By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

VIII.1B Česko

  P W D L S PTS
1. Unčín  chl cup Černilov  2:0 Unčín  Unčín  1:1 Chlum Svaté Maří  Smědčice  1:3 Unčín  Unčín  2:2 SK Slavia Bolkov  Přední Zborovice  1:4 Unčín   10 7 2 1 23:10 23
2. Strahovice  chl cup Strahovice  1:0 Markvartice  Strahovice  2:2 Snět  Kozlov  0:1 Strahovice  Strahovice  2:1 Černilov  Chlum Svaté Maří  1:1 Strahovice   10 6 3 1 14:6 21
3. Mirošov  chl cup Prosečné  1:1 Mirošov  Mirošov  3:1 Písty  Piráti Chomutov 1:1 Mirošov  Markvartice  0:1 Mirošov  Mirošov  2:0 Jesenice   10 6 2 2 14:7 20
4. Snět  chl cup Snět  2:0 Sytno  Strahovice  2:2 Snět  Snět  0:0 Markvartice  Snět  0:0 Kozlov  Černilov  1:2 Snět   10 4 6 0 13:5 18
5. Kozlov  chl cup Kozlov  1:0 Štěkeň  Sytno  2:1 Kozlov  Kozlov  0:1 Strahovice  Snět  0:0 Kozlov  Kozlov  1:0 Markvartice   10 5 2 3 14:10 17
6. Přední Zborovice  chl cup Přední Zborovice  1:0 Jesenice  Líšná  0:1 Přední Zborovice  Přední Zborovice  1:0 1.FC Slovácko Xaverov  0:0 Přední Zborovice  Přední Zborovice  1:4 Unčín   10 5 2 3 10:11 17
7. Chlum Svaté Maří Chlum Svaté Maří  1:1 Xaverov  Unčín  1:1 Chlum Svaté Maří  Chlum Svaté Maří  3:0 Štěkeň  Sytno  0:2 Chlum Svaté Maří  Chlum Svaté Maří  1:1 Strahovice   10 4 5 1 16:7 17
8. Sytno Snět  2:0 Sytno  Sytno  2:1 Kozlov  Černilov  2:0 Sytno  Sytno  0:2 Chlum Svaté Maří  Smědčice  2:2 Sytno   10 5 1 4 10:12 16
9. SK Slavia Bolkov SK Slavia Bolkov  0:1 Líšná  1.FC Slovácko 2:1 SK Slavia Bolkov  SK Slavia Bolkov  3:1 Xaverov  Unčín  2:2 SK Slavia Bolkov  SK Slavia Bolkov  3:0 Štěkeň   10 4 3 3 15:10 15
10. 1.FC Slovácko Smědčice  2:1 1.FC Slovácko 1.FC Slovácko 2:1 SK Slavia Bolkov  Přední Zborovice  1:0 1.FC Slovácko 1.FC Slovácko 0:1 Prosečné  Písty  1:1 1.FC Slovácko  10 4 3 3 14:12 15
11. Prosečné Prosečné  1:1 Mirošov  Jesenice  1:2 Prosečné  Prosečné  1:1 Líšná  1.FC Slovácko 0:1 Prosečné  Prosečné  1:0 Xaverov   10 4 3 3 10:13 15
12. Černilov Černilov  2:0 Unčín  Štěkeň  1:1 Černilov  Černilov  2:0 Sytno  Strahovice  2:1 Černilov  Černilov  1:2 Snět   10 3 2 5 11:11 11
13. Smědčice Smědčice  2:1 1.FC Slovácko Xaverov  1:2 Smědčice  Smědčice  1:3 Unčín  Štěkeň  2:0 Smědčice  Smědčice  2:2 Sytno   10 3 2 5 8:16 11
14. Štěkeň Kozlov  1:0 Štěkeň  Štěkeň  1:1 Černilov  Chlum Svaté Maří  3:0 Štěkeň  Štěkeň  2:0 Smědčice  SK Slavia Bolkov  3:0 Štěkeň   10 3 2 5 6:11 11
15. Piráti Chomutov Písty  1:1 Piráti Chomutov Markvartice  2:2 Piráti Chomutov Piráti Chomutov 1:1 Mirošov  Jesenice  1:2 Piráti Chomutov Piráti Chomutov 2:2 Líšná   10 2 4 4 12:14 10
16. Markvartice Strahovice  1:0 Markvartice  Markvartice  2:2 Piráti Chomutov Snět  0:0 Markvartice  Markvartice  0:1 Mirošov  Kozlov  1:0 Markvartice   10 2 3 5 9:13 9
17. Líšná SK Slavia Bolkov  0:1 Líšná  Líšná  0:1 Přední Zborovice  Prosečné  1:1 Líšná  Líšná  4:0 Písty  Piráti Chomutov 2:2 Líšná   10 2 2 6 10:13 8
18. Jesenice Přední Zborovice  1:0 Jesenice  Jesenice  1:2 Prosečné  Písty  0:2 Jesenice  Jesenice  1:2 Piráti Chomutov Mirošov  2:0 Jesenice   10 2 2 6 7:15 8
19. Xaverov Chlum Svaté Maří  1:1 Xaverov  Xaverov  1:2 Smědčice  SK Slavia Bolkov  3:1 Xaverov  Xaverov  0:0 Přední Zborovice  Prosečné  1:0 Xaverov   10 1 3 6 5:15 6
20. Písty Písty  1:1 Piráti Chomutov Mirošov  3:1 Písty  Písty  0:2 Jesenice  Líšná  4:0 Písty  Písty  1:1 1.FC Slovácko  10 1 2 7 8:18 5
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 

Turniej"16"drużyn na wymianę, pisać na priv :)

kingbartol | Detail

slavia čoklovice dnes přijde o první místo :-)

loco | Detail

sk slavia čakovice, dnes dostane výprask :-)

loco | Detail

Díky Díky :)

Ahmuns | Detail

Ještě že jses poradil s Přítluky :-)

loco | Detail

No tak konečně to snad vyjde. Po sérii pátých míst je postup na dosah. Jen si to ještě nepokazit. Dnes dokonalý obrat. Ve 4.´ 0:1 , do poločasu 2:1 a před koncem pojistka na 3:1.

Navr | Detail

gratuluju k vítězství Újezdu a téměř jistému postupu. Ale dostat gól na 2:1, sedm minut před koncem, to zamrzí. :-) V pondělí další těžký zápas se Žďárem. Snad se zadaří víc.

Navr | Detail

já doufám, že ne :-) Ale třeba Ti to vyjde nějakém turnaji :-)

Navr | Detail

fernytek2: tak já doufám, že vyhraju, ale bude to těžké. Ať vyhraje ten lepší.

Navr | Detail

dobrá by byla plichta, aspoň by se ta první čtyřka ještě více zamotala. Teda doufám, že porazím Řečany.

Navr | Detail

já nevím, mě by se tam víc líbil Unín :-)

Navr | Detail

No konečne někdo smáznul čakovice!!!

loco | Detail

napodobně :-)

čum | Detail

Gratuluju postupujícím. Na mě zbylo zase jen páté místo, ale co bych chtěl, když neporazím nikoho ze špičky. Tak uvidíme příští sezónu.

Navr | Detail

Co se děje s FK Litoměřice ? Ze začátku postrach ligy, teď už pár kol bída !!!!

grosak | Detail

kourak: trošku jsem Ti to usnadnil, nedostal jsem se k internetu a nestihl tak nastavit sestavu. Gratulace, ale v odvetě Ti to vrátím :-)

Navr | Detail

Taky Slavoj potřebuje postup :)

JIRKA89 | Detail

Dobřee ,gratuluju Litoměřicím... a všem ,kdo budou pokračovat v teto hre ,preju hodne stesti do dalsich sezon a doufam ,ze se zase nekdy potkame...:D dekuju vsem za zajimavou sezonu...

bivojj | Detail

Máme čtyři kola do konce a šance na postup stále žije. Ale čekají mě 3 těžká závěrečná kola (Slaný, Houslice, Litoměřice) a kdo ví, jak to v tomto bláznivém systému dopadne. Každopádně hodně štěstí všem.

Navr | Detail

No tak to jsem fakt necekal...cadenatres mel asi ve finale pravdu - stejna sestava a nastaveni jako proti tymum z cela ligy ,kdy jsem treba i vyhral ,unava hracu minimalni a ejhle...no nic ,gratulace...

bivojj | Detail

Přelouč a Divišov dobrá práce. Gratulace

Navr | Detail

ahoj benybiker. vezmeš mě prosim turnaje novice series?

dominik18 | Detail

Hmmm ,peknej naklep...gratulace...

bivojj | Detail

tvl ,4 goly za 8 minut..:D dobre nahravac McClure...:D

bivojj | Detail

benybiker:tak dnes si mel dost štěstí že si vyhrál držení míče sem měl já v 1.poločase 54% a v druhém dokonce 70% ale znova se potvrdilo že se hraje na goly :/

JIRKA89 | Detail

Teda Protech ,nejak ses rozjel...:D gratuluju...

bivojj | Detail

A jo ,teda smekam...a gratuluju...

bivojj | Detail

Protech2:tedkom mi už bohužel stejně o nic nejde ale příští sezonu jasný cíl postoupit ale jak tak koukám bude to určitě zase vyrovnané jako tahle sezona ale doufam že se mi to podaří :)

JIRKA89 | Detail

Navr:díky potřebuji body jak sůl nechápu tuhle hru jsem už kdysi hrál ale nikdy sem neměl problém s postupem s 8.ligy fakt supr liga to zde je snat už příští sezonu postoupím :)

JIRKA89 | Detail

dominik:já 16 na výměnu kdo má zájem pište ?

JIRKA89 | Detail

Já bych dal přátelák pošli mi výzvy

JIRKA89 | Detail

neda si nekdo pratelacek??

bivojj | Detail

Ach jo ,veril jsem si teda na lepsi vysledek ...no nic ,priste zkusim jinou taktiku...:D

bivojj | Detail

takových zápasů jsem už odehrál spousty a taky jsem se kolikrát nestačil divit :-D A to je na fotbale to krásné, že ne vždy vyhraje ten silnější.

Navr | Detail

No vidis Zdendo ,v minuly sezone jsem zacinal stejne...:D

bivojj | Detail

jupiii...

bivojj | Detail

Navr:já to stejné taky 2:0 a pak nakonec 2:3 a přitom sem měl oba poločasy větší držení míče :(

JIRKA89 | Detail

No to bych se z toho pos**l, vedu 2:0 a nakonec prohraju 2:3. Gratulace Jiřetínu, dobrý zápas.

Navr | Detail

Sem rád že jsem v této lize tady to bude boj až do posledního kola o postupové příčky doufám že doženu ten špatný začátek a budu se rvát taky o postup :)

JIRKA89 | Detail

oktanav:promin den sem zde nebyl ale už sem všehno potvrdil

JIRKA89 | Detail

Jirko89 máš tam výzvi tak akceptuješ je?

oktanav | Detail

turnaje pro 4,8,16 i virtualka na výměnu pište do pošty.

Jura88SFCOpava | Detail

Měli byste někdo zájem dát přátelák pokud ano tak vyzvěte a nebo mi napište do zpráv a vyzvu vás já

JIRKA89 | Detail

Sem zde nový ale věřím v postup :D

JIRKA89 | Detail

Tak Malfojji ,zase mi utikas... no nic ,trochu obmenime kadr a zase te treba dotahnu :D gratuluju vsem ,nasim trem sampionum preju hodne stesti v dalsim levelu a se zbytkem se opet porveme o celo tabulky...

bivojj | Detail

Hmmm ,pekne se nam to tu vyvrbilo :D dlouho jsem nevidel takhle peknej konec sezony...gratuluju vsem za dobre vykony v lize a peknou hru :D

bivojj | Detail

Taky jsi mohl napsat driv ,ze nestihnes nastavit sestavu ,dal bych utocnejsi formaci...:D

bivojj | Detail

Boze ja jsem ale trubka ,vcera jsem se vubec nedostal ke kompu...sice vysledek jakz takz ,ale prohra ,mohlo to byt jinak, takhle zazdit konec sezony...dpc...blahopreju Zdendo

bivojj | Detail

Ja jsem ti daroval tri body a ani te to moc nestalo :D

bivojj | Detail

jestli Slavoj ten zapas neproda :D

bivojj | Detail