vývoje zápasu můžu být rád za bodík... ;o((

JanGothig | Detail

hm a teď do Plzně bojim bojim ale jedu pro body :)

Břeťa | Detail

Dnes to asik výhra nebude :/

Cheechoman | Detail

s Kalybosem mám velmi kladné výsledky - věřím, že při tom zůstane... ;o))

JanGothig | Detail

hmmm. ale asi bys to bral opačně néé Gothi "pohár za ligu" ale to máš fuč já zase vypadl z poháru s o hodně lehčím soupeřem o to jjem dotoho dal co jsem mohl.."hodně špatná příprava před SPARTOU"

bauerjindrich | Detail

Pekny vysledek, gratuluji. Gothi

romancz | Detail

jenom na vysvětlení - hrál stejný tým, který včera prohrál s Planou ... ;o((

JanGothig | Detail

Musím se Vám pochlubit ---- Dnes se hrálo další kolo PRO CUP A ------ Odehrál jsi vítězný zápas s 1.FC Detva Predators. Výsledek byl 2:0. ------ Manažer kiwidt 282,060 bodů 1.FC Detva Predators hraje I. Slovensko ligu !!!!!!

JanGothig | Detail

Budem ho skedovať :D pekný stanok pekný ! :D :D prajem si aby to bol zápas na ktorý sa len tak nezabudne :D

Cheechoman | Detail

Ale to bude boj!! nově zrekonstruovaní stánek ve štruncových sadech se právě otevírá- PONDĚLÍ - OD 15:15 --- PLZEŇ-SPARTA ---!!!

bauerjindrich | Detail

Fc Viktoria Plzeň - AC Sparta Praha A ? :D dúfam že to dopadne šťastne :D

Cheechoman | Detail

Breťa dakujem ti za gratulaciu vážim si to a ešte od takého manažera ako si ty ! :D :D bol to veĺmi kvalitný zápas :D Sám som zvedavy ako to dopadne u teba ! :D

Cheechoman | Detail

Gratulace do AC Sparta Praha.Ve fotbale fandim Spartě tak to tak moc nebolí ale štve mě to ne že ne :)

Břeťa | Detail

Pozor plana je veľmi kvalitná ja som s nimi 2 krat vyhral ale vždy som dal gola ku konci :D nesmierne spokojný porazil som prvého ťažkeho supera a pokračujem na plno ! :D

Cheechoman | Detail

a jsem zpátky na zemi - nevím - chlapci zapoměli útočit a dávat góly...

JanGothig | Detail

Tak zatím se mi to líbí,ale bude hůř. Například hned v příštím kole u Gothiho.

kalybos | Detail

už ať je konec!! snad to udržím !!!

bauerjindrich | Detail

jdeme nato!!!

bauerjindrich | Detail

ano - ano - dnes to budou pro některé z nás těžké zápasy !!! Liběchov a Sibřina si zatrénují o skore. Já si to rozdám s Romeem z Plané, Lukyn má zatím tajemné Podsedice, derby Viktorka Bohemka by mohlo být zajímavé - každopádně nám napoví - jak to s tou Bohemkou letos bude. Jindra je můj favorit na postup !!! Derby Lukáše s Břéťou je jasné !!! Notoři mají těžké betonáře ze Šeberova !!! Jedlíci mají doma Pandu - ale je jen na Pandovi jak se připraví - to by měl zvládnout !!! Tak buďte tady - bude to bomba !!!

JanGothig | Detail

Dnes ma čaka prvá ťažká skuška uvidíme ako to skončí :D

Cheechoman | Detail

goolman22 vás pozdravuje! vyřizuji. hlavně Gothiho.

bauerjindrich | Detail

jsi tu vítán fíku.jsem zvědav jak skončí druhé kolo jak uvás tak unás!

bauerjindrich | Detail

každou sezonu je to stejné - Ti co postoupí - se k nám na chat rádi vracejí a vzpomínají na naše špičkování.. ;o))

JanGothig | Detail

no! parádně se to tady u nás zase rozjelo! tentokrát si i budeme dopispvat se sedmičkářema z áčka!paráda!

bauerjindrich | Detail

Sláva - udolal jsem Šeberov - tři body na rozjezd jsou důležité... Ten začátek sezony je vždy smrtící - hráčům klesnou všechny dovednosti - pečlivě vytrénovaní jsou poze průměrní - tak hrrrr do dalších bojů ....

JanGothig | Detail

konečně začátek nové sezony!!

Břeťa | Detail

TAK PÁNOVÉ JDEME NA TO !!!

JanGothig | Detail

pro panda777---já tam jdu,lupeny mám už týden zahřívané v pokojové teplotě a snad doufám že ty mrazy trošku povolí!můj největší extrém byl proti žižkovu doma a to bilo -12 cca před osmi lety.a to jsem bil fakt jak nanuk!

bauerjindrich | Detail

zdravim vsechny a preji hodne stesti

romancz | Detail

to je pravda s tema komentama ty budou chybět

Břeťa | Detail

přesto nezoufejme - ale teď budu dělat tajem.... ;o))

JanGothig | Detail

já Hajnrich Bauer!Břéťo,a snad konečně i Gothi!...........................jen škoda že Gohtimu uzmuly to co krášlilo tuto ligu.A to bily jeho krásné a nepopsatelné komenty k našim zápasům!!!

bauerjindrich | Detail

taky zdravim novy manažery u nás v lize tak kdo de letos na postup?

Břeťa | Detail

:D :D

Cheechoman | Detail

tuto sezonu si opravdu věřím... Jak se říká - na něco jsem přišel - ale, že mi to trvalo... ;o))

JanGothig | Detail

taktéž zdravým všechny.

bauerjindrich | Detail

kluci mi tady již říkají Gothi - ale, aby jsi nebyl tak dlouhý - co třeba krátce Čéče !!!! ;o)) ... ;o))

JanGothig | Detail

Taky se Čecháčku těším na naše souboje :) s romanemcz :)

Lukyn1992 | Detail

:D :D oki jonny :D ta prezivká sa mi velmi páči ! :D :P

Cheechoman | Detail

tady máme jenom jednoho Lukyna - takže jej neoznačujeme čísly a tyk tady máme takový malá zvyk - dávat si přezdívky. Náš bývalý Komentátor v tom přímo vynikal - Tebe bych tipoval na Čecháčka... ;o))

JanGothig | Detail

Lukyn1992 a tešim sa na naše súboje :D :D postup my ušiel práve s v boji s tebou dúfam že tuto sezonu budem šťasnejši :D

Cheechoman | Detail

Dakujem za privitanie prajem vám veľa štastia :D

Cheechoman | Detail

Taky se přidávám ke Gothimu a zdravím všechny nováčky této ligy, ať už, kteří sestoupili či do ní postoupili a tímto zdravím i bývalé protihráče Cheechomana a romanacz. Nováči, jak Gothi napověděl, tato liga je velmi vyrovnaná a myslím si, že tato sezona bude ještě vyrovnanější :) přeji všem hodně fotbalového úspěchu a nechť postoupí ti nejlepší :)

Lukyn1992 | Detail

trochu se známe - takže Tě osobně vítám ... ;o))

JanGothig | Detail

Hrozne sa tešim na ligu ... a som rád že táto liga je odosť kvalitnejšia ako ta pred touto ! :D

Cheechoman | Detail

takže za tři dny začínáme !!!!! Zdravím tímto všechny nové účastníky naší ligy. Když se podíváte na uplynulou sezonu - uvidíte, že naše liga je hóóódně vyrovnaná. Takže se máte na co těšit !!!!

JanGothig | Detail

abych nešířil poplašné zprávy - byl jsem cca pátý nejpilnější - poslední dva měsíce jsem toho přece tolik nenapsal - ale čo bolo to bolo - nepíšeš pořád - končíš !!!!

JanGothig | Detail